Najlepšie puzdrá Google Pixel Fold, ktoré si môžete kúpiť

Kris Carlon / Android Authority

Pixel Fold je doteraz jedným z najpremiovejších – a najdrahších – smartfónov Google, začína na 1 799 dolároch. Aby som to uviedol do kontextu, je to asi toľko, čo Les Paul alebo lacný ojazdený automobil. To znamená, že telefón je nepopierateľne preplnený špičkovými funkciami a od spoločnosti Google dostane najmenej päť rokov aktualizácií softvéru. Aby ste sa uistili, že to ide na diaľku, budete chcieť chrániť svoju investíciu pomocou vhodného puzdra. Poďme sa pozrieť na najlepšie puzdrá Google Pixel Fold, ktoré si môžete kúpiť, aby váš Pixel Fold obstál v skúške času.

Najlepšie puzdrá Google Pixel Fold

Oficiálne puzdro Google Pixel Fold

Oficiálne puzdro Pixel Fold od Googlu je vyrobené z mäkkého polykarbonátu, silikónu a mikrovlákna. Ochráni váš drahý nový Pixel Fold pred drobnými pádmi a poškriabaním a zároveň podporí estetiku zariadenia s minimálnym vzhľadom. Pokiaľ ide o farby, je k dispozícii v troch farbách, ktoré všetky vyzerajú skvele: Bay, Porcelain a Hazel. Vzhľadom na to, že ho vyrába Google, nie je žiadnym prekvapením, že puzdro dobre sedí a kvalita je špičková.

Čítať:  7 dôvodov, prečo sa vyhnúť zrušeným témam a doplnkom pre WordPress

Spigen Thin Fit

Spigen vyrába jedny z najlepších obalov na smartfóny na svete a Thin Fit pre Google Pixel Fold je absolútny klenot. Puzdro sa skladá z polykarbonátu odolného proti poškriabaniu a mäkkého TPU a dodáva Pixel Fold neuveriteľné pohodlie v ruke. Je pomerne tenký, ale pomôže posilniť obranyschopnosť telefónu proti drobným pádom a nárazom. Farebné možnosti sú však oveľa obmedzenejšie ako v prípade prvej strany spoločnosti Google, pretože tento je dodávaný iba v čiernej farbe.

Séria OtterBox Thin Flex

Curtis Joe / Android Authority

Rad Thin Flex spoločnosti Otterbox je obľúbenou voľbou pre mnoho skladacích telefónov, najmä s ohľadom na robustnú povahu väčšiny ich puzdier. Tento je stále testovaný, aby spĺňal a prekonal vojenské štandardné špecifikácie pádu, ale je tiež praktickejšie ako objemné puzdro. Toto pevné puzdro s mäkkými hranami sa tiež vyznačuje antimikrobiálnymi vlastnosťami, ale nie je tu žiadna ochrana pántov, čo je trochu problém vzhľadom na to, že jedinečným predajným argumentom Otterboxu je obvykle odolnosť.

Kaseologická paralaxa

Kód

Kopírovať text[aa_image src=”https://www.androidauthority.com/wp-content/uploads/2024/05/pixel-fold-case-caseology-parallax.jpg” alt=”pixel fold case caseology parallax” title=”pixel fold case caseology parallax” width=”1200″ height=”675″ class=”aligncenter size-full wp-image-3324087″]

Rad Parallax spoločnosti Caseology je k dispozícii pre väčšinu bežných smartfónov – a to z dobrého dôvodu. Ponúka obrovskú ochranu vďaka TPU a polykarbonátovej konštrukcii, pokrytiu pántov a atraktívnej modernej estetike s rozpoznateľným geometrickým dizajnom na zadnej strane. Texturovaná zadná strana tiež ponúka lepšiu priľnavosť, takže vám Pixel Fold v prvom rade nekĺže z ruky.

Čítať:  4 najlepšie Drag & Zrušte tvorbu stránok WordPress na rok 2024

Spigen Ultra Hybrid

Klasické číre puzdro Spigen, Ultra Hybrid, je teraz k dispozícii pre siluetu Pixel Fold. Pokiaľ sa rozhodnete múdro s farebným prevedením Google Pixel Fold, nepochybne budete chcieť zachovať väčšinu jeho pôvodnej estetiky. Puzdro Ultra Hybrid značky Spigen vám to umožňuje a poskytuje mimoriadnu ochranu.

Foluu PU kožené púzdro

Ak chcete niečo trochu štýlovejšieho, pozrite sa na puzdro Foluu PU Leather pre Pixel Fold. Je celkom tenký a nepridá príliš veľa ochrany, ale povrchová úprava z PU kože dodáva príjemný pocit z ruky, ktorému sa TPU jednoducho nemôže rovnať. Toto puzdro je tiež extrémne dostupné, zvyčajne stojí menej ako 15$. Vďaka tomu od nás môžeme ľahko odporučiť, pokiaľ nehľadáte odolné puzdro.

Spigen Slim Armor Pro

Spigen's Slim Armor Pro pre Pixel Fold je trochu odolnejší variant. Ak ste náchylní na pád telefónu, možno budete chcieť dať tomuto telefónu dlhší vzhľad. Vyznačuje sa dvojvrstvovou ochranou, technológiou nárazovej peny pre extra vrstvu odolnosti proti nárazom, technológiou Air Cushion a dokonca ochranou pántov. Toto puzdro tiež nepridáva nezvládnuteľné množstvo na objeme, takže sa vám telefón stále zmestí do vrecka.

Sucase UB Pro

Supcase vyrába mimoriadne odolné puzdrá a puzdro UB Pro pre Pixel Fold nie je výnimkou. Zahŕňa všetko: Odolnú konštrukciu, pribalenú ochranu obrazovky, ochranu pántov, stojanček a dokonca aj voliteľné puzdro na opasok. Je o niečo drahšie ako ostatné puzdrá na našom zozname, ale môžete si byť istí, že váš telefón bude v bezpečí pred všetkými pádmi okrem tých najdrsnejších.

Čítať:  Ako opraviť chybu HTTP 501, ktorá nie je implementovaná na WordPress (4 metódy)

Poetický strážca

Curtis Joe / Android Authority

Poetic sa pripojili k Pixel Fold party so svojou slávnou sériou Guardian. Jedná sa o objemnejšie puzdro, ktoré dodáva vášmu zariadeniu maximálnu ochranu. Obaľuje celý Pixel Fold spredu dozadu dodanú ochranou obrazovky a má vstavaný stojan v oblasti ochrany pántov. Toto je ďalšia skvelá voľba, pokiaľ máte pocit, že ste náchylní k veľkému pádu Pixel Fold a chcete čo najviac chrániť prednú obrazovku.

Poetický Sparťan

Curtis Joe / Android Authority

Ďalší na rade je ďalší ikonický robustný design od Poetic. Spartan, rovnako ako Guardian, obklopuje celý Pixel Fold spredu dozadu. Stojan je však umiestnený na čítacom paneli miesto na časti závesu a design je mierne odlišný. To znamená, že obe puzdrá dosahujú rovnaké veci: maximálnu ochranu pre Pixel Fold v prípade pádu.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE