Naše obľúbené SEO memy všetkých čias

Ak ty sledujte nás na sociálnych sieťach, budete vedieť, že milujeme memy! A ty zjavne tiež! Memy sú jedným z našich najobľúbenejších a najzdieľanejších obsahov, preto sme si mysleli, že zostavíme zoznam našich obľúbených SEO memov, aby ste mohli zažiť stránku plnú lols. Napíšte nám do komentárov a povedzte nám, ktorý je váš obľúbený!

#10: Vrak vlaku

Meme o vraku vlaku je klasika. Na moste, ktorý sa zrúti pod váhou parnej lokomotívy, je niečo, čo skutočne vystihuje pocit, ktorý máte, keď SEO audit odhalí problém so základmi. Chýbajú značky názvu, duplicitné metaznačky, nula odkazujúcich odkazov? Toto je len niekoľko, ktoré vás nútia ísť 🤦

#9: Úspešné dieťa

Žiadny zoznam meme nie je úplný bez Success Kid. Komentáre k vášmu blogovému príspevku, ktoré nie sú od vašej mamy, sa určite počítajú ako úspech! V tomto bode majte na pamäti, že komentáre k blogovým príspevkom sa považujú za súčasť obsahu na stránke, keď Google indexuje vašu lokalitu, takže sa uistite, že ich spravujete a vymažete alebo skryjete spamerov. Zábavný fakt od KnowYourMeme.com – Vedeli ste, že fotku Success Kid pôvodne odfotila Laney Griner jej syna Sammyho v roku 2007. Teraz má 13 rokov a jeho mama na sebe stále zverejňuje jeho fotky? účet Flickr. Vyrastajú tak rýchlo.

Čítať:  TikTok: Ako povoliť DM od všetkých (iPhone a Android)

#8: Smutný Pablo Escobar

Netflix nám toho dal veľmi veľa. Stranger Things, Oranžová je nová čierna a samozrejme Narcos. Nikto nečaká s rovnakou podmanivou prázdnotou ako Pablo Escobar, ktorého tu stvárnil Wagner Moura. Chudák Pablo naozaj bude čakať na tie rebríčky, ak si kúpil SEO balíček za 100 dolárov. Možno lepšie využitie týchto prostriedkov by boli nejaké sponzorované príspevky na Bebo?

#7: Sudkyňa Judy vs Laptop

Kráľovná súdnej siene dennej televízie ponúka 5 sekúnd komediálneho zlata v tomto meme. Možno sa nikdy nedozvieme, čo videla na obrazovke notebooku. Možno to bola druhá strana výsledkov vyhľadávania? Alebo to možno bol e-mail s manuálnym trestom od spoločnosti Google? Predstavujeme si, že sa celé týždne trápila oslovovaním blogov s vysokou autoritou domény a nakoniec získala spätný odkaz, ale jeho rel=”nofollow”. Vydržte, sudkyňa Judy.

#6: Nie som si istý, či

Táto okamžite rozpoznateľná scéna s Fryom z Futurama bol z 2. série, epizóda 6. Zaujímavé je, že referencia ‘Nie som si istý, či’ nebola súčasťou pôvodnej scény a namiesto toho si začala žiť vlastným online životom. Pred 7. sezónou Comedy Central skutočne použil meme „Nie som si istý, či“ na propagáciu tejto show, čo bolo celkom skvelé.

#5: Naozaj mŕtvy alebo len predstierajúci?

Čítať:  Ako opraviť obľúbené položky TikTok, ktoré sa nenačítavajú alebo nefungujú

Keby tak SEO existovalo už za čias Rímskej ríše. Myslíme si, že táto taktika na bojisku mohla skutočne fungovať. Niekoľko ďalších sporných tém mohlo byť: názvy domén s pomlčkou sú lepšie pre SEO, odchádzajúce odkazy zlepšujú PageRank a Lycos je lepší ako Alta Vista. (Pre záznam chceme len potvrdiť, že Lycos bol určite lepší ako Alta Vista).

#4: Quentin Tarantino na prechádzke

Ok, toto je asi najzvláštnejšie. V roku 2019 boli fotografie z návštevy Quentina Tarantina v Kremli nafotografované do ruského bytu a zverejnené na ruskom realitnom účte. Medzi ruskými používateľmi to rýchlo prešlo na VK a Twitter a na Reddite prešlo na angličtinu. Jeho význam sa v preklade jasne stratil / zmasakroval, ale podivnosť je tam stále 100%.

#3: Millennial Home Buyer

Táto scéna sa pôvodne objavila v CBC Millennial Home Buyer hudobné video. Keď sa nabudúce ponoríte do králičej diery, aby ste vysvetlili najnovšie aktualizácie algoritmov, zamyslite sa nad svojím klientom. Tieto typy rozhovorov môžu rýchlo skončiť takto. Zamerajte sa na vplyv aktualizácie a potrebné akcie. Alebo prečo dokonca neskúsiť komunikovať novinky v interpretačnom tanci?

#2: Babička nájde internet

Rovnako ako mnoho mémov, aj Babička nájde internet bola pôvodne zo stránky s fotografiami z roku 2005. Musíme to odovzdať babičke, hoci jej zrak už nemusí byť taký, aký býval, ale správne identifikovala hlavný hriech SEO viacerých H1 značky na tej istej stránke. Trochu sme pátrali a zistili sme, že babička skutočne používa náš bezplatný nástroj na kontrolu nadpisov.

Čítať:  Kľúčové slová Yoast SEO sa nezobrazujú - ako to opraviť!

#1: Človek nie je jednoduchý

Nakoniec, naším najobľúbenejším SEO mémom číslo 1 je „Človek nie je jednoduchý“. Tento meme z davu Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa splodil tisíce variácií a stal sa zvečneným v popkultúre. Dokonca aj Mapy Google implementovali meme ako varovnú správu pri hľadaní pešej trasy z Shire do Mordoru. Vo svete SEO, ak vášmu cieľovému kľúčovému slovu dominuje článok na Wikipédii – jediné, čo môžeme povedať, je „veľa šťastia“, pretože ako správne poukazuje Boromir, „článok na Wikipédii jednoducho neprekonáme“.

Ďalšie SEO memy

Prečo sa tu zastaviť? Udržujte SEO memy v prúde tým, že nás budete sledovať na sociálnych sieťach:

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE