Prečo je môj balík Shein zaseknutý pri odoslaní?

Shein je celosvetovo uznávaný B2C platforma rýchleho módneho elektronického obchodu. Mnoho ľudí používa Shein ako svoje miesto na nákupy, keď sa blížia nejaké udalosti. Platforma je a B2C model, čo znamená, že výrobcovia tovarov a odevov, ktoré Shein ponúka, vychádzajú v ústrety priamo koncovým zákazníkom. Vďaka tomu je produkt lacný a dostupný pre veľkú populáciu. Občas sa však vyskytnú problémy, ako napríklad uviaznutie objednávky pri preprave. Môžete sa teda opýtať, ‘Prečo je môj balík Shein zaseknutý pri odoslaní?’

Shein sa nachádza v Číne a odtiaľ sa doručujú všetky objednávky. Takže, ak žijete v USA alebo Európe, je to fyzicky veľmi ďaleko. Všetka tá vzdialenosť môže priniesť problémy, ako je váš Shein balík uviazne pri preprave v dôsledku colných poplatkov, oneskorení a podobne. Keďže všetky dodávky sa vykonávajú prostredníctvom nákladných lodí v oceánoch, Shein nemusí správne odhadnúť čas doručenia.

Túto otázku sme dostali ‘Prečo je môj balík Shein zaseknutý pri odoslaní?’ viackrát našimi čitateľmi. Preto sme sa rozhodli preskúmať túto tému a predstaviť vám niekoľko kľúčových dôvodov, prečo sa váš balík Shein niekedy zasekne a doručenie trvá dlho. Zostavili sme tiež niekoľko riešení, ktoré môžete použiť.

Prečo je môj balík Shein zaseknutý pri odoslaní?

Ako už bolo uvedené, Shein vykonáva všetky dodávky z Číny. Keďže väčšina výrobcov a predajcov Shein sa nachádza v Číne, všetky ich dodávky odtiaľto majú zmysel. Ale predpokladajme, že áno snažia sa ho doručiť na miesta, ako je Severná Amerika, Južná Amerika alebo Európa. V takom prípade je fyzická vzdialenosť taká obrovská, že žiadna technológia nedokáže nájsť riešenie.

Čítať:  Čo je to získaná mediálna hodnota? A prečo by vás to malo zaujímať?

The doručenie z Číny môže trvať týždne a dokonca mesiace na západnej pologuli kvôli rôznym tranzitným a logistickým problémom, takže to môžete považovať za zaseknutie pri sledovaní balíka.

Hoci môžete využiť rýchlejšie možnosti doručenia, je to oveľa drahšie. To vedie k tomu, že veľa ľudí posiela svoje balíky štandardným spôsobom. Štandardná doprava sa uskutočňuje z bežné nákladné lode a ich príchod môže trvať dlhšie, ako sa očakávalo.

Môžu sa vyskytnúť aj ďalšie problémy, ako napr exportné colné úrady v Číne by zásielku neprerokovali včasa kontajnery, ktoré váš balík obsahuje, sa môžu pri preprave zaseknúť v rôznych prístavoch a chodbách pozdĺž cesty.

A aj keď sa to nejako dostane do vašej krajiny, dovozné colné orgány musia skontrolovať položky a vyčistiť ich pred cestou do vášho bydliska.

Zostavili sme niekoľko možných dôvodov na odpoveď ‘Prečo je môj balík Shein zaseknutý pri odoslaní?’ otázka. Prosím čítajte dopredu.

Možné dôvody, prečo váš balík Shein uviazol pri odoslaní

V našom výskume sme identifikovali rôzne možné dôvody. Uviedli sme tie najbežnejšie a opísali sme ich nižšie.

1. Stav odoslania nie je aktualizovaný

Väčšinu času je odpoveď na vašu otázku „Prečo je môj balík Shein uviaznutý v odoslaní?“ je to stav zásielky nie je aktualizovaný. Existuje vysoká pravdepodobnosť, že odosielanie prebieha pravidelne, ale aktualizácia je oneskorená.

V bežný deň sú prepravné spoločnosti preplnené a zaneprázdnené. A väčšina prepravných procesov a systémov ešte nie je automatizovaná. To všetko vedie k oneskoreniu aktualizácie stavu zásielky.

Váš balík mohol doraziť do vašej domovskej krajiny, ale stav odoslania zobrazuje iba to, že balík uviazol v ‘Odoslané’.

2. Problémy počas prepravy

Prepravné trasy sú veľmi dlhé. Slobodný kontajner s tovarom musí prejsť toľkými tranzitmi a colinami, že je nemožné sledovať každé miesto, cez ktoré prechádzajú. Malý problém v jednom z tranzitov môže spôsobiť zaseknutie zásielky na niekoľko dní.

Existuje teda aj šanca, že váš balík bol na kontajner, ktorý sa zasekol v dôsledku problémov pri preprave.

3. Stuck at Export Customs

Všetky zásielky, ktoré idú mimo akejkoľvek krajiny, musia prejsť vývoznou colnicou. The vývozné colné orgány sú zodpovedné za odbavenie zásielok, keď spĺňajú kritériá alebo dokumenty.

Čítať:  13 dôvodov, prečo je Magento ideálne pre B2B podnikanie

Existuje tiež možnosť, že exportné colné úrady v Číne ešte nepreclili zásielku na opustenie prístavu a ešte len opustia prístav.

4. Objednávka zadaná na propagačnej akcii

Propagačné akcie ako napr nejaké prázdninové výpredajepredaj zúčtovania zásob atď., dať an dodatočný náklad na Shein a lodnú infraštruktúru. Náhly nárast dodávok mohol byť bezprecedentný a môže spôsobiť veľa oneskorení.

Existuje teda šanca, že ste objednávku zadali v takom čase. To sa môže stať nielen v blízkosti dôležitých dátumov udalostí vo vašej krajine, ale aj v Číne. Všetky tieto veľké nárasty dodávok spôsobia oneskorenia a uvidíte, že doručenie vášho balíka Shein môže chvíľu trvať.

5. Oneskorené doručenie

Niekedy môže meškať aj samotné doručenie Sheinu. Keďže Shein je veľká spoločnosť, vždy sa môžu vyskytnúť nejaké problémy v rámci spoločnosti alebo spoločnosti, ktorá dodáva vaše produkty. Niektorí menšie problémy v ktorejkoľvek z oblastí môžu viesť k oneskoreniu doručenia zásielky.

Môže sa zaseknúť, aj keď sledovanie ukazuje, že balík je už odoslaný. Je známym problémom spoločnosti Shein, že mnohé balíky meškajú alebo sa k zákazníkovi nedostanú včas.

6. Stuck at Import Customs

Aj keď Balík bude odoslaný do vašej domovskej krajiny včasopäť musí prejsť dovoznou colnicou, zaplatiť dane a získať povolenie na vstup. Aj tento proces má svoje problémy. Chýbajúci doklad alebo omeškanie s platením či priznaním daní môže často viesť k zásielka nebola preclená colnými inšpektormi.

Ak sa váš balík zasekne na dovoznej colnici, doručovacia spoločnosť sa o to postará, ale môže spôsobiť oneskorenie pri dosiahnutí vašej adresy.

Riešenia pre zaseknutý balík Shein

Diskutovali sme o možných problémoch a problémoch, ktoré vás nútia položiť otázku, ‘Prečo je môj balík Shein zaseknutý pri odoslaní?’. Čo môžete urobiť na vyriešenie problémov? Zdá sa, že všetky problémy spôsobujúce oneskorenie sú mimo dosahu bežného človeka.

nižšie, zostavili sme niekoľko riešení, ktoré môžete vyskúšať, a podrobne sme ich vysvetlili.

1. Pokračujte v sledovaní

The Najlepšia vec, ktorú môžete urobiť v prípadoch, ako je uviaznutie balíka na colnici alebo tranzite, je pokračovať v sledovaní balíka. Väčšinu času by ste zistili, že aj keď je balík odoslaný v normálnom časovom rámci, aktualizácia nie je vykonaná včas. A inokedy, aj keď sa balík zasekne, je len otázkou času, kedy sa uvoľní a zamieri na miesto určenia.

Čítať:  Čo je maskovanie a prečo je škodlivé pre SEO stránky WordPress?

Odvetvie lodnej dopravy je veľmi veľké a často decentralizované, takže je oveľa ťažšie zistiť, čo sa stalo. Ale ak ste si objednali a Shien to správne odoslal, balíček vám bude skôr či neskôr doručený.

2. Počkajte ešte niekoľko dní

Ďalšia najlepšia vec, ktorú môžete urobiť, je počkať ešte niekoľko dní. Ako bolo uvedené, problémy, ktoré sa dostanú zaseknuté zásielky sú často normálne a často sa vyskytujú. Nemusíte sa teda obávať. Len počkajte viac dní a dostanete aktualizáciu aplikácie na sledovanie.

Väčšina problémov, ktoré spôsobujú, že vaše balíky uviaznu pri preprave, sú logistické problémy, colné problémy a problémy s tranzitom. Shein alebo doručovacia spoločnosť nemôžu vyriešiť všetky problémy. Je to a otázka logistiky a dopravy. Počkajte teda niekoľko dní; ak sa balík stále nepohne z prepravy, môžete použiť riešenia uvedené nižšie.

3. Kontaktujte zákaznícku podporu Shein

Ak problém pretrváva a zdá sa, že nedostanete aktualizáciu o balíku, ktorý ste si objednali od spoločnosti Shein, môžete teraz kontaktujte zákaznícku podporu Shein. Shein má svoje regionálna zákaznícka podpora na rôznych miestach po celom svete. Ak žijete v USA môžete kontaktujte Shein US na tejto stránke, kde sa môžete prihlásiť do svojho účtu Shein a chatovať naživo so zástupcom.

Ak vy žiť v Spojenom kráľovstve, potom prejdite na tento odkaz, vyberte svoj problém a požiadajte o podporu spoločnosť Shein UK. A ak ste v Indii, prejdite na tento odkaz Shein India, prihláste sa do svojho účtu a chatujte naživo so zástupcom zákazníka.

Pre akékoľvek iného medzinárodného zákazníka, môžete vyhľadať na google svoju regionálnu podporu Shein a kontaktovať ich. Ak stále nemôžete nájsť kontakt na podporu, prejdite na tento odkaz, kde nájdete Sheinov kontaktný e-mail a telefónne číslo.

4. Kontaktujte svojho kuriéra

niekedy, Shein už mohol doručiť balík do vašej domovskej krajiny, ale balík tam uviazol. V tomto prípade, Shein vám poradí, aby ste sa obrátili na kuriéra. Môžete kontaktovať svoju národnú poštu alebo doručovaciu spoločnosť, ktorá vám doručí váš balík.

Čítať:  Venmo mi nedovolí pridať kartu -[Fixed]

Najprv musíte zistite, ktorá spoločnosť doručuje váš balík. The China Post doručí balík na vašu národnú poštu vo väčšine štandardných zásielok. však pri expresnom doručení odovzdá China Post váš balík kuriérskej spoločnosti ktorá doručuje balík. takže, kontaktujte kuriérsku spoločnosť, aby ste zistili presný problém čo spôsobuje oneskorenie.

Často kladené otázky (FAQ)

Niektoré často kladené otázky súvisiace s ‘Prečo je môj balík Shein zaseknutý pri odoslaní?’ sú prevzaté z internetu.

1. Akú prepravnú spoločnosť používa Shein?

Shein používa na prepravu China Post a China Post odovzdá zásielku národnej pošte vašej krajiny alebo doručovacej spoločnosti ktorá sa stará o vašu objednávku. V prípade v USA je to USPS v štandardnom doručení a FedEx v expresnom doručení. Pre francúzskych zákazníkov je to La Poste alebo Colissimo.

2. Ako presné je odhadované doručenie spoločnosti Shein?

Odhad doručenia poskytnutý spoločnosťou Shein je často presný, ale závisí od ročného obdobia a tiež od situácie medzinárodných zásielok. Okrem toho môžu nastať časy festivalov a udalostí, ktoré môžu brzdiť termín dodania.

3. Čo sa stane, ak moja objednávka Shein nepríde?

Ak tvoj Objednávka Shein nedorazí v odhadovanom čase a v rámci času ochrany zákazníkamôžeš kontaktujte Shein s podrobnosťami z vášho systému sledovania zásielok a požiadať ich o pomoc.

Záver

Preto odpoveď na vaše ‘Prečo je môj balík Shein zaseknutý pri odoslaní?’ otázka môže byť rôzna. Napríklad balík môže byť uviazli na colnici pri exporte, spoločnosť sa oneskorila, je stále v tranzite alebo sa normálne odosiela, ale váš systém ešte nie je aktualizovaný. Pri vstupe do vašej krajiny môžu nastať aj daňové problémy a doručovacia spoločnosť daň nepriznala ani nezúčtovala.

Tento článok podrobne vysvetľuje všetky možné problémy a poskytuje aj riešenia na vyriešenie daného problému.

Dúfam, že to odpovie na vašu otázku a poskytne vám cenné informácie.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE