Oznámenie nových hostingových plánov Magento SIP

Sme nadšení, že môžeme uviesť na trh náš najnovší produktový rad, Bezpečné, izolované platformy (SIP). Každý SIP je úzko integrovaná kombinácia špičkového hardvéru a softvéru optimalizovaného pre rýchlosť, bezpečnosť a stabilitu. Každý SIP bude zameraný na webovú aplikáciu tretej strany s cieľom poskytnúť „jedno kontaktné miesto“ na hosťovanie tohto softvéru.

Pre náš prvý SIP sme si vybrali Magentopopulárna platforma elektronického obchodu s otvoreným zdrojovým kódom vytvorená spoločnosťou Varien. Sme hrdí na to, že sme v priebehu rokov vytvorili obchody Magento pre doslova stovky zákazníkov.

Náš nový Plány Magento SIP obsahovať všetko, čo by potreboval niekto, kto má záujem o zriadenie stránky elektronického obchodu založenej na Magento – vrátane úplnej zhody s PCI, zálohovania každú pol hodinu (pomocou softvéru Continuous Data Protection od R1Soft), certifikátov SSL a zoznamu zabezpečenia a výkonu. optimalizácie. Strávili sme veľa času hľadaním najlepšej kombinácie hardvéru a softvéru, ktorú by sme mohli použiť na čo najefektívnejšie hosťovanie Magenta, a sme presvedčení, že naše plány ponúkajú vyšší výkon a lepšie výhody ako čokoľvek, čo ponúka naša konkurencia – za nižšiu cenu. cena.

Ešte lepšie je, že naše plány SIP ponúkajú viac škálovateľnosť než ktorákoľvek iná webhostingová spoločnosť – váš plán SIP môže rásť s vaším obchodom! Aj keď sa tvrdilo, že Magento nemôže byť hosťované na serverových klastroch – dá sa to urobiť a my sme to urobili. To znamená, že obloha je limitom pre vašu webovú stránku elektronického obchodu založenú na protokole SIP – môžeme ju udržiavať v prevádzke bez ohľadu na to, aká veľká je návštevnosť.

Čítať:  Squarespace vs Wix vs WordPress: Čo je lepšie použiť?

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE