Najlepšie remienky Samsung Galaxy Watch 6 Classic (november 2024)

Nový remienok je najrýchlejší spôsob, ako zmeniť vzhľad vášho obľúbeného nositeľného zariadenia, a pokiaľ ide o Samsung Galaxy Watch 6 Classic, vzhľad je všetko. Vyvýšená otočná luneta Classic zanecháva tradičný dojem, ktorý najlepšie zodpovedá elegantnému pásiku. Aby sme vám pomohli zúžiť možnosti, zostavili sme najlepšie remienky Samsung Galaxy Watch 6 Classic, ktoré je možné spárovať s vašimi novými šikovnými hodinkami.

Nákup správnych remienkov Samsung Galaxy Watch 6 Classic pre vaše potreby

Pokiaľ ste zvážili klady a zápory Galaxy Watch 6 vs 6 Classic a pristáli ste na druhom, pravdepodobne hľadáte rafinovanejší vzhľad. Našťastie obe veľkosti zariadenia používajú 20mm rýchloupínacie remienky, takže budú fungovať so všetkými remienkami, ktoré už máte zo série Galaxy Watch 5 alebo 4.

Čítať:  Legacy DNS: End of Life

Samsung predáva niekoľko vysoko kvalitných možností a sme veľkými fanúšikmi aktualizovaného tlačidla na uvoľnenie spoločnosti. Ak sú tieto výbery príliš drahé, zariadenia sú tiež kompatibilné s mnohými možnosťami tretích strán. Hľadajte materiál, ktorý najlepšie vyhovuje vašim osobným potrebám. Kožený alebo kovový remienok zodpovedá zariadeniu v elegancii, ale nie je tou najlepšou voľbou pre aktívny životný štýl. Nylón alebo silikón sú na druhej strane ľahké a priedušné, ale nemusia sa hodiť k formálnemu oblečeniu.

Najlepšie náramky Samsung Galaxy Watch 6 Classic

Hybridný eko-kožený remienok na hodinky Galaxy Watch T-Buckle: Najlepší remienok Samsung Galaxy Watch 6 Classic

Niekedy sa oplatí ísť priamo k zdroju. Zabalili sme našu recenziu Samsung Galaxy Watch 6 Classic a boli sme ohromení najnovšími kapelami spoločnosti. Hybridná ekokoža s T-prackou Samsung je pohodlná, klasická a ľahko sa prispôsobí, aby dokonale padla. Je to určite drahé, ale ponúka aj nové tlačidlo pre rýchle uvoľnenie, ktoré uľahčuje výmenu pásky ako kedykoľvek predtým. Pokiaľ ste boli obzvlášť veľkým fanúšikom minuloročného dizajnu s D-prackou, Samsung teraz predáva Galaxy Watch D-Buckle Hybrid Eco-Leather Band (79,99 $ pri Samsunge) tiež.

Joyozy Slim Leather: Kožený variant pre užšie zápästie

Pre drobné zápästie ponúka Joyozy oveľa štíhlejší kožený variant za ešte nižšiu cenu. Tieto luxusné kapely stoja iba 10 dolárov, ale zapadnú do každého šatníka. Sú tiež dobre hodnotené z hľadiska pohodlia a padnutia. Vďaka zužujúcemu sa dizajnu sa remienky bezpečne pripájajú k hodinkám Galaxy Watch pomocou pružinového spojenia a potom sa obopínajú okolo štíhlych zápästí bez toho, aby pridávali objem. Sú k dispozícii v 25 farbách, takže si môžete vybrať tú, ktorá najlepšie zodpovedá vášmu štýlu. V skutočnosti, iba za 10 dolárov za kus, sú pásy dostatočne cenovo dostupné, aby sa dali kombinovať pre efekt dvojfarebného blokovania farieb.

Čítať:  Ako identifikovať model, veľkosť, sériové číslo, záruku a starostlivosť o Apple Watch

Wanme Mesh Metal Loop: Najlepšie vyzerajúci kovový remienok Galaxy Watch 6 Classic

Rovnako ako kožené, kovové pásiky poskytujú zvýšený vzhľad, ktorý môže ísť zo zasadacej miestnosti do vášho obľúbeného baru. Milujeme túto sieťovanú slučku od Wanme, ktorá sa spolieha na zapínanie na magnet pre vysoko nastaviteľné uchytenie. Dodáva sa tiež v siedmich rôznych povrchových úpravách, aby váš remienok ladil s inými šperkami (vrátane farebných variantov ružovej a modrej). A čo je najdôležitejšie, kovová sieťovaná slučka Wanme je pohodlný remienok na Galaxy Watch 6 Classic, ktorý vás nebude ťažiť (ani nebudete vyzerať oblečení).

Kartica Stainless Steel Link: Najlepší remienok Galaxy Watch 6 Classic z nerezovej ocele

Tento tradičný kovový trsátko z nerezovej ocele z Kartice by mal vyzerať povedome každému, kto má záujem o špičkové hodinky. Konštrukcia kovového spoja je pomerne tradičná a skvelá voľba na začlenenie vašich šikovných hodiniek do vášho formálneho odevu. Najmä páska Kartica je tiež spoľahlivá a nastaviteľná a páska je dodávaná so všetkým, čo potrebujete pre zväčšenie alebo zmenšenie. Dodáva sa dokonca v čiernej alebo striebornej farbe, aby váš remienok ladil s puzdrom Galaxy Watch 6 Classic. Navyše je to iba 19 dolárov, čo je malá cena za luxusný vzhľad.

Ygtiecs Resin Link: Najlepší módny remienok Samsung Galaxy Watch 6 Classic

Tento remienok na hodinky má tiež spojovaciu konštrukciu, ako je vyššie uvedený variant z nerezovej ocele. Každý článok je však vyrobený z vysoko kvalitnej živice skôr ako z kovu. Výsledkom je, že kapely Ygtiecs majú jedinečné vzory, vrátane všetkého od korytnačiny po Phantom Pearl. Každý z 26 dostupných designov je pútavý, s farebnými výbermi a viacerými tlmenými možnosťami. Sú tiež ľahšie ako nerezová oceľ av prípade potreby sa ľahšie oplachujú. Každý remienok sa tiež dodáva s nástrojom na odstránenie článku, ktorý umožňuje upraviť dĺžku podľa veľkosti vášho zápästia.

Čítať:  Najlepšie púzdra Motorola Razr Plus

Avod Nylon Sport: Najlepší nylonový remienok Samsung Galaxy Watch 6 Classic

Nylonové pásky, aj keď to nie sú práve najobliekavejšie, sú neuveriteľne pohodlné, najmä pre každého, kto sa zaujíma o dáta cez noc. Vzhľadom na to, že spoločnosť Samsung tento rok upgradovala svoje ponuky sledovania spánku, môže byť tento priedušný nylonový pásik od spoločnosti Avod tou najlepšou voľbou pre vaše Galaxy Watch 6 Classic. Je vyrobená z pevne tkaných odolných vlákien, ktoré nezachytávajú pot ani neštiepajú vašu pokožku, a je k dispozícii v desiatkach farebných možností, vrátane viacnásobných balení. Je tiež umývateľný, aj keď jeho sušenie trvá dlhšie ako silikónový pásik.

iWabcertoo Designer Sport: Najlepšie silikónové hodinky Samsung Galaxy Watch6 Classic

Dobre vyzerajúce hodinky si zaslúžia dobre vyzerajúci remienok, aj keď len do telocvične. Tento módny opasok povyšuje štandardný vzhľad silikónu závodným pásikom v kontrastných farbách. Prikláňame sa k čiernej a bielej, ale existuje veľa kombinácií na nákup. Flexibilný materiál medzitým odolá vašim najpocenejším sedením a rýchlo schne potom, čo si odmeriate kolesá v bazéne. Je to odolný spoločník na cvičenie, vďaka ktorému bude váš 6 Classic vycibrený.

Najčastejšie otázky

Sú hodinky Samsung Galaxy Watch radu 6 kompatibilné s páskami radu 5?

Áno, rad Galaxy Watch 6 je kompatibilný s remienkami radu 5, pretože obe generácie používajú 20mm remienky s rýchlym uvoľnením.

Prečo sú náramky Samsung Galaxy Watch také drahé?

Čítať:  Ako nájsť svoju cieľovú skupinu v 5 jednoduchých krokoch a prečo by ste to mali urobiť ešte dnes

Produkty značiek sú takmer vždy drahšie, ale náramky Samsung Galaxy Watch sú taktiež veľmi kvalitné. Sú trvalo dobre hodnotené z hľadiska pohodlia aj odolnosti.

Sú Galaxy Watch radu 6 vodotesné?

Oba modely radu Galaxy Watch 6 majú hodnotenie vodeodolnosti 5 ATM, takže sú bezpečné pre plávanie aj sprchovanie. Nie všetky pásma sú však rovnako odolné. Neodporúčame ponárať kožené alebo kovové pásiky.

Používajú obe veľkosti Galaxy Watch 6 Classic rovnaké pásiky?

Áno, Samsung Galaxy Watch 6 aj 6 Classic používajú rovnaké 20mm rýchloupínacie pásky.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE