Oznamujeme partnerstvo s Glew

Oznamujeme partnerstvo so spoločnosťou Glew, lídrom v oblasti eCommerce Analytics a Business Intelligence, s cieľom poskytnúť prvú platformu v odvetví venovanú obchodom WooCommerce

Hostinger, líder na trhu v oblasti spravovaného hostingu a spravovaných aplikačných služieb pre malé a stredné podniky a webových profesionálov, sa spojil s Glew, lídrom v oblasti eCommerce Analytics a Business Intelligence, aby svojim zákazníkom spravovaného hostingu WooCommerce priniesol pokročilé analýzy.

Pridaná funkcia, ktorá je zahrnutá v nákladoch na plán spravovaného hosťovania WooCommerce, znamená, že malé a stredné podniky môžu využívať použiteľné údaje zo svojich uložených informácií o objednávkach na rast svojho podnikania.

„Naše partnerstvo so spoločnosťou Glew znamená, že môžeme pomôcť obchodom elektronického obchodu premeniť množstvo údajov na použiteľné informácie. Vieme, že to zmení spôsob ich podnikania,“ povedal Chris Lema, viceprezident pre produkty a inovácie pre Hostinger. Automatická segmentácia údajov o zákazníkoch a produktoch stavia Glew do triedy úplne osamotenej a oveľa výkonnejšej ako to, čo väčšina spoločností používa na zhromažďovanie svojich údajov, Google Analytics.

V Hostinger sa zameriavame na posilnenie obchodného potenciálu pre malé a stredné podniky. Vďaka partnerstvu so spoločnosťou Glew pomáhame obchodom monitorovať ich marketingové kanály (Google Analytics, Facebook, Instagram, Adwords atď.), aby sme zistili, ktoré kampane prinášajú najlepšiu návratnosť investícií. Okrem toho, produktová analytika, ktorú Glew poskytuje, pomáha našim zákazníkom optimalizovať zásoby, rýchlosť a ziskové marže.

„Najlepšie na tom všetkom je z pohľadu našich zákazníkov to, že z ich obchodu WooCommerce ponechávame všetku ťažbu údajov, čo dramaticky zlepšuje výkon v porovnaní s ľuďmi, ktorí majú bežné správy WooCommerce,“ povedal Lema.

Čítať:  Čo je členská stránka?

Zatiaľ čo väčšina zákazníkov by za Glew.io musela platiť 200 – 500 $ mesačne, zákazníci platformy Managed WooCommerce Hosting profitujú z tohto partnerstva okamžite, pretože je súčasťou každého plánu.

Navštívte spravovaný hosting WooCommerce Hostinger a dozviete sa viac.

Ak sa chcete dozvedieť viac o Glew, navštívte: https://glew.io

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE