Najlepšie plány mobilného hotspotu na rok 2024: Verizon je pravdepodobne na čele

Edgar Cervantes / Android Authority

Aj keď je možné k telefónu pripojiť notebook, pokiaľ váš plán podporuje režim hotspot, nie je to vždy ideálne. Nielen, že tethering viac zariadení bude extra zaťažovať batériu vášho telefónu, ale mnoho plánov tetheringu má prísne dátové limity, ktoré nie sú vždy príliš vysoké. Mobilný hotspot je ideálny pre tých, ktorí často cestujú alebo len potrebujú záložný internet pre prípad núdze. Ak máte napríklad satelitný prístup k internetu a pracujete z domu, nemusí byť zlý nápad mať hotspot pre prípady, keď pripojenie vypadne.

V tejto príručke sa pozrieme na všetkých hlavných dopravcov a na prvý pohľad rýchlo rozoberieme ich najlepšie plány. Poskytujeme vám aj niekoľko rôznych návrhov zariadení hotspot. Nie ste si istí, kde začať alebo aký druh plánu potrebujete? My mať návod nižšie ktorá tým prechádza tiež.

Najlepšie plány mobilného hotspotu:

Chcete sa presadiť? Poďme rýchlo zvýrazniť naše obľúbené tri plány naprieč všetkými nižšie uvedenými možnosťami:

 • Verizon ponúka až 150 GB, viac ako ktokoľvek iný. Ponúka jedny z najrýchlejších rýchlostí hotspotu a má primerane slušné ceny v celom svojom rozsahu, najmä pre svoj rozsah platených služieb. Pokiaľ veľmi necestujete, základný plán vám dá 15 GB za pouhých 20 USD, ale môžete ho rozšíriť až na 150 GB za 80 USD mesačne.
 • T-mobile vám dá 100 GB za pouhých 50 USD, čo je skvelá hodnota. Zistíte, že 100 GB plán T-Mobile je o 10 $ lacnejší ako 100 GB plán Verizonu. Pokiaľ nepotrebujete viac dát ako toto, nenájdete lepšiu ponuku. Všimnite si, že rovnaké ceny a skúsenosti nájdete s Metro od T-Mobile, takže tieto dve možnosti v tomto rýchlom odporúčaní spájame dohromady.
 • Straight Talk vám tiež poskytuje 100 GB za 50 $, ale v sieti Verizon. Chcete výhodnú ponuku, ale napriek tomu chcete službu Verizon? Straight Talk je teraz vo vlastníctve spoločnosti Verizon (prostredníctvom TracFone) a využíva jej sieť. Uvedomte si, že pravdepodobne dostanete depriorizovanú liečbu, ktorá nebude taká dobrá ako Verizon alebo T-Mobile. Napriek tomu to nie je zlá alternatíva, ak nechcete toľko míňať a nemáte vo svojom okolí skvelé pokrytie T-Mobile.

To najlepšie zo zvyšku:

Verizon

Edgar Cervantes / Android Authority

Existujú štyri rôzne paušálne plány hotspotu Verizon. Tu je rýchly rozpis:

 • Nevyhnutné za 20 $: Získate 15 GB dát prémiového hotspotu, ale chýba podpora 5G Ultra Wideband.
 • Navyše za 40 dolárov: Získate 50 GB dát prémiového hotspotu a podporu 5G Ultra Wideband, pokiaľ to váš hotspot podporuje.
 • Pre za 60 $: Získate 100 GB dát prémiového hotspotu a podporu 5G Ultra Wideband, pokiaľ to váš hotspot podporuje.
 • Prémiové za 80 $: Získate 150 GB dát prémiového hotspotu a podporu 5G Ultra Wideband, pokiaľ to váš hotspot podporuje.
Čítať:  Najlepšie responzívne doplnky na zdieľanie na sociálnych sieťach pre WordPress

Majte na pamäti, že všetky štyri paušálne plány zahŕňajú neobmedzenú pomalší Wi-Fi, ale hovoríme o tak pomalom, že nebudete môcť robiť oveľa viac, než posielať a kontrolovať e-maily.

Verizon tiež ponúka štyri predplatené plány hotspotov. Možnosti 5 GB a 25 GB nezahŕňajú prístup k 5G a stoja 40 USD a 60 USD mesačne. Balíčky 100 GB a 150 GB zahŕňajú 5G Ultra Wideband prístup a až 4K UHD streamovanie za cenu 80 a 100 $ mesačne.

Tieto ceny sú o niečo vyššie ako tarifné možnosti spoločnosti Verizon. To znamená, že ak pre svoj smartphone používate aj predplatený plán Verizon, môžete tieto predplatené plány skutočne získať za 30 $ lacnejšie, než je inzerované.

Hľadáte najlepšie hotspot zariadenia Verizon?

Ak hľadáte jeden z najlepších 5G hotspotov v ponuke, budete chcieť zvážiť Verizon Inseego MiFi X Pro. Zariadenie je podobné predchádzajúcemu 5G hotspotu Verizon, ale ponúka niekoľko vylepšení, ako je menší pôdorys a lepšia výdrž batérie. Je to rozumne dostupné za 9,72$ mesačne alebo 349,99$ priamo a je to hotspot vyššej triedy s podporou 5G a až 24hodinovou výdržou batérie.

AT&T

Edgar Cervantes / Android Authority

AT&T má tiež rôzne hotspoty na predaj v rozmedzí od 80 USD za model iba s LTE až po cenu 460 USD za špičkový výber 5G. Môžete si tiež vybrať medzi predplatenými alebo spätnými tarifami.

Existujú iba dva paušálne plány hotspotu AT&T. Tu je rýchly rozpis:

 • AT&T DataConnect 50 GB za 55 $: Získate 50 GB dát prémiového hotspotu, vrátane 5G a LTE. Po vyčerpaní dát vám bude účtovaný poplatok za prekročenie 10 USD za každých ďalších 5 GB použitých dát.
 • AT&T DataConnect 100 GB za 90 $: Získate 100 GB dát prémiového hotspotu, vrátane 5G a LTE. Po vyčerpaní dát vám bude účtovaný poplatok za prekročenie 10 USD za každých ďalších 5 GB použitých dát.

AT&T má v skutočnosti oveľa viac predplatených plánov ako paušálnych. Nájdete plány v rozmedzí od 20 GB do 25 USD mesačne, 15 GB za 35 USD mesačne, 50 GB za 55 USD mesačne a 100 GB za 90 USD mesačne. Všimnete si, že tarify 50 a 100 GB majú rovnakú cenu na úrovni predplatených aj spätných platieb.

Čítať:  Čo treba zvážiť pri prechode k inému poskytovateľovi webhostingu

Hľadáte najlepšie hotspot zariadenia Verizon?

Netgear Nighthawk M6 je 5G a 4G LTE hotspot router s kompatibilitou Wi-Fi 6, 2,4-palcovým farebným dotykovým displejom pre jednoduchú konfiguráciu, ethernetovým portom a plne vyberateľnou batériou. Môže byť váš za pouhých 8,62$ mesačne alebo 309,99$, ak by ste si ho radšej kúpili rovno.

T-Mobile

Edgar Cervantes / Android Authority

T-Mobile v súčasnej dobe predáva niekoľko mobilných hotspotov v rozmedzí od 90 do 264 USD. Nájdete predplatené a následné tarify, ale tie druhé sú najlepšie.

Na výber je niekoľko hotspotových taríf, aj keď úprimne odporúčame 100GB plán, pretože to nie je oveľa viac ako ostatní a napriek tomu ponúka výrazne viac dát. Napriek tomu je tu rýchly prehľad toho, čo možno očakávať pri všetkých plánoch:

 • 2 GB mobilného internetu je 10 USD: Cena zahŕňa dane a poplatky, aj keď ak sa odhlásite z automatickej platby, zaplatíte o 5 USD viac. Okrem 2 GB vysokorýchlostných dát na použitie v sieti T-Mobile získate tiež až 5 GB dát používaných pre viac ako 215 krajín a destinácií mimo USA, aj keď v Mexiku a Kanade získate len 2 GB. .
 • 5 GB mobilného internetu za 20 USD: Platí všetko z minulosti, aj keď získate 5 GB dát na použitie v sieti T-Mobile. Získate tiež 5 GB vo viac ako 215 krajinách vrátane Mexika a Kanady.
 • 10 GB mobilného internetu za 30 USD: Platí všetko z minulosti, aj keď získate 10 GB dát na použitie v sieti T-Mobile. Získate tiež 5 GB vo viac ako 215 krajinách vrátane Mexika a Kanady. Navyše je pri tomto pláne zľava 5 $ na riadok až do 8 riadkov s automatickou platbou.
 • 100 GB mobilného internetu za 50 USD: Platí všetko z minulosti, aj keď získate 100 GB dát na použitie v sieti T-Mobile. Získate tiež 5 GB vo viac ako 215 krajinách vrátane Mexika a Kanady. Navyše je pri tomto pláne zľava 5 $ na riadok až do 8 riadkov s automatickou platbou.

Hľadáte tarify predplatených hotspotov T-Mobile? Rovnaké ceny nájdete pre plány 2-10 GB, ale pre predplatených užívateľov neexistuje žiadny plán 100 GB. Namiesto toho zaplatíte rovnakých 50 USD za 50 GB dát.

Hľadáte najlepšie hotspot T-Mobile?

Hotspot Inseego MiFi X Pro 5G značky T-Mobile je identický s hotspotom Verizon, čo znamená rovnako skvelú 24-hodinovú výdrž batérie. Aj keď to nie je najkrikľavejšie, je to slušná možnosť 5G a môže byť vaša za pouhých 11 $ mesačne alebo 264 $, ak dávate prednosť platbe priamo.

UScelulárne

Edgar Cervantes / Android Authority

UScellular ponúka iba tri hotspoty v rozmedzí od 69,99 USD do 249,99 USD. Čo sa týka plánov? Na výber máte zo štyroch rôznych plánov:

 • 4 GB za 25 $ mesačne
 • 10 GB za 50 $ mesačne
 • 20 GB za 75 $ mesačne
 • 40 GB za 105 $ mesačne
Čítať:  Anatómia reklám TikTok

Povedať, že tieto ceny sú extrémne drahé, by bolo podhodnotenie. Pokiaľ nežijete vo vidieckom vrecku, kde je len málo ďalších možností, odporúčame vyhnúť sa US Celluar pre potreby vášho hotspotu.

Hľadáte najlepšie US Cellular hotspot zariadenia?

Inseego 5G Mifi M2000 vyzerá rovnako ako ostatné routery Iseego a funguje v podstate rovnako. Je to jediná možnosť 5G v sieti US Cellular. Ponúka ľahko konfigurovateľný dotykový displej a výdrž batérie, ktorá bez problémov vydrží jeden deň a potom ešte pár dní.

Metro od T-Mobile

Edgar Cervantes / Android Authority

Teraz prechádzame k operátorom, ktorí majú striktne predplatenú povahu, ale to neznamená, že neponúkajú slušné mobilné hostiteľské stanice. Metro od T-Mobile má na výber iba dva hotspoty, a LTE model značky T-mobile za 79,99 $ alebo a Model JEXtream 5G za 199,99 $. Oboje funguje skvele a záleží len na tom, či vám na 5G záleží alebo nie.

Čo sa týka plánov? Môžete začať s tarifou mobilného hotspotu s 10 GB dát za 30 $ mesačne, 30 GB dát za 40 $ mesačne alebo 100 GB za 50 $ mesačne.

Bezdrôtový kriket

Edgar Cervantes / Android Authority

Cricket Wireless má iba jeden WiFi hotspot, Turbo Hotspot 2. Poskytuje vám iba prístup k 4G LTE a celkom pobeží za 79,99 $. Používanie je rovnako jednoduché ako hotspoty, iba s jedným tlačidlom a malým displejom. Turbo 2 môže podporovať až 15 zariadení s dvojpásmovou Wi-Fi a dobíjacou batériou 3 000 mAh.

Čo sa týka plánov? Na výber sú tri. Pri platbe 35 USD mesačne získate 20 GB vysokorýchlostných dát s využitím Mexika a Kanady, ktoré nesmú prekročiť polovicu vášho celkového objemu. K dispozícii je aj plán 50 GB a 100 GB s rovnakým medzinárodným prístupom za cenu 55 USD a 90 USD.

Uvedomte si, že Cricket je vo vlastníctve AT&T a beží na sieti AT&T.

Straight Talk Wireless

Edgar Cervantes / Android Authority

Straight Talk má štyri rôzne hotspot routery na výber v rozmedzí od pouhých 14,99 $ až po 199,99 $. Čo sa týka plánov hotspotu Straight Talk? Budete mať iba dva plány: 10 GB za 25 USD alebo 100 GB za 50 USD. Odporúčame druhý plán, pretože za dvojnásobnú cenu získate 90 GB navyše.

Majte na pamäti, že Straight Talk je vo vlastníctve spoločnosti TracFone, ktorá je teraz súčasťou spoločnosti Verizon. To znamená, že tieto plány pobežia v sieti spoločnosti Verizon.

Ako si vybrať najlepší neobmedzený hotspot pre vaše potreby

Ako vidíte, existuje množstvo možností, ale ako viete, čo potrebujete? Nakoniec výber najlepšieho plánu hotspotu závisí od toho, na čo ho budete používať, ako často a kde. Spýtajte sa sami seba na nasledujúce:

Čítať:  Ako predávať karty Pokémonov

Je váš hotspot len ​​pre občasné základné potreby, ako je kontrola e-mailov, prehliadania webu a sociálnych sietí? Možno len chcete núdzové zariadenie pre základnú komunikáciu pre prípad, že by vaše hlavné spojenie niekedy zlyhalo, napríklad počas určitých nepriaznivých poveternostných udalostí. Ak je to tak, rýchlosť pravdepodobne nie je taká dôležitá. Pokiaľ to znie ako vy, existujú vysoko dostupné plány, ako sú tie, ktoré ponúka StraighTalk, Cricket Wireless, Metro a mnoho ďalších predplatených operátorov. Tieto plány ponúkajú množstvo dátových možností pri veľkých úsporách, aj keď niekedy môžu v čase preťaženia zaznamenať výrazne depriorizované rýchlosti.

Plánujete používať YouTube, hrať hry, streamovať programy alebo robiť iné náročnejšie úlohy alebo ho používať pravidelne? Pokiaľ plánujete používať hotspot ako primárne pripojenie k internetu alebo ho plánujete používať vzdialene pre dátovo náročnejšie úlohy, budete potrebovať plán s veľkým množstvom dát. Ako už bolo spomenuté skôr v tejto príručke, Verizon má najväčšiu dátovú tarifu so 150 GB. T-Mobile a StraightTalk sú ďalšie najlepšie stávky, ktoré ponúkajú 100 GB mesačne. Oba plány sú tiež extrémne dostupné za 50$ mesačne, pričom najväčší rozdiel je v tom, že druhý je MVNO, ktorý využíva sieť Verizonu.

Záleží vám na umiestnení? Ak plánujete veľa cestovať, sú miesta, ktoré obvykle navštevujete, podporované sieťou, o ktorej uvažujete? Ak ho používate doma ako záložnú možnosť, ako stabilná je tu aj sieť? Nezáleží na tom, akú veľkú cenu získate, ak máte zlé pripojenie, ktoré vedie k zníženiu rýchlosti a spoľahlivosti.

Teraz, keď ste sa rozhodli, ako hodláte svoj hotspot používať, bude jednoduchšie nájsť plán, ktorý vyvažuje výkon a hodnotu s vašimi požiadavkami na rýchlosť a dáta.

Časté otázky k mobilnému hotspotu

Je prístup k hotspotu zadarmo s neobmedzenými dátami?

Máte možnosť používať svoj telefón ako mobilný hotspot? Niekedy, ale nie nutne. Niektoré neobmedzené dátové plány vám ponúknu pevnú úroveň podpory hotspotu, ale neumožňujú vám používať neobmedzené úrovne. Niektorí MVNO môžu tiež ponúkať hotspot dáta ako doplnok k vášmu plánu.

Je mobilný hotspot rovnako dobrý ako Wi-Fi?

Záleží na vašom dátovom pripojení. Ak používate 5G hotspot, existuje veľká šanca, že bude rýchlejšia ako vaše domáce Wi-Fi. Niektoré 4G LTE hotspoty však môžu ponúkať o niečo nižšie rýchlosti.

Môžete streamovať živé televízne vysielanie pomocou hotspotu?

Áno, ak máte službu, ktorá ponúka živé televízne vysielanie, môžete ju streamovať pomocou pripojenia k hotspotu. Majte na pamäti spotrebu dát, pretože živé televízne vysielanie môže rýchlo vypáliť gigabajty.

Koľko dát je potrebných na streamovanie Netflixu?

Streamovanie Netflixu zaberie približne 1 GB v štandardnom rozlíšení alebo približne 3 GB za hodinu vo vysokom rozlíšení.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE