Opravte miznutie alebo nezobrazovanie hodnotení Páči sa mi na YouTube

Ak ste tvorcom obsahu na YouTube, viete, aké dôležité sú hodnotenia Páči sa mi pre úspech vašich videí. Nielenže naznačujú, že sa divákom páčil váš obsah, ale prispievajú aj k hodnoteniu vášho videa a jeho viditeľnosti na platforme.

Niektorí tvorcovia však hlásili, že ich lajky na YouTube miznú, čo spôsobuje frustráciu a zmätok. Ak máte tento problém, nebojte sa, existujú spôsoby, ako ho vyriešiť.

Jedným z dôvodov, prečo môžu vaše hodnotenia YouTube miznúť, je chyba alebo chyba na platforme. YouTube sa neustále aktualizuje a mení svoj algoritmus, čo môže niekedy spôsobiť neočakávané problémy.

Ďalším dôvodom, prečo môžu vaše hodnotenia na YouTube miznúť, je používanie služieb alebo robotov tretích strán. Tieto služby tvrdia, že zvyšujú vaše hodnotenia Páči sa mi a zhliadnutia, ale často porušujú zmluvné podmienky služby YouTube a môžu viesť k odstráneniu vašich hodnotení Páči sa mi alebo dokonca celého kanála.

Ak máte podozrenie, že sa vaše lajky v dôsledku používania týchto služieb vytrácajú, je najlepšie ich okamžite prestať používať a zamerať sa na vytváranie vysokokvalitného obsahu, ktorý pritiahne skutočný záujem.

Prečo miznú hodnotenia videí na YouTube

Ak ste tvorcom obsahu na YouTube, viete, aké dôležité sú hodnotenia Páči sa mi pre úspech vašich videí.

Môže však byť frustrujúce, keď vaše lajky náhle zmiznú. V tejto časti sa pozrieme na niektoré bežné príčiny miznutia označení Páči sa mi na YouTube.

1. Algoritmus YouTube

Jednou z najčastejších príčin miznutia hodnotení Páči sa mi na YouTube je algoritmus YouTube. YouTube používa zložitý algoritmus na určenie, ktoré videá sa divákom zobrazia a ktoré nie.

Tento algoritmus zohľadňuje množstvo faktorov vrátane počtu hodnotení Páči sa mi, ktoré video získalo. Ak YouTube zistí, že video získalo v krátkom čase nezvyčajne vysoký počet hodnotení Páči sa mi, môže tieto hodnotenia označiť ako podozrivé a odstrániť ich.

2. Závada alebo chyba

Ďalšou častou príčinou miznutia hodnotení Páči sa mi na YouTube je chyba alebo chyba v systéme. YouTube je komplexná platforma a ako každá platforma je z času na čas náchylná na chyby a chyby.

Ak si všimnete, že vaše lajky miznú, môže to byť spôsobené chybou alebo chybou v systéme. V takom prípade by ste mali problém nahlásiť tímu podpory YouTube.

3. Interakcia používateľa

Niekedy môžu zmiznúť hodnotenia Páči sa mi v dôsledku interakcie používateľa. Ak sa napríklad používateľovi páči vaše video a potom sa mu nepáči, počet páči sa mi sa zníži o jeden.

Čítať:  Ako vytvoriť robota pre telegram

Okrem toho, ak je účet používateľa zrušený alebo pozastavený, všetky označenia páči sa mi budú odstránené zo všetkých videí.

4. Zakúpené lajky

Nakoniec je dôležité poznamenať, že zakúpené hodnotenia Páči sa mi sú v rozpore so zmluvnými podmienkami YouTube. Ak YouTube zistí, že ste si zakúpili hodnotenia Páči sa mi, budú z vášho videa odstránené. Okrem toho môže byť váš účet zrušený alebo pozastavený.

Záverom je, že existuje niekoľko bežných príčin miznutia rád na YouTube. Je dôležité pochopiť tieto príčiny a podniknúť kroky, aby ste im zabránili.

Týmto spôsobom môžete zaistiť, že vaše videá dostanú zaslúžené hodnotenia Páči sa mi a budú na platforme naďalej úspešné.

Ako opraviť miznutie hodnotení Páči sa mi na YouTube

Ak máte problémy so zmiznutím označení páči sa mi na YouTube, existuje niekoľko vecí, ktoré môžete skúsiť vyriešiť. Tu je niekoľko krokov, ktoré môžete podniknúť na vyriešenie problému:

Skontrolujte svoje internetové pripojenie

Zmiznutie označení páči sa mi na YouTube z vašich videí môže byť neuveriteľne frustrujúce. Pred odstránením iných potenciálnych príčin je jednou z prvých vecí, ktoré treba skontrolovať, vaše internetové pripojenie.

Zaistite, aby bolo vaše internetové pripojenie stabilné a silné, a to podľa týchto krokov:

 • Skontrolujte, či máte na zariadení, na ktorom používate YouTube, aktívne internetové pripojenie. Uistite sa, že ste pripojení k sieti Wi-Fi alebo máte mobilné dátové pripojenie.
 • Spustite test rýchlosti a skontrolujte rýchlosť sťahovania a nahrávania. Problémy s pomalým/nespoľahlivým pripojením môžu potenciálne spôsobiť, že sa na YouTube nebudú správne aktualizovať metriky interakcií, ako sú hodnotenia Páči sa mi.
 • Ak sa rýchlosť vášho internetu skontroluje, skúste sa odpojiť od siete Wi-Fi alebo mobilných dát a po niekoľkých minútach sa znova pripojiť. Toto môže vyriešiť dočasné problémy s pripojením.
 • Skúste načítať YouTube a skontrolovať počet hodnotení Páči sa mi pomocou Wi-Fi aj mobilných dát na porovnanie. Vyriešte problémy s ktorýmkoľvek spôsobom internetového pripojenia.
 • Reštartujte smerovač a modemy, ak problémy so stabilitou alebo rýchlosťou vášho prístupu na internet pretrvávajú. Pred opätovným spustením ich odpojte na 30 sekúnd.
 • Skontrolujte, či iné zariadenia v rovnakej sieti Wi-Fi dokážu spoľahlivo načítať a streamovať videá YouTube. Problémy môžu skôr naznačovať problémy s Wi-Fi ako na vašom konkrétnom zariadení.

Kontrola spôsobu a stability internetového pripojenia je jedným z prvých krokov na riešenie problémov, ktoré vám pomôžu zistiť, čo spôsobuje, že sa na YouTube časom strácajú hodnotenia Páči sa mi. Vyriešte problémy s pripojením skôr, ako začnete skúmať ďalšie potenciálne hlavné príčiny.

Reštartujte aplikáciu YouTube

Okrem kontroly internetového pripojenia skúste vynútiť zatvorenie a reštartovanie samotnej aplikácie YouTube. Môžu sa vyskytnúť chyby ukladania do vyrovnávacej pamäte aplikácie, ktoré spôsobujú problémy s hodnotením Páči sa mi a inými metrikami, ktoré sa nezobrazujú správne, kým sa aplikácia nereštartuje.

Na iPhone dvakrát klepnite na tlačidlo Domov a potiahnutím prstom nahor po ukážke aplikácie YouTube ju zatvorte. Potom znova otvorte aplikáciu.

Čítať:  Upozornenia TikTok nezmiznú? 12 opráv tu

V systéme Android otvorte prepínač aplikácií a potiahnutím ukážky aplikácie YouTube ju zatvorte. Potom znova otvorte aplikáciu YouTube.

Reštartovanie aplikácie môže pomôcť vynútiť obnovenie vašich údajov o videu a metrík interakcií, ak sa neaktualizujú správne alebo sa zaseknú, keď je aplikácia otvorená. Vyriešte dočasné chyby aplikácie reštartovaním služby YouTube po kontrole internetového pripojenia.

Odhláste sa zo služby YouTube a znova sa prihláste

Ďalším krokom na riešenie problémov, ktorý môžete vyskúšať, je odhlásenie sa z účtu YouTube a opätovné prihlásenie. Môže to pomôcť obnoviť váš účet a vyriešiť všetky problémy s miznutím označení Páči sa mi.

Môže vynulovať chyby údajov, ak má váš účet problémy so správnym sledovaním metrík interakcií.

Nasleduj tieto kroky:

 • V aplikácii alebo na webe YouTube nájdite ikonu svojho profilu v pravom hornom rohu. Kliknutím naň otvoríte rozbaľovaciu ponuku.
 • Ak sa chcete úplne odhlásiť zo svojho účtu YouTube, vyberte možnosť „Odhlásiť sa“.
 • Po odhlásení sa vám môže zobraziť chybové upozornenie, že údaje o interakciách alebo analýzy sú momentálne nedostupné, kým sa znova neprihlásite. Očakáva sa to.
 • Zadajte e-mail a heslo svojho účtu a prihláste sa späť do účtu YouTube prostredníctvom aplikácie alebo webovej stránky.
 • Po opätovnom prihlásení skontrolujte, či sa chýbajúce označenia Páči sa mi na vašich videách opäť správne zobrazujú.

Úplné odhlásenie a následné prihlásenie v podstate prinúti službu YouTube znova načítať všetky údaje vášho účtu vrátane analýz a metrík interakcií. Resetujte pripojenie, aby ste správne sledovali hodnotenia Páči sa mi.

Aktualizujte YouTube, aby ste opravili nezobrazovanie označení Páči sa mi

Príčinou miznutia označení Páči sa mi z vašich videí môže byť zastaraná verzia aplikácie YouTube. Uistite sa, že používate najnovšiu verziu aplikácie jej aktualizáciou na svojom zariadení.

Nasleduj tieto kroky:

 • Na svojom iPhone, iPade alebo telefóne s Androidom otvorte App Store alebo Google Play Store.
 • Klepnite na ikonu svojho profilu v pravom hornom rohu a vyberte „Spravovať aplikácie a zariadenia“.
 • V časti „Aktualizácie“ uvidíte aplikácie s čakajúcimi aktualizáciami. Skontrolujte, či je YouTube v zozname.
 • Ak je v zozname YouTube, klepnite na „Aktualizovať“ a stiahnite si najnovšiu verziu aplikácie.
 • Ak sa YouTube nezobrazuje ako vhodný na aktualizáciu, znamená to, že už máte nainštalovanú aktuálnu verziu.
 • Po aktualizácii otvorte YouTube a skontrolujte, či sa vám chýbajúce označenia páči, aj keď budú pribúdať nové.
 • Pred nahlásením pretrvávajúceho problému skontrolujte, či sa nepresne nezobrazujú aj ďalšie metriky YouTube, ako sú zobrazenia videí alebo komentáre.

Úplne nové verzie aplikácie YouTube môžu obsahovať kritické opravy chýb pri sledovaní analytiky, ako sú napríklad hodnotenia Páči sa mi na YouTube. Pred ďalším riešením problémov s chýbajúcimi označeniami Páči sa mi a nezrovnalosťami údajov najskôr aktualizujte.

Vymažte vyrovnávaciu pamäť aplikácie YouTube

Vymazanie vyrovnávacej pamäte a súborov cookie môže tiež pomôcť vyriešiť problémy so zmiznutím označení páči sa mi. To vynúti obnovenie údajov uložených vo vyrovnávacej pamäti, čo môže vyriešiť chyby analýzy.

Čítať:  Prečo TikTok zaberá toľko miesta na iPhone & Android

Ak chcete vymazať vyrovnávaciu pamäť aplikácie YouTube, postupujte takto:

Ak sa v mobilnej aplikácii YouTube stretávate s problémom miznutia rád YouTube, vymazanie vyrovnávacej pamäte aplikácie môže často pomôcť vyriešiť problém. Tu je jasný návod, ako vymazať vyrovnávaciu pamäť aplikácie YouTube:

Na zariadeniach so systémom Android:

 • Otvorte na svojom zariadení so systémom Android aplikáciu „Nastavenia“.
 • Posuňte zobrazenie nadol a klepnite na „Aplikácie“ alebo „Aplikácie“ (názov sa môže líšiť v závislosti od vášho zariadenia).
 • Nájdite a vyberte „YouTube“ zo zoznamu nainštalovaných aplikácií.
 • Klepnite na „Úložisko“ alebo „Úložisko a vyrovnávacia pamäť“ (názov možnosti sa môže líšiť).
 • Na obrazovke s informáciami o aplikácii uvidíte možnosti ako „Vymazať vyrovnávaciu pamäť“, „Vymazať údaje“ alebo „Vymazať úložisko“.
 • Klepnite na „Vymazať vyrovnávaciu pamäť“ a ak sa zobrazí výzva, potvrďte svoju akciu.

Reštartujte aplikáciu a skontrolujte, či sa problém s nezobrazovaním lajkov na YouTube vyriešil.

Na zariadeniach so systémom iOS (iPhone/iPad):

 • Vyhľadajte aplikáciu YouTube na svojom zariadení so systémom iOS a klepnite a podržte ikonu aplikácie, kým sa nezačne chvieť.
 • Klepnutím na „X“, ktoré sa zobrazí v aplikácii YouTube, ju odinštalujete.
 • Prejdite do obchodu App Store a znova nainštalujte aplikáciu YouTube.
 • Otvorte novo nainštalovanú aplikáciu YouTube.
 • Ak sa zobrazí výzva, prihláste sa do svojho účtu YouTube.
 • Skontrolujte, či problém s miznutím označení Páči sa mi stále pretrváva.

Vymazanie vyrovnávacej pamäte aplikácie YouTube môže pomôcť obnoviť aplikáciu a vyriešiť všetky problémy súvisiace s vyrovnávacou pamäťou, ktoré môžu spôsobovať zmiznutie obsahu na YouTube.

Upozorňujeme, že vymazanie vyrovnávacej pamäte aplikácie vás môže odhlásiť z aplikácie YouTube a obnoviť niektoré nastavenia. Po vymazaní vyrovnávacej pamäte sa možno budete musieť znova prihlásiť a prekonfigurovať určité preferencie.

Vymazať vyrovnávaciu pamäť prehliadača

Keď používate YouTube, platforma ukladá údaje vo vašom zariadení vo forme vyrovnávacej pamäte a súborov cookie, aby sa zlepšil váš používateľský zážitok.

Niekedy, keď sa tieto vyrovnávacie pamäte a súbory cookie poškodia alebo zastarajú, môže to viesť k niekoľkým problémom vrátane zmiznutia obľúbených súborov YouTube. Vymazanie vyrovnávacej pamäte a súborov cookie je účinný spôsob, ako tento problém vyriešiť.

Môžete to urobiť takto:

V prehliadači Google Chrome

 • Otvorte na svojom zariadení prehliadač Google Chrome.
 • Kliknite na ikonu s tromi bodkami v pravom hornom rohu.
 • V rozbaľovacej ponuke vyberte možnosť „Ďalšie nástroje“.
 • Kliknite na „Vymazať údaje prehliadania“.
 • V dialógovom okne, ktoré sa otvorí, vyberte časový rozsah, pre ktorý chcete vymazať údaje prehliadania.
 • Začiarknite políčka vedľa položiek „Súbory cookie a iné údaje stránok“ a „Obrázky a súbory vo vyrovnávacej pamäti“.
 • Kliknite na tlačidlo „Vymazať údaje“.
 • Po dokončení procesu zatvorte prehliadač a znova ho otvorte. Skontrolujte, či je problém s miznutím Páči sa mi na YouTube vyriešený.

V prehliadači Mozilla Firefox

Ak chcete vymazať vyrovnávaciu pamäť vo Firefoxe, postupujte takto:

 • Kliknite na tlačidlo ponuky v pravom hornom rohu a vyberte položku „Nastavenia“.
 • Prejdite na panel „Ochrana osobných údajov a zabezpečenie“.
 • V časti „Súbory cookie a údaje stránok“ kliknite na „Vymazať údaje“.
 • Zrušte začiarknutie políčka „Súbory cookie a údaje stránok“, skontrolujte, či je začiarknuté políčko „Webový obsah vo vyrovnávacej pamäti“ a potom kliknite na tlačidlo „Vymazať“.
Čítať:  Ako zakázať príbehy v telegrame

Prípadne môžete vymazať vyrovnávaciu pamäť kliknutím na tlačidlo ponuky, výberom položky „História“ a výberom položky „Vymazať nedávnu históriu“. Potom vyberte „Vyrovnávacia pamäť“ a kliknite na „Vymazať teraz“.

Reštartujte prehliadač a skontrolujte, či je problém s miznutím služby YouTube rád.

V prehliadači Safari

 • Otvorte Safari na svojom zariadení.
 • Kliknite na „Safari“ z horného panela s ponukami.
 • V rozbaľovacom zozname vyberte položku „Predvoľby“.
 • Kliknite na „Ochrana osobných údajov“.
 • Kliknite na „Spravovať údaje webových stránok“.
 • Kliknite na „Odstrániť všetko“.
 • Potvrďte kliknutím na „Odstrániť teraz“.
 • Reštartujte prehliadač a skontrolujte, či je problém s miznutím služby YouTube rád vyriešený.

Vymazanie vyrovnávacej pamäte a súborov cookie vás môže odhlásiť zo všetkých webových stránok, na ktorých ste boli prihlásení. Pred vymazaním údajov sa preto uistite, že ste uložili potrebné prihlasovacie údaje.

Kontaktujte podporu YouTube

Ak stále máte problémy s miznutím označení Páči sa mi, môžete kontaktovať podporu YouTube a požiadať o ďalšiu pomoc. Môžu byť schopní pomôcť pri riešení problému a poskytnúť riešenie.

Podľa týchto krokov na riešenie problémov môžete vyriešiť problém miznutia označení Páči sa mi na YouTube a zabezpečiť, aby sa vaše označenia páčili správne zaznamenané vo vašich videách.

Predchádzanie budúcemu zmiznutiu hodnotení Páči sa mi na YouTube

Ak máte problémy so zmiznutím označení Páči sa mi na YouTube, existuje niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť, aby ste tomu v budúcnosti zabránili. Tu je niekoľko tipov, ako zabrániť tomu, aby sa vaše označenia páčia:

Pravidelne aktualizujte svoju aplikáciu

Nezabudnite pravidelne kontrolovať aktualizácie svojej aplikácie YouTube. Zabezpečíte tak, že budete mať najnovšiu verziu aplikácie, ktorá môže obsahovať opravy chýb, ktoré by mohli spôsobiť zmiznutie vašich rád.

Ak chcete skontrolovať aktualizácie, jednoducho prejdite do obchodu s aplikáciami a vyhľadajte YouTube. Ak je k dispozícii aktualizácia, kliknite na tlačidlo aktualizácie.

Udržujte stabilné internetové pripojenie

Stabilné internetové pripojenie je nevyhnutné na zabezpečenie toho, aby boli vaše hodnotenia „Páči sa mi“ na YouTube správne zaregistrované. Ak je vaše internetové pripojenie slabé alebo nestabilné, môže to spôsobiť problémy so stratou vašich rád. Aby ste tomu predišli, uistite sa, že máte stabilné internetové pripojenie predtým, ako označíte, že sa vám páči akékoľvek videá na YouTube.

Vyhnite sa nadmernému lajkovaniu

Označenie, že sa vám páči príliš veľa videí v krátkom čase, môže spustiť filter nevyžiadanej pošty YouTube, čo môže spôsobiť, že vaše označenia Páči sa mi zmiznú. Aby ste tomu zabránili, skúste si rozložiť svoje obľúbenosti na dlhšie obdobie. Okrem toho sa vyhnite používaniu automatických programov alebo robotov na to, aby sa vám páčili videá, pretože to môže tiež spustiť filter nevyžiadanej pošty.

Dodržiavaním týchto tipov môžete zabrániť tomu, aby sa vaše označenia páči sa mi na YouTube v budúcnosti. Nezabudnite pravidelne aktualizovať svoju aplikáciu, udržiavať stabilné internetové pripojenie a vyhýbať sa nadmernému lajkovaniu.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE