Neprepadnite lacnému webhostingu

Keď vlastníte webovú stránku, výdavky sa rýchlo nahromadia, takže mnohí majitelia stránok hľadajú spôsoby, ako znížiť náklady. Ak ste jedným z nich, buďte opatrní. Možno sa vám podarí nájsť lacný názov domény alebo cenovo výhodnú šablónu, ale nikdy by ste sa nemali uspokojiť s lacným hostingom webových stránok. Od škodlivého softvéru až po stránky s pomalým načítaním, tu sú štyri problémy, ktoré poškodzujú stránky, ktoré sa bežne spájajú s lacným hostingom.

Oneskorenia načítania

Mnoho majiteľov stránok si predstavuje dedikovaný server pre svoje potreby hostingu, ale to nie je prípad lacných hostingových plánov. Keď sa zaregistrujete na lacný hosting, vaše webové stránky sa napchajú na serveri so stovkami ďalších stránok. Všetci zdieľate zdroje servera, čo znamená, že váš web môže zaznamenať oneskorenie pri načítaní.

Prečo na tom záleží? Takmer 1 z 3 používateľov internetu to priznáva opustiť pomalé stránky po 6 až 10 sekundách a 15 percent netrpezlivých používateľov čaká pred odchodom iba 1 až 5 sekúnd. Stránka s pomalým načítaním môže prinútiť zákazníkov, aby klikli späť na svoj preferovaný vyhľadávací nástroj ešte predtým, než si prezrú váš obsah.

Nespoľahlivý výkon

Keď zdieľate server s inými lokalitami, očakávajte nekonzistentný výkon. Niekedy sa váš web načíta rýchlo a niekedy sa nenačíta vôbec. To je frustrujúce pre návštevníkov webových stránok, ale môže to spôsobiť problémy aj na vašej strane. Je ťažké vyladiť šablónu alebo aktualizovať doplnky, ak nemáte ani prístup k svojej lokalite.

Čítať:  Prečo je bezpečnosť webhostingu taká kritická ...

Expozícia vírusom

Predstavte si húf čmuchajúcich detí v triede dennej starostlivosti, ako sa navzájom objímajú a zdieľajú baktérie. To je to, čo sa deje na zdieľanom serveri, s výnimkou toho, že webové stránky obchádzajú skôr malvér ako baktérie.

Malvér kompromituje vaše údaje a môže vás – a vašich zákazníkov – ohroziť. Malvér si nemusíte hneď všimnúť, pretože funguje ticho v zákulisí, čo znamená, že škodlivé programy môžu zničiť vašu stránku skôr, než si vôbec uvedomíte, že je niečo zlé. Vaša hostingová spoločnosť vám môže pomôcť, ale niekedy ste na to sami, ak na svojej strane nemáte tím odborníkov na WordPress.

Neočakávané poplatky

Váš poplatok za hosting je často založený na faktoroch, ako je návštevnosť a miesto na disku. Je to v poriadku, ak spravujete jednoduchú stránku s takmer žiadnymi návštevníkmi, ale čo sa stane, keď vaša stránka nečakane narastie? Keď pridáte ďalší obsah a počet kliknutí bude narastať, môžu vás zasiahnuť poplatky za nadmerné množstvo na základe údajov a počtu návštevníkov.

Môžete sa tiež stretnúť s dodatočnými poplatkami, keď ste nútení najať si externú pomoc na riešenie problémov, ktoré by mala riešiť vaša hostiteľská spoločnosť. Tieto výdavky sa rýchlo zvyšujú, čo znamená, že váš lacný hostingový plán môže nakoniec stáť viac ako plán so strednou cenou. Z tohto dôvodu je často múdre začať s plánom strednej ceny, ak očakávate, že váš web v blízkej budúcnosti porastie.

Čítať:  Sprievodca pre začiatočníkov rôznymi typmi webhostingu

Kvalitná webová stránka je pre majiteľov firiem nevyhnutnou investíciou. Ukážte, že si ceníte tovar alebo služby svojej spoločnosti – a spotrebiteľov navštevujúcich vašu webovú stránku – výberom spoľahlivej spoločnosti poskytujúcej hosting pre váš digitálny obsah. Ak potrebujete pomoc pri hľadaní renomovanej spoločnosti, obráťte sa na svojho poskytovateľa údržby a požiadajte ho o návrhy.

Naši odborníci na WordPress vám môžu pomôcť

Navštívte Hostinger ešte dnes alebo nám zavolajte na číslo (855) 977-0391 a porozprávajte sa s odborníkom o čomkoľvek WordPress! Naši skúsení odborníci sú tu na to, aby zjednodušili správu webových stránok bez ohľadu na to, či váš web potrebuje kompletnú opravu alebo niekoľko rýchlych opráv. Máme plány bez záväzkov pre každý rozpočet. Dovoľte nám, aby sme vám pomohli nájsť dokonalý plán pre potreby vašej webovej stránky – nevyžaduje sa žiadna zmluva.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE