Najnovší Premiere Projector od spoločnosti Samsung poskytuje plnohodnotný televízny zážitok v rozlíšení 8K

Edgar Cervantes / Android Authority

TL;DR

  • Samsung oznámil svoj nový 8K projektor, Samsung Premiere 8K.
  • Projektor s krátkou projekčnou vzdialenosťou obsahuje tri lasery a funkcie, ako je režim rozdelenej obrazovky, ktorý vám umožní zobraziť 4 rôzne výstupy naraz.
  • O dátume vydania ani cene premiéry zatiaľ nie je známe.

Na veľtrhu CES 2024 mal Samsung množstvo oznámení, ktorými sa mohol pochváliť, vrátane množstva nových monitorov, televízorov a projektorov. Aj keď je na tejto výstave množstvo skvelých produktov od spoločnosti Samsung, Samsung Premiere 8K je rozhodne jedným z najpozoruhodnejších.

Premiéra, nazvaná spoločnosťou Samsung ako prvý 8K ultrakrátky projektor na svete, dokáže premietať až 150-palcový obraz na akúkoľvek stenu v ostrom rozlíšení 8K. Nový projektor je vybavený trojkanálovým trojitým laserovým systémom, ktorý podľa Samsungu poskytuje presnú farebnú presnosť a skvelý kontrast aj za zlých svetelných podmienok.

Okrem kvality 8K podporuje nová Premiere 8K veľkosť obrazovky o 20 palcov väčšia ako predchádzajúci model 4K, pričom ponúka 40% zvýšenie jasu a skok z 2 800 ANSI lúmenov na 4 000. Premiere 8K tiež obsahuje vstavaný 100W reproduktor Dolby Atmos pre výkonný viacsmerový zvuk, takže nie je potrebné pripájať soundbar.

Rovnako ako Freestyle je aj Premiere 8K postavený na skúsenostiach Samsung Smart TV. To znamená, že získate všetky aplikácie a funkcie, ktoré nájdete v 8K televízoroch Samsung.

Hráči veľmi ocenia funkciu rozdelenia 8K displeja, ktorá vám umožní rozdeliť displej na 4 sekcie pre hry pre viacerých hráčov. Táto funkcia samozrejme nie je len pre hranie hier, pretože funkciu rozdelenia je možné použiť aj pre správy, šport a ďalšiu všeobecnú zábavu.

Čítať:  Prelomenie bariér: Ako inovatívne služby premosťujú medzery v spoločnosti

Samsung ešte nezverejnil podrobnosti o cenách alebo vydaní, aj keď je isté, že vás to bude stáť ruku a nohu.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE