Najlepšie púzdra Motorola Razr 2024

Ryan Haines / Android Authority

Zaobstarávate si Motorola Razr 2024? Je to skvelý malý vyklápací telefón. A aj keď je to jeden z najdostupnejších skladacích telefónov, stále stojí slušnú čiastku v hotovosti na 699,99 $. Budete sa chcieť uistiť, že zostane v pôvodnom stave, a najlepší spôsob, ako ho ochrániť, je obstaranie jedného z najlepších puzdier Motorola Razr 2024. Poďme si prejsť naše obľúbené.

Mimochodom, toto je zoznam najlepších puzdier Motorola Razr 2024. Jedná sa o cenovo dostupnejšiu verziu bez veľkej externej obrazovky. Ak máte inú verziu, máme aj zoznam najlepších puzdier Motorola Razr Plus.

Motorola Razr (2024)

Motorola Razr (2024)

Pevný pánt takmer bez záhybu displeja • Vegánske kožené telo sa ľahko uchopuje • Celodenná výdrž batérie

Motorola Razr (2024) je poháňaná procesorom Snapdragon 7 Gen 1 s 8GB RAM a 128GB interným úložiskom. Je vybavený 6,9 palcovým FHD+ pOLED hlavným displejom s obnovovacou frekvenciou 144 Hz a 1,5 palcovým externým OLED displejom. Telefón má 4 200mAh batériu s 30W TurboPower a 5W bezdrôtovým nabíjaním.

Pozrite sa na cenu na Amazone

Motorola razer | 2024 | Odomknuté | Vyrobené pre USA 8/128 | 32MP fotoaparát | Šedozelená farba

Najlepšie púzdra Motorola Razr 2024

Telefóny s pohyblivými časťami sú menej odolné a horšie sa chránia. Musíte sa uistiť, že vyberiete správne puzdro Motorola Razr 2024. Našťastie sme otestovali mnoho značiek a urobili rozsiahly výskum. Tu sú naše najlepšie tipy.

Poznámka redakcie: Tento zoznam najlepších puzdier Motorola Razr 2024 budeme aktualizovať, akonáhle budú k dispozícii ďalšie.

Matné priehľadné púzdro Motorola

Ak sa radi držíte príslušenstvo výrobcu, Motorola vyrába vlastné puzdrá pre väčšinu telefónov, vrátane Motorola Razr 2024. Frosted Clear Case Motorola je skvelý. Ponúka tenký dizajn s polopriehľadným matným materiálom. Je tiež „odolný proti poškriabaniu“ a funguje dobre s bezdrôtovými nabíjačkami. Je tiež k dispozícii v troch farbách: Summer Lilac, Sage Green a Crystal.

Toto puzdro Motorola Razr 2024 ešte nie je k dispozícii v čase písania tohto článku, ale malo by byť pripravené na odoslanie v blízkej dobe. Pravdepodobne v čase, keď bude telefón skutočne dostupný v USA, 25. októbra 2024.

Foluu Clear Case

Môžete nájsť skvelé ponuky, ak ste ochotní ísť s výrobcom tretej strany. Vezmite si ako príklad puzdro Foluu Clear, ktoré stojí iba 9,99 $. Jeho tenký profil a super číry materiál z neho robia jedno z najlepších puzdier Motorola Razr 2024. Je to tak blízko k nepostrehnuteľnosti, ako len prípad môže byť.

Aj keď to nemusí byť najlepšie pre ochranu, vzduchom odpružené rohy by mali relatívne dobre zvládať pády a vyhnete sa väčšine škrabancov. To všetko a pritom si užívať prirodzený vzhľad vášho nádherného zariadenia.

Čítať:  Drive to Survive 6. sezóna je teraz k dispozícii na Netflixe

Prípad Cresee

Ak chcete jedno z najlepších puzdier Motorola Razr 2024 s tenkým profilom, puzdro Cresee Case je skvelou voľbou. Tento nie je jasný, ale má veľmi jednoduchý dizajn, ktorý príliš nemení povahu vášho telefónu. K dispozícii je aj v troch farbách: čierna, zelená a červená.

Toto puzdro Cresee je tiež celkom dostupné za 12,99 $. A aj keď to pravdepodobne nebude najlepšie pre ochranu proti pádu, pridá užitočnú vrstvu ochrany, ktorá udrží škrabance na uzde.

Kožené puzdro Cresee

Teraz, ak chcete niečo trochu štýlovejšie, Cresee Leather Case to má. Je to tiež len 12,99 $, ale je vyrobené z vegánskej kože, čo mu dodáva klasický vzhľad s trochu väčšou textúrou, aby sa zabránilo pošmyknutiu. Stále funguje s bezdrôtovými nabíjačkami. Dodáva sa aj v troch farebných verziách: čierna, modrá a fialová.

Inak je telefón stále celkom základný av ochrane proti pádu nie je najlepšie. V nasledujúcich častiach preberieme niektoré lepšie možnosti.

Kožený kryt telefónu Niuuro s pútkom na prst

Fanúšikovia kožených puzdier budú určite súhlasiť, že sa jedná o jedno z najlepších puzdier Motorola Razr 2024. Je vyrobená z PU kože, ale pôsobí prirodzenejšie. Nehovoriac o tom, že je dodávaný s pútkom na prst, ktoré možno použiť na prenášanie telefónu alebo ako náhradu popsocket.

Výrobca tvrdí, že puzdro je plne kompatibilné s bezdrôtovým nabíjaním. Môžete si vybrať medzi čiernou, hnedou a červenou farbou. Tiež stojí iba 11,99 $!

Čítať:  Najlepšie púzdra na Microsoft Surface Pro 9

Nahé puzdro na mobil s klipom

Možno ste fanúšikom puzdier, v takom prípade zistíte, že puzdro na mobil s klipom patrí medzi najlepšie puzdrá Motorola Razr 2024. Dodáva sa s puzdrom, ktoré sa voľne pohybuje a udržuje váš telefón na mieste a prístupný.

Samozrejme je dodávaný aj s puzdrom, ktoré pridáva dobrú vrstvu ochrany, a tiež prichádza s textúrovaným dizajnom, ktorý zaisťuje lepší úchop. Je o niečo drahšie za 24,99 $, ale získate viac než len puzdro.

Najčastejšie otázky

Dodáva sa Motorola Razr 2024 s puzdrom?

Nie. Zatiaľ čo niektorí výrobcovia k niektorým svojim zariadeniam pribaľujú puzdro, Motorola Razr 2024 sa s puzdrom v krabici nedodáva. Ak budete chcieť, budete si ho musieť zakúpiť samostatne.

Ovplyvňujú puzdrá Motorola Razr 2024 bezdrôtové nabíjanie?

Väčšina výrobcov púzdier teraz vyrába púzdra s ohľadom na bezdrôtové nabíjanie, takže väčšina z nich by nemala mať vplyv na možnosti bezdrôtového nabíjania. To znamená, že niektoré nemusia fungovať dobre s bezdrôtovými nabíjačkami, najmä silnejšími vyrobenými z rušivejších materiálov.

Je Motorola Razr 2024 vodeodolná?

Motorola Razr 2024 je vybavená krytím IP52. To znamená, že má veľmi minimálnu vodeodolnosť. Zvládne ľahkú vodnú spŕšku až 15 stupňov od vertikály. Naša rada je, aby ste sa vyhli namočeniu.

Môžem použiť púzdra Motorola Razr 40 s USA Moto Razr 2024?

Tieto telefóny sú totožné. S používaním puzdier Motorola Razr 40 s Moto Razr 2024 z USA by ste nemali mať žiadne problémy.

Čítať:  Kupujete iPhone 15 pri T-Mobile? Tu sú najlepšie ponuky!!

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE