Najlepšie púzdra pre Samsung Galaxy A03s

Ryan Haines / Android Authority

Samsung Galaxy A03s je dobrý štartovací smartfón a vždy je dobré chrániť vašu investíciu puzdrom. Tu sú naše tipy na najlepšie puzdrá, ktoré môžete pre Galaxy A03s získať. A nezabudnite sa sem občas vrátiť a skontrolovať; čas od času sa objavujú nové možnosti.

Najlepšie púzdra pre Samsung Galaxy A03s:

Puzdro TUDIA DualShield

TUDIA vyrába skvelé púzdra za dostupné ceny a ponúka verziu pre Samsung Galaxy A03s. Toto puzdro je tenké a ľahké, takže sa ľahko zasúva do vreciek az vreciek. Protišmykové textúrované oblasti na okrajoch poskytujú bezpečné miesto na uchopenie, zatiaľ čo zdvihnuté pery okolo obrazovky a šošovky fotoaparátu chránia tieto oblasti pred poškodením. Toto puzdro môžete uloviť v indigovej modrej, matnej čiernej, metalickej bridlice a ružovom zlate.

Púzdro Otterbox Commuter Series

Otterbox sa často objavuje na našich zoznamoch najlepších prípadov a toto puzdro pre Galaxy A03s je príkladom prečo. Dodáva sa v čiernej alebo ružovej farbe a môže sa pochváliť dvojvrstvovým dizajnom s mäkkým vnútorným jadrom a tvrdým vonkajším plášťom, ktorý absorbuje nárazy pri pádoch a nárazoch a chráni váš telefón pred poškodením. Vďaka tenkému dizajnu ho ľahko zasuniete do vrecka aj z vrecka.

Čítať:  Čo je Apache a čo robí pre vývoj webových stránok?

Púzdro Otterbox Sleek Series

Pokiaľ chcete odolnú ochranu Otterbox v tenšom balení, môžete sa rozhodnúť pre toto puzdro Otterbox Sleek Series. Má zvýšené nárazníky, ktoré chránia obrazovku a šošovky fotoaparátu vášho Samsung Galaxy A03s, zatiaľ čo pevný jednodielny dizajn sa ľahko inštaluje a odstraňuje. Okraje mäkké na dotyk navyše zaistia, že budete mať telefón vždy pevne uchopený, aby ste predišli nehodám.

Puzdro na peňaženku JanCalm

Puzdro na peňaženku je vždy klasickou elegantnou voľbou. Dodáva sa v čiernej, modrej, hnedej, červenej a ružovej zlato. Toto peňaženkové puzdro z umelej kože JanCalm funguje aj ako stojan, takže môžete sledovať videá bez použitia rúk. Je k nemu pripojený aj popruh, ktorý môžete použiť na bezpečné zavesenie vášho Galaxy A03s na zápästie alebo tašku.

Puzdro Osophter

Toto puzdro má polstrované rohy a dizajn tlmiace nárazy, ktorý chráni váš Galaxy A03s pred nárazmi a pádmi. Má presné výrezy, ktoré neprekážajú fotoaparátu alebo nabíjacej časti vášho telefónu, zatiaľ čo pružné kryty tlačidiel sa ľahko stláčajú. A zvýšený okraj okolo obrazovky a šošovky fotoaparátu poskytuje týmto oblastiam trochu extra ochrany. Toto puzdro môžete zabaliť v čiernej alebo modrej farbe.

Puzdro UPNEY a kryt obrazovky

Hľadáte všestrannú ochranu pre svoj Galaxy A03s? Zvážte toto puzdro UPNEY a kryt obrazovky. Obklopuje váš telefón zo všetkých strán a chráni pred škrabancami, nárazmi a pádmi. Materiál mäkký na dotyk sa pohodlne drží a zároveň ponúka protišmykovú ochranu. Tento kryt a puzdro môžete získať v čiernej, modrej, lesnej zelenej, číre, svetlo modrej, mätovo zelenej a fialovej.

Čítať:  Stojí tento kurz korektúry za to?

Silikónové púzdro YRAKOZIN

Silikónové puzdro je skvelé, ak chcete niečo jednoduché. Toto puzdro od YRAKOZIN sa dodáva v ružovej, čiernej, modrej, tmavo zelenej, fialovej a červenej farbe. Tekutý silikónový materiál sa pohodlne drží a zároveň je odolný proti poškriabaniu a odtlačkom prstov. Vnútri vrstva mikrovlákna chráni váš telefón zo všetkých strán a zvýšené skosenie chráni displej a šošovky fotoaparátu pred poškodením.

Puzdro na kruhový stojan TJS

S týmto puzdrom TJS nepotrebujete Popsocket. Jednoducho pretiahnite prst krúžkom na zadnej strane a získate pevný úchop. Krúžok navyše funguje ako stojan. Krúžok môžete tiež použiť na pripevnenie telefónu k magnetickým držiakom, ak chcete. Dvojvrstvový dizajn ponúka skvelú ochranu, zatiaľ čo textúrované vnútro zvyšuje bezpečnosť. Toto puzdro môžete získať v čiernej, zelenej, svetlo modrej, červenej a žltej farbe.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE