Pluto TV: Platformy, obsah a ďalšie informácie o bezplatnej streamovacej službe

Edgar Cervantes / Android Authority

V tomto veku streamovaného videa existuje niekoľko možností pre sledovanie filmu alebo televízneho programu na telefóne, počítači alebo chytrej televízii. Môžete minúť nejaké peniaze za predplatné služieb ako Netflix, Max a Disney Plus alebo zaplatiť za jednotlivé tituly na VOD. Môžete si ale vybrať aj bezplatnú streamovaciu službu, najčastejšie podporovanú reklamami. Jednou z najlepších, ak nie najlepšie, v kategórii zadarmo je Pluto TV.

Ale čo je to Pluto TV? Povieme vám všetko, čo potrebujete vedieť o službe a prečo je nutnosťou pre každého fanúšika streamovaného videa. Pluto TV si môžete pozrieť práve teraz na nižšie uvedenom odkaze.

Čo je Pluto TV?

Pluto TV, ktorá bola spustená v beta verzii v roku 2014, je trochu iná ako ostatné streamovacie služby. Okrem bezplatného prístupu ponúka viac ako 250 „kanálov“ obsahu, ktoré bežia „živo“ 24/7. Je to ako virtuálna verzia staromódnej káblovej televízie. Môžete prechádzať kanály všetkých typov v mnohých rôznych kategóriách.

Pokiaľ sa vám nepáči naskakovať do už spusteného programu, služba tiež ponúka bezplatné streamovanie filmov a televíznych relácií na vyžiadanie. Veľká časť jeho obsahu je však stále exkluzívna pre jeho zostavu „kanálov“.

Pluto TV kúpil Viacom (teraz známy ako ViacomCBS) za 340 miliónov dolárov v roku 2019. Spoločnosť uvádza, že služba má cez 64 miliónov aktívnych mesačných divákov po celom svete.

Oplatí sa Pluto TV?

Jedným slovom áno. Vzhľadom na to, že je zadarmo, nemali by ste mať žiadne výčitky a túto službu vyskúšať. Na rozdiel od mnohých iných bezplatných streamovacích služieb je obsah, ktorý môžete sledovať, vysoko kvalitný. Aj keď v službe stále existujú nejaké B-filmy a televízne programy na úrovni C, Pluto TV má tiež skvelé nedávne a klasické filmy a programy, na vyžiadanie a živé vysielanie.

Čítať:  7 platených pracovných miest v rovnaký deň (a ďalšie spôsoby, ako dostať výplatu okamžite)

Sú na túto bezplatnú službu reklamy?

Ako môžete očakávať od bezplatnej streamovacej služby, budete musieť občas sledovať reklamy pri sledovaní kanálov Pluto TV a filmov a televíznych seriálov na vyžiadanie. Prerušenie je však stále menšie ako to, čo by ste sledovali na štandardnom televíznom vysielaní alebo základnej káblovej televízii.

Kde môžem sledovať Pluto TV?

V súčasnej dobe je služba dostupná v USA a Kanade spolu s mnohými krajinami v Európe a Latinskej Amerike. Rozšírenie do ďalších krajín a území je plánované na rok 2022.

Aké platformy službu podporujú?

Pluto TV je k dispozícii na nasledujúcich platformách a zariadeniach:

 • Inteligentné televízory Android, ovládače a set-top boxy
 • Smart TV LG
 • Chytré televízory Roku, tyče a set-top boxy
 • Smart TV Samsung
 • Chytré televízory, tyče a set-top boxy Amazon Fire
 • Televízory Vizio
 • Inteligentné televízory Hisense
 • Set-top box Apple TV
 • Chromecast
 • TiVo tyče a set-top boxy
 • Verizon Fios TV a Stream TV Box
 • Herná konzola Sony Playstation 3, 4 a 5
 • Herná konzola Microsoft Xbox One a Xbox Series X/S
 • Headsety Oculus Go a Quest VR
 • mobilné zariadenie iOS
 • Mobilné zariadenie Android
 • PC webové prehliadače (Safari, Chrome a Firefox)
 • Smartphony Verizon Android (okrem Pixel); predinštalovaný.

Rozhranie a funkcie Pluto TV

Edgar Cervantes / Android Authority

Ako sme už spomínali, služba funguje ako virtuálna káblová televízia s viac ako 250 kanálmi na prehliadanie. Kanály sú rozdelené do rôznych kategórií a môžete medzi nimi aj prepínať. Niektoré kanály sú dostupné iba po obmedzenú dobu a sú považované za „vyskakovacie“ kanály. Môžete tiež prepnúť zo živého televízneho vysielania do sekcie On Demand, ktorá vám umožní vybrať, ktorý film alebo televízny program chcete okamžite streamovať.

Podporuje služba rozlíšenie 4K?

Niektoré kanály na Pluto TV podporujú streamovanie v rozlíšení 4K, vrátane kanála 4K TV a kanála Slow 4K. Viac obsahu služby v budúcnosti pravdepodobne pridá streamovanie v 4K.

Ďalšie funkcie s bezplatnou registráciou

Aj keď môžete sledovať Pluto TV bez toho, aby ste si museli registrovať účet, prichádzate o niekoľko ďalších funkcií, ktoré získate, keď si vytvoríte bezplatný účet a prihlásite sa. Jedna z nich vám umožňuje označiť ktorýkoľvek z kanálov ako „obľúbené“. To vám umožní sledovať kanály, ktoré chcete sledovať, pretože ich zoskupí do ich časti rozhrania. Môžete tiež použiť funkciu vyhľadávania na vyhľadanie kanálov alebo zobrazenie konkrétnych programov, a to buď na živých kanáloch, alebo na vyžiadanie.

Čítať:  DreamHost at Affiliate Meet Markt Berlin

Ďalšou funkciou pre užívateľov účtu je možnosť sledovať film alebo televízny program na vyžiadanie, pozastaviť ich a potom ich znovu sledovať na inom zariadení na rovnakom mieste, kde ste prestali. Pokiaľ pristupujete k Pluto TV na zariadeniach iOS, Roku a Amazon Fire, môžete si tiež prezerať obsah v kanáloch až štyri hodiny pred plánovaným časom.

Aké sú kategórie televíznych kanálov Pluto?

V tejto chvíli sú tu kategórie kanálov v službe. Každá kategória má aspoň niekoľko rôznych jednotlivých kanálov, ak nie viac, na sledovanie.

 • Najlepšie – Kurátorský pohľad na niekoľko kanálov, ktorým chce dnes Pluto TV venovať osobitnú pozornosť.
 • Filmy – Veľa kanálov, ktoré nezobrazujú nič iné ako filmy, s klasickými a najnovšími filmami, spolu s rôznymi žánrovými kanálmi.
 • Zábava – Rôzne televízne programy, filmy a ďalšia zábava z kanálov ako MTV, CMT, BET a ďalšie. Existujú aj kanály venované jednotlivým programom, ako je Baywatch, Star Trek a ďalšie.
 • Správy – Živé aj nahrané denné spravodajské programy z predajní, ako je NBC, CBS, CNN a ďalšie.
 • Reality – Kanály, ktoré vysielajú klasické aj novšie reality show, vrátane kanálov venovaných Fear Factor, Love a Hip Hop a ďalším.
 • Zločin – Táto kategória obsahuje fiktívne kriminálne programy ako CSI a Vraždy v Midsomere zmiešané so skutočnými kriminálnymi programami, ako sú Policajti, Forenzné spisy a ďalšie.
 • Komédia – TV programy, filmy a špeciály z predajní ako Comedy Central a programy ako MST3K, Tosh.O a ďalšie.
 • Klasická televízia – Sledujte svoje staré obľúbené hry, ako je klasický Doctor Who, Three's Company, The Rifleman a ďalšie.
 • Domov + DIY – Pozrite sa na kanály venované zlepšeniu vášho domova spolu s kanálmi pre jedlo, domácich miláčikov a vieru.
 • Preskúmať – Rôzne kanály bez skriptu, z ktorých niektoré sú venované autám, histórii, vede, prírode a ďalším.
 • Športové – Niekoľko kanálov je venovaných športovým programom, od NFL Network, Fox Sports a ďalších.
 • Hry + anime – Mix kanálov s animáciou a hernou tematikou, vrátane kanálov venovaných Minecraftu, Narutovi a ďalším.
 • Hudba – Veľa hudobných video kanálov pre pop, klasickú a vieru.
 • latino – Niekoľko kanálov s filmami v latinskom jazyku a televíznymi programami.
 • Deti – Detské programy sú témou tejto kategórie, vrátane niekoľkých kanálov založených na Nickelodeone.
 • Miestne – Môžete sledovať živé miestne televízne správy od radu pobočiek CBS, vrátane New Yorku, Chicaga, Los Angeles a ďalších.
Čítať:  Čo je liek Peacock? Cena, obsah, dostupnosť a ďalšie

Existuje príliš veľa televíznych kanálov Pluto na to, aby ich tu bolo možné uviesť, a niektoré z nich opäť zmiznú. Preto dávame naše obľúbené kanály do samostatného článku, na ktorý sa môžete pozrieť nižšie.

Chceme poukázať na dva kanály, ktoré by mohli byť zaujímavé. Vzhľadom na to, že ViacomCBS vlastní Pluto TV, ponúka aj programovanie zo svojich platených streamovacích služieb, ako je Paramount Plus a Showtime na ich vlastných kanáloch Pluto TV. To umožňuje používateľom vyskúšať vybrané programy z oboch služieb bez toho, aby museli platiť.

Filmy a televízne programy na vyžiadanie

Edgar Cervantes / Android Authority

Ako sme spomínali, služba tiež umožňuje používateľom sledovať tisíce filmov a relácií na vyžiadanie. Rovnako ako pri iných bezplatných streamovacích službách má výber filmov tendenciu sa mesiac od mesiaca veľmi líšiť. Pokiaľ uvidíte film, na ktorý sa chcete pozrieť, možno sa naň budete chcieť pozrieť, než opustí službu.

Najlepšie alternatívy

Pluto TV rozhodne nie je sama, pokiaľ ide o bezplatné streamovacie služby. V skutočnosti veľké spoločnosti ako Sony, Amazon a Samsung (so Samsung TV Plus) všetky skočili na trh v posledných niekoľkých rokoch. Tu je pohľad na niekoľko jeho súperov.

Praskanie

Edgar Cervantes / Android Authority

Crackle, jedna z najstarších bezplatných streamovacích služieb, má nielen solídne množstvo filmov a televíznych relácií, ktoré možno zadarmo sledovať, ale má aj mnoho exkluzívnych originálnych filmov a seriálov, ktoré je možné streamovať. Ponúka aj niektoré ďalšie funkcie, ak sa zaregistrujete k bezplatnému účtu, vrátane rodičovskej kontroly.

Čítať:  11 najlepších mobilných doplnkov WordPress na použitie v roku 2024

Tubi

Edgar Cervantes / Android Authority

Rovnako ako Pluto TV ponúka Tubi mnoho nových a klasických relácií a filmov na streamovanie na vyžiadanie. Služba tiež pomaly rozširuje svoj pôvodný obsah. Tubi TV tiež ponúka živé miestne správy od viac ako 200 pobočiek Fox TV po celých Spojených štátoch.

Freevee

Edgar Cervantes / Android Authority

Bezplatná služba pre streamovanie obsahu od Amazonu, predtým známa ako IMDb TV, sa za posledný rok presadila. Na tejto službe môžete zadarmo sledovať skvelé nedávne filmy spolu so skvelými televíznymi reláciami ako Lost alebo Mad Men. Pridáva tiež viac originálneho obsahu, počnúc britskou špionážnou drámou Alex Rider. Očakávame, že počas budúceho roka budú sprístupnené ďalšie originálne programy. Je to jeden na sledovanie.

Páv

Edgar Cervantes / Android Authority

Nedávno spustená streamovacia služba Peacock spoločnosti NBCUniversal vám umožní zadarmo sledovať tisíce filmov a televíznych relácií. Má tiež kanály ako Pluto TV, ktoré streamujú obsah, vrátane živých správ a ďalších. Za 4,99 $ mesačne získate prístup k ešte viac filmom a programom. Môžete tiež zaplatiť 9,99 $ mesačne a užívať si službu bez reklám.

Ďalšie často kladené otázky

Koľko ľudí môže naraz streamovať na Pluto TV?

Vzhľadom k tomu, že služba je zadarmo, môžete streamovať na ľubovoľnom počte zariadení naraz.

Je Pluto TV k dispozícii v 4K?

Niektoré z jeho streamov a kanálov podporujú rozlíšenie 4K. Na sledovanie obsahu v 4K však stále potrebujete kompatibilnú chytrú televíziu, streaming stick alebo set-top box.

Môžete zdieľať účet Pluto TV s priateľmi a rodinou?

Áno, svoj účet Pluto TV môžete zdieľať s ostatnými. Môžete tiež nastaviť PIN, aby k nemu vaše deti nemali prístup bez vášho súhlasu.

Funguje Pluto TV offline?

Mobilné aplikácie služby bohužiaľ v súčasnej dobe nepodporujú sťahovanie jej programov. Táto funkcia však môže byť pridaná neskôr.

Má Pluto TV rodičovskú kontrolu?

Službe bohužiaľ v tejto chvíli chýba rodičovská kontrola. Dúfajme, že budú pridané v budúcnosti. Medzitým by rodičia mali sledovať svoje deti a ich používanie Pluto TV, pretože na niektorých jej kanáloch a na vyžiadanie obsahuje obsah pre dospelých.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE