Pluginy Amazon WordPress

amazon pluginy

Amazon je jednou z najvýkonnejších online nákupných platforiem na svete a obľúbeným internetovým obchodom medzi blogermi vďaka svojmu silnému potenciálu pridružených zárobkov. Chcete vytvoriť nový tok príjmov propagáciou relevantných produktov svojim čitateľom alebo ešte jednoduchšie predávať svoje vlastné produkty online? Pozrite si najlepšie bezplatné a prémiové doplnky Amazonu pre WordPress…

Bezplatné doplnky

Amazon Link

Rýchlo pridajte odkazy na produkty Amazon (vrátane textových odkazov, miniatúrnych obrázkov, obrázkov v plnej veľkosti alebo flash widgetov) do svojich príspevkov a stránok WordPress. Všetky odkazy na produkty budú obsahovať vaše ID pridruženého partnera Amazon, aby ste mohli vyberať provízie za akékoľvek produkty zakúpené prostredníctvom vašich odkazov.

Amazon Link bol stiahnutý viac ako 100 000-krát a má priemerné hodnotenie používateľov 4,4/5 hviezdičiek.

Amazon Product Feeder

Chcete generovať pridružené príjmy s Amazonom bez trávenia hodín manuálnym zadávaním produktov a pridružených odkazov? Amazon Product Feeder je navrhnutý tak, aby vám umožnil vytvárať produktové stránky na vašom webe alebo blogu s vaším pridruženým odkazom – zásobovanie týchto stránok relevantnými produktmi prostredníctvom krátkeho kódu a informačného kanála RSS.

Amazon Product Feeder bol stiahnutý viac ako 600-krát a má priemerné používateľské hodnotenie 3,3/5 hviezdičiek.

Čítať:  Recenzie Instawork: Je Instawork legitímne aplikácie pre získavanie jednorazových úloh?

Prémiové doplnky

Hotlisty Amazon pre WordPress

Zobrazte najlepšie produkty pre kategóriu produktov Amazon s typmi zoznamu vrátane bestsellerov, nových vydaní, najtalentovanejších a najžiadanejších. Tento doplnok je kompatibilný s viacerými miestnymi doménami Amazonu a využíva krátke kódy na vkladanie do príspevkov a stránok a vkladá kódy pridružených odkazov do všetkých odkazov, aby generoval príjmy.

Hotlisty Amazon pre WordPress je 9 dolárov cez Code Canyon.

Amazon Bestseller pre WordPress

Amazon Bestseller pre WordPress používa Amazon Product API a zobrazuje zoznam bestsellerov vo vašich príspevkoch a stránkach WordPress. Doplnok môžete jednoducho použiť na niekoľkých stránkach vrátane rôznych kategórií a dĺžok. Medzi vlastnosti patrí:

  • Podporované sú automatické aktualizácie cez váš informačný panel WordPress
  • Funkcia skráteného kódu na zobrazenie požadovaného zoznamu bestsellerov Amazonu
  • Schopnosť vytvárať zoznamy bestsellerov pre každú kategóriu produktu alebo kľúčové slovo, ktoré chcete
  • Zobrazte aktuálne informácie o cenách, výpredajoch a hodnoteniach hviezdičkami
  • Zobrazenie vylúčenia zodpovednosti v súlade so zmluvnými podmienkami Amazonu
  • ID sledovania odkazu na produkt pre provízie z predaja
  • Plná responzívna funkčnosť
  • Viacero štýlov a prispôsobenie pomocou CSS

Amazon Bestseller pre WordPress je 10 dolárov cez Code Canyon.

Lepiaca lišta produktu WooCommerce Amazon

Zabezpečte, aby návštevníci vašich webových stránok a blogu vždy videli dôležité informácie o produkte s Lepiaca lišta produktu WooCommerce Amazon zapojiť. Tento užitočný doplnok, ktorý je plne citlivý a ponúka viac ako 300 písiem Google, neobmedzené farebné schémy, podporu krátkych kódov a podporu viacerých jazykov, je dostupný od Code Canyon za 14 dolárov.

Čítať:  Zostaňte chránení a produktívni počas COVID-19

Prihláste sa cez Amazon pre WooCommerce

Vybudujte si dôveru vďaka medzinárodnému uznaniu značky Amazon a uľahčite používateľom prihlásenie na vašu webovú stránku. Tento šikovný doplnok umožňuje vašim používateľom prihlásiť sa do vášho online obchodu založeného na WooCommerce pomocou svojich poverení Amazon.

Uveďte tlačidlo „Prihlásiť sa cez Amazon“ hneď vedľa prihlasovacej stránky WooCommerce a/alebo na prihlasovacej obrazovke WordPress. Prihláste sa cez Amazon pre WooCommerce je k dispozícii od Code Canyon za 17 dolárov.

Doplnok WordPress Importer Amazon

Doplnok Amazon Importer WordPress Plugin, navrhnutý tak, aby bol flexibilný a ľahko použiteľný, premení váš web WordPress na plne funkčný internetový obchod s možnosťou predávať všetky typy produktov Amazon a získavať provízie.

The Doplnok WordPress Importer Amazon je 22 dolárov cez Code Canyon.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE