Najlepšie ponuky Cricket Wireless z marca 2024

Edgar Cervantes / Android Authority

Vzhľadom na to, že niektoré rozpočty domácností sa v roku 2024 sprísnia, je Cricket Wireless dobrou voľbou operátora pre mnoho zákazníkov, ktorí hľadajú lacné plány a telefónne ponuky. Cricket je dcérska spoločnosť AT&T bez zmluvy a ponúka zákazníkom spôsob, ako získať dostupné smartfóny s lacnými predplatenými plánmi. Zatiaľ čo mnoho chytrých telefónov Cricket je už cenovo veľmi rozumné, niektoré špeciálne ponuky Cricket vynikajú práve teraz. V tomto príspevku sme zostavili najlepšie ponuky krikete, ale uvedomte si, že platia rôzne zmluvné podmienky.

Kriket ponúka hlavne úspory za telefón, keď sa pripojíte k dopravcovi, aj keď občas dochádza k poklesu cien plánov. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, čo Cricket ponúka, pokiaľ ide o plány, pozrite sa na našu príručku pre kupujúcich Cricket Wireless.

2. Ušetrite až 300 $ na neobmedzenom pláne

Cricket práve predstavil fantastický spôsob, ako ušetriť na svojom neobmedzenom pláne, a je k nemu pripojený iba jeden reťazec. Pokiaľ platíte viac mesiacov vopred, nie mesačne, efektívne úspory sa začnú rýchlo sčítavať. A čím dlhšie obdobie si predplatíte, tým viac ušetríte.

Neobmedzený plán je zvyčajne 55 $ mesačne. Tu je rozpis úspor, ktoré môžete zarobiť na viacmesačnom programe:

  • Tri mesiace neobmedzeného hlasu a dát, keď zaplatíte 120 USD vopred – efektívna sadzba 40 USD mesačne, čo predstavuje úsporu 45 USD.
  • Šesť mesiacov neobmedzeného hlasu a dát, keď zaplatíte 210 USD vopred – efektívna sadzba 35 USD mesačne, čo predstavuje úsporu 210 USD.
  • 12 mesiacov neobmedzeného hlasu a dát, keď zaplatíte 360 ​​USD vopred – efektívna sadzba 30 USD mesačne, čo predstavuje úsporu 300 USD.
Čítať:  10 najlepších hudobných prehrávačov pre Android Auto

2. Získajte zadarmo nový smartphone

Práve teraz Cricket Wireless ponúka niekoľko telefónov Android zadarmo. Musíte prepnúť svoje staré číslo na Cricket (s výnimkou čísel AT&T), potom sa prihlásiť k plánu, ktorý je najmenej 30 alebo 60 USD mesačne, v závislosti od požadovaného zariadenia. Rovnako ako u všetkých telefónov predávaných spoločnosťou Cricket musia byť tieto telefóny používané na nosiči po dobu šiestich mesiacov, kým ich možno skutočne odomknúť.

Práve teraz je množstvo bezplatných možností, na ktoré sa môžete pozrieť nižšie. Zoznam sa pravidelne mení, takže stojí za to si ho sami skontrolovať.

3. Ušetrite na ďalších skvelých telefónoch

Ryan Whitwam / Android Authority

Aj keď to nie je úplne zadarmo, registrácia do kriketového plánu vám môže zaistiť solídne úspory na telefónoch vyššej triedy, ako u vyššie uvedených ponúk. To nezahŕňa Samsung Galaxy S24, ktorý je v ponuke, ale zatiaľ nie je predmetom dohody. Budeme to strážiť.

Tu je výber telefónov, na ktorých môžete ušetriť:

4. Získajte Max zadarmo

Ďalšou výhodou registrácie k mesačnej tarife 60 $ je, že zadarmo získate verziu Max (predtým HBO Max) podporovanú reklamou. Akonáhle sa zaregistrujete do Cricket, všetko, čo musíte urobiť, je otvoriť aplikáciu Max a vybrať možnosť prihlásenia s poskytovateľom.

Max je skvelá voľba pre každého, kto miluje televízne programy, filmy a dokumenty. Ponúka širokú škálu obsahu, vrátane pôvodných programov, filmov, televíznych relácií a dokumentov od HBO, Warner Bros., DC Entertainment, Cartoon Network, Adult Swim, Turner Classic Movies a ďalších.

Čítať:  Koľko stoja plány Starlink a stoja za to?

Toto sú najlepšie aktuálne dostupné ponuky Cricket Wireless. Akonáhle budú oznámené, tento príspevok aktualizujeme o nové ponuky. Medzitým vás môže zaujímať, ako si Cricket vedie v porovnaní s inými MVNO, ako je Mint Mobile, Visible alebo Metro od T-Mobile.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE