Najlepšie ponuky AT&T z augusta 2024

Edgar Cervantes / Android Authority

AT&T má vždy na výstave dobrý mix ponúk. Patria medzi ne zľavy na chytré telefóny a ďalšie technologické produkty, rôzne balíčky a ďalšie. Práve teraz môžete dokonca získať ponuky na novú televíznu službu AT&T. Zhromaždili sme najlepšie ponuky AT&T, ktoré môžete získať priamo od dopravcu – pozrite sa na ne nižšie.

Odporúčaná ponuka: Získajte 1 000 $ z Pixel Fold výmenou

Ryan Haines / Android Authority

Vnútri, domovská obrazovka

Pixel Fold práve dorazil na trh s veľkou slávou a rovnako vysokou cenou. Ale to robí AT&T jedným z najlepších miest, kde to získať. Obchodovaním so svojim starým zariadením môžete ušetriť až 1 000 $ na pôsobivom skladacom zariadení.

Jedinými požiadavkami dohody je, že vymeníte svoj starý telefón a zaregistrujete sa alebo upgradujete na oprávnený neobmedzený plán. Po dobu trvania zmluvy na 36 mesiacov obdržíte viac ako polovicu hodnoty telefónu späť v kreditoch. Keď je všetko povedané a hotové, budete za tento skvelý telefón platiť menej ako 25 dolárov mesačne.

Čítať:  Ako povoliť, zakázať a spravovať WordPress Au...

Kliknutím na tlačidlo nižšie sa dozviete viac.

Najlepšie ponuky AT&T

Ušetrite 800 $ na rade Galaxy S23 s akýmkoľvek protikladom

Robert Triggs / Android Authority

To nie je preháňanie. Aby ste sa kvalifikovali pre plnú hodnotu na výmenu, váš starý telefón musí mať hodnotu iba 35 USD. Môžete mať napríklad starý Galaxy S8 s prasknutou obrazovkou, ktorá sa ani nezapne. Môže sa zdať, že to nestojí za veľa, ale na najnovšej vlajkovej lodi vám to ušetrí 800 dolárov.

Za predpokladu, že vaše staré zariadenie spĺňa podmienky pre úplné úspory, dohoda znamená, že Galaxy S23 je po obdržaní kreditov zadarmo a Galaxy S23 Ultra stojí iba 399,99 $.

Okrem vášho starého telefónu je ďalšou hlavnou požiadavkou dohody, že sa zaregistrujete k novej 36-mesačnej neobmedzenej linke v hodnote aspoň 75 $ mesačne. Ak s tým nie ste spokojní, kliknite na nižšie uvedené widgety a pozrite sa na ponuky.

Pozrite sa na cenu u AT&T

Samsung Galaxy S23 Plus

Veľký AMOLED displej
Výkon Snapdragon 8 Gen 2
Väčšie batérie

Pozrite sa na cenu u AT&T

Samsung Galaxy S23 Ultra

Nový 200MP hlavný fotoaparát
Krásny displej
Funkcia pera S Pen

Získajte 16 GB dát za pouhých 25 $ mesačne

Matt Horne / Úrad pre Android

Zatiaľ čo mnoho z nižšie uvedených ponúk sa točí okolo toho, koľko môžete ušetriť na svojom ďalšom zariadení, AT&T má úžasnú ponuku na jeden zo svojich najobľúbenejších predplatených plánov. Zatiaľ čo táto akcia beží, môžete si priniesť svoje zariadenie a získať 16GB predplatený plán za ekvivalent len 25 $ mesačne.

Čítať:  Pozrite sa na najlepšie vojnové filmy na Netflixe v roku 2024

16 GB je dvojnásobok dátového limitu, ktorý bol predtým ponúkaný v rámci rovnakého plánu, a každý mesiac to zvládne viac ako ktokoľvek iný ako tí najnáruživejší hráči a streameri. Upozornenie je, že sa musíte zaviazať k plánu na rok a vyplatiť celú platbu 300 $ vopred. To neznamená, že je to pre každého, ale vďaka štedrému príspevku sa to oplatí.

Získajte Google Pixel 7 Pro za 10 $ mesačne bez obchodu

Ryan Haines / Android Authority

Najlepšie vlajkové lode Pixel boli vždy populárnou voľbou a AT&T vám na nich chce dať veľa. Pixel 7 Pro má hodnotu takmer 900 dolárov, ale môžete ho získať za pouhých 10 dolárov mesačne bez výmeny.

Všetko, čo musíte urobiť, aby ste mohli využiť túto ponuku, je kúpiť si telefón na splátky a otvoriť alebo upgradovať na nový rad služieb v rámci oprávneného neobmedzeného tarifu. Zľavu na zariadenie obdržíte vo forme fakturačných kreditov po dobu 36 mesiacov, čím ušetríte viac ako 600 $.

Na Pixel 7a sa vzťahuje rovnaká ponuka, ale s novou neobmedzenou linkou stojí iba 5 dolárov mesačne. Ak máte oči na Pixel 7, môžete ho získať zadarmo prostredníctvom výmeny.

Získajte iPhone 14 Pre zadarmo s výmenou

Robert Triggs / Android Authority

Tu sú ponuky v plnom znení:

Tieto úspory platia pre základné modely každého telefónu, ale ponuka na výmenu 1 000 USD sa vzťahuje na všetky pamäťové varianty. Kliknutím na tlačidlo nižšie si predobjednajte svoj iPhone podľa vášho výberu.

Čítať:  Prvýkrát som skúsil PopSocket a akonáhle som praskol, nemohol som prestať

Ušetrite až 1 000 $ na rade Galaxy Z s výmenou

Ryan Haines / Android Authority

Najnovšie skladacie zariadenia Galaxy sú teraz k dispozícii na predobjednávku a AT&T má niekoľko lákavých ponúk. Obchodovaním s akýmkoľvek telefónom Galaxy v akomkoľvek stave môžete ušetriť až 1 000 $ na oboch zariadeniach.

To znamená, že výmenou starého telefónu získate Samsung Galaxy Z Flip 5 pre voľný, uvoľniťzatiaľ čo kredity na výmenu ponechávajú zostávajúci zostatok na zaplatenie na Galaxy Z Fold 5 at 799,99 $.

Dohoda vyžaduje, aby ste sa zaregistrovali k oprávnenému neobmedzenému plánu na 36 mesiacov. Potom každý mesiac obdržíte protihodnotu vo forme kreditov. Kredity budú zahájené počas troch účtov.

Veľké úspory na Galaxy A54 a ďalších telefónoch bez výmeny

Ryan Haines / Android Authority

Nie každý vlastné zariadenie pripravené na výmenu a AT&T to uznáva tým, že ponúka množstvo zliav na ďalšie skvelé smartfóny bez nutnosti prepínania. Pokiaľ sa zaviažete k neobmedzenej linke, môžete na svoj nový telefón získať zníženú cenu.

Telefóny, na ktorých môžete ušetriť, sú prevažne od Samsungu a zahŕňajú napríklad populárne Samsung Galaxy S21 FE a nový Galaxy A54 5G. Ale najnovšie vzrušujúce mid-ranger od Googlu, Pixel 7a, je tiež k dispozícii za pouhých 5 $ mesačne.

Tu je prehľad úspor, ktoré môžete dosiahnuť:

Kliknutím na tlačidlo nižšie sa môžete sami presvedčiť o sortimente.

Damien Wilde / Android Authority

Ponuky AT&T nekončia pri telefónoch a internetových službách. Poskytovateľ ponúka aj nositeľné zariadenia s možnosťou ušetriť na niektorých z najlepších modelov chytrých hodiniek, ak preskočíte správnymi kruhmi.

Čítať:  Najlepšie nástroje na plánovanie sociálnych médií pre firmy

Ak ich obaja zaregistrujete k radu služieb, môžete si kúpiť jedny chytré hodinky Apple a získať zľavu 300 $ na ďalšie. Akcia sa vzťahuje na všetky varianty hodiniek iOS, ako sú Apple Watch Series 8. Pri nákupe nového Samsung Galaxy Watch 6 to vyskočí na 350 USD z druhého zariadenia.

Na nižšie uvedenom odkaze zistíte, ktoré hodinky chcete.

Ušetrite 30 % na príslušenstve AT&T

Po obmedzenú dobu môžete ušetriť 30% na sortiment príslušenstva od AT&T pri nákupe troch a viac.

Táto ponuka je určená používateľom systému Android, pretože produkty Apple sú vylúčené zo zľavy. Napriek tomu stojí za to vidieť, na čom sa dá ušetriť. Puzdrá, nabíjačky a chrániče obrazovky sú dobré možnosti, ako doplniť vaše zariadenie.

Niekoľko doplnkov má tiež samostatné ponuky. Pozrite sa na ne prostredníctvom widgetu nižšie.

Extra ponuky AT&T pre dôležitých pracovníkov

Adam Birney / Android Authority

Okrem iných ponúk AT&T môžete na svojom bezdrôtovom pláne ušetriť o niečo viac, pokiaľ ste v jednej z niekoľkých profesií. Vojaci, veteráni, záchranári, zdravotné sestry, lekári a učitelia môžu ťažiť z tejto ponuky, ktorá poskytuje 25% zľavu na ľubovoľný z neobmedzených plánov.

Policajt sa napríklad môže prihlásiť k plánu AT&T Unlimited Starter pre len 48,75 $ mesačne namiesto obvyklých 65 dolárov. Rovnako ako pri zvyšku populácie táto cena za riadok ďalej klesá, pokiaľ do svojho účtu pridáte viac riadkov.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE