Posledný tweet dnes večer s Christine Clauder

Všimli ste si prítomnosť – neopísateľnú energiu – pri čítaní nášho kanála na Twitteri v poslednej dobe? Možno ste si všimli o niečo viac drzosti ako zvyčajne. Možno ste si pomysleli: “Páni, nemyslel som si, že Hostinger je cool.”

Ten závan čerstvého vzduchu (ktorý môže jemne voňať ako Whataburger) nie je preto, že by niekto ukradol kľúče od auta… no, nie celkom. Udelili sme našej obľúbenej (a jedinej) manažérke marketingu v teréne, Christine Clauder, prístup k spoločnosť Twitter.

Christine bola v skutočnosti najprv zákazníčkou Hostinger. Možno ste videli našu prípadovú štúdiu skúsenosť, ktorá ju priviedla k nám. TLDR, jedna z našich vysoko inteligentných a úžasných zamestnankýň (ktorá to absolútne nepíše), zachytila ​​informácie o tom, čo sa s ňou deje, a navrhla migráciu skôr, ako jej stránka opäť spadne. Bol to zápas v hostiteľskom nebi.

O niekoľko mesiacov neskôr sa otvorila pozícia, ktorá sa dokonale hodila pre veselú, dynamickú osobnosť, ktorú Christine stelesňuje.

Sadli sme si so Stine (vyslov STEEN, tyvm), aby sme sa jej spýtali na všetko, ako sa stala Tvárou Hostinger, aké sú jej plány a aká je jej typická objednávka kávy.

Tu je všetko, čo chcete vedieť o Christine Clauderovej.

Ďalšie:

Christine: Bol som základom internetu takmer tak dlho ako WordPress. Momentálne som spoluhostiteľom podcastu pre Fark.com, stal som sa virálnym na TikTok za žartovanie bývalého šéfa. Moja skúsenosť s Hankom (psom) ma dostala do národnej televízie a mnohých známych online médií. Som tiež známou tvárou pre ľudí, ktorí sa zúčastňujú GISH. Najnovšie, ak ste v komunite WordPress, možno ste ma videli na niekoľkých WordCampoch v roku 2022.

Čítať:  Zmení digitálna automatizácia aj spôsob, akým dnes konzumujeme potraviny?

Ďalšie:

Christine: Ako by ste mali byť.

Ďalšie:

Christine: No, zmenili sme značku. Máme skvelý nový vzhľad. To musí pokračovať v celom našom obsahu a našej osobnosti ako značky. Chceli sme zmes korporátnej tváre, ktorú Devin Frachalla – náš špecialista na sociálne médiá – robí mimoriadne dobre, ako aj drzú, energickú a smiešnu stránku, do ktorej vstupujem ja. Sme tu pre našich zákazníkov a vy Budem to vedieť, ak už ste zákazníkom. Ale sme tiež ľudia – zábavní ľudia s veľkými osobnosťami. Naši zákazníci nás nevidia na Slacku, keď robíme skupinové aktivity cez Zoom alebo Google. Vidia iba servisnú stránku spoločnosti. Komunita WordPress JE zábavná a keďže sme súčasťou vplyvu, ktorý do tejto komunity vstupuje, naša značka to teraz bude lepšie odrážať. Chceme byť stolom, ku ktorému si chcete sadnúť, a nebudete k tomu potrebovať pozvánku. Chceme zabezpečiť, aby ľudia vedeli, že sme odborníci – no zároveň sme prístupní.

Ďalšie:

Christine: Oh, kde mám začať? Moje detstvo s brutálne úprimnou japonskou matkou je dôkazom môjho úspechu a schopnosti odolávať často drsnej povahe sociálnych médií. Ak som prežil jej kritiku, vajcia na Twitteri sa doslova nemusia obávať. Hmmm. Byť vydatá 20 rokov? To by sa dalo. Vyvinul som si hrubú kožu, ktorá je dôležitá, keď stojíte tvárou v tvár zákazníkom. Ale zábavná časť? Chcem povedať, ukázal som sa pracovať v kostýme dinosaura len na „Neformálny piatok“. Momentálne mám v októbri každý deň na sebe iný halloweensky kostým. PRINÁŠAM ZÁBAVA.

Čítať:  Odstraňovač masových sledujúcich pre Instagram: 7 nástrojov na odhalenie a odstránenie nežiaducich topánok DNES

Ďalšie:

Christine:I AMFUN

Ďalšie:

Christine: Niekto ma musí obhajovať. Nikto iný sa nechystá.

Ďalšie:

Christine: Toto je čas pre mňa, Samantha. Skúste sa sústrediť.

Ďalšie:

Christine: Myslím si, že je naozaj dôležité využiť to, čo sa práve deje. Udržiavanie trendu a uistenie sa, že obsah je relevantný, je to, čo robí skvelý príspevok. Milujem memy, sú skvelým spôsobom, ako upútať pozornosť pomocou vizuálov a správ. Je tiež dôležité byť autentický. To je dôvod, prečo príspevky popisujúce niektoré veľmi bizarné veci, ktoré sa mi stávajú, priťahujú veľkú pozornosť.

Ďalšie:

Christine: Vidím, čo si tam urobil, a nepáči sa mi to.

Ďalšie:

Christine: No, musíte byť svojim spôsobom takmer antropológ sociálnych médií. Skúmanie toho, čo sa deje, na čo ľudia reagujú. Nemám rád clickbait, myslím si, že naozaj nikto, aj keď naň ľudia reagujú. Existuje správny a nesprávny spôsob, ako to urobiť, ale…

Ďalšie:

Christine:Každopádne, hlášky môžu byť trochu veľa a nadužívané. Nenávidím „kruh späť“. Myslím, že ak sa snažíte pracovať v hromade módnych slov len pre kliknutia, ehhhhhhh.

Ďalšie:

Christine: Povedomie o značke určite. Je to skvelé miesto na distribúciu noviniek o spoločnostiach – či už existujúcim alebo novým zákazníkom, ale je to príležitosť ukázať publiku svoju osobnosť. Naše webové stránky slúžia na predaj produktov, poskytovanie vzdelávacích materiálov a určite – stránky odrážajú osobnosť značky, ale vaša vstupná stránka sa neaktualizuje každý deň. Sociálne médiá nám, všetkým značkám – nielen Hostinger – dávajú príležitosť byť v danom momente, skutoční a komunikovať s našimi zákazníkmi osobnejším spôsobom.

Čítať:  Potrebujete náhradnú nabíjačku pre Chromebook? Toto sú vaše najlepšie možnosti.

Ďalšie:

Christine: Super, to je môj obľúbený predmet.

Ďalšie:

Christine: Jedlo.

Ďalšie:

Christine: Moje dieťa nie je vec!

Ďalšie:

Christine: No je to presné.

Ďalšie:

Christine: Och, je z čoho vyberať. Takže dobre. Vyrastal som v Japonsku v 70. rokoch – možno neuvádzajte dátum.

Ďalšie:

Christine: Dobre, uveďte dátum, pretože ak nie, možno si ľudia budú myslieť, že ste mysleli 20. roky minulého storočia. Takže som v Japonsku, len rozkošné malé dieťa. Japonsko nemalo štandardné toalety ako my v štátoch. Je to diera v podlahe. Tradične dostanete veľké vedro vody a po dokončení oblasť umyte. Takže môj malý bratranec, ktorý bol len o niečo starší ako ja, sa snažil pomôcť a vylial vedro vody. A – ako si viete predstaviť, pošmykol som sa. Priamo do diery.

Ďalšie:

Christine: Prepáčte! Hrubý. BOL SOM DIEŤA, pamätáš? TAKTO, už ako dieťa som bola neskutočne vynaliezavá, keď som padala do nočníka na podlahe a prichytila ​​som sa. Bol som ako Sylvester Stallone v Cliffhangerovi.

Ďalšie:

Christine: No, môjmu manželovi, drž hubu. K mojej dcére? Len tak ďalej, ste ÚŽASNÍ. Ku kamarátom? Neverte mi, 90% toho, čo hovorím, je BS. Ale myslím, že ste pravdepodobne mysleli ľudí v sociálnych médiách a iných komunitných manažérov. Hovorím im, buďte sami sebou. Buď skutočný, nahlas a riskuj. Urobte veci hneď, potom požiadajte o odpustenie.

Ďalšie: Múdre slová. Ďakujeme, že ste si dnes našli čas na rozhovor, Christine. Posledná otázka. Ako vnímaš svoju prácu?

Čítať:  Aktualizácia algoritmu Google dnes 23. apríla 2024

Christine: Strašne milujem svoju prácu.

Zostať v kontakte

Ak chcete držať krok so Stine, postupujte podľa @prebytok Twitter a Christine’s Twitter @NexStine.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE