Prečo môžu byť príspevky skvelým generátorom návštevnosti

GenerateTrafficHowTo

Chcete zvýšiť návštevnosť svojho firemného blogu a získať viac očí pred svojou značkou a produktmi? Zabezpečenie vášho podnikania blog je skvelým miestom na začatie a jeho pravidelná aktualizácia pomôže vybudovať stabilný prúd návštevnosti. Ak chcete vytvoriť skvelý, relevantný, užitočný a pre vyhľadávanie optimalizovaný obsah, ktorý hľadajú vaši správni ľudia, zvážte pridanie niekoľkých užitočných príspevkov How To do svojho redakčného kalendára.

Prečo Ako na to?

Príspevky How To sú skvelé z niekoľkých dôvodov:

  1. Umiestňujú vás ako odborníka vo vašom odvetví
  2. Ľahko sa píšu, pretože obsah často môžete napísať vo forme zoznamu pokynov
  3. Vo všeobecnosti nie je potrebný žiadny výskum – často budete písať to, čo viete, vlastnými slovami
  4. Ponúkajú relevantné informácie, ktoré budú vaši zákazníci považovať za užitočné, čo ich povzbudí, aby sa vrátili na váš blog
  5. Obsahujú informácie, akými sú vaši zákazníci aktívne vyhľadávaťzískavanie teplých potenciálnych zákazníkov pred vašou značkou
  6. Môžu byť skvelé pre SEO, pretože používatelia často hľadajú online témy „ako na to“.

Ktoré témy vytvárajú dobré príspevky?

Ak zahrnutie niektorých tém Ako na to bude vyhovovať vášmu obchodnému blogu, ako viete, ktoré How Tos napísať? Nápady na témy môžu pochádzať prakticky odkiaľkoľvek, no vždy je dobré začať od základov.

Čítať:  Prečo sú hlavičky HTTP dôležité pri zoškrabávaní webu?

Zvážte otázky, ktoré vám vo všeobecnosti kladú vaši zákazníci. Ak sa ich niekoľko objaví znova a znova, pridajte si ich do redakčného kalendára a blogujte ich ako sériu. Aj keď sú tieto témy skvelé, pretože už viete, že sa o nich vaši zákazníci zaujímajú, ponúkajú ďalšiu výhodu v tom, že vám z dlhodobého hľadiska ušetria čas. Keď vám nabudúce potenciálny klient pošle e-mail o danej téme, môžete mu poslať užitočný odkaz na príspevok Ako na to a vyzvať ho, aby vám zavolal a požiadal o ďalšie informácie, ak by mal nejaké ďalšie otázky.

Ďalšie miesta, kde môžete prísť s témami Ako uverejňovať:

  • Sledujte otázky a konverzácie na sociálnych sieťach
  • Majte prehľad o novinkách v odvetví a zvážte aktuálne problémy
  • Vráťte sa k základom a opýtajte sa sami seba, čo by ste potrebovali vedieť, keby ste boli novým zákazníkom
  • Pozvite svojich existujúcich zákazníkov, aby položili otázky, alebo ich povzbuďte, aby sa zúčastnili online prieskumu alebo prieskumu

Ako napísať ako uverejniť

Písanie príspevku Ako na to sa až tak nelíši od písania bežného blogového príspevku, aj keď sa budete chcieť zamerať na to, aby boli veci jednoduché a v lineárnejšom formáte krok za krokom. Rozdeľte informácie na kratšie časti alebo odseky a nepodliehajte pokušeniu zamlčať čokoľvek, čo si myslíte, že je zrejmé. Informácie, ktoré sú vám dobre známe, môžu byť pre vašich čitateľov úplne nové, preto sa zamerajte na vysvetľovanie vašej témy niekomu, kto nemá žiadne znalosti.

Čítať:  Ako propagovať svoj blog o cestovaní

Aj keď množstvo informácií a podrobností, ktoré poskytnete, bude závisieť od zložitosti témy, o ktorej uverejňujete príspevok, oplatí sa tiež zhrnúť každý kus obsahu do podnadpisu, aby si ho vaši zákazníci mohli ľahko prečítať.

Radi by sme videli vaše príspevky Ako na to – zdieľajte ich s nami prostredníctvom komentárov nižšie.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE