Nemusíte byť dizajnér, aby ste navrhli domovskú stránku svojho obchodu

Možno ste už počuli, že sme nedávno vydali StoreBuilder tu na Hostinger. A to urobí proces vytvárania vášho internetového obchodu jednoduchšie. Odpoviete na niekoľko otázok a StoreBuilder použije svoj algoritmus na odporúčanie šablóny elektronického obchodu na základe vašich produktov, aktív, ktoré už máte, a vášho odvetvia.

Nepotrebujete dizajnéra, ktorý vám pomôže s rozložením, alebo vývojára na zostavenie vášho výkladu. StoreBuilder to všetko urobí za vás a ušetrí vám desiatky hodín výskumu a práce.

Čo robí dizajnér?

Aby ste skutočne pochopili, čo pre vás StoreBuilder robí, je užitočné zamyslieť sa nad tým, čo robí dizajnér. Na vysokej úrovni, akýkoľvek typ dizajnéra (webový dizajnér, grafický dizajnér, architekt, módny návrhár, zvukový dizajnér, herný dizajnér atď.) berie čokoľvek, čo je väčším cieľom projektu, a prezentuje ho vo formáte na dosiahnutie týchto cieľov.

Takže ak je vaším cieľom mať skutočne priestranný a otvorený domov, architekt sa ujme cieľa (priestranného a otvoreného) a zabezpečí, aby sa presadil pri všetkých veľkých aj malých rozhodnutiach. Pravdepodobne budú mať vysoké stropy, koncepty otvorených podláh, svetlíky, arkierové okná atď. Berú ciele projektu, rozumejú osvedčeným postupom v odvetví a dosahujú väčší cieľ prostredníctvom stoviek alebo tisícok malých rozhodnutí.

Navrhovanie výkladu

To isté platí, keď navrhujete svoj výklad. Pravdepodobne chcete predať svoj produkt a dostať ho pred čo najviac ľudí. Znamená to, že začnete videom, fotogalériou, príbehom o tvorcovi alebo len ukážete mriežku produktov? V skutočnosti to závisí od odvetvia, v ktorom sa pohybujete.

Čítať:  Ako dlho môže byť Reel na Instagrame?

Pre začínajúce podniky sa zákazníci dosť starajú o tvorcu. Okrem funkcií produktu si radi vypočujeme aj príbeh o pôvode. Jeden z mojich obľúbených malých tvorcov je dizajnér za Roostom. Hneď po obrázku ich hlavného produktu majú video, ktoré rozpráva príbeh o tom, prečo produkt vytvorili.

Zatiaľ čo zákazníci vo všeobecnosti milujú príbeh zakladateľa pre malé spoločnosti, pre väčšie spoločnosti a pre niektoré odvetvia, ako je oblečenie… len nám ukážte tovar! Spoločnosti ako Anthropologie začínajú ponukou alebo mriežkou produktov.

Takže rôzne odvetvia a rôzne typy zákazníkov sa správajú odlišne…ale čo VY urobíte s týmito informáciami? Môžete stráviť stovky hodín skúmaním svojho odvetvia a najväčších hráčov vo vašom priestore. Alebo môžete použiť StoreBuilder, kde sme už analyzovali stovky webových stránok v každom odvetví a dôkladne (niekedy až znepokojivo) zdokumentovali, ako sú vytvorené domovské stránky a v akom poradí umiestňujú rôzne prvky.

StoreBuilder preberá osvedčené postupy v odvetví spolu s existujúcimi aktívami a vytvára pre vás prvý návrh vašej lokality.

Môžete ešte použiť dizajnéra?

Samozrejme! Milujeme dizajnérov a na čiastočný úväzok som sa venoval dizajnérskej práci. Vždy sa nájde miesto pre dizajn. Ale keď je k dispozícii dostatok údajov na vytvorenie inteligentných predvolených nastavení, ktoré môžu ušetriť desiatky hodín – a tisíce dolárov, myslíme si, že je to najlepšie miesto, kde začať. Vezmite to, čo StoreBuilder vytvorí, a vylaďte to, upravte, prispôsobte pre svoju značku. Nevyžaduje sa žiadne kódovanie.

Čítať:  Ako rozšíriť svoj obchod pomocou sledovania predaja elektronického obchodu

Čas do prvého predaja

V konečnom dôsledku je naším cieľom s StoreBuilder pomôcť obchodníkom priblížiť sa k prvému predaju. Ak dokážeme urýchliť tento proces o dni alebo týždne alebo dokonca len o hodiny, vezmeme to. Tento prvý predaj je pre väčšinu obchodníkov prvým finančným dôkazom podnikania a je ťažké založiť si internetový obchod, keď nemáte finančný dôkaz.

Chceme, aby vám StoreBuilder pomohol dostať sa tam. A keď začnete dostávať skutočnú spätnú väzbu od zákazníkov, možno je čas vyladiť svoju domovskú stránku, stránku produktu a vzhľad a dojem z vašej lokality s dizajnérom. Ak chcete rýchlo začať, StoreBuilder je tu, aby vám pomohol.

Začnite so službou StoreBuilder ešte dnes

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE