Nokia uvádza tablet T21 od 17 999 INR

HMD Global, materská spoločnosť spoločnosti Nokia, dnes oznámila, že na indické trhy uvádza na trh nový tablet – Nokia T21 od 17 999 INR. T21 je k dispozícii pre predbežnú rezerváciu a začne sa predávať 22. januára.

Nokia sľubuje 3-ročnú aktualizáciu zabezpečenia pre Android 12, ktorá sa dodáva s tabletom. Existujú dve varianty – farba Charcoal Grey – obe s konfiguráciou pamäte a úložiska 4 + 64 GB.

Variant WiFi je k dispozícii za 17999 INR a variant LTE + WiFi je k dispozícii za 18999 INR.

Tablet je vybavený 8MP zadnou kamerou s bleskom a 8MP prednou kamerou spolu s masívnou 8200 mAh batériou, o ktorej spoločnosť tvrdí, že si dokáže udržať 80% kapacity aj po 800 nabíjacích cykloch. Batéria vystačí na 15 hodín prehliadania webu a až 7 hodín konferenčných hovorov. Po vybalení dostanete aj 18W rýchlu nabíjačku.

T21 zbožňuje 10,36 palcový 2K displej s certifikáciou SGS pre nízke modré svetlo pre pohodlie očí. Tablet je vybavený funkciou OZO Playback Audio, ktorá používateľom poskytuje pohlcujúce zvukový zážitok.

Predbežné rezervácie sú otvorené na oficiálne webové stránky za 1 000 INR a očakáva sa, že tablet bude dostupný v maloobchode a online obchodoch od 22. januára.

Spoločnosť neodhalila SoC, ktorý bude poháňať ich najnovšiu kartu, čo naznačuje, že nemusí byť tak výkonné.

„Nokia T21 má tiež 10,3-palcový 2K displej s certifikáciou SGS pre nízke modré svetlo. Toto je tablet, ktorý nerobí kompromisy v odolnosti a má všetky sľuby, ktoré by ste očakávali, takže si svoje zariadenie môžete ponechať dlhšie,“ povedal Sanmeet Singh Kochhar, viceprezident pre Indiu a MENA, HMD Global.

Čítať:  Najlepšie herné PC zostavenie pod 50 000 INR

Tablet je vyrobený z hliníka s krytom antény z 60% z recyklovaného plastu pre optimálnu konektivitu.

Indický trh s tabletmi vzrástol medziročne o 68 %, pričom leví podiel má Lenovo. Skorší pokus Nokie preniknúť na tento trh so svojim tabletom T20 nevyvolal u širokej verejnosti veľký záujem. Nokia T21 je rozhodne punč a môže oživiť podiel HMD Global na trhu.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE