Najlepšie ponuky T-Mobile z marca 2024

Edgar Cervantes / Android Authority

T-Mobile je druhým najväčším bezdrôtovým operátorom v Spojených štátoch a po zlúčení so spoločnosťou Sprint sa vyšplhal z tretieho miesta. Za rastom stoja skvelé ponuky a ponuky T-Mobile pre nových aj existujúcich zákazníkov so zľavami na telefóny a ďalšie príslušenstvo.

Nižšie nájdete najlepšie aktuálne dostupné akcie T-Mobile. Prezrite si ich a možno budete môcť ušetriť nejaké peniaze, keď si budete nabudúce kupovať smartphone, tablet alebo chytré hodinky.

Hneď ako budú k dispozícii nové ponuky T-Mobile, budeme túto stránku pravidelne aktualizovať.

Najlepšie ponuky T-Mobile

1. Vyskúšajte T-Mobile na tri mesiace zadarmo (noví zákazníci)

T-Mobile využíva revolúciu eSIM a prináša vám mimoriadnu ponuku. Spoločnosť zavádza novú funkciu s názvom Network Pass to vám neuveriteľne dáva službu T-Mobile na tri mesiace zadarmo. To je tiež neobmedzená služba bez obmedzenia dát mimo obvyklého limitu 50 GB.

Táto dohoda nemá žiadny zjavný háčik – T-Mobile vás chce presvedčiť, aby ste prešli. Službu si môžete vyskúšať bez toho, aby ste opustili svojho súčasného poskytovateľa, a pokiaľ sa tak rozhodnete, na tejto stránke nájdete množstvo stimulov.

Kliknutím na tlačidlo nižšie sa dozviete viac.

2. Získajte zľavu 800 $ na Google Pixel 8 Pro bez výmeny

Rita El Khoury / Android Authority

Čítať:  10 najlepších alternatív G Suite (Google Workspace).

Najnovšie zariadenia Google sú jedny z najlepších telefónov so systémom Android, ktoré si môžete kúpiť, a na Pixel 8 alebo Pixel 8 Pro môžete ušetriť až 800$ bez výmeny. To vám môže zadarmo pristáť oba slúchadlo.

Pridanie novej linky na Go5G Next alebo Go5G Plus so zmluvou na 24 mesiacov je varovaním, aby ste získali svoj bezplatný telefón. Ak ste súčasný zákazník, ktorý nepotrebuje nový rad, môžete rovnaké úspory dosiahnuť obchodovaním so svojim súčasným zariadením. Pre tých, ktorí sa nechcú zaviazať k takému bohatému plánu, môže výmena starého telefónu stále zraziť 500 dolárov na nové telefóny Pixel.

3. Ušetrite až 1 000 $ na rade iPhone 15

Robert Triggs / Android Authority

Fanúšikovia Applu si vychutnajú úspory dostupné na najnovšom iPhone. Jednoduchým prihlásením k tarifu T-mobile najvyššej úrovne môžete ušetriť až 830 $ na pôsobivom rade iPhone 15. Krátka matematika by vám mala povedať, že vďaka tomu sú štandardné iPhone 15, iPhone 15 Plus a iPhone 15 Pre všetkých zadarmo, zatiaľ čo cena iPhone 15 Pro Max sa zníži na iba 199 $.

Môžete ušetriť ešte viac, ak máte zariadenie, ktoré môžete prepnúť. Či už ste novým alebo existujúcim zákazníkom, obchodovaním so svojim starým zariadením a prechodom na plán Go5G Next alebo zotrvaním na ňom získate až 1 000 USD z ponuky. Pokiaľ stále používate Magenta MAX, dostupná zľava je 650 $. Pri iných kvalifikačných plánoch sú protiúčtovné zľavy 350 $ alebo 250 $.

T-Mobile tiež stále naskladňuje rad iPhone 14 s podobnými akciami.

4. Ušetrite 1 000 $ na Galaxy Z Fold 5 alebo Z Flip 5 bez obchodu

Ryan Haines / Android Authority

Samsung Galaxy Z Flip 5 a Z Fold 5 stále vedú na trhu skladacích zariadení a T-Mobile môže mať pre tieto zariadenia tie najlepšie ponuky. Zatiaľ čo ostatní dopravcovia a predajcovia vyžadujú, aby ste svoj starý telefón vymenili, aby ste získali výrazné zľavy na horlivo očakávané skladacie zariadenie, T-Mobile zníži cenu o 1 000 USD len za pridanie nového radu služieb.

Čítať:  The Equalizer season 4: Dátum vydania, obsadenia a najnovšej zvesti

Vzhľadom na maloobchodnú cenu vám táto zľava vo forme kreditov na účet umožňuje vyzdvihnúť si Galaxy Z Flip 5 za . Zostávajúci zostatok na zaplatenie na Galaxy Z Fold 5 klesne na .

Noví zákazníci môžu získať túto úžasnú ponuku pridaním nového radu do plánu Go5G Plus alebo Magenta Max. Potom dostanete zľavu 1 000 USD počas 24-mesačného zmluvného obdobia. Súčasní zákazníci s týmto plánom budú musieť vymeniť svoje existujúce zariadenia, aby získali rovnakú ponuku, ale ak upgradujete na jedno z týchto úžasných nových zariadení, pravdepodobne už nebudete potrebovať svoj starý telefón.

Pozrite sa na ponuku ponúk prostredníctvom odkazu nižšie.

5. Získajte zľavu až 1 000 USD na rad Samsung Galaxy S24

Lanh Nguyen / Android Authority

Existuje niekoľko fantastických ponúk T-Mobile na nový rad smartfónov Samsung Galaxy S24, či už upgradujete svoje zariadenie, alebo nie. Pre tých, ktorí pridajú nový rad služieb na plány Go5G Plus alebo Go5G Next, získate na najnovšie vlajkové lode Samsung zľavu 800$. To by vám mohlo zadarmo získať základný model Galaxy S24.

Či už ste nový zákazník alebo nie, účasť na jednom z týchto plánov a obchodovania so svojim starým rozhodnutím môže navýšiť tento kredit až na 1 000 $, čo vám umožní získať Galaxy S24 Plus zadarmo alebo Galaxy S24 Ultra za pouhých 299,99 $.

Ďalšie ponuky pre pridanie rôznych nových línií alebo obchodovanie mimo vyššie uvedené plány vám môžu ušetriť až 600 $ na telefónoch Galaxy.

6. Získajte telefón zadarmo pri prechode (noví zákazníci)

Ryan Haines / Android Authority

Väčšinu špičkových vlajkových telefónov môžete získať so značnými zľavami, ale T-Mobile vám taktiež môže pripojiť telefón zadarmo len za registráciu. Táto ponuka pokrýva mnoho výrobcov OEM a výber je na vás.

Jediné, čo musíte urobiť, je aktivovať novú linku a získate 24 kreditov na vyúčtovanie. Môžete tiež získať skvelé telefóny za nič, ako je Samsung Galaxy A15, jednoduchým prechodom na T-Mobile. Pozrite sa na ďalšie možnosti bezplatného telefónu T-Mobile nižšie:

 • Samsung Galaxy A15 (zľava 228 $)
 • OnePlus Nord N30 — (zľava 264 USD)
 • Motorola Razr (2024) (zľava 552)
 • Motorola Razr Plus (2024) (zľava 999)
 • Moto G Stylus 5G (2024) (zľava 299 $)
 • Moto G 5G (2024) (zľava 198 $)
 • Nokia G310 5G — (zľava 186 USD)
 • TCL 30 XE — (zľava 168 USD)
 • TCL Stylus 5G — (zľava 258 USD)
 • T-Mobile Revvl 6 Pre 5G — (zľava 220 USD)
 • T-Mobile Revvl 6 5G (zľava 170 USD)
 • T-Mobile Revvl 6x 5G (zľava 200 USD)
 • T-Mobile Revvl 6x Pre 5G (zľava 230 USD)
Čítať:  TikTok nefunguje? Tu je návod, ako to opraviť

7. Ponuka šikovných hodiniek T-Mobile

Kaitlyn Cimino / Android Authority

T-Mobile aktuálne ponúka rôzne ponuky, ktoré vám pomôžu pridať chytré hodinky do vašej zbierky nositeľných technológií. Ak sa vám páči vzhľad radu Galaxy Watch 6, môžete na ľubovoľnom nositeľnom zariadení iba s novým radom služieb.

Môžete si tiež vyzdvihnúť Google Pixel Watch 2 s 50% zľavou, keď pridáte riadok. Prvé zariadenie si ako obvykle musíte zaobstarať na splátky po dobu 24 mesiacov a počas tejto doby vám T-Mobile poskytne kredit. Alebo, ak vás viac zaujímajú hodinky Apple, T-Mobile má ponuky aj na hodinky Apple, vrátane Apple Watch SE a Apple Watch Series 9. Podrobnosti si môžete pozrieť pomocou tlačidla nižšie.

8. Ponuka tabletov T-Mobile

Oliver Cragg / Android Authority

T-Mobile má v ponuke množstvo skvelých telefónov, ale existujú aj ponuky tabletov. Rovnako ako ponuky telefónov sú niektoré tablety oveľa lacnejšie, ak si aktivujete nový rad služieb, a T-Mobile ponúka skvelé ponuky na špičkové tablety, ako je 50% zľava na iPad deviatej generácie, bezplatný Galaxy Tab A9 Plus s nový rad a ďalšie.

Kliknutím na tlačidlo nižšie zistíte, ktoré tablety sú aktuálne v ponuke.

9. Získajte Apple TV Plus na rok zadarmo

Keď si na T-Mobile zaregistrujete Go5G Plus, získate nielen niektorý z vyššie uvedených bezplatných alebo zľavnených telefónov, ale tiež si užijete celý rok Apple TV Plus bez ďalších nákladov. Streamovacia služba je domovom exkluzívnych originálov Apple, ako sú série ocenené Emmy Ted Lasso, See a For All Mankind – všetky odporúčame najskôr zhliadnuť.

Čítať:  Google Fi vs Verizon: Ktorý operátor stojí za vaše peniaze?

Predplatné Apple TV Plus je možné tiež zdieľať až medzi piatimi ľuďmi, čo predstavuje skvelý doplnok na používanie najväčšej a najrýchlejšej siete 5G na svete. Kliknutím na tlačidlo nižšie získate ďalšie podrobnosti o tejto ponuke.

10. Pridajte členov rodiny a ušetrite až 50 %

Mať niekoľko rôznych dopravcov a liniek pre každého člena rodiny môže byť mätúce, najmä s ohľadom na počet plánov, ktoré sú dnes k dispozícii. T-Mobile sa teda snaží veci zjednodušiť a pomôcť ušetriť ponukou až 50% zľava keď pridáte riadky do oprávnených rodinných plánov.

Rodinné plány začínajú na 30 USD za linku a majú veľa skvelých výhod, ako sú vysokorýchlostné dáta, neobmedzené hovory a textové správy a ďalšie. Pozrite sa na podrobnosti ponuky pomocou tlačidla nižšie.

11. Prejdite na T-Mobile a získajte späť až 800 $

Táto dohoda tiež zahŕňa až 800 dolárov vo forme virtuálnej predplatenej karty, ktorá vám pomôže uhradiť všetky náklady, ktoré môžu prísť so zmenou operátora. Ak chcete zmeniť operátora, kliknite na odkaz nižšie a zistite ďalšie podrobnosti.

12. Ďalšie možnosti v sieti T-Mobile

Edgar Cervantes / Android Authority

Ak hľadáte výhodnú ponuku v sieti T-Mobile, ktorá nemusí mať nutne názov T-Mobile, môžete tiež zvážiť vyhľadanie MVNO. MVNO (Mobile Virtual Network Operator) je operátor tretej strany, ktorý sa pri pokrytí spolieha na hlavnú sieť. Tu je niekoľko MVNO založených na T-Mobile, ktoré odporúčame:

To sú všetky aktuálne najlepšie ponuky T-Mobile. Zostaňte naladení, pretože túto stránku budeme aktualizovať o ďalšie ponuky, akonáhle budú oznámené.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE