Nové funkcie: Výskum spätných odkazov, Bing & Mobilné sledovanie hodnotenia

Aj keď sa rok chýli ku koncu, neprestali sme horúčkovito pracovať na pláne našich funkcií a sme nadšení, že môžeme oznámiť niekoľko masívnych nových funkcií.

Tieto nové funkcie sú súčasťou našej dlhodobej stratégie vybudovať Ahrefs do ešte komplexnejšej sady SEO pre digitálne agentúry a majiteľov firiem. Naším cieľom je poskytnúť úžasnú a komplexnú sadu funkcií, ktorá je cenovo dostupná.

Funkcie, ktoré uvádzame na trh dnes

V Ahrefs sa zameriavame na to, aby sme našim zákazníkom priniesli najlepšiu hodnotu. Po vyhodnotení spätnej väzby od našich používateľov a po zvážení našej aktuálnej sady funkcií sme hrdí na to, že môžeme oznámiť 2 veľké nové aktualizácie:

  1. Výskum spätných odkazov
  2. Bing & Mobile Rank Tracking

Používatelia budú teraz môcť vykonávať podrobný prieskum spätných odkazov pomocou SEOptimeru.

Poznámka: Náš Nástroj na prieskum spätných odkazov je dostupný všetkým používateľom na našej stránke Biely štítok a White Label & Embedding plány. Používatelia, ktorí momentálne nemajú žiadny z týchto plánov, môžu vyskúšať náš bezplatný nástroj na kontrolu spätných odkazov ako alternatívu k nášmu prémiovému nástroju na výskum spätných odkazov.

Čo teda môžete robiť s naším softvérom Backlink Research? No, máme celý blogový článok, ktorý vysvetľuje všetky funkcie a výhody najnovšieho prírastku do našej sady nástrojov SEO.

Čítať:  Možný odkaz ako spam Aktualizácia algoritmu Google 23. 7. – 24. 7. 2024

Tu je niekoľko funkcií najvyššej úrovne nášho softvéru, ale pokojne si pozrite náš blogový príspevok:

  • Skontrolujte podrobné metriky spätných odkazov pre akúkoľvek webovú stránku vrátane vašich konkurentov a klientov.
  • Pozrite si celkový počet spätných odkazov a odkazujúcich domén odkazujúcich na vašu webovú stránku.
  • Zistite, aké sú vaše najobľúbenejšie webové stránky na karte Hlavné stránky nášho nástroja.
  • Vyhodnoťte kvalitu odkazov smerujúcich na váš web pomocou našich metrík Sila domény a Sila stránky.
  • Pozrite sa, aké kotviace texty používajú iní pri odkazovaní na váš web.
  • Porovnajte, koľko máte spätných odkazov Nofollow vs Dofollow.

Bing & Mobile Rank Tracking

Spolu s výskumom spätných odkazov dnes spúšťame aj Bing a Mobile Rank Tracking. Tieto nástroje umožnia používateľom sledovať poradie kľúčových slov v druhom najväčšom svetovom vyhľadávači Bing.

Sledovanie hodnotení Bing je skvelé na získanie celkového pohľadu na vaše hodnotenie.

Ak neoptimalizujete pre mobilné zariadenia, zostanete pozadu. Adopcia mobilných zariadení už prešla strechou a čoraz viac ľudí používa svoje mobilné zariadenia na vyhľadávanie.

Z tohto dôvodu musia SEO a marketéri optimalizovať svoje webové stránky a obsah pre mobilné zariadenia. Ale mať mobilnú SEO stratégiu je len začiatok, musíte byť schopní sledovať a monitorovať hodnotenia, aby ste videli úspešnosť svojho úsilia.

So SEOptimerom môžu teraz používatelia sledovať a monitorovať poradie a pozície kľúčových slov na mobilných zariadeniach. Je k dispozícii pre vyhľadávače Google aj Bing.

Čítať:  Koľko stojí SEO audit [Full Breakdown]

Zabaliť sa

Dúfame, že sa vám všetky tieto nové funkcie budú páčiť a že ich môžete využiť vo svojom vlastnom SEO, aby ste dosiahli výsledky, o ktoré sa usilujete.

Radi by sme počuli váš názor na tieto nové funkcie. Ak chcete použiť službu Livechat, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom Twitteru alebo chatu.

Keďže ste spoločnosť zameraná na zákazníka, vaša spätná väzba ovplyvňuje náš plán produktov, preto vás vyzývame, aby ste sa zúčastnili a pomohli nám pokračovať vo vývoji SEOptimera ako vedúceho nástroja SEO.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE