Pixel Watch 2 boli spustené, pretože najnovší únik prináša nové funkcie

TL;DR

  • Nový únik odhalil všetky nové funkcie a senzory prichádzajúce do Pixel Watch 2.
  • Informácie prichádzajú s uniknutým oficiálnym promo videom pre chytré hodinky.

Ak ste dnes sledovali technologické spravodajstvo, vedeli by ste, že záplava únikov Pixel úplne pokazila úvodnú párty spoločnosti Google 4. októbra. K tejto prehnanej záplave informácií sa pridáva nový, komplexný únik Pixel Watch 2, ktorý pokrýva takmer všetko, čo potrebujete vedieť o šikovných hodinkách.

Informácie pochádza z Kamila Wojciechowska v partnerstve s . Duo tvrdí, že získalo oficiálne dokumenty Google, ktoré uvádzajú všetky nové funkcie Pixel Watch 2. Uniklo im aj marketingové video nositeľného zariadenia, ktoré zdôrazňuje jeho nové schopnosti.

Nové funkcie Pixel Watch 2

Po prvé, Pixel Watch 2 je teraz potvrdené, že dostanú predtým zvestovanú funkciu merania teploty pokožky. Drobný text odmietnutia zodpovednosti pod videom však naznačuje, že toto nemusí byť dostupné vo všetkých krajinách.

Hodinky tiež získajú sledovanie stresu, ako sa predtým hovorilo a potvrdilo vlastné upútavkové video Google. Nový CEDA senzor v hodinkách bude poháňať systém riadenia stresu Fitbit. Keď hodinky detekujú stav stresu, užívatelia budú vyzvaní, aby zaznamenali svoju aktuálnu náladu a dostali návrhy na jej zlepšenie.

Sledovanie srdcového tepu sa pri Pixel Watch 2 zlepšuje aj vďaka viaccestnému snímaču srdcového tepu Fitbit, od ktorého sa očakáva, že bude presnejší ako ten na súčasných Pixel Watch.

Čítať:  Sprievodca elektronickým obchodom o nákladoch na medzinárodnú dopravu

Okrem toho budú Pixel Watch 2 schopné detekovať sedem tréningov, vrátane behu a cyklistiky. Pridáva sa aj funkcia sledovania tempa.

Google údajne upgradoval bezpečnostné prvky na Pixel Watch 2. Novo by mali obsahovať možnosť Safety Check, rovnako ako telefóny Pixel.

Očakáva sa, že Pixel Watch 2 ponúknu 24-hodinovú výdrž batérie s Always-on Display. Celodenné nabíjanie by malo trvať zhruba 75 minút a celková výdrž batérie je vraj porovnateľná s prvými Pixel Watch.

Dizajn, farby a dostupnosť Pixel Watch 2

Pokiaľ ide o dizajn, Pixel Watch 2 by mali mať celohliníkovú konštrukciu s mierne prerobeným chrbtom kvôli novým senzorom. Farby, ktoré by mali byť dostupné pri uvedení na trh, zahŕňajú: Bay, Obsidian, Hazel a Porcelain. Google bude mať aj nové pásky Metal Slim a Active Sport pre Pixel Watch 2. Únik z dnešného dňa naznačuje, že múdre hodinky by mohli stáť 349 libier.

A konečne, Google údajne pridáva Indii na zoznam krajín, ktoré získavajú nové Pixel Watch.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE