Najlepšie púzdra pre Samsung Galaxy Z Fold 4, ktoré si môžete kúpiť

Kris Carlon / Android Authority

Mohlo to byť nahradené Galaxy Z Fold 5, ale predchádzajúca skladacia vlajková loď Samsungu, Galaxy Z Fold 4, je stále fantastický nákup. Ak si však plánujete jeden zaobstarať, budete chcieť chrániť svoju investíciu čo najdlhšie. Aby sme vám pomohli, otestovali a vybrali sme najlepšie púzdra pre Samsung Galaxy Z Fold 4, ktoré si môžete kúpiť.

Najlepšie púzdra pre Samsung Galaxy Z Fold 4

Samsung Galaxy Z Fold 4

Samsung Galaxy Z Fold 4

Skvelý multitasking • Veľký vnútorný displej • Dlhodobá softvérová podpora

Stroj na produktivitu

Skladacia Galaxy Z Fold 4 od Samsungu je skvelá pre produktivitu vďaka veľkému vnútornému displeju. Tiež obsahuje všetok potrebný výkon a je sľúbené, že získa štyri roky aktualizácií operačného systému.

Spigen Air Skin

Pokiaľ chcete čo najtenšie puzdro, odporúčame toto ultraľahké puzdro od Spigenu. Galaxy Z Fold 4 je ťažký telefón a páči sa nám, ako toto puzdro chráni pred jednoduchými pádmi a poškriabaním bez toho, aby akokoľvek pridalo na objeme. Bez krytu pántu nevydrží vážne pády a pády, ale dodáva sa v dvoch farbách: čiernej a čírej.

Čítať:  Ako odinštalovať rozšírenie v Magento 2: Definitívny sprievodca

Otterbox Thin Flex

Otterbox je známy predovšetkým vďaka ultraodolným puzdrom, ale Thin Flex je niečo iné. Je to jednoduché, tenké, polykarbonátové puzdro s rovnako skvelou kvalitou zostavenia, akú by ste očakávali od iných puzdier Otterbox. Nie je nijako zvlášť ojedinelý, ale prichádza v širokej škále farieb, vrátane niektorých s čírou zadnou stranou, aby ukázali skutočné farby vášho telefónu. Len si uvedomte, že to neochráni vaše zariadenie zďaleka tak, ako skutočné odolné puzdro.

Incipio Grip

Incipio Grip je jedným z najobľúbenejších puzdier na trhu a verzia puzdra pre Galaxy Z Fold 4 je ďalším víťazom. Milujeme ďalšie úchyty po stranách telefónu, ktoré slúžia na zabránenie poškodeniu skôr, než k nemu dôjde, tým, že zabráni pádu. Pokiaľ by vám telefón nejako vykĺzol z ruky, stále má zapečenú technológiu tlmenia nárazov a zvýšené rámčeky na ochranu obrazovky.

Spigen Neo Hybrid S

Aj keď nie je zďaleka tak tenký ako jeho súrodenec Air Skin vyššie, Spigen Neo Hybrid S má jednu obrovskú výhodu: stojan. A toto tiež nie je nejaký chatrný plastový stojan. Je to tenká kovová doska, ktorá obopína zadnú časť telefónu, keď sa nepoužíva, a rozloží sa, aby podopierala telefón v režime tabletu pre optimálne zobrazenie. Nechýba ani ochrana Air Cushion a priľnavý povrch na zadnej strane, ktorý ju chráni pred pádmi a pošmyknutím. Nie je však najtenší a pridáva trochu na objeme.

Čítať:  Sprievodca pre začiatočníkov dropshippingom s WooCommerce

Spigen Ultra Hybrid

Pokiaľ chcete jednoduché priehľadné puzdro pre Z Fold 4, ktoré vás nezruinuje, Spigen vám opäť drží chrbát. Ultra Hybrid je jedným z našich obľúbených priehľadných puzdier pre normálne telefóny a verzia pre skladacie Samsung je rovnako skvelá. Je výrazne odolnejší ako číry Air Skin vyššie so zmesou polykarbonátových a TPU materiálov. Avšak, rovnako ako všetky jasné prípady, sme zistili, že je trochu ťažké udržiavať čistotu.

Speck Presidio Perfect

Speck Presidio Perfect je nápadne podobný prípadu vyššie. Je to jednoduché priehľadné puzdro bez väčších ozdôbok, ale ponúka až 13 stôp ochranu proti pádu, čo je nad rámec toho, čo Spigen sľubuje. Je zrejmé, že by sme neodporúčali zaoberať sa týmto tvrdením, pretože pánt zostáva pri zatvorenom telefóne stále nechránený. Dodáva sa v čírej a trblietavej povrchovej úprave, oba s antimikrobiálnou vrstvou, ktorá zabraňuje hromadeniu baktérií.

Tvrdá ochranná škrupina Kate Spade New York

Chcete trochu vyššiu triedu a hodnotu značky? Toto ochranné tvrdé puzdro Kate Spade New York používa pomerne jednoduché materiály, ale kompenzuje to dvoma pútavými vzormi: Hollyhock Floral a Scattered Flowers Iridescent. Oba sú číre puzdrá s jednoduchým elegantným kvetinovým designom. Napriek názvu sme tiež zistili, že je pomerne tenký, aj keď neponúkne príliš veľa ochrany nad rámec základnej odolnosti proti poškriabaniu.

Spigen Slim Armor Pro

Spigen ponúka širokú škálu puzdier a Slim Armor Pro pre Galaxy Z Fold 4 sa vyznačuje úplne novým dizajnom, ktorý si nás naozaj získal. Stále ponúka vynikajúcu ochranu pomocou niekoľkých vrstiev technológie Air Cushion, ale nový mechanizmus pántov udržuje najzraniteľnejšiu časť telefónu vždy chránenú. To samozrejme pridáva zariadenie na objeme. Je tu tiež a model s držiakom S-Penktorá drží vaše pero bezpečne v slote na konci telefónu.

Čítať:  Google hovorí, že prispôsobenie niektorých prvkov na stránke pre vaše publikum je v poriadku

Otterbox Symmetre Series Flex

Otterbox je jednou z našich obľúbených značiek pre robustné puzdrá, a hoci jeho najodolnejšie puzdrá nie sú ponúkané pre Z Fold 4, táto verzia radu Symmetry je tak dobrá, ako len môže byť. Vďaka mohutným nárazníkom a popruhu na pánte po celej dĺžke výrazne prevyšuje odolnosť vojenskej triedy. Všetka táto ochrana niečo stojí a tieto náklady sú obrovské. Dodáva sa v čiernej, hnedej alebo modrej farbe.

Spigen Thin Fit P

Na povrchu sa jedná o jednoduché tenké puzdro, ale tento konkrétny model je dodávaný so vstavaným slotom S-Pen. Na rozdiel od oficiálneho puzdra Samsungu je slot na konci telefónu, vďaka čomu je profil relatívne tenký a vreckový. Telefón sa však o niečo predlžuje a bolo pre nás trochu problematické stlačiť tlačidlá v zatvorenom stave. Napriek tomu je výrazne lacnejšie ako väčšina ostatných puzdier Galaxy Z Fold 4.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE