Pixel Fold by mohol dať Galaxy Z Fold 4 za svoje peniaze

Foto od Onleaks a Howtoisolve

S ohláseným Pixel Fold, ktorý má byť oznámený na nadchádzajúcej konferencii Google I/O 10. mája, uniknuté interné dokumenty ukazujú ťažké a prémiové zariadenia s väčšou batériou ako Galaxy Z Fold 4. Google sa údajne chystá na trh Pixel Fold ako vodotesná skladacia vrecková veľkosť .

To znamená, že to nebude lacné. Uniknuté dokumenty získal CNBC ukázať, že telefón bude stáť viac ako 1700 $. Vzhľadom na to, že Galaxy Z Fold 4 už stojí 1799 dolárov, cena tu nie je úplne nereálna. Tieto uniknuté dokumenty s interným kódovým označením „Felix“ tiež odhaľujú, že Google vyhlasuje najodolnejší záves na akomkoľvek skladacom zariadení, čo je odvážny krok pre produkt prvej generácie.

Pokiaľ ide o hardvérové ​​špecifikácie, telefón má 5,8-palcový externý displej, 7,6-palcový vnútorný displej a váži takmer 284 g. Hmotnosť je o niečo ťažšia ako Fold 4, ktorý váži 263 gramov, ale to je pravdepodobne kvôli väčšej batérii, ktorá údajne vydrží 24 hodín alebo až 72 hodín v režime nízkej spotreby. Očakávať môžete tiež nastavenie trojitého fotoaparátu na zadnej strane.

Uniknutý render chystaného Pixel Fold. | Zdroj: Onleaks a Howtoisolve

Očakáva sa, že Felix bude poháňaný čipom Tensor G2 druhej generácie, ktorý tiež poháňa súčasnú vlajkovú loď Pixel 7 v mobilnom rade Google. Údajne tiež ponúka potenciálnym kupcom stimuly, aby prešli na Pixel Fold, vrátane zliav pri obchodovaní s ich existujúcim Pixelom, iPhonom alebo akýmkoľvek iným telefónom so systémom Android za zľavu na najnovšie skladacie zariadenia spoločnosti a tiež bezplatné hodinky Pixel. .

Čítať:  Samsung Galaxy Book3: Cena, špecifikácia, dátum vydania

Napriek tomu, že hardvér tvorí skôr malú časť príjmov spoločnosti Google, Pixel Fold sa rysuje ako pomerne významný skok v prítomnosti spoločnosti vo svete smartfónov. Ceny zodpovedajú skladaciemu zariadeniu štvrtej generácie od spoločnosti Samsung, ktoré malo veľa času na pokusy a omyly a je dokonalejšie ako kedykoľvek predtým.

Zvláštne to bude aj pre vzťahy medzi Googlom a Samsungom. Tieto dve spoločnosti už predtým spolupracovali na WatchOS 3, pričom spoločnosť Samsung opustila svoj TizenOS na šikovných hodinkách Galaxy pre verziu s podporou Google. Navyše podľa a New York Times správaSamsung tiež údajne zvažuje prechod na Microsoft Bing ako predvolený vyhľadávač na svojich zariadeniach, čo je zmena, kvôli ktorej Google príde o zhruba 3 miliardy dolárov ročných príjmov.

V správach: Výpadok Google spôsobuje výpadok vyhľadávača

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE