Najsledovanejšie videá TikTok všetkých čias

TikTok obsahuje množstvo zaujímavých videí, od optických ilúzií a tancov až po ľudí, ktorí prijímajú veselé a niekedy nebezpečné výzvy. Platforma má nepochybne pre každého niečo.

Najsledovanejšie videá TikTok všetkých čias

Ktoré TikToky však majú najviac zobrazení?

V tomto článku sa dozviete, ktoré videá majú od vzniku platformy najviac videní.

Toto video predstavuje kráľa ilúzií, Zacka Kinga, amerického filmára a iluzionistu, ktorý v posledných rokoch ovládol internet.

V tomto videu Zach vyzerá, akoby lietal na niečom, čo vyzerá ako magická metla. Čoskoro si však všimnete, že sa jednoducho korčuľuje s doskou v rukách. V čase písania tohto videa získalo video viac ako 2,2 miliardy zobrazení – a stále pribúdajú.

Video stojí za pozretie, či už ide len o pokročilé zručnosti pri úprave videa alebo o posyp optických efektov.

Druhé na zozname je video Jamesa Charlesa, magnáta krásy, ktorý je známy svojimi neuveriteľnými schopnosťami v líčení. Prekvapivo, toto video nemá nič spoločné s krásou. Je to skôr úryvok z vianočného večierku Jamesovej sestry v roku 2019. Prechody vo videu sú dosť pevné, vďaka čomu sú hodinky uspokojivé.

Ale čo čísla? V máji 2022 video dosiahlo 1,7 miliardy videní.

Zachytenie na pozícii tri je ďalším ilúznym videom Zacha Kinga. Tento predstavuje iluzionistu, ktorý nachádza svojich priateľov na schovávačku na tých najneočakávanejších miestach. Úprimne povedané, toto video vás prinúti pozrieť sa dvakrát. Existuje niekoľko scén, ktoré sú dosť mätúce, napríklad keď Zach King prechádza priamo cez zrkadlo.

Čítať:  Prečo je môj príbeh na Instagrame stále aktuálny aj po 24 hodinách?

Toto video dosiahlo viac ako 1,1 miliardy videní a 9,5 miliónkrát sa mu páčilo. Vzhľadom na množstvo scén a prechodov vo videu nepochybne vznikalo dlho. V dôsledku toho je obrovský počet zobrazení dobre odôvodnený.

Zdá sa, že ľudia sa nevedia nabažiť ilúzií alebo možno nemajú dosť Zacha Kinga. V tomto videu je Zacka vidieť, ako si nalieva vodu do pohára. Video však naberá nečakaný zvrat. To, čo si diváci mysleli, že je pohár vody, bol v skutočnosti koláč podobný poháru.

Bohužiaľ, je takmer nemožné pochopiť, ako Zach King vytvára tento typ obsahu, takže sa len pohodlne usaďte, pozrite si video a bavte sa.

Doposiaľ získalo približne 966,4 milióna zobrazení, miliardová hranica nie je ďaleko.

Na piatom mieste je video s Bellou Porch, americkou veteránkou a známou TikToker, pôvodom z Filipín. V tomto videu je vidieť, ako TikToker synchronizuje pery a kýva hlavou do rytmu virálnej piesne Millie B. Video je také zábavné, že môžete nevedomky kývať hlavou do rytmu.

Doteraz nazbierala viac ako 683,4 milióna zobrazení a drží rekord v počte lajkov s celkovým počtom 56,8 milióna.

Zach si získal ďalší boomer na zozname. Tentoraz je to video, ako maľuje stenu. Maľovanie steny nie je, samozrejme, nič výnimočné. Ale so Zachom je vždy zvrat. V celom videu používa optické efekty, vďaka ktorým si kladiete otázku, či poznáte rozdiel medzi stenou a priechodom.

Čítať:  Ako povoliť žiadosti o správy od všetkých na Instagrame

Video má viac ako 659 miliónov videní.

Ďalšie na zozname je video s Jammie Sorrel Horse. Kôň má používateľské meno „@Jammie32bsh“.

Vo videu je vidieť, ako TikToker synchronizuje pery a tancuje na „Say it Right“ od Nelly Furtado v pohodlí svojej kúpeľne.

Video má celkovú sledovanosť 421,3 milióna videní.

Bábätká sú úplne rozkošné. Možno aj to je dôvod, prečo sa toto milé video, na ktorom sa smeje roztomilé bábätko, dostalo na zoznam. Video nahral Dae Warner, ktorý prevádzkuje účet Daexo. Jej dieťa je stredobodom pozornosti účtu. Ak máte radi baby, mali by ste to vidieť na vlastné oči.

Video má 392,4 milióna videní a 35 miliónov lajkov.

Khaby je populárny TikToker zo Senegalu známy tým, že sa vysmieva komplikovaným životným hackom. Je tiež najsledovanejším TikToker na platforme s neuveriteľnými 134 miliónmi sledovateľov. Khaby je známy najmä svojim zábavným gestom rúk.

V tomto videu Khaby poskytuje divákom rýchly návod, ako skontrolovať, či sa k nim zozadu nepribližuje iné auto. Khabyho tipy sú jednoduché; spustite okno a použite oči. Je to po prehratí videa, ktoré komplikuje proces integrovaním bočného zrkadla na zadnú časť auta.

Za Khabyho videami sa vždy skrýva jedna mantra – život nemusí byť komplikovaný.

Video nazbieralo viac ako 350,3 milióna videní a je tiež zaradené medzi najlajkovanejšie na platforme.

Čítať:  Oprava TikTok Follow Back nefunguje (závada)

Na desiatej pozícii máme video Billie Eilish pomocou skenovacieho filtra Time Warp. Napriek tomu, že to bol jej prvý TikTok, stále sa dostal na zoznam. Kto by to bol povedal, že základné video s filtrom, ktorý sa na platforme používa už roky, bude úspešné? Ale je to predsa Billie Eilish?

Toto video si pozrelo viac ako 348 miliónov krát a je jedným z najpopulárnejších na platforme s viac ako 40 miliónmi lajkov.

Ďalšie často kladené otázky

Kto je najsledovanejšia osoba na TikTok?

Charli D'Amelio nedávno získala titul najsledovanejšej hviezdy TikTok na svete. V súčasnosti má 140,3 milióna sledovateľov. V tesnom závese za ňou nasleduje Khaby Lame, ktorá má celkovo 137,3 milióna sledovateľov.

Teraz poznáte najsledovanejšie videá na TikTok

Prekvapivo, virálnosť na TikTok nevyžaduje veľa úsilia. V skutočnosti je ťažké pochopiť, ako sa niektoré videá dostali do zoznamu – ale podarilo sa. Ak si z tohto článku treba niečo odniesť, tak to, že TikTok je stvorený pre každého, vrátane vás.

Ktoré z najpopulárnejších videí TikTok ste pozerali? Zaslúžilo si video zaradenie do nášho zoznamu? Podeľte sa o svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE