Oprava: Príspevok LinkedIn sa po odoslaní nezobrazuje alebo zmizne

Možno ste sa stretli s frustrujúcim problémom, keď sa vaše príspevky nezobrazovali po ich zverejnení. Môže to byť mätúci problém, najmä ak ste strávili čas vytváraním premysleného príspevku, ktorý chcete zdieľať so svojou sieťou.

Našťastie existuje niekoľko možných dôvodov, prečo sa váš príspevok na LinkedIn nezobrazuje, a existujú kroky, ktoré môžete podniknúť na vyriešenie problému.

Jedným z možných vysvetlení, prečo sa váš príspevok nezobrazuje na LinkedIn, je, že ste mohli omylom nastaviť viditeľnosť príspevku pre obmedzené publikum. LinkedIn ponúka niekoľko možností viditeľnosti, vrátane „Ktokoľvek“, „Len pripojenia“ a „Len členovia skupiny“.

Ak ste omylom vybrali možnosť obmedzenej viditeľnosti, váš príspevok sa nemusí zobraziť mnohým ľuďom, aj keď sú súčasťou vašej siete. Ak chcete tento problém vyriešiť, môžete upraviť nastavenia viditeľnosti príspevku a vybrať si širšie publikum.

Ďalším dôvodom, prečo sa váš príspevok na LinkedIn nemusí zobrazovať, je, že mohol porušovať pokyny pre komunitu LinkedIn. LinkedIn má prísne zásady proti spamu, nenávistným prejavom a iným typom nevhodného obsahu a ak sa usúdi, že váš príspevok porušuje tieto pokyny, môže byť z platformy úplne odstránený.

Ak sa domnievate, že váš príspevok bol odstránený omylom, môžete sa proti rozhodnutiu LinkedIn odvolať podľa postupu odvolania. Ak však váš príspevok porušuje ich zásady, je dôležité podniknúť kroky na zabezpečenie toho, aby vaše budúce príspevky boli v súlade s ich pravidlami.

Dôvody, prečo vaše príspevky na LinkedIn zmiznú alebo sa po odoslaní nezobrazujú

Ak máte problémy s tým, že sa vaše príspevky na LinkedIn po odoslaní nezobrazujú, môže to mať niekoľko dôvodov.

Tu sú niektoré z najbežnejších príčin a ako ich opraviť:

Problémy s prehliadačom

Jedným z najčastejších dôvodov neviditeľných príspevkov na LinkedIn sú problémy s prehliadačom. Problém môže často vyriešiť vymazanie súborov cookie a vyrovnávacej pamäte prehliadača.

Môžete tiež skúsiť použiť iný prehliadač a zistiť, či sa tým problém vyriešil.

Nezrovnalosti medzi počítačmi a mobilmi

Ďalším možným dôvodom neviditeľných príspevkov sú nezrovnalosti medzi desktopovou a mobilnou verziou LinkedIn. Ak máte problémy na jednej platforme, skúste skontrolovať druhú, či je tam príspevok viditeľný.

Nastavenia viditeľnosti príspevku

Ak chcete, aby bol váš príspevok viditeľný pre každého na LinkedIn alebo mimo neho, vrátane vašej rozšírenej siete, uistite sa, že sú vaše nastavenia viditeľnosti príspevkov nastavené na „Ktokoľvek“.

Ak ste nastavili, aby bol váš príspevok viditeľný pre „Iba spojenia“ alebo „Skupina“, budú ho môcť vidieť iba vaši priatelia prvého stupňa alebo členovia skupiny.

Čítať:  9 chýb, ktorým sa treba vyhnúť v obsahovom marketingu pre značky finančných služieb

Obavy z typu obsahu

Ďalším dôvodom, prečo sa váš príspevok na LinkedIn nemusí zobrazovať, je, že možno nespĺňa zásady zdieľania obsahu LinkedIn. LinkedIn má prísne pokyny pre to, čo sa môže a čo nemôže zdieľať na jeho platforme, a ak váš príspevok porušuje niektorú z týchto zásad, môže byť odstránený alebo skrytý z vášho informačného kanála.

LinkedIn napríklad nepovoľuje príspevky, ktoré obsahujú nenávistné prejavy, nahotu alebo násilie.

Aktualizácie a zmeny na LinkedIn

LinkedIn pravidelne aktualizuje svoju platformu, čo môže niekedy spôsobiť problémy s príspevkami. Ak máte problémy s príspevkom, skontrolujte, či nedošlo k nejakým nedávnym aktualizáciám alebo zmenám platformy, ktoré by mohli spôsobiť problém.

Obmedzenia pripojenia

LinkedIn má obmedzenia pripojenia, ktoré môžu ovplyvniť viditeľnosť vašich príspevkov. Ak máte veľký počet spojení, vaše príspevky nemusia byť viditeľné pre každého.

Zvážte zníženie počtu pripojení alebo častejšiu interakciu s vašimi pripojeniami, aby ste zlepšili viditeľnosť príspevkov.

Problémy s naplánovanými príspevkami

Ak ste naplánovali uverejnenie príspevku na konkrétny čas, uistite sa, že čas a dátum sú správne. Ak máte problémy s naplánovaným príspevkom, skúste ho preplánovať na iný čas alebo ho okamžite zverejniť.

Riešením týchto bežných príčin môžete zvýšiť viditeľnosť svojich príspevkov na LinkedIn a zabezpečiť, aby ich videlo správne publikum.

Opravte, aby sa príspevok na LinkedIn po odoslaní nezobrazoval

Ak sa váš príspevok na LinkedIn po odoslaní nezobrazuje, existuje niekoľko vecí, ktoré môžete skúsiť vyriešiť. Tu je niekoľko tipov na riešenie problémov, ktoré vám pomôžu zviditeľniť váš príspevok pre vaše kontakty:

Skontrolujte svoje internetové pripojenie

Uistite sa, že máte stabilné internetové pripojenie. Ak je vaše pripojenie nestabilné, váš príspevok sa nemusí nahrať správne.

Jednou z prvých vecí, ktoré je potrebné skontrolovať, je vaše internetové pripojenie. Nestabilné alebo pomalé pripojenie môže narušiť proces uverejňovania, čo vedie k problémom so zverejnením vášho príspevku. Tu je niekoľko tipov na overenie internetového pripojenia:

 • Reštartujte smerovač a modemy – Rýchly reštart pomáha obnoviť pripojenie a vyrieši dočasné zaseknutia.
 • Skontrolujte rýchlosť pripojenia – Spustite test rýchlosti, aby ste sa uistili, že vaše rýchlosti sťahovania a nahrávania sú dostatočne silné a konzistentné na bezproblémové prehliadanie. Na kontrolu rýchlosti internetového pripojenia môžete použiť speedtest.net.
 • Vyskúšajte rôzne siete – Prepínajte medzi WiFi a mobilnými dátami a otestujte, či jedno pripojenie funguje lepšie ako druhé pri uverejňovaní.
 • Testovanie na viacerých zariadeniach – Pokúste sa uverejniť príspevok z iného telefónu, počítača alebo tabletu pripojeného k rovnakej sieti, aby ste určili problém.

Keď potvrdíte, že vaše internetové pripojenie je na všetkých zariadeniach silné, skúste znova uverejniť príspevok na LinkedIn. Tiež dvakrát skontrolujte, či je váš príspevok v súlade s pravidlami LinkedIn a neobsahuje zakázaný obsah.

So stabilným pripojením by sa váš podiel mal úspešne spustiť. Ak problémy pretrvávajú, problém si môže vyžadovať riešenie problémov okrem vášho prístupu na internet.

Čítať:  Oprava „Vaša fotogaléria nie je zálohovaná službou Snapchat“ v systéme Android & iPhone

Skontrolujte, či je LinkedIn nefunkčný

Pred riešením problémov so svojím osobným účtom a nastaveniami je dôležité skontrolovať, či servery LinkedIn nefungujú alebo či nemajú výpadok. Existuje niekoľko spôsobov, ako overiť stav LinkedIn:

Navštívte oficiálny Twitter účet LinkedIn. Ak sa na backende vyskytnú problémy so službami, často uverejnia aktualizácie. Toto je najrýchlejší spôsob, ako získať upozornenia o stave v reálnom čase.

Prejdite do centra pomoci LinkedIn a hľadajte akékoľvek bannery alebo upozornenia o pretrvávajúcich problémoch ovplyvňujúcich LinkedIn. Zvyčajne zdôraznia všetky známe problémy.

Skontrolujte nástroje na sledovanie výpadkov webových stránok tretích strán Páči sa mi to Downdetektor pre zobrazenie užívateľských správ o problémoch s LinkedIn v reálnom čase. Nárasty v prehľadoch môžu naznačovať prestoje.

Vyskúšajte základné funkcie LinkedIn, ako je vyhľadávanie profilov alebo načítanie príspevkov v kanáli. Ak je všeobecná funkčnosť ovplyvnená na celom webe, je nepravdepodobné, že ide o izolovaný problém s vaším účtom.

Ak sa zdá, že LinkedIn má výpadok, najlepším riešením je počkať, kým sa problém oficiálne nevyrieši a servery budú záložné.

Váš uverejnený obsah by sa mal po obnovení služby zobraziť správne. Trpezlivosť počas výpadkov stránok a ich overovanie prostredníctvom verejných kanálov vám môže ušetriť čas pri riešení nesúvisiacich problémov s účtom.

Vymažte vyrovnávaciu pamäť aplikácie LinkedIn

Ak si všimnete, že vaše príspevky na LinkedIn sa po ich zverejnení prostredníctvom mobilnej aplikácie nezobrazujú, účinným krokom na riešenie problémov je vymazanie vyrovnávacej pamäte aplikácie.

Tu sú kroky na vymazanie vyrovnávacej pamäte aplikácie LinkedIn v systémoch iOS a Android:

Na iPhone/iPad:

 • Otvorte nastavenia iOS a klepnite na zoznam aplikácie LinkedIn.
 • Klepnite na možnosť „Vypnúť aplikáciu“ alebo „Odstrániť aplikáciu“. Týmto sa vymažú všetky údaje vo vyrovnávacej pamäti.
 • Preinštalujte aplikáciu LinkedIn z App Store.

V systéme Android:

 • Otvorte nastavenia systému Android a prejdite na „Aplikácie“.
 • Klepnite na aplikáciu LinkedIn.
 • Klepnutím na „Ukladací priestor“ a „Vymazať vyrovnávaciu pamäť“ vymažete vyrovnávaciu pamäť.
 • Prípadne odinštalujte a znova nainštalujte aplikáciu, ktorá automaticky vymaže vyrovnávaciu pamäť.

Aplikácia LinkedIn ukladá dočasné údaje a súbory do vyrovnávacej pamäte, aby optimalizovala výkon. Časom sa tieto údaje môžu zastarať alebo poškodiť, čo vedie k tomu, že sa príspevky nebudú zobrazovať správne.

Vymazanie tohto obsahu vo vyrovnávacej pamäti prinúti aplikáciu znova stiahnuť všetky údaje LinkedIn a začať s čistým štítom. Po vymazaní vyrovnávacej pamäte a preinštalovaní aplikácie skúste uverejniť príspevok znova.

Váš zdieľaný obsah by sa teraz mal úspešne zobraziť, čím sa vyriešia všetky problémy s vyrovnávacou pamäťou. Pred ďalším odstraňovaním problémov sa uistite, že je vaše internetové pripojenie stabilné.

Nainštalujte čakajúce aktualizácie LinkedIn

Keď vaše príspevky na LinkedIn zmiznú po ich zverejnení, problém môže súvisieť so zastaranou verziou aplikácie alebo webovej stránky LinkedIn. Tu je niekoľko tipov na zabezpečenie aktualizácie na najnovšiu verziu LinkedIn:

 • V prípade mobilnej aplikácie skontrolujte v obchode App Store alebo Google Play, či nie sú k dispozícii aktualizácie aplikácie LinkedIn. Nainštalujte najnovšiu verziu.
 • Na pracovnej ploche, ak používate verziu prehliadača LinkedIn, vymažte vyrovnávaciu pamäť/súbory cookie, aby ste vynútili načítanie najnovších súborov webových stránok.
 • Prípadne môžete odinštalovať a znova nainštalovať mobilnú aplikáciu LinkedIn alebo použiť iný prehliadač na získanie najnovšej verzie.
 • Ak je to možné, povoľte možnosti automatických aktualizácií, aby sa vaša platforma LinkedIn vždy inovovala pri vydaní nových verzií.
Čítať:  Nefunguje prihlásenie do WordPressu? Jednoduchá oprava tu!

LinkedIn pravidelne vydáva opravy chýb, vylepšenia výkonu a nové funkcie s aktualizáciami aplikácií/webov. Aktualizácia poskytuje kompatibilitu s najnovšími servermi LinkedIn a dátovými protokolmi potrebnými na bezproblémové odosielanie.

Zastaraná verzia môže spôsobiť konflikty, v dôsledku ktorých sa príspevky nezobrazia. Po aktualizácii skontrolujte, či sa vaše príspevky úspešne zverejňujú podľa očakávania. Udržiavanie aktuálnosti LinkedIn je jednoduchým riešením pre potenciálne problémy s odosielaním.

Vymazanie vyrovnávacej pamäte prehliadača a súborov cookie

Ak zdieľate príspevky na LinkedIn prostredníctvom prehliadača na počítači, ale príspevky sa nezobrazujú vo vašom profile, problém môže vyriešiť vymazanie vyrovnávacej pamäte prehliadača.

Tu sú kroky na vymazanie vyrovnávacej pamäte v bežných prehliadačoch:

Google Chrome:

 • Kliknite na 3 zvislé bodky v pravom hornom rohu a prejdite na Ďalšie nástroje > Vymazať údaje prehliadania.
 • Vyberte „Obrázky a súbory vo vyrovnávacej pamäti“ a „Súbory cookie a údaje stránok“.
 • Vyberte časový rozsah ako „Celé obdobie“.
 • Kliknite na položku Vymazať údaje.

Mozilla Firefox:

 • Kliknite na 3 vodorovné čiary v pravom hornom rohu.
 • Prejdite na Možnosti > Súkromie a zabezpečenie > Súbory cookie a údaje lokality > Vymazať údaje.
 • Začiarknite políčko „Webový obsah vo vyrovnávacej pamäti“ a zrušte ho.

Safari:

 • Kliknite na Safari > Vymazať históriu a údaje webových stránok.
 • Vyberte „Súbory a obrázky vo vyrovnávacej pamäti“ a vymažte údaje.

Vyrovnávacia pamäť vášho prehliadača ukladá dočasné kópie súborov webových stránok lokálne, aby sa urýchlilo načítanie stránok. Poškodená vyrovnávacia pamäť môže niekedy narušiť funkčnosť, ako je uverejňovanie.

Jeho vymazanie prinúti váš prehliadač, aby znovu stiahol najnovší kód a súbory LinkedIn zo servera.

Po vymazaní vyrovnávacej pamäte prehliadača skúste znova uverejniť príspevok na LinkedIn. Váš zdieľaný obsah by sa teraz mal úspešne zobraziť bez akýchkoľvek súborov uložených vo vyrovnávacej pamäti, ktoré by zasahovali do procesu odosielania.

Čistá vyrovnávacia pamäť môže často vyriešiť frustrujúce problémy s nezverejnenými príspevkami.

Opätovnou inštaláciou Linked opravte problém s miznutím príspevku

Ak vymazanie vyrovnávacej pamäte nepomôže, skúste odinštalovať a znova nainštalovať aplikáciu LinkedIn.

Postup:

Na iPhone/iPad:

 • Otvorte App Store a nájdite aplikáciu LinkedIn.
 • Klepnutím na Odstrániť aplikáciu odinštalujete LinkedIn.
 • Vo vyhľadávacom paneli App Store vyhľadajte „LinkedIn“.
 • Klepnutím na Získať znova stiahnete a nainštalujete aplikáciu LinkedIn.

V systéme Android:

 • Dlho stlačte aplikáciu LinkedIn a vyberte „Odinštalovať“ alebo „Odstrániť“.
 • Po zobrazení výzvy na potvrdenie klepnite na „OK“.
 • Otvorte aplikáciu Obchod Play, vyhľadajte „LinkedIn“ a klepnutím na Inštalovať ju preinštalujte.

Preinštalovaním aplikácie LinkedIn získate čistý štít tým, že vymažete všetky potenciálne poškodené údaje aplikácie alebo vyrovnávaciu pamäť, ktoré by mohli zasahovať do zverejnenia príspevkov. Vynúti to čerstvé stiahnutie kódovej základne aplikácie.

Po preinštalovaní LinkedIn a opätovnom prihlásení do svojho účtu skúste uverejniť príspevok znova. Vaše príspevky by sa teraz mali zobrazovať bez problémov spôsobených chybami alebo závadami v samotnej aplikácii. Čerstvá inštalácia často rieši temperamentné technické problémy.

Čítať:  Sprievodca pre začiatočníkov na generovanie potenciálnych zákazníkov na LinkedIn

Skontrolujte viditeľnosť príspevku

Uistite sa, že váš príspevok je viditeľný pre správnych ľudí. Skontrolujte nastavenia príspevkov a uistite sa, že sú viditeľné pre kohokoľvek, pre skupinu alebo pre verejnosť.

Overte typ obsahu

Ak si všimnete, že sa vaše príspevky na LinkedIn po zverejnení nezobrazujú, jedným z možných dôvodov môže byť, že váš príspevok obsahuje obsah, ktorý porušuje pravidlá Pokyny pre uverejňovanie príspevkov na LinkedIn. Je dôležité overiť, či váš zdieľaný obsah spĺňa pravidlá.

 • Vyhnite sa spamu alebo propagačnému obsahu. Príspevky by mali poskytovať hodnotný komentár a nie len odkazy.
 • Nezahŕňajte obťažujúci, urážlivý alebo nevhodný obsah. LinkedIn má za cieľ zachovať profesionálne dekórum.
 • Uistite sa, že máte práva na zdieľanie akéhokoľvek materiálu alebo fotografií chránených autorskými právami, ktoré zahrniete do príspevkov.
 • Zdržte sa uverejňovania nezákonného, ​​nebezpečného alebo dôverného/súkromného obsahu podľa pravidiel LinkedIn.
 • Majte na pamäti obmedzenia počtu znakov pre rôzne typy príspevkov, ako sú články alebo stavy.

Pred odoslaním si prečítajte používateľskú zmluvu a zásady profesionálnej komunity LinkedIn, aby ste podrobne porozumeli obmedzeniam obsahu. Porušenie pokynov môže niekedy viesť k tomu, že upozornenia alebo príspevky budú skryté pred verejnosťou.

Zabezpečenie pridanej hodnoty vašich príspevkov a ich súlad s pravidlami LinkedIn vám pomôže vyhnúť sa problémom s chýbajúcimi zdieľaniami. Ak sa domnievate, že váš obsah bol zablokovaný nespravodlivo, môžete sa proti rozhodnutiu odvolať.

Spravovať pripojenia

Skontrolujte si zoznam pripojení, aby ste sa uistili, že ste spojení so správnymi ľuďmi. Ak nie, možno ich budete musieť pridať ako spojenia, aby ste mohli vidieť svoj príspevok.

Naplánujte si príspevky na správny čas

Ak ste svoj príspevok naplánovali, skontrolujte, či je naplánovaný na správny čas a dátum. Ak tomu tak nie je, možno ho budete musieť preplánovať.

Podľa týchto tipov na riešenie problémov môžete vyriešiť problém, že sa váš príspevok na LinkedIn po odoslaní nezobrazuje.

Záver

Na záver, existuje niekoľko dôvodov, prečo sa váš príspevok na LinkedIn nemusí zobrazovať po jeho zverejnení. Môže to byť spôsobené problémami s vaším prehliadačom alebo počítačom, technickým problémom na konci LinkedIn alebo chybou v obsahu, ktorý zdieľate.

Ak chcete tento problém vyriešiť, môžete skúsiť vymazať vyrovnávaciu pamäť a súbory cookie, naplánovať príspevky na neskôr alebo požiadať o pomoc podporu LinkedIn. Môžete tiež skúsiť optimalizovať svoje príspevky pre lepšiu viditeľnosť pridaním relevantných značiek, obrázkov a videí.

Je dôležité poznamenať, že zapojenie a viditeľnosť na LinkedIn sa môže líšiť v závislosti od autora, obsahu a publika. Preto sa odporúča experimentovať s rôznymi typmi obsahu a stratégií uverejňovania, aby ste zistili, čo najlepšie funguje pre vás a vašu značku.

Celkovo možno povedať, že tým, že si nájdete čas na pochopenie toho, ako funguje algoritmus LinkedIn, a dôsledným zverejňovaním vysokokvalitného obsahu, môžete zvýšiť svoju viditeľnosť, zapojenie a MP na platforme.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE