Najlepšie vzhľady telefónu: Sprievodca kupujúceho

Dizajn je pri kúpe smartfónu veľkým rozhodujúcim faktorom. Ostatne je bežné, že telefóny majú podobné, ak nie totožné špecifikácie. Rozlišovacím znakom je teda často vzhľad zariadenia. To znamená, že je pochopiteľné, že to ľudia chcú raz za čas zmeniť. Svoj telefón si všetci dlho schovávame, takže aj estetická zmena by mohla byť vítanou. Jedným z najlepších spôsobov, ako to dosiahnuť, je vzhľad telefónu. Ktoré to sú a aké sú najlepšie značky vzhľadu telefónu? Pozrime sa na to!

Najlepšie značky vzhľadu telefónu:

Čo je to skin telefónu?

Kryty telefónu sú tenké, textúrované, samolepiace fólie, ktoré sú presne rezané a presne sa hodia pre zariadenie. Dobre aplikovaný vzhľad telefónu sa bude javiť ako bezproblémový doplnok, skoro ako by výrobca telefónu predstavil novú farbu. Umožňuje vám zachovať tvarový faktor a nepridáva telefónu žiadny objem ani hrúbku. Pomôže tiež zabrániť škrabancom, odtlačkom prstov a ďalším škvrnám. V závislosti na vašej voľbe textúry je vzhľad telefónu tiež skvelým spôsobom, ako pridať telefónu priľnavosť.

Vzhľad telefónu vs puzdra

Jedným z najlepších spôsobov, ako zmeniť vzhľad telefónu, je vzhľad. Druhou a často častejšou možnosťou je prípad. Nepochybne budete mať oveľa jednoduchší čas nájsť puzdro pre svoj telefón, ale nie každý chce väčší objem a všeobecne funkčný vzhľad. Než sa rozhodnete medzi puzdrom na telefón a krytom, je potrebné zvážiť niekoľko výhod a negatív.

Najväčšou výhodou puzdra na telefón je ochrana proti nárazu. So správnym puzdrom môžete takmer zaručiť, že váš telefón prežije aj tie najdrsnejšie pády a zvládne aj tie najhoršie podmienky prostredia.

Čítať:  Hostinger konečný sprievodca migráciou elektronického obchodu

Aj keď to urobí zázraky, pokiaľ ide o bezpečnosť, elegantný dizajn telefónu bude skrytý pod niekoľkými ochrannými vrstvami. Táto úroveň ochrany samozrejme tiež znamená, že puzdro bude hrubé a objemné. Väčšina ľudí hľadá tenké puzdrá, ktoré neohrozujú bezpečnosť, ale nie vždy ich nájsť najjednoduchšie.

Skiny sú pre každého, kto hľadá kompletnú estetickú opravu pri zachovaní pôvodnej stopy telefónu. Aj tie najtenšie puzdrá budú technicky objemnejšie ako obaly telefónov. Tie vám tiež poskytujú oveľa viac slobody, pokiaľ ide o vzhľad a dojem, zatiaľ čo prípady sú často o funkcii pred formou. Vzhľad telefónu môžete meniť pomerne často, pričom si môžete vybrať z mnohých designov, textúr a farieb.

Bohužiaľ skiny sú na opačnom konci spektra, čo sa ochrany týka. Tie vám pomôžu udržať škrabance a šmuhy odtlačkov prstov, ale nečakajte veľa, pokiaľ vám telefón vykĺzne z ruky. Ak ste nemotorní alebo sa chcete uistiť, že váš telefón zostane v bezpečí, nech sa deje čokoľvek, puzdro bude lepší spôsob, ako ísť.

Ako nainštalovať skin telefónu

Väčšina značiek vzhľadu telefónu poskytne podrobné inštalačný sprievodca a videá, aby bol proces jednoduchší. Je však dôležité si uvedomiť, že inštalácia vzhľadu nie je príliš jednoduchá a nebude taká jednoduchá ako nasadenie puzdra na telefón.

Budete musieť venovať veľkú pozornosť tomu, aby pokožka vyzerala ako súčasť zariadenia. Dobrou správou je, že ak sa niečo pokazí, niektoré značky ponúkajú záruku výmeny. Ak chcete zistiť, či je inštalácia vzhľadu telefónu niečo, čo ste ochotní vyskúšať, pozrite sa na video inštalácia vzhľadu Pixel 4a od spoločnosti dbrand vyššie. Podobné videá nájdete od akejkoľvek značky, od ktorej skin kupujete.

Čítať:  Platformy podnikového SEO: Kompletný sprievodca & Top 5 porovnanie

Najlepšie značky skinov pre telefóny

značka

Dbrand je prvé meno, ktoré napadne každého, kto pozná vzhľad telefónu. Spoločnosť si určite vydobyla povesť jednej z najlepších v tejto oblasti. Dbrand používa vysoko kvalitné materiály 3M a patentované lepidlo, ktoré iba uľahčuje inštaláciu, ale nezanecháva žiadne zvyšky po odstránení kože.

Na výber máte z mnohých textúr a farieb, od pastelových farieb a kožených zadných strán až po matné a kovové povrchy. Samozrejme, dbrand je známy svojimi karbónovými vláknami, ale existuje mnoho fantastických možností, vrátane camo, dreva a kamenných povrchov, aby sme vymenovali len niektoré.

Prispôsobiteľnosť Dbrandu nekončí len u textúr a farieb. Môžete si tiež vybrať a vybrať rôzne vzhľady pre zadnú stranu, modul fotoaparátu a prípadne dokonca pridať farebný nádych loga telefónu.

Veľký počet zariadení a produktov, ktoré môžete zabaliť do skinu značky, je jedným z dôvodov, prečo je značka tak populárna, ako je. Nižšie nájdete odkazy na väčšinu hlavných verzií smartfónov a nájdete aj možnosti pre vlajkové lode, ktoré idú niekoľko rokov späť. Môžete tiež získať vzhľad značky pre notebooky, tablety, príslušenstvo, ako sú šikovné hodinky a káblové a bezdrôtové slúchadlá.

Keď to ide ešte ďalej, nájdete dokonca aj vzhľad pre powerbanky, herné konzoly a ovládače, nabíjačky a dokonca aj váš Juul. Akonáhle bude auto k dispozícii, môžete ho tiež úplne zabaliť Teslá Cybertruck v skrine značky tiež.

Gadgetshieldz

The Séria Skinnova od Gadgetshieldz sa môže pochváliť prémiovou konštrukciou 3M s presnými výrezmi okolo každého otvoru, fotoaparátu, tlačidiel a čohokoľvek iného na telefóne, čo vyniká. Je to tiež zďaleka najlacnejšia možnosť na tomto zozname, ale nijako neznižuje kvalitu. Gadgetshieldz je jednou z popredných značiek v Indii v oblasti vzhľadu telefónu. Ale nebojte sa, zasielajú aj do zahraničia!

Čítať:  Najlepšie náramky Samsung Galaxy Watch 6 v roku 2024

Gadgetshieldz neponúka tak širokú škálu dizajnov a textúr ako niektorí konkurenti, ale určite môžete kombinovať rôzne dostupné vzhľady a vytvoriť niečo jedinečné. Karbónové vlákna, drevené vzory a brúsené kovové povrchy sú vždy obľúbené.

Existuje aj niekoľko špeciálnych edícií, ktoré upútajú vašu pozornosť. Väčšina možností špeciálnej edície kombinuje vzor s farebným nárazníkom, čo je skvelý spôsob, ako nechať telefón vyniknúť. Gadgetshieldz taktiež ponúka možnosť plochého zadného dielu, ktorý necháva strany otvorené, ale za rovnakú cenu môžete získať celochrbtový obal.

Výhodou indickej spoločnosti je to, že je to jedno z mála miest, kde môžete získať vzhľad telefónu pre zariadenia, ktoré boli uvedené na trh lokálne. To zahŕňa veľa smartfónov od Xiaomi, Redmi, POCO, realm, OPPO, vivo a ďalších, spolu s niekoľkými strednými produktmi Samsung. Na druhú stranu nenájdete niečo pre telefóny, ktoré neboli nikdy uvedené na trh v Indii, ako je Pixel 5a. Nájdete tu aj farebné varianty vzhľadu pre hŕstku notebookov, šikovných reproduktorov a herných konzol.

Xtremeskins

Jedným zo skvelých spôsobov, ako pomôcť telefónu vyniknúť od ostatných, je kombinácia vzhľadu od XtremeSkins. Ako maloobchodník so sídlom v Spojenom kráľovstve to môže byť rýchlejší spôsob, ako získať kožu, ak ste za rybníkom, ale môžete tiež využiť medzinárodnú prepravu. XtremeSkins sa tiež môže pochváliť tým, že môžete jeho obaly odstrániť, premiestniť a dokonca natiahnuť pomocou fénu.

Na výber je množstvo farieb a textúr, ale akcentné sfarbenie je jednou z najlepších súčastí zábalov XtremeSkins. Ako väčšinu možností môžete kombinovať vzhľad s hrbolčekom fotoaparátu, ale XtremeSkins vám tiež umožňuje pridať farbu zvýraznenia pre určité logá zariadenia. Značný počet povrchových úprav sa však môže zdať povedomý.

Čítať:  Ako používať bloky WordPress Gutenberg

Okrem všetkých hlavných verzií smartfónov môžete získať skin Extremeskins pre notebooky, tablety, herné konzoly, drony, chytré reproduktory, slúchadlá, určité múdre nositeľné zariadenia a dokonca aj set-top boxy. Výber zariadenia nie je tak robustný ako u niektorých konkurentov, ale existuje niekoľko nepredvídateľných možností, ktoré by ste nečakali.

Skinit

Posledná možnosť na dnešnom zozname – Skinit – je tiež jednou z najzaujímavejších značiek vzhľadu telefónu na trhu. Jedinečný vzhľad vypovedá veľa o vašich záujmoch a Skinit ponúka niektoré jedinečné vzhľady. Či už sa chcete pochváliť svojou obľúbenou karikatúrou, reprezentovať svoj tím, predviesť svoju alma mater alebo predviesť svoje fanúšikovstvo, Skinit by vás mal pokryť.

Aj keď existuje množstvo výrobcov skinov založených na vzoroch, Skinit ide do grafiky naplno. Nájdete tu vzhľady pre športové tímy, vysoké školy, superhrdinu, kreslené filmy a mnoho ďalšieho. Pokiaľ sa chcete pochváliť svojim fanúšikom, Skinit je to pravé. Samozrejme môžete získať štandardné vzory a textúry, ako sú uhlíkové vlákna, kartáčovaný kov a ďalšie.

Môžete si tiež vytvoriť vlastný vzhľad. Ak sa však pokúsite vytvoriť svoj vlastný vzhľad, existujú určité obmedzenia autorských práv. Bohužiaľ nedochádza k žiadnemu mixovaniu ani zlučovaniu, ale skvele vyzerajúci design zadných obrancov znamená, že možno nebudete chcieť.

Nájdete tu rôzne vzhľady súvisiace s fanúšikom pre chytré telefóny, tablety, notebooky, audio produkty, herné konzoly, ovládače a príslušenstvo, ako sú streamovacie zariadenia a nabíjačky. Ideme ešte ďalej, môžete si kúpiť koža na hrnčeky na kávu alebo môžete zakryť celú stenu. Nie ste spokojní s nedostatočnou ochranou pokožky? Skinit má aj skiny pre puzdrá na telefóny!

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE