Najlepšie púzdra Motorola Moto G Stylus (2024).

Adam Birney / Android Authority

Zaobstarali ste si Motorola Moto G Stylus (2024)? Akokoľvek to môže byť cenovo dostupné, za 200 $, stále chcete zaistiť, aby ste ho dobre chránili. Pozerali sme sa vysoko aj nízko na najlepšie dostupné púzdra Motorola Moto G Stylus. Poďme si ich spoločne prejsť.

Najlepšie púzdra Motorola Moto G Stylus (2024).

Z nejakého dôvodu nie je pre Motorola Moto G Stylus toľko puzdier. Bez ohľadu na to sme našli niekoľko možností prípadu pre rôzne typy používateľov.

Texturované ochranné púzdro Motorola

Ste fanúšikom OEM príslušenstva od rovnakého výrobcu, ktorý zostavil vaše zariadenie? Motorola má vlastné puzdro Moto G Stylus. Ide o ochranné puzdro Motorola Textured Protective Case a stojí 20 dolárov. To je vlastne veľmi rozumná cena za oficiálne puzdro.

Toto puzdro je vyrobené z TPU a má vnútornú podšívku z mikrovlákna pre „priliehavejšie uchytenie“. Motorola tvrdí, že zvládne pády z výšky 18 stôp, ale zadná strana s diamantovou textúrou tiež pomôže vyhnúť sa náhodným pádom. Môžete si vybrať z troch farieb: Čierna, Dusk Blue a Daybreak.

ITSKINS Spectrum R

Zdá sa, že ITSKINS má veľmi blízky vzťah s Motorolou, pretože výrobca smartfónov odporúča svoje produkty pomerne často. Za to, čo stojí, je ITSKINS Spectrum R skvelý prípad. Nehovoriac o tom, že cena 35 dolárov nie je za kvalitné príslušenstvo tak zlá.

Čítať:  Oprava upozornení na zmiešaný obsah na stránkach WordPress

Dizajn HEXOTEK ponúka vzorované interiéry, ktoré maximalizujú tlmenie nárazov. A zdá sa, že je skvelý v tom, že udržuje baktérie preč. Dizajnovo je to veľmi jednoduché. Vyzerá ako čierna bridlica, so zvýšenými okrajmi a „hodvábne jemnou textúrou“.

Plne čierna varianta vyššie je k dispozícii iba na oficiálnych stránkach. Môžete tiež získať a jasný jeden z Amazonua je lacnejšie za 25 dolárov.

Osophter Clear Case

Tí, ktorí hľadajú niečo oveľa jednoduchšie a dostupnejšie, by mali zvážiť puzdro Osophter Clear Case. Je veľmi dostupný za 9 dolárov.

Puzdro je veľmi jednoduché, ale veľmi funkčné. Je úplne jasný, čo podčiarkuje design Moto G Stylus. Má tiež zosilnené rohy na extra ochranu proti pádu. A akoby nízka cena nestačila, puzdro bude dodávané s dvoma ochrannými fóliami zadarmo!

Prípad Cresee

Táto možnosť od Cresee je jedným z najlepších puzdier Moto G Stylus, ak chcete niečo trochu kradmejšieho. Puzdro je tenké a priehľadné, takže je menej nápadné ako iné tu uvedené možnosti. Môžete si však vybrať aj čiernu verziu. Cena je priateľská na 9$.

Aj keď nemá vystužené rohy, má vzduchové vrecká na tlmenie nárazov. Získate tiež zvýšené okraje.

Prípad poetickej revolúcie

Ak chcete skutočnú ochranu, toto je najlepšie puzdro Moto G Stylus pre vaše potreby. Poetic je známa značka puzdier, a preto bude puzdro Poetic Revolution Case stáť o niečo viac ako iné možnosti tretích strán. Stále je však relatívne cenovo dostupný za 17 dolárov.

Čítať:  Ako si vybrať najlepšie obrázky pre svoj blogový príspevok

Môžete si vybrať medzi čiernou, modrou a ružovou variantou. Ale nepleťte si to s roztomilým puzdrom. Tento odolný doplnok dá zabrať. Prešiel vojenskými testami a hovorí sa, že bez problémov zvládne pády z 20 stôp. Dodáva sa s plným predným krytom a ochranou displeja. A ak máte radi ďalšie funkcie, puzdro má vstavaný stojan.

Puzdro na telefón YOOBSTAR

Ak hľadáte niečo trochu hravejšie a ste náhodou hráči, toto puzdro na telefón YOOBSTAR je jedným z najlepších obalov Motorola Moto G Stylus (2024). Má design inšpirovaný Nintendo Switch.

Toto príslušenstvo je vyrobené z „vysoko kvalitného silikónu“, ktorý pomáha s úchopom, a výrobca tvrdí, že je dobré zabrániť poškodeniu pri páde. Vďaka tomu je tiež veľmi flexibilný, takže sa ľahko inštaluje. Vďaka nízkej cene 10$ je tiež veľmi dostupný.

Najčastejšie otázky

Môžem na Motorola Moto G Stylus (2024) použiť púzdro Motorola Moto G Stylus 5G (2024)? Dodáva sa puzdro Motorola Moto G Stylus (2024) s puzdrom?

Nie. Zatiaľ čo niektorí výrobcovia prikladajú k svojim smartfónom puzdro, u Moto G Stylus tomu tak nie je.

Podporujú puzdrá Moto G Stylus (2024) bezdrôtové nabíjanie?

Stylus Motorola Moto G Stylus 2024 sám o sebe nepodporuje bezdrôtové nabíjanie, takže sa nemusíte báť.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE