Oprava LinkedIn „Ojoj – niečo sa pokazilo, momentálne sme nemohli uverejniť príspevok“

Ak ste sa niekedy pokúsili niečo uverejniť na LinkedIn a dostali ste správu „Hops – niečo sa pokazilo. Momentálne sme nemohli uverejniť príspevok. Skúste uverejniť príspevok znova,“ nie ste sami.

Toto chybové hlásenie sa na platforme vyskytuje bežne a môže byť frustrujúce pre používateľov, ktorí sa pokúšajú zdieľať obsah alebo zapájať do svojej siete.

Toto chybové hlásenie sa vám môže zobrazovať z niekoľkých dôvodov. Jednou z možností je, že sa vyskytol dočasný problém so servermi LinkedIn alebo vaším internetovým pripojením. V takom prípade počkajte niekoľko minút a skúste to znova.

Ďalšou možnosťou je, že ste dosiahli limit na odosielanie alebo ste porušili podmienky služby LinkedIn, čo môže viesť k obmedzeniam vášho účtu.

Ak sa vám toto chybové hlásenie zobrazuje často alebo si nie ste istí príčinou, existujú kroky, ktoré môžete podniknúť na vyriešenie problému.

Kontrola vášho internetového pripojenia, vymazanie vyrovnávacej pamäte prehliadača a odhlásenie a späť do účtu LinkedIn sú všetky potenciálne riešenia. Okrem toho si prečítajte zmluvné podmienky LinkedIn a usmernenia pre uverejňovanie vám môže pomôcť vyhnúť sa porušovaniu akýchkoľvek pravidiel a zabrániť budúcim obmedzeniam vášho účtu.

Prečo sa stane „LinkedIn oops – niečo sa pokazilo“?

Ak sa vám zobrazuje správa „Hops – niečo sa pokazilo. Momentálne sme nemohli uverejniť príspevok. Skúste odoslať znova” chybové hlásenie na LinkedIn, môže to byť spôsobené rôznymi dôvodmi.

Jednou z bežných príčin sú problémy so serverom LinkedIn. Ak je server LinkedIn mimo prevádzky alebo má vysokú návštevnosť, možno nebudete môcť uverejňovať obsah. V takýchto prípadoch to môžete skúsiť znova neskôr.

Ďalším možným dôvodom je problém s internetovým pripojením. Ak je váš internet pomalý alebo nestabilný, možno nebudete môcť uverejňovať obsah na LinkedIn. Pred pokusom o uverejňovanie príspevkov na LinkedIn sa uistite, že máte stabilné internetové pripojenie.

Ak na uverejňovanie obsahu na LinkedIn používate nástroj tretej strany, ako je Hootsuite, môže to byť tiež príčinou chybového hlásenia. V takýchto prípadoch skúste uverejniť príspevok priamo na LinkedIn, aby ste zistili, či chyba pretrváva.

Čítať:  Ako pridať projekty do svojho profilu na LinkedIn

Ak sa pokúšate uverejniť príspevok z účtu Instagram, ktorý nie je prepojený s účtom podporovaným stránkou Facebook, môže sa vyskytnúť táto chyba. Ak chcete tento problém vyriešiť, prepojte svoj účet na Instagrame s účtom založeným na stránke Facebook a skúste uverejniť príspevok znova.

Nakoniec, ak váš obsah porušuje zásady Facebooku, váš príspevok nemusí byť zverejnený na LinkedIn. Pred pokusom o uverejnenie sa uistite, že váš obsah je v súlade s pravidlami a pokynmi LinkedIn.

Pochopením týchto bežných príčin môžete problém vyriešiť a svoj obsah úspešne uverejniť na LinkedIn.

Ako opraviť chybu LinkedIn „Hops, niečo sa pokazilo, momentálne sme nemohli uverejniť“

Ak sa pokúšate niečo uverejniť na LinkedIn, ale zobrazuje sa vám chybové hlásenie „Ojoj, niečo sa pokazilo, momentálne sme nemohli uverejniť“, nebojte sa.

Existuje niekoľko vecí, ktoré môžete skúsiť vyriešiť.

Skontrolujte stav servera LinkedIn

Pred začatím odstraňovania problémov je dobré skontrolovať stav servera LinkedIn. Ak je server mimo prevádzky, nebudete môcť nič uverejňovať. Stav servera LinkedIn môžete skontrolovať na stránke Centrum pomoci LinkedIn alebo kontrolou downdetector.com.

Reštartujte aplikáciu LinkedIn

Chyba „Hops – niečo sa pokazilo, momentálne sme nemohli uverejniť“ na LinkedIn označuje problém s odosielaním vášho obsahu.

Ak sa s tým stretnete pri uverejňovaní prostredníctvom mobilnej aplikácie, jednoduchou opravou je vynútenie reštartu alebo vynútené ukončenie aplikácie.

Tu je návod, ako reštartovať LinkedIn na iOS a Android:

Na iPhone/iPad:

 • Dvojitým klepnutím na tlačidlo Domov zobrazíte svoje nedávne aplikácie.
 • Potiahnutím prstom nahor po ukážke aplikácie LinkedIn ju vynútite zatvorenie.
 • Opätovným klepnutím na ikonu LinkedIn znova spustíte čerstvo reštartovanú aplikáciu.

V systéme Android:

 • Otvorte aplikáciu Nastavenia a prejdite na Aplikácie.
 • Vyhľadajte aplikáciu LinkedIn a klepnite na Vynútiť zastavenie.
 • Znova otvorte LinkedIn a znova ho spustite.

Reštartovanie aplikácie v podstate poskytuje nový začiatok a odstraňuje všetky chyby alebo závady, ktoré môžu zasahovať do uverejňovania. Po opätovnom otvorení skúste obsah zverejniť znova. Reštartovanie často vyrieši dočasné problémy, ako sú chyby „Nedá sa odoslať“.

Ak však problém pretrváva, skontrolujte, či máte stabilné internetové pripojenie a či váš príspevok neporušuje pokyny LinkedIn.

Okrem jednoduchého reštartu aplikácie môže byť potrebné ďalšie riešenie problémov. Ale toto je dobrý prvý krok, keď narazíte na chyby v príspevku.

Čítať:  Ako sa pripojiť ku kanálu v Discord

Odhláste sa z LinkedIn a znova sa prihláste

Ak jednoduché reštartovanie aplikácie nefunguje, ďalším prístupom je odhlásenie z LinkedIn a opätovné prihlásenie. Tu je postup, ako sa odhlásiť a prihlásiť:

Na mobile:

 • Klepnite na ikonu svojho profilu v ľavej hornej časti aplikácie.
 • Klepnite na „Odhlásiť sa“.
 • Úplne zatvorte a znova otvorte aplikáciu LinkedIn.
 • Ak sa chcete znova prihlásiť, zadajte svoje používateľské meno a heslo.

Na pracovnej ploche:

 • Kliknite na ikonu svojho profilu vpravo hore.
 • Kliknite na „Odhlásiť sa“.
 • Na prihlasovacej obrazovke sa znova prihláste do LinkedIn pomocou svojich poverení.

Toto resetuje reláciu vášho účtu a vynúti opätovné pripojenie k serverom LinkedIn, aby sa načítali najnovšie údaje. Všetky poškodené súbory cookie alebo problémy s pripojením budú vymazané.

Po opätovnom prihlásení skúste uverejniť príspevok znova. Chyba „nemožno odoslať“ by mala byť vyriešená novou reláciou prihlásenia. Ak problémy pretrvávajú, skontrolujte ďalšie problémy, ako je nestabilné internetové pripojenie.

Aktualizujte aplikáciu LinkedIn

Keď sa pri pokuse o zdieľanie obsahu na LinkedIn zobrazí správa „Ojoj – niečo sa pokazilo, momentálne sme nemohli uverejniť príspevok“, je to často spôsobené zastaranou verziou aplikácie.

Tu je niekoľko tipov na aktualizáciu na najnovšiu verziu:

Na iPhone/iPad:

 • Prejdite do obchodu App Store a skontrolujte, či sú k dispozícii aktualizácie aplikácie LinkedIn.
 • Klepnutím na „Aktualizovať“ aktualizujte na najnovšiu verziu.

V systéme Android:

 • Otvorte Obchod Play a prejdite na Moje aplikácie a hry.
 • Skontrolujte na LinkedIn všetky tlačidlá „Aktualizovať“ a nainštalujte najnovšiu verziu.
 • Prípadne odinštalujte a znova nainštalujte aplikáciu, aby ste si vynútili nové stiahnutie.

Udržiavanie aktuálnej aplikácie LinkedIn zaisťuje kompatibilitu s neustále sa meniacimi servermi a protokolmi LinkedIn, ktoré sú potrebné pre plynulé funkcie odosielania. Zastaraná verzia aplikácie môže spôsobiť konflikty a chyby vedúce k chybovým hláseniam.

Po aktualizácii na najnovšiu aplikáciu LinkedIn skúste svoj príspevok znova zdieľať. Problém „nemožno odoslať“ by sa mal vyriešiť verziou zosúladenou s aktuálnymi systémami LinkedIn. Pravidelná aktualizácia poskytuje najlepší zážitok.

Vymažte vyrovnávaciu pamäť aplikácie LinkedIn

Ak chybové hlásenie pretrváva pri pokuse o zdieľanie príspevku v mobilnej aplikácii LinkedIn, problém môže často vyriešiť vymazanie vyrovnávacej pamäte aplikácie.

Tu sú kroky na vymazanie vyrovnávacej pamäte LinkedIn:

Na iPhone/iPad:

 • Ak chcete vymazať vyrovnávaciu pamäť, prejdite do časti Nastavenia > LinkedIn > Vypnúť aplikáciu alebo Odstrániť aplikáciu.
 • Preinštalujte LinkedIn z App Store.
Čítať:  Ako odstrániť sledovateľa, aby nevidel váš účet na Instagrame

V systéme Android:

 • Otvorte Nastavenia > Aplikácie > LinkedIn > Úložisko > Vymazať vyrovnávaciu pamäť.
 • Prípadne odinštalujte a znova nainštalujte aplikáciu, aby ste vymazali vyrovnávaciu pamäť.

Aplikácia LinkedIn ukladá dočasné údaje a obrázky do vyrovnávacej pamäte na optimalizáciu výkonu. Časom sa táto vyrovnávacia pamäť môže zastarať, čo vedie k funkčným chybám.

Vymazanie týchto údajov prinúti aplikáciu LinkedIn, aby nanovo znova stiahla všetok obsah zo servera, namiesto použitia akýchkoľvek potenciálne poškodených súborov vo vyrovnávacej pamäti.

Keď vymažete vyrovnávaciu pamäť a preinštalujete LinkedIn, skúste uverejniť príspevok znova. Chyba „nemožno odoslať“ by mala byť opravená, ak bola spôsobená zlou vyrovnávacou pamäťou. Čistá vyrovnávacia pamäť pomáha vyriešiť viaceré problémy s aplikáciou LinkedIn.

Vymažte vyrovnávaciu pamäť prehliadača

Ak sa pri pokuse o zdieľanie príspevku na LinkedIn pomocou prehliadača na počítači zobrazuje chyba „Hops – niečo sa pokazilo, momentálne sme nemohli uverejniť príspevok“, problém môže vyriešiť vymazanie vyrovnávacej pamäte prehliadača.

Tu sú kroky na vymazanie vyrovnávacej pamäte v najbežnejších prehliadačoch:

Chrome:

 • Kliknite na ikonu 3 bodky > Ďalšie nástroje > Vymazať údaje prehliadania.
 • Vyberte „Obrázky a súbory vo vyrovnávacej pamäti“ a kliknite na Vymazať údaje.

Firefox:

 • Kliknite na ikonu 3 riadkov > Možnosti > Súkromie a zabezpečenie.
 • V časti Súbory cookie a údaje lokality kliknite na položku Vymazať údaje.
 • Začiarknite políčko „Webový obsah vo vyrovnávacej pamäti“ a kliknite na tlačidlo Vymazať.

Safari:

 • Kliknite na Safari > Vymazať históriu a údaje webových stránok.
 • Vyberte „Súbory a obrázky vo vyrovnávacej pamäti“ a kliknite na Vymazať históriu.

Vo vyrovnávacej pamäti prehliadača sa lokálne ukladajú dočasné súbory LinkedIn, ktoré sa niekedy môžu poškodiť a narušiť funkciu odosielania. Vymazanie si vynúti sťahovanie nových súborov zo serverov LinkedIn.

Po vymazaní vyrovnávacej pamäte skúste znova uverejniť príspevok na LinkedIn. Chyba by mala byť opravená, ak bola spôsobená poškodenými údajmi vo vyrovnávacej pamäti. Čistá vyrovnávacia pamäť môže pomôcť vyriešiť viacero bežných problémov na LinkedIn.

Prepnúť na iný prehliadač

Ak problémy pretrvávajú, skúste prejsť na iný webový prehliadač.

Ak napríklad bežne používate prehliadač Chrome, skúste namiesto toho uverejňovať príspevky prostredníctvom prehliadača Firefox alebo Safari. Tu je niekoľko tipov na prepínanie prehliadačov:

 • Uistite sa, že druhý prehliadač je aktualizovaný na najnovšiu verziu. Staré prehliadače môžu spôsobiť problémy.
 • Pred pokusom o odoslanie vymažte vyrovnávaciu pamäť a súbory cookie v novom prehliadači. To zaisťuje čerstvú bridlicu.
 • Vyskúšajte predvolený domáci prehliadač aj okná inkognito/súkromný režim.
 • Uverejňovanie na mobile? Prepínajte medzi mobilnými webovými prehliadačmi, ako je Samsung Internet alebo Chrome.
 • Ak je to možné, nainštalujte si na testovanie iný bežný prehliadač, napríklad Microsoft Edge.
Čítať:  Oprava: Apple Pencil 2 nefunguje, ale je pripojený

Cieľom je izolovať, či je chyba „nemožno odoslať“ špecifická pre prehliadač alebo sa vyskytuje univerzálne. Ak môžete úspešne uverejňovať príspevky prostredníctvom alternatívneho prehliadača, problém je izolovaný od vášho predvoleného prehliadača a možno ho zodpovedajúcim spôsobom vyriešiť.

Prepínanie prehliadačov poskytuje rýchly spôsob testovania problémov spôsobených údajmi vo vyrovnávacej pamäti alebo konfliktmi softvéru. Pred ďalšími krokmi na riešenie problémov skúste uverejniť príspevok z iného rozhrania prehliadača.

Obráťte sa na podporu LinkedIn

Ak žiadne z vyššie uvedených riešení nefunguje, môžete požiadať o ďalšiu pomoc podporu LinkedIn. Môžu byť schopní poskytnúť konkrétnejšie kroky na riešenie problémov alebo postúpiť problém svojmu technickému tímu.

Podľa týchto krokov by ste mali byť schopní opraviť chybu „Hops, niečo sa pokazilo, momentálne sme nemohli uverejniť príspevok“ na LinkedIn a začať uverejňovať príspevky znova.

Záver

Na záver: „Hops – niečo sa pokazilo. Momentálne sme nemohli uverejniť príspevok. Skúste uverejniť znova“ chyba na LinkedIn je bežný problém, s ktorým sa mnohí používatelia stretávajú, keď sa pokúšajú uverejniť obsah na platforme. Toto chybové hlásenie zvyčajne označuje dočasný problém so servermi LinkedIn alebo problémy so sieťovým pripojením.

Ak sa zobrazí toto chybové hlásenie, existuje niekoľko krokov, ktoré môžete podniknúť na vyriešenie problému. Najprv skúste obnoviť stránku a znova sa pokúsiť uverejniť svoj obsah. Ak to nepomôže, skúste sa odhlásiť z LinkedIn a znova sa prihlásiť. Môžete tiež skúsiť vymazať vyrovnávaciu pamäť prehliadača a súbory cookie.

Ak problém pretrváva, môže ísť o problém s internetovým pripojením alebo zariadením. Skúste sa pripojiť k LinkedIn z iného zariadenia alebo siete, aby ste zistili, či problém pretrváva. Ak áno, možno budete chcieť kontaktovať podporu LinkedIn so žiadosťou o ďalšiu pomoc.

Celkovo môže byť chyba „Hops – niečo sa pokazilo“ na LinkedIn frustrujúce, ale zvyčajne ide o dočasný problém, ktorý možno vyriešiť niekoľkými jednoduchými krokmi. Podľa tipov v tomto článku by ste mali byť schopní bez problémov uverejňovať svoj obsah na LinkedIn.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE