Najlepšie ponuky Metro od T-Mobile z marca 2024

Edgar Cervantes / Android Authority

Metro by T-Mobile je bezzmluvná dcérska spoločnosť T-Mobile, ktorá bola predtým známa ako MetroPCS. Nech už používa akýkoľvek názov, má niekoľko vynikajúcich ponúk na plány aj telefóny. Máme najlepšie aktuálne ponuky Metro by T-Mobile, ktoré môžete práve teraz získať. Veľa ponúk je iba v obchode, takže budete musieť starostlivo skontrolovať svoju polohu.

1. Získajte Samsung Galaxy S23 FE za pouhých 99,99 $

Ryan Haines / Android Authority

Samsung Galaxy S23 FE

Metro od T-Mobile nie je známe svojimi ponukami na najnovšie vlajkové lode, ale ak chcete bezplatný telefón s veľmi málo pripojenými reťazcami, ste na správnom mieste. Samsung Galaxy S23 FE sa ešte len dostal na trh, ale môžete ho získať len 99,99 $ z metra, ušetríte 500 $.

Ak chcete získať plnú zľavu, budete musieť zamieriť do najbližšieho obchodu Metro, ale ak potrebujete novú linku, môžete si zariadenie vyzdvihnúť za pouhých 99,99 $ prostredníctvom online obchodu. Budete sa tiež musieť zaregistrovať do plánu s vyššími sadzbami, ale nie ste uzamknutí na roky, ako by ste boli u jedného z troch veľkých dopravcov.

Čítať:  Najlepšie ponuky T-Mobile z marca 2024

Ponuku zobrazíte kliknutím na tlačidlo nižšie.

2. Ušetrite až 500 $ na špičkových iPhonech

Aamir Siddiqui / Android Authority

Apple má v súčasnosti jedny z najlepších telefónov na trhu smartfónov a na najvýkonnejších telefónoch Apple s podporou 5G môžete prostredníctvom Metro by T-Mobile výrazne ušetriť. Ponuky, ktoré môžete získať, závisia od toho, akú generáciu iPhonu hľadáte.

Ak máte telefón, s ktorým môžete obchodovať, v hodnote 50 USD alebo viac, môžete ušetriť 300 USD na úplne novom rade iPhone 15. To vám môže priniesť základný model iPhone 15 za pouhých 529,99 $. Aj bez výmeny prinesie uvedenie čísla do siete zľavu 100 dolárov na každú z vlajkových lodí Apple.

Modely iPhone 14 nemajú akciu na výmenu, ale sú zľavy 200$, keď si prinesiete svoje číslo do siete. Rovnakých 200$ v okamžitých zľavách sa vzťahuje na rad iPhone 13, zatiaľ čo na iPhone SE 2022 a iPhone 12 môžete ušetriť až 530$.

3. Veľké zľavy na smartphony Samsung

Robert Triggs / Android Authority

Aj keď to nie je úplne zadarmo ako telefóny nižšie, existuje hneď niekoľko skvelých ponúk na extrémne schopné smartfóny Samsung.

Samsung Galaxy S21 FE je stále vynikajúcim každodenným ovládačom, vrátane základných funkcií Galaxy S21, pričom odstraňuje niektoré prémiové prvky, aby sa znížila cena. Na len 359,99 $ (zľava 240 dolárov) od Metro by T-Mobile získate neuveriteľnú hodnotu za peniaze. Galaxy A54 5G je ďalšou peknou možnosťou, z 469,99 na .

Čítať:  Únik cien Galaxy S24 má pre fanúšikov Samsungu niekoľko prekvapení

4. Získajte zadarmo 5G telefón, keď prejdete

Ryan Haines / Android Authority

Ak ste čakali na možnosť vyskúšať si Metro od T-Mobile, aká cena je lepšia ako zadarmo? Práve teraz si môžete po prechode vyzdvihnúť bezplatné 5G zariadenia.

Stačí preniesť číslo, ktoré nebolo v sieti T-Mobile, a operátor vám poskytne zľavu z ceny zariadenia. Ponúkané telefóny sa celkom pravidelne obmieňajú, aktuálne je ale na výber zo štyroch zariadení. Patrí medzi ne Moto G Stylus (2024), nový Samsung Galaxy A15 5G a Google Pixel 6a.

Hoci sú telefóny zadarmo, budete musieť pokryť poplatok 20 USD za aktiváciu linky, ale to je malá zmena oproti platbe za zariadenie. Rovnako ako u väčšiny akcií Metro môžete využiť neobmedzenú zľavu iba v obchodoch.

5. Získajte zadarmo tabliet

Curtis Joe / Android Authority

Poďme hovoriť o tabletoch. Metro od T-Mobile má momentálne k dispozícii iba tri slate, ale existuje niekoľko skvelých ponúk, vrátane TCL Tab 8 LE zadarmo s plánom 15$ mesačne.

Ak hľadáte tabliet Samsung zadarmo, nehľadajte nič iné ako Samsung Galaxy Tab A7 Lite () z metra od T-Mobile. To je ponuka, ktorá sa u tohto tenkého a odolného 8,7 palcového bridlice len ťažko odmieta.

Veľkosť nie je jedinou funkciou, ktorá z tohto zariadenia robí perfektné zariadenie na prenosnú zábavu. Batéria s kapacitou 5 100 mAh vám hravo poskytne pol dňa prehrávania videa a so štyrmi reproduktormi vstavanými s Dolby Atmos pre ladenie cez slúchadlá môžete očakávať skvelý zvuk. Máte tiež možnosť pridať až 1 TB rozšíriteľné úložisko pomocou microSD karty.

Čítať:  Rozdiel medzi zdieľaným a WordPress hostingom

6. Získajte Galaxy Watch 4 za pouhých 99,99 $

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Nositeľné zariadenia nie sú vynechané z ponuky Metro od T-Mobile. Pokiaľ spĺňate kritériá, môžete si Samsung Galaxy Watch 4 vyzdvihnúť za len 99,99 $.

Jedinou požiadavkou, aby ste sa kvalifikovali pre túto dohodu, je, že sa tiež zaviažete k dátovému plánu pre chytré hodinky. Za pouhých 10 dolárov mesačne to nie je zlá investícia, najmä ak sa chcete na leto dostať do formy.

7. Získajte odmenu T-Mobile utorkom

Ak ste chceli prejsť na Metro od T-Mobile, ale neboli ste si úplne istí, či prejsť alebo nie, teraz je skvelý čas to skúsiť. Metro práve teraz umožňuje všetkým predplatiteľom využiť výhody T-Mobile Tuesdays za niektoré veci zadarmo.

Každý utorok tak získate prístup k rotujúcej sade zliav. Minulé propagačné akcie zahŕňali všetko od Adidas po Dunkin' a dokonca aj Major League Baseball. T-Mobile vám tiež pomôže ušetriť až 40% na cestovnom zaistení, keď sa spoliehate na T-Mobile Travel.

Kliknite na widget nižšie a posuňte sa, aby ste našli ďalšie podrobnosti o tejto ponuke.

To je všetko, čo v tejto chvíli máme, pokiaľ ide o najnovšie ponuky Metro by T-Mobile. Samozrejme, pokiaľ budú oznámené ďalšie ponuky od bezdrôtového operátora bez zmluvy, aktualizujeme tento príspevok o tieto podrobnosti.

Najčastejšie otázky

Aký je plán 25 USD pre Metro od T-Mobile?

Čítať:  15 najlepších offline hier pre Android, ktoré nevyžadujú Wi-Fi

Najdostupnejší neobmedzený plán Metro je 40$ mesačne za jednu linku, ale je to 100$ mesačne pre štyri linky, čo funguje až 25$ mesačne na linku.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE