Nová správa odhaľuje 50 najlepších online obchodov podľa štátu a odhaľuje vznikajúce medzery v elektronickom obchode v USA

ATLANTA, GA. 31. mája 2024 /PRNewswire/ — Hostinger, prémiový poskytovateľ hostingu optimalizovaný pre WordPress, WooCommerce a Magento, dnes vydal komplexnú správu s podrobnosťami o 50 najlepších internetových obchodoch v USA podľa štátu, pričom upozorňuje na menej známych predajcov v celej krajine.

Správa tiež hodnotí 13 rastúcich výklenkov elektronického obchodu a celkovo 20 najlepších spoločností elektronického obchodu veľkých značiek v USA – ukazuje pokračujúci rast online predaja, ktorý nevykazuje žiadne známky spomalenia napriek neistým ekonomickým podmienkam.

Historicky vysoký predaj elektronického obchodu

Keďže maloobchodný predaj elektronického obchodu v USA dosiahol v roku 2024 odhadovanú 1 miliardu USD, online predaj nevykazuje v dohľadnej dobe žiadne známky spomalenia. V skutočnosti sa predpokladá, že predaj elektronického obchodu do roku 2027 presiahne 1,5 bilióna dolárov.

Spojené štáty americké sa môžu pochváliť druhým najväčším trhom elektronického obchodu na svete, druhým po Číne. A hoci každý pozná gigantov elektronického obchodu ako Amazon a Walmart, po celej krajine prosperujú milióny ďalších online obchodov, ktoré sú uvedené v novej správe Hostinger.

Od regionálnych špecialít až po národné značky

Niektoré z najlepších značiek elektronického obchodu podľa štátu sú priamym odrazom regiónu – napríklad spoločnosť Get Maine Lobster, ktorá predáva a dodáva morské plody, je na vrchole rebríčkov vo svojom štáte. Hokejové potreby Bauer získali prvé miesto pre New Hampshire spolu s Hatch Green Chile pre Nové Mexiko.

Čítať:  15 najlepších realitných affiliate marketingových programov pre veľké zisky v roku 2024

Iné štáty predstavovali väčšie značky s kamennými a maltovými stopami okrem svojich online obchodov – napríklad Sephora pre Kaliforniu a DICK’s Sporting Goods pre Pensylvániu.

Od stromov a produktov na úpravu krajiny až po oblečenie a vitamíny sa popredné internetové obchody v jednotlivých štátoch značne líšili.

Správa zahŕňa aj 13 trendových výklenkov elektronického obchodu – všetko od automobilových dielov po výrobky pre domáce zvieratá a nábytok – ako aj 20 najlepších spoločností elektronického obchodu v USA, medzi ktoré patria veľké mená ako eBay, Target, Nike, Shein a ďalšie.

„Všetci poznáme Amazon. Často sa však prehliadajú menšie a stredne veľké online obchody – ktorých sú milióny v oblasti elektronického obchodu v USA,“ hovorí Terry Trout, viceprezident marketingu.

„Je inšpirujúce vidieť množstvo podnikateľov v oblasti elektronického obchodu v tejto krajine. Dúfame, že predstavenie expanzívneho trhu s elektronickým obchodom a jeho predpokladaný rast bude inšpirovať k ďalšej transformácii. V Hostinger je naším cieľom pomôcť majiteľom online firiem snívať vo veľkom a robiť viac online,“ dodáva Trout.

Vďaka množstvu ponúk od podnikovej úrovne cez malé a stredné podniky až po začínajúce trhy podporuje Hostinger stránky a obchody po celom svete s plne spravovaným hostingom pre WordPress, WooCommerce, Magento a ďalšie.

„V Hostinger sme hrdí na to, že pomáhame organizáciám všetkých veľkostí začať, spravovať a rozširovať ich online podnikanie – a robíme to už 23 rokov,“ dodáva Trout.

Ak sa chcete dozvedieť o najlepších webových stránkach elektronického obchodu podľa štátu, vznikajúce medzery v elektronickom obchode a ďalšie, prečítajte si celú správu Najpozoruhodnejšie stránky elektronického obchodu v každom štáte a navštíviť Nextes.net pre najlepší hosting elektronického obchodu vo svojej triede.

Čítať:  10 najlepších rozšírení pre Chrome na rok 2024

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE