Používateľ Venmo nemá povolené odoslať poplatok -[Fixed 2024]

Ak používateľ Venmo nemá povolené odoslať správu o poplatku, nemusíte sa obávať, pretože v tomto článku vám ukážeme, ako to opraviť. Čítajte ďalej

Takže ty si pokúšate sa poslať žiadosť o platbu svojim priateľom a rodine pomocou Venmo? Alebo niekomu, komu ste požičali nejakú sumu? Aj keď je Venmo skvelým nástrojom pre každodenné finančné aktivity, občas sa stretnete s problémami. Jedným z problémov, ktorým bežne čelia používatelia Venmo, je Používateľ Venmo nemá povolené účtovať poplatok.

Tam môže byť rôzne dôvody tejto chybyod dosiahnutie limitov žiadostí o platbu k technická chyba samotného Venma. Táto chyba jednoducho znamená, že nemôžete odoslať poplatok. Ale keďže výraz „používateľ“ možno použiť a interpretovať dvoma rôznymi spôsobmi, mnohí predpokladajú, že to znamená používateľa, ktorému sa pokúšate odoslať požiadavku. Ale v skutočnosti, užívateľ ste vy. Tak to jednoducho to znamená, že nemôžete odoslať žiadosť o poplatok.

Čo však Venmo myslí touto chybou? Je váš účet v nejakom probléme a Venmo odmieta poplatok? Neboj sa; toto chybové hlásenie nie je také závažné, ako sa zdáa tento problém môžete vyriešiť pomerne jednoducho. Uskutočnili sme výskum tejto chyby, zhromaždil informácie od spoločnosti Venmo a prehľadal komunitné fóra, aby našiel odpoveď. Prečítajte si tento článok o pravdepodobných príčinách a o tom, ako môžete tento problém vyriešiť.

Tablet Obsahu

Používateľ Venmo nemá povolené účtovať poplatok

Chybové hlásenie Používateľ Venmo nemá povolené účtovať poplatok sa často zobrazí, keď sa pokúsite požiadať o platbu iným používateľom. Toto chybové hlásenie sa zobrazuje z rôznych dôvodov, napríklad keď váš bol dosiahnutý limit žiadostí pre daný deňalebo platiteľ má problémy so svojím účtomalebo dokonca a falošná chyba z dôvodu internetového pripojenia.

Ako už bolo uvedené, toto chybové hlásenie nie je závažné a nemusíte sa obávať, že by sa váš účet dostal do problémov. veľa používatelia nahlásili túto chybu a tiež mať vyriešil to jednoducho. Preto môžete použiť aj riešenia a pokúsiť sa ich vyriešiť. Aj keď tento problém nedokážete vyriešiť sami, Zákaznícka podpora Venmo vám s tým rada pomôže.

Takže, čo s tým môžete urobiť? Existujú nejaké riešenia pre túto chybu? Alebo musím priamo kontaktovať podporu Venmo? Neboj sa. Postarali sme sa o to. Najprv môžeš vyskúšajte metódy riešenia, ktoré sme zostavili pred kontaktovaním podpory Venmo, pretože môže chvíľu trvať, kým to vyriešia.

Čo spôsobuje, že používateľ Venmo nemá povolené odoslať poplatok?

Ako sme zistili v našom výskume, môžu existovať rôzne dôvody Používateľ Venmo nemá povolené účtovať poplatok Uviedli sme bežné príčiny tejto chyby nižšie:

1. Dosiahli ste denný limit 10 žiadostí o platbu

Venmo poskytuje každému používateľovi limit 10 žiadostí o platbu za deň. Takže, ak ste už požiadali o desať platieb, máte už dosiahol limit a nemôže odoslať žiadne ďalšie žiadosti o platbu na daný deň.

Ak to budete skúšať ďalej, problém sa vám nepodarí vyriešiť, ale bude to mať za následok iba označenie vášho účtu. Takže akonáhle uvidíte túto chybu na obrazovke, mali by ste to nechať tak a neskúšať to znova a znova.

The desať žiadostí o platbu zahŕňa aj to, ak ste jednu žiadosť predložili skupine 10 priateľov. Napríklad, ak vaša skupina priateľov pozostáva z 10 priateľov a požiadali ste o platbu skupine naraz, potom žiadosť sa počíta ako 10, nie ako 1.

Čítať:  19 jedinečných spôsobov, ako speňažiť blog v roku 2024 [New Methods]

2. Účet platiteľa má problémy

Táto chyba sa tiež niekedy stáva z dôvodu problémov s účtom platiteľa. Napríklad, možno účet platiteľa je limitovaný spoločnosťou Venmotakže nemôžu vám zaplatiť požadovanú sumu. To vedie Venmo k zobrazeniu Používateľ Venmo nemá povolené účtovať poplatok.

Predpokladajme, že chcete zistiť, či ide o platiteľa problému alebo niečo iné. Potom môžete jednoducho pošlite žiadosť o platbu inému používateľovi a uvidíte, či to funguje. Ak môžete úspešne odoslať žiadosť o platbu inému používateľovi, vy si môžete byť istí, že problém spôsobuje účet platiteľa.

3. Venmo zobrazuje falošnú chybu

Keďže aj Venmo je systém, má obmedzenia, a tak sa s týmito problémami a chybami môžete občas stretnúť z ničoho nič. Napríklad tam môže ísť o systémovú chybu, ktorá zobrazí, že používateľ Venmo nemá povolené odoslať poplatok.

Takže toto boli niektoré bežné príčiny, ktoré sme našli v našom výskume. Z chýb, dosiahnutie denný limit žiadosti o platbu 10 je najčastejší. Ako teda môžete vyriešiť tento problém?

Nižšie sú uvedené niektoré riešenia a môžete ich vyskúšať a zistiť, či sa problém vyrieši.

Riešenie pre používateľa Venmo nie je dovolené účtovať poplatok

Keď ste si istí, že niektorý z vyššie uvedených prípadov vedie k Používateľ Venmo nemá povolené účtovať poplatok problém. Potom môžete vyskúšať náš zoznam riešení na základe situácie.

1. Skúste požiadať o platbu nasledujúci deň

Najčastejším dôvodom tohto chybového hlásenia je dosiahnutie limitu 10 žiadostí o platbu za deň. Každý používateľ dostane desať žiadostí o platbu za deň a po dosiahnutí limitu dostanete používateľa Venmo, ktorý nemá povolené účtovať poplatok. Najlepší spôsob, ako vyriešiť tento problém, je počkaj na ďalší deň.

Môžeš skúste znova odoslať žiadosť o platbu po 24 hodinách a uvidíme, či to problém vyrieši. Vo väčšine prípadov budete môcť tento problém vyriešiť pomocou tohto riešenia. A ak v každom prípade vy nedokázal vyriešiť tento problémmôžeš prejdite na ďalšie riešenie.

Čítať:  Ste pripravení posunúť svoje podnikanie na vyššiu úroveň s našou službou správy blogu?

Uvedomte si však, že vyskúšanie iných riešení bez toho, aby ste videli, či tento problém nespôsobil limit žiadostí, nič neurobí. Tak buď pacienta a počkajte ďalších 24 hodín aby ste zistili, či toto riešenie vyrieši váš problém.

2. Overte si u platiteľa, či jeho účet funguje

Ak problém nedokážete vyriešiť ani po 24 hodinách, môžete kontaktujte platiteľa a potvrďte, či jeho účet funguje a v štáte vykonať platbu. Ale bohužiaľ, to často sa stáva, že používatelia si nie sú vedomí malých problémov na účte a nevšimli si ich.

Takže raz ty kontaktujte ich, budete si istí že problém spôsobuje ich účet. Môžete však uhádnuť, či má ich účet problémy tak, že sa pokúsite požiadať o platbu iným používateľom, ale vždy je to a osvedčený postup pri kontaktovaní platiteľa aby sa ubezpečili.

3. Reštartujte aplikáciu Venmo

Ako technické chyby sú normálne a môže sa to stať každému systému, musíte tiež dať a prospech z pochybností v tejto situácii. Niekedy môžete tiež vyriešiť chybové hlásenia jednoduchým reštartovaním zariadenia. Takže len tak skúste reštartovať zariadeniemôže to byť váš smartfón alebo váš počítač.

Po reštartovaní zariadenia sa to stane odpojte internetové pripojenie a obnovte ho to po zapnutí. Ak by bol problém kvôli internetovému pripojeniu, vyriešil by sa aj týmto spôsobom. Aplikácia sa tiež pripojí k serveru.

4. Znova nainštalujte aplikáciu Venmo

Okrem toho, niekedy vyrovnávacia pamäť aplikácie je tiež poškodená, čo vedie k rôznym chybám. Tak len tak jednoducho vymažte vyrovnávaciu pamäť aplikáciealebo rýchly spôsob by bol odinštalujte a znova nainštalujte aplikáciu na vašom zariadení.

Keď odinštalujete a znova nainštalujete aplikáciu Venmo, stará pamäť bude vymazanáa aplikácia sa načíta čerstvo. Týmto spôsobom opäť získate čerstvé pripojenie servera a údaje vyrovnávacej pamäte.

Čítať:  Prečo nevidím, kto si prezeral môj príbeh na Instagrame

5. Kontaktujte podporu spoločnosti Venmo

Ak žiadne z riešení nedokáže vyriešiť vaše problémy, nemusíte sa obávať. Váš posledné riešenie a tiež ten najúčinnejší ešte nebol vyskúšaný. The Zákaznícka podpora Venmo vám pomôže vyriešiť problém akýkoľvek problém s vaším účtom a transakciami. Keďže oni môžu kontrolovať váš účet na diaľku, vy môžete jednoducho ich kontaktujte a požiadajte o vyriešenie problému.

Môžete jednoducho kliknite tuktorá vás vysadí na Stránka podpory Venmo. Môžete opísať svoj problém a ďalšie informácie a poslať im lístok podpory. Odpovedia vám s presnou príčinou a spôsobom, ako problém vyriešiť.

Prípadne, ak chcete rýchlejšie riešenie, stačí kontaktujte ich na

(855) 812-4430 (8:00 – 20:00 CT, sedem dní v týždni).

Často kladené otázky (FAQ)

Niektoré často kladené otázky súvisiace s Používateľ Venmo nemá povolené účtovať poplatok sú prevzaté z internetu.

Prečo moja žiadosť Venmo zmizla?

Existuje Žiadosť Venmo nemôže zmiznúť inak, ako keď príjemca odmietne platba. Môžete si byť celkom istí, že Venmo vás upozorní na odmietnutie, a tiež, Venmo neodstraňuje žiadne požiadavky sám.

Čo sa stane, ak niekto neprijme vaše Venmo?

Ak niekto neakceptuje vašu platbu Venmo, potom to budú vám vrátené po troch dňoch. Potom bude Venmo priamo vrátiť sumu na zaplatený zdroj na váš účet.

Môžem odmietnuť platbu na Venmo?

Nemôžete odmietnuť platbu, ktorá vám bola uskutočnená v službe Venmo. Čo môžete urobiť, je neprijať to po dobu troch dní a štandardne sa odošle späť na účet odosielateľa. Tiež môžete požiadajte priamo odosielateľa o zrušenie platby, ktorá vám bola vykonaná.

Záver

Preto, Používateľ Venmo nemá povolené účtovať poplatok je bežná chyba a môže byť spôsobená rôznymi dôvodmi. Aj tento problém však môžete pomerne rýchlo vyriešiť správnym riešením. Preto máme vymenovali pravdepodobné príčiny tohto chybového hlásenia a nejaké riešenia.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE