Najlepšie tweety WordPress z novembra: roh hojnosti

November je pre mnohých ľudí veľa. Je tu november bez holenia, veľké rodinné stretnutia, výpredaje na čierny piatok – a to všetko sa blíži k najväčšiemu sviatočnému mesiacu v roku.

Používatelia WordPressu mali mesiac na to, aby sa pohrabali vo verzii 6.1, a tak sme odložili druhú porciu moriaka a plnky, aby sme prebrali tie najlepšie tweety z novembra.

Pozrite si naše obľúbené tweety za posledný mesiac.

Kreslenie inšpirácie

Phil Sola dokázal, že škrípavý dev dostane olej, pretože jeho návrh na ovládanie tieňov v boxe môže byť na ceste.

Milujeme spolupráce. Justin Tadlock nedávno tweetovali, že blog pre vývojárov WordPress je v beta verzii a dúfame, že tam uvidíme veľa vašich príspevkov.

Kasirye Arthur zdieľa svoje nadšenie z usporiadania prvého afrického podujatia WordCamp a klamali by sme, keby sme nepovedali, že sme z toho tiež nadšení.

Sme hlupáci na dobrý, srdečný príbeh. Kóder a básnik Leo Gopal zdieľal sladkú spomienku na svoje prvé skúsenosti s WordPress – my neplačeme, ty plačeš!

Hovoriaci obchod

Vývojár WordPress a manažér komunity WPEngine pre vzťahy s vývojármi Sam Munoz prinútil ľudí premýšľať o svojej práci vo WordPress introspektívne.

Rod D položil skvelú otázku o používaní WordPress ako bezhlavého CMS. Máme tiež niekoľko myšlienok o tom, aký rámec použiť.

Čítať:  6 UX tipov, vďaka ktorým bude váš elektronický obchod úspešnejší

Remkus de Vries Chcel som vedieť, ktorý nástroj na tvorbu stránok budú používatelia WordPress používať v budúcnosti. Vyzerá to tak, že väčšina naozaj vykopáva Editor stránok.

Sledujúc trendy, Jack Arturo naznačuje, že frustrácie s Gutenbergom v skutočnosti vytvárajú príležitosti pre vizuálnych editorov. Sme fanúšikom toho, čo najlepšie funguje pre našich klientov.

Tvorca špecializovaných stránok Dan požiadal svoje publikum, aby získal nejaké návrhy hostenia WordPress. Aj keď sa nezobrazujeme medzi návrhmi, vo vlákne je niekoľko skvelých diskusií, ktoré zákazníkom pomôžu pri porovnávaní hostiteľov.

Ľahšie cestovné

Nat Miletic sa vracia s pikantným memom o nováčikoch WordPress. Myslíme si, že pri jedálenskom stole je dosť miesta pre no-code a code.

Ricky možno nehovoríme konkrétne o WordPresse, ale naši vývojári Hostinger to cítia vo svojej duši.

Bohatý zdieľa maličkosť o spánkových vzorcoch tvorcu WordPress Matta Mullenwega a my sme unavení už len pri pomyslení na to. Tiež, BRB, pridávame „zlý zadok“ do slovníka nahradzujúceho text v našom iPhone.

Umelecké dielo

Rovnako ako Great British Baking Show, aj tu sme si nechali stopku na koniec. Odhlásiť sa Angela Bowmanová‘s úplne úžasné vitráže WordPress.

Chcete sa zviditeľniť? Uverejnite príspevok o WordPress a možno sa tu uvidíte! Vráťte sa budúci mesiac, kde nájdete najlepšie tweety WordPress z decembra.

Netreba ❤️ WordPress

Po zisťovaní, či je Mastodon alebo Post nový Twitter, pravdepodobne pracujete na svojom webe WordPress.

Čítať:  Farba tlačidla WordPress je irelevantná

WordPress spravovaný Hostinger poskytuje vysoko výkonný hosting, ktorý je optimalizovaný pre WordPress.

Pozrite si naše plány a zistite, prečo sú Hostinger a WordPress ako ľadový čaj a limonáda: lepšie spolu.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE