NCIS sezóna 21: Dátum vydania a najnovšie zvesti

Dvadsiata sezóna NCIS zanechala fanúšikov šokujúcimi udalosťami, vrátane nečakaných priznaní a cliffhanger zahŕňajúcich Torresovu tajnú misiu. Ako sa séria presúva do svojej 21. sezóny, vzrušenie rastie. Tento článok sa bude zaoberať dátumom vydania, podrobnosťami o obsadení, spojlermi a tým, čo možno očakávať od ďalšej kapitoly tejto milovanej série.

Kedy vyjde sezóna 21 NCIS?

Vo februári 2024 CBS obnovila dlhodobú sériu „NCIS“ pre jej 21. sezónu a pôvodne plánovala jesennú premiéru ako súčasť svojej pravidelnej zostavy. Štrajky spisovateľov a hercov za lepšiu kompenzáciu však viedli k oneskoreniu návratu prehliadky.

Situácia sa zlepšila po dočasnom urovnaní štrajku aktérov v novembri 2024, čo viedlo CBS k oznámeniu návratu „NCIS“ 12. februára 2024.

Čo očakávať od sezóny 21 NCIS?

S odkazom strhujúcich príbehov a dynamickým vývojom postáv sľubuje 21. sezóna NCIS, že zachová tradíciu intríg a napätia. Tu je malý náhľad na to, čo môžu fanúšikovia očakávať:

Pokračovanie cliffhangerov

Očakáva sa, že 21. sezóna odhalí prekážky z predchádzajúcej sezóny, najmä intenzívnu situáciu týkajúcu sa Nicka Torresa. Diváci netrpezlivo čakajú, ako sa jeho príbeh vyvinie, najmä po dramatickom finále 20. sezóny.

Čítať:  Razer Edge: Cena, špecifikácia a dátum vydania odhalené

Nové postavy a dynamika

Predstavenie nových postáv vždy dodáva sérii sviežu dynamiku. Táto sezóna môže priniesť nové tváre, čo povedie k novým interakciám a výzvam v tíme.

Ponorte sa hlboko do príbehov postáv

NCIS má za sebou históriu skúmania osobných životov a minulosti svojich postáv. Sezóna 21 by sa mohla ponoriť hlbšie do histórie niektorých kľúčových postáv a ponúknuť bohatšie pochopenie ich motivácií a činov.

Vyvíjajúce sa kriminálne príbehy

Očakávajte nové a zložité prípady, ktoré spochybňujú odbornosť tímu. Tieto prípady často odrážajú scenáre zo skutočného sveta a dodávajú programu vrstvu realizmu.

Špeciálne crossover epizódy

Vždy existuje možnosť crossover epizód s inými programami v sérii NCIS, čo môže poskytnúť vzrušujúcu kombináciu postáv a štýlov rozprávania.

Technologický pokrok v riešení kriminality

Vzhľadom na to, že sa technológie neustále vyvíjajú, séria často zahŕňa nové forenzné metódy a techniky digitálneho sledovania, ktoré by mohli byť vrcholom nadchádzajúcej sezóny.

Obsadenie NCIS sezóny 21

Nadchádzajúca 21. sezóna televízneho programu „NCIS“ bude obsahovať silné vracajúce sa obsadenie, vrátane:

  • Sean Murray ako Timothy McGee
  • Wilmer Valderrama as Nick Torres
  • Brian Dietzen as Jimmy Palmer
  • Diona Reasonover as Kasia Hinesová
  • Katrina Law as Jessica Knightová
  • Rocky Carroll ako Leon Vance
  • Gary Cole ako Alden Parker

David McCallum, ktorý stvárnil Dr. Donalda „Duckyho“ Mallarda, sa však neobjaví kvôli jeho smrti v septembri 2024. Sezóna vzdá McCallumovi poctu špeciálnou epizódou, ktorú spolunapísal Brian Dietzen.

Čítať:  Strategické používanie príručiek pre kupujúceho v elektronickom obchode

Spoluproducenti show a výkonní producenti, Binder a North, zdôraznili dôležitosť ctenia McCallumovho odkazu ako pozoruhodného herca a váženého kolegu.

Okrem toho sa očakáva, že sa k show pripoja nové hosťujúce hviezdy, ktoré sa v budúcnosti potenciálne stanú pravidelnými. Hoci postava Marka Harmona, Gibbs, opustila show v sezóne 19, existujú špekulácie o jeho potenciálnom návrate v budúcej sezóne, ale podrobnosti o tom, kedy av akej funkcii, sú stále pod pokrievkou.

Kde sledovať NCIS sezónu 21

Nové epizódy NCIS si nalaďte v pondelok o 21:00 ET na CBS. Ak nemáte televíziu, web a aplikácie CBS sú k dispozícii na streamovanie programu. Okrem toho je možné NCIS sledovať naživo bez káblového predplatného prostredníctvom platforiem ako YouTube TV, fuboTV a Hulu + Live TV, z ktorých mnohé ponúkajú bezplatné skúšobné verzie.

Alternatívne, ak dávate prednosť sledovaniu epizód podľa vlastného uváženia, NCIS je k dispozícii pre streamovanie na Paramount Plus. Noví používatelia môžu využiť sedemdňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Plány predplatného začínajú na 5,99 $ mesačne alebo 59,99 $ ročne. Ak chcete sledovať, jednoducho prejdite na titulnú stránku programu na webe alebo v aplikácii Paramount+.

Počet epizód 21. radu NCIS

Sezóna 21 populárnej drámy CBS bude neobvykle krátka, s predpokladanými 10-13 epizódami, na rozdiel od obvyklých 20-24. Toto zníženie je spôsobené oneskorením natáčania kvôli štrajkom a neskorým začiatkom v lete.

Zatiaľ čo CBS oficiálne nepotvrdila počet epizód, je jasné, že táto sezóna bude výrazne kratšia. Nie je to prvýkrát, čo show čelí produkčným výzvam; napríklad počas pandémie COVID-19 bola sezóna 18 skrátená na 16 epizód. Nadchádzajúca sezóna bude najkratšia od piatej sezóny show, ktorá mala 19 epizód.

Čítať:  Young Sheldon sezóna 7: Dátum vydania a najnovšie zvesti

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE