Najlepšie púzdra na Samsung Galaxy Z Flip 4, ktoré si môžete kúpiť

Kris Carlon / Android Authority

Hoci je Samsung Galaxy Z Flip 4 odolnejší (a štýlovejší) ako kedykoľvek predtým, skutočnosť, že sa jedná o skladacie zariadenie, ho robí výnimočne náchylným na poškodenie. Aby sme vám pomohli udržať vašu vlajkovú loď v bezpečí, urobili sme pre vás prieskum a vybrali tie najlepšie púzdra pre Samsung Galaxy Z Flip 4, ktoré si môžete aktuálne kúpiť.

Samsung Galaxy Z Flip 4

Samsung Galaxy Z Flip 4

Efektívny výkon • Pevný primárny fotoaparát • Kompaktný design

Cenovo dostupné skladacie

Aj keď to stále stojí pekný cent, Galaxy Z Flip 4 je oveľa dostupnejšie ako množstvo iných skladacích telefónov. Má tiež retro atmosféru vďaka svojmu véčkovému designu. Telefón však ponúka viac, než len samotný vzhľad – obsahuje aj množstvo výkonu, solídny hlavný fotoaparát a mnoho ďalšieho.

Najlepšie tenké puzdro na Galaxy Z Flip 4: Spigen Air Skin

 • Super tenký a ľahký
 • Presné výrezy
 • Skvelé farebné možnosti
 • Relatívne cenovo dostupné
 • Bez ochrany pántov

Ak si ju chcete udržať štíhlu, nehľadajte nič iné ako Spigen Air Skin. Páčilo sa nám, aké tenké a ľahké toto puzdro je a prakticky nepridáva telefónu žiadnu váhu ani objem. Je tiež veľmi minimálna ak dispozícii sú štyri farebné možnosti: nevädzovo modrá, ružovo fialová, trblietavá a krištáľovo čistá. Posledné dve sú priehľadné, takže sa stále môžete pochváliť týmito vlastnými farbami. Ako vždy získate vynikajúcu kvalitu zostavenia, ktorou je špičkový Spigen známy.

Čítať:  Ochráňte WordPress pred útokmi hrubou silou pomocou 2FA

Hľadáte ďalšie tenké puzdrá na Samsung Galaxy Z Flip 4? Odporúčame tiež:

Otterbox Thin Flex

Otterbox nie je typicky známy tenkými puzdrami, ale Thin Flex na nás naozaj urobil dojem. Stále spĺňa vojenské normy odolnosti, ale robí tak s relatívne tenkým profilom, ktorý sa ľahko nacvakne na zadnú stranu Flip 4. Ešte lepšie je, že sa dodáva v slušnej palete farieb, vrátane niektorých s čírou zadnou stranou, aby ukázali prirodzené farby vášho telefónu.

Silikónový kryt s popruhom

Samsung sa v posledných rokoch oprel do puzdier na remienky a verzia pre Z Flip 4 je naozaj podarenou implementáciou. Popruh vedie dole po zadnej strane zariadenia a slúži ako k ochrane pántu, tak k príjemnému držaniu. Opasok je pomerne veľký, takže tam ľahko vsuniete pár prstov. Ak chcete niečo trochu diskrétnejšie, Samsung tiež predáva a verzia tohto puzdra s jednoduchým kovovým krúžkom miesto popruhu.

Kaseologická paralaxa

Aj keď nie je najtenší, Parallax ponúka jedinečný 3D design a textúru, ktorú naozaj milujeme. V kombinácii s bočnými úchytmi na spodnej polovici puzdra dodáva telefónu príjemný pocit z ruky a zodpovedajúcu estetiku. Dodáva sa v dvoch atraktívnych farbách, a hoci je jedným z najlacnejších puzdier na tomto zozname, ponúka aj ochranu na vojenskej úrovni.

Kaseológia Nano Pop

Ďalšie puzdro Caseology Galaxy Z Flip 4 upúšťa od 3D textúry v prospech jednoduchého dvojfarebného designu. Zachováva si však vojenský štandard a nízku cenu. Sme naklonení vyššie uvedenému Blueberry Navy, ale k dispozícii je aj Burgundská fazuľa a Svetlá fialová.

Čítať:  Pixel 7 Pre vs iPhone 14 Pre vs Galaxy S22 Ultra

Incipio Grip

Incipio nevyrába príliš veľa prípadov, ale tie, ktoré vyrábajú, sú veľmi dobre spracované. Naším osobným favoritom je puzdro Grip, ktoré sa vyznačuje rovnomennou textúrou rukoväte po stranách puzdra. Na rozdiel od iných možností sa rukoväť rozprestiera až k hornej a spodnej časti bočnej lišty a má kryté tlačidlá na extra ochranu. Upozorňujeme však, že bude odoslané až v septembri.

Najlepšie priehľadné puzdro Galaxy Z Flip 4: Priehľadný kryt s krúžkom

 • Čistý koniec
 • Praktický krúžok
 • Tenký a ľahký
 • Veľmi cenovo dostupné

Puzdrá prvej strany spoločnosti Samsung sú obvykle predražené na to, čo sú, ale priehľadný kryt s prsteňom tento trend vzdoruje. Je to jedno z najlacnejších puzdier Galaxy Z Flip 4 na zozname a ponúka extra užitočnosť integrovaného kovového krúžku na zadnej strane. To pomáha predchádzať náhodným pádom, a pretože Z Flip 4 nefunguje s Pop Sockets, je to príjemná výhoda. Spigen vyrába a veľmi podobný model, a je o niečo odolnejšie, ale o niečo drahšie. Ak prsteň nechcete, Samsung predáva čisté puzdro beztiež.

Hľadáte priehľadnejšie puzdrá na Galaxy Z Flip 4? Odporúčame tiež:

Tvrdá ochranná škrupina Kate Spade New York

Toto relatívne jednoduché číre puzdro Galaxy Z Flip 4 má za sebou niekoľko vážnych designových drobností. Dodáva sa v dvoch kvetinových vzoroch Kate Spade, Hollyhock Floral a Scattered Flowers Iridescent. Nie sú to najodolnejšie puzdrá, ale vyzerajú skvele a dodávajú Galaxy Z Flip 4 ženský nádych.

Čítať:  Google odpovedá, či môžete vynútiť zobrazovanie odkazov na stránky na stránkach Google

Farebná tehla Cyrill

Pokiaľ chcete lacné puzdro pre svoj nový Galaxy Z Flip 4, Cyrill je skvelá značka, na ktorú sa musíte pozrieť. Je to podznačka Spigen, takže stále získate vynikajúcu kvalitu, ale ponúka menej modelov, aby boli ceny nízke. V skutočnosti je pre tento telefón iba jeden model, a to toto jednoduché priesvitné puzdro. K dispozícii sú dve farby okrajov, ale bez ohľadu na to, ktorú si vyberiete, inštalácia je rýchla a jednoduchá.

Presidio Perfect

Pokiaľ chcete jednoduché, ale odolné číre puzdro Galaxy Z Flip 4, Speck to urobí v Presidio Perfect. Je o niečo odolnejšia ako podobné puzdrá a ponúka 13 stôp ochranu proti pádu. Dodáva sa v dvoch modeloch: jeden je úplne číry a jeden s trblietavým povrchom. Obaja majú povlak Microban, ktorý zabraňuje hromadeniu baktérií.

Najodolnejšie puzdro na Galaxy Z Flip 4: Otterbox Symmetre

 • Odolnosť na vojenskej úrovni
 • Niekoľko farebných prevedení
 • Ochrana pántov
 • Relatívne cenovo dostupné

Otterbox je obvykle našou obľúbenou značkou pre robustné puzdrá, a hoci najodolnejšie puzdrá spoločnosti nie sú k dispozícii pre skladacie, rad Symmetry vám pomôže. Vyznačuje sa trikrát vyššou ochranou ako certifikácia MIL-STD 810G-516.6, čo znamená vynikajúcu ochranu proti pádu. Má tiež zvýšené pery a ochranný pásik pre zraniteľný pánt. Dodáva sa aj v rôznych farbách a je relatívne cenovo dostupný v porovnaní s typickými špičkovými puzdrami Otterbox.

Čítať:  Teraz môžete používať prehliadač Chrome vo svojom aute poháňanom Googlom

Hľadáte odolnejšie puzdrá na Galaxy Z Flip 4? Odporúčame tiež:

Tough Armor Spigen

Spigen Tough Armor je ďalším trvalým favoritom tu na , a skladacia verzia je ďalším víťazom. Opäť ponúka ochranu na vojenskej úrovni so vstavaným závesným popruhom, aby bolo všetko v bezpečí. Ide o jeden z najdostupnejších odolných krytov Galaxy Z Flip 4, bohužiaľ je však dodávaný iba v čiernej farbe.

Civilné UAG

Urban Armor Gear (alebo UAG) vyrába puzdrá, ktoré sú pripravené podniknúť dobrodružstvo, a puzdro Civilian pre Flip 4 sa na to dokonale hodí. S ochranou vojenskej úrovne v tenkom balení a vstavaným závesným popruhom ponúka toto puzdro plnú ochranu. Je tiež ponúkaný v niekoľkých mužských farebných prevedeniach, z ktorých každá má peknú textúru taktického úchopu.

Najlepšie kožené púzdro Galaxy Z Flip 4: Flap Leather Cover

 • Mäkká pravá koža
 • Elegantný kryt pántu
 • Tri farebné prevedenia
 • Pomerne tenký

Chcete skutočnú eleganciu a luxus? Toto prvotriedne kožené puzdro Galaxy Z Flip 4 je naším najlepším výberom. Je vyrobená z pravej kože na plastovom kryte s atraktívnym krytom pántu, ktorý sa vysúva uspokojivým pohybom. Dodáva sa v troch farbách: čierna, broskyňová a fialová. Je to však trochu na drahej strane a kožené puzdrá, ako je toto, nie vždy obstoja v skúške času.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE