Najlepšie ochranné fólie na displej Samsung Galaxy S23 FE na ochranu vášho displeja

Ryan Haines / Android Authority

Samsung Galaxy S23 FE dosahuje mnoho vrcholov svojich drahších súrodencov, ale jednou z oblastí, kde je jasný rozdiel, je odolnosť obrazovky. Zostava Gorilla Glass 5 je celých päť rokov pozadu za svojimi vlajkovými súrodencami, takže pokiaľ chcete zaistiť, aby vaše zariadenie vydržalo čo najdlhšie, budete chcieť ochrannú fóliu na displej. S ohľadom na to sú tu najlepšie chrániče obrazovky Galaxy S23 FE, ktoré si môžete v súčasnosti kúpiť.

Ak naozaj chcete mať svoje zariadenie v bezpečí, pozrite sa aj na náš zoznam najlepších puzdier pre Galaxy S23 FE pre ešte väčšiu ochranu.

Najlepšie ochranné fólie na displej Galaxy S23 FE

Spigen GlasTR AlignMaster

Dve sady ochranných tvrdených skiel od Spigenu pre Galaxy S23 FE je ťažké prekonať. Nielen, že je ochrana obrazovky skvelá kvalita a odolnosť, ale vďaka priloženému návodu sa taktiež veľmi ľahko inštaluje. Spigen je tiež jedným z najväčších výrobcov puzdier na svete, takže si môžete byť istí, že sa bude dobre hodiť ku každému púzdru pre Galaxy S23 FE, ktoré si kúpite. Pre trochu extra ochranu predáva aj Spigen tvrdené sklo na ochranu objektívu fotoaparátuaj keď ak máte dobré puzdro so zdvihnutým okrajom okolo nárazu fotoaparátu, bude to pravdepodobne prehnané.

Čítať:  Skryté náklady na lacný hosting

Balenie 3 kusov tvrdeného skla Supershieldz

Ďalší na rade je ďalšie tvrdené sklo na displej Galaxy S23 FE av mnohých ohľadoch bude fungovať rovnako dobre ako chránič Spigen vyššie. Stále má tvrdosť 9H av hornej časti sa rozhodol pre malý otvor pre selfie kameru. Neobsahuje však vodítko pre zarovnanie, čo môže sťažiť inštaláciu, pokiaľ nie ste zvyknutí inštalovať chrániče obrazovky. Aby sa to vykompenzovalo, obsahuje tri chrániče, takže pokiaľ jeden pokazíte, máte ešte dve šance, že to urobíte správne.

Mr. Shield Screen Protector 3-balenie

Verzia Mr. Shield je podobná vyššie uvedenej možnosti s tromi ochrannými krytmi obrazovky z tvrdeného skla 9H v krabici. Opäť tu nie je žiadny sprievodca zarovnaním, takže inštalácia môže byť náročná, pokiaľ nemáte skúsenosti. Tento má hore vyrezaný zárez pre selfie kameru, čo môže byť trochu rušivé, keď prejdením dole z hornej časti otvoríte oznamovaciu lištu. Napriek tomu je veľmi cenovo dostupný a ochráni vašu obrazovku pred pádmi a poškriabaním.

amFilm 2 + 1

Naším ďalším výberom je ďalšia ochrana obrazovky z tvrdeného skla, ale má niekoľko jedinečných funkcií, ktoré ho oddeľujú od balenia. Súčasťou je magnetický vodiaci prvok, ktorý sa používa o niečo ťažšie ako rám Spigen, ale napriek tomu odvádza dobrú prácu pri správnej inštalácii chrániča obrazovky. Využíva aj malý výrez pre selfie kameru, ktorý bude stále chytať váš prst, ale nie toľko ako zárez vyššie. V krabici sú dve 9H chrániče obrazovky plus jedna ochrana objektívu z tvrdeného skla na zadnú stranu.

Čítať:  Najlepšie obaly na Apple iPhone 15 Pro Max, ktoré si môžete kúpiť

Ochrana súkromia CHRINECY Screen Protector

Ochranné kryty obrazovky na ochranu súkromia majú svoje výhody a nevýhody, ale ak chcete držať zvedavé oči od svojho zariadenia, je toto tvrdené sklo skvelou voľbou. Je rovnako ochranný ako vyššie uvedené možnosti so špeciálnou povrchovou úpravou, ktorá obmedzuje pozorovacie uhly tesne pred obrazovku. Uvedomte si, že sa tým výrazne zníži jas displeja, na čo si budete musieť trochu zvyknúť. V krabici sú dva chrániče obrazovky, bez vodidla na zarovnanie as veľmi výrazným zárezom pre predný fotoaparát.

TUFF STONE Anti-Glare TPU 5-balenie

Našim posledným výberom je jednoduchá sada chráničov obrazovky TPU Galaxy S23 FE pre každého, kto nemá rád pocit z tvrdeného skla. Táto sada od TUFF STONE obsahuje päť matných chráničov obrazovky TPU, ktoré pomôžu znížiť odlesky na priamom slnku. Neochránia pred drsnými pádmi alebo pádmi, ale stále ponúkajú slušnú každodennú ochranu pred poškriabaním a iným menším poškodením. Rovnako ako všetky TPU chrániče sa aj drobné škrabance časom zahoja, takže nemáte pocit, že by ste ich museli strhnúť a dať ďalšie zakaždým, keď vám telefón škriabe kľúče vo vrecku. Táto konkrétna sada obsahuje aj dva chrániče objektívu, aj keď porota stále nevie, aké účinné budú pri ochrane modulu fotoaparátu pred akýmkoľvek vážnym poškodením.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE