Nové plány OpenVPN pre dedikované servery Magento a WordPress

S radosťou oznamujeme zavedenie bezpečných účtov OpenVPN do našich dedikovaných serverov a plánov hostenia podnikových klastrov. OpenVPN umožňuje vlastníkom stránok používať bezpečný šifrovaný prihlasovací proces na prístup k službám na vyhradených serveroch, ktoré by inak neboli šifrované, vrátane služieb HTTP a FTP.

OpenVPN bude k dispozícii na všetkých plánoch dedikovaných serverov na úrovni 400 a 500, ako aj na všetkých úrovniach podnikových klastrov. Dedikované servery z úrovne 400 si môžu vybrať ochranu OpenVPN za 24,99 USD za server mesačne a dedikované servery na úrovni 500 dostanú ochranu OpenVPN ako štandard bez dodatočných nákladov. Máte záujem o flexibilné, komplexné dedikované serverové hostingové služby? Pozrite si našu sesterskú značku, Tekutý webza najlepšie riešenia dedikovaného servera vo svojej triede.

Všetky naše plány dedikovaných serverov Magento zahŕňajú certifikáty SSL, ktoré chránia služby pre zákazníkov pred útokmi typu man-in-the-middle a preverovaním zo strany škodlivých tretích strán. Webová ochrana SSL sa však nevzťahuje na pripojenie k službám, ako je FTP, ktoré automaticky nešifruje dátové pripojenia.

Zvyčajne sú tieto služby chránené firewallom, aby sa zabránilo prístupu, ale v mnohých prípadoch pracovníci mimo lokality vyžadujú prístup k službám, ktoré nie sú štandardne zabezpečené. Zavedenie OpenVPN do našich dedikovaných serverov a plánov podnikových klastrov umožňuje klientom poskytovať správcom a vývojárom serverov mimo lokality prístup, ktorý potrebujú, bez toho, aby bola ohrozená bezpečnosť servera. Všetky autorizované pripojenia OpenVPN sa uskutočňujú cez bezpečne šifrovanú virtuálnu privátnu sieť pomocou najmodernejšej kryptografickej technológie.

Čítať:  Používanie doplnkov WooCommerce pre lepšie ceny a marže

OpenVPN je služba s otvoreným zdrojom, ktorá používa certifikáty TLS na implementáciu bezpečných virtuálnych súkromných sietí a je schopná prechádzať cez NAT a firewally. Služba OpenVPN používa autentifikáciu na základe certifikátu, takže nie sú potrebné žiadne heslá.

K službám OpenVPN môžete pristupovať pomocou akéhokoľvek klienta kompatibilného s OpenVPN, ale s problémami s podporou a riešením problémov vám môžeme pomôcť iba vtedy, ak používate klienta OpenVPN, ktorého podporujeme v systéme Windows, Mac alebo Linux.

Treba poznamenať, že nové služby OpenVPN nenahrádzajú už používané tunely IPSEC VPN typu site-to-site. OpenVPN je určený na použitie iba vtedy, keď autorizovaný personál vyžaduje bezpečný prístup k serverom a nebudeme vytvárať účty OpenVPN na iné účely.

Na prístup k jednotlivým službám na vašich dedikovaných serveroch budete musieť stále používať štandardné účty, ktoré poskytujeme. Overenie OpenVPN chráni pripojenia, keď pristupujete k službám pomocou štandardných používateľských účtov, ale poverenia sú odlišné. Ak chcete zrušiť svoje účty OpenVPN, musíte o tom informovať náš tím podpory.

Keďže plány zdieľaného hosťovania sú prostredia s viacerými nájomníkmi, služby VPN sú dostupné iba na vyhradených serveroch a podnikových klastroch. OpenVPN je k dispozícii iba s dedikovanými servermi a plánmi podnikových klastrov.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE