Prečo nemôžem posielať peniaze cez PayPal?

Máte otázku „Prečo nemôžem posielať peniaze cez PayPal?“ Nemusíte sa báť, pretože v tomto článku odpovieme na vašu otázku. Pokračujte v čítaní a dozviete sa.

PayPal je globálna platobná platforma, kde môžete posielať a prijímať peniaze cez hranice v priebehu niekoľkých sekúnd. Pomohol mnohým odborníkom a firmám obchodovať s inými ľuďmi v rôznych krajinách. Ale tak, ako je PayPal jednoduchý a rýchly, taký je nie je nezvyčajné, že ľudia naň nemôžu posielať peniaze.

Na vašu otázku môžu byť rôzne odpovede „Prečo nemôžem posielať peniaze cez PayPal?‘. Z akéhokoľvek problémy s vašimi zdrojmi financovania, ako je bankový účet alebo debetné/kreditné karty, až po stav vášho účtu PayPal, niekoľko vecí môže spôsobiť, že nebudete môcť posielať peniaze cez PayPal. Zostavili sme niekoľko príčin tohto problému a uviedli riešenia, ktoré môžete skúsiť vyriešiť.

Skúšali ste poslať peniaze cez PayPal a nepodarilo sa vám to? Potom možno pochopíte, že tento problém môže byť obzvlášť nepríjemný a mätúci. Ale nebojte sa, od našich čitateľov sme na to počuli dosť sťažností a rozhodli sme sa tento problém dôkladne preskúmať. Prečítali sme si Sprievodcovia PayPal a hľadali informácie v rôznych iných zdrojoch. Prečítajte si preto dopredu, aby ste pochopili, prečo nemôžete posielať peniaze na PayPal.

Prečo nemôžem posielať peniaze cez PayPal?

PayPal je platobná platforma pre jednotlivé krajiny. To znamená, že PayPal musí dodržiavať pravidlá a predpisy krajiny, v ktorej sa používateľ nachádza. Napríklad je veľa krajín, kde si nemôže používať bankové účty na pripojenie k PayPal a môže používať iba konkrétne karty. Okrem toho je veľa krajín, kde si nemôže uložiť zostatok vo vašej peňaženke PayPal a musieť prijímať/odosielať do/zo zdroja financovania.

Čítať:  Ako pridať T4B News Ticker do WordPress a prečo

Takže kedykoľvek sa opýtaš, Prečo nemôžem posielať peniaze cez PayPal?musíte zvážiť, kde ste Účet PayPal je zaregistrovaný a zistite, či takéto pravidlá ovplyvňujú vašu schopnosť odosielať peniaze.

Okrem niektorých z týchto krajín ako výnimky, väčšina krajín podporuje úplný prístup ku každej službe, ktorú PayPal ponúka. Od odosielanie k prijímaniu peňazí a pripojenie vašej banky a kariet k používaniu peňaženky PayPal.

Ale aj keď váš účet PayPal má prístup ku všetkým funkciám na PayPal, niekedy stále nemôžete posielať peniaze cez PayPal. Tento problém môže byť spôsobený najmä rôznymi dôvodmi súvisiacimi s vaším zdrojom financovania alebo účtom PayPal.

Prečo nemôžem poslať peniaze cez PayPal? Bežné príčiny a riešenia

V našom prieskume sme našli niekoľko bežných príčin, ktoré vedú k tomu, že vám PayPal odmietne posielať peniaze na iné účty. Tieto príčiny siahajú od problémov na vašich kartách a bankách až po problémy vo vašom účte PayPal.

Môžete si teda podrobne prečítať príčiny a určiť najpravdepodobnejšiu príčinu vo vašom prípade. Môžete tiež skontrolovať každá chyba uvedená nižšie a zistite, či niektorý z nich nespôsobuje chybu vo vašom prípade, a použite ho uvedené riešenia na vyriešenie problému.

1. Nedostatočný zostatok vo vašej peňaženke PayPal alebo zdroji financovania

Toto je hlavná príčina väčšiny zlyhaní transakcií. Ak ty nemáte na svojom zostatku na PayPal dostatočný zostatok, PayPal stiahne prostriedky z vášho zdroja financovania. A ak vy nemáte dostatočný zostatok na svojom zdroji financovaniatiež, PayPal transakciu odmietne.

Aby ste skontrolovali, či vám to spôsobuje toto nemôže poslať peniazenajprv skontrolujte svoj zostatok na PayPal a zostatok na banke a karte. Ak máte vo svojom zdroji financovania zostatok, môžete ho najskôr preniesť do peňaženky PayPal a použiť zostatok na jeho odoslanie na iný účet v službe PayPal.

Prípadne si môžete vybrať aj kartu alebo banku ako zdroj financovania pri posielaní peňazí na PayPal, kde PayPal stiahne sumu priamo z karty alebo banky namiesto vašej PayPal peňaženky.

2. Neoverili ste svoj PayPal účet

PayPal musí dodržiavať niektoré prísne zákony regulujúce finančný svet. Od KYC (Poznajte svojho zákazníka) k zákonom o transakciách v rôznych krajináchOd spoločnosti PayPal sa očakáva, že ich bude nasledovať, keď vykoná akúkoľvek transakciu alebo nechá používateľa vykonať transakciu.

Čítať:  Ako efektívne používať hashtagy na všetkých sociálnych sieťach

Takže, ak nemáte overil váš PayPal účetmožno nebudete môcť používať mnohé funkcie a môžete sa stretnúť s problémami, ako napríklad nemožnosť minúť peniaze pri niektorých príležitostiach alebo u niektorých používateľov.

Takže po prvé, overte svoj účet PayPal, aby vás PayPal neobmedzoval v posielaní peňazí ostatným používateľom.

3. Účet PayPal je obmedzený

Obmedzenie účtu je ďalšou príčinou, prečo nemôžete posielať peniaze ďalej PayPal. Ak máte a história porušovania pokynov PayPal, PayPal obmedzí váš účet v niektorých aspektoch. Buď budú obmedziť svoje mesačné transakcie alebo jednoducho vám zakáže vykonávať akékoľvek transakcie. Chybu vám teda mohlo spôsobiť aj obmedzenie účtu.

Môžete skontrolovať, či je na vašom účte nejaké obmedzenie, jednoducho tak, že prejdete na oznámenie a skontrolujete, či od spoločnosti PayPal nie je nejaké oznámenie o tomto obmedzení. Môžete tiež poslať a správu na podporu PayPal z centra správ a opýtajte sa, či je na vašom účte nejaké obmedzenie.

Ak chcete tento problém vyriešiť, môžete jednoducho overte svoj účet a kontaktujte podporu PayPal z centra správ a opýtajte sa ich ako môžete zo svojho účtu zrušiť akékoľvek iné obmedzenie. Možno budete musieť poskytnúť dôkaz o svojej adrese a totožnosti vo väčšine prípadov pomocou dokumentov vydaných štátom.

4. Prekročený limit prevodu účtu

Keď si vytvoríte svoj PayPal účet, a ak účet nie je overený, existuje a predvolené obmedzenie na vašom účte vo výške 500 USD. Niekedy máte zakázaný príjem finančných prostriedkov alebo sa na obrazovke platiteľa zobrazí oznámenie odosielateľovi zo služby PayPal.

Aj keď je váš PayPal účet overený, je ich viac obmedzenia posielania peňazí. Ak je váš účet napríklad spojený iba s debetnou alebo kreditnou kartou, obmedzenia týkajúce sa vášho účtu sú nasledovné:

  • Maximálne 5 000 USD na transakciu.
  • Maximálne 5 000 dolárov za deň.
  • Maximálne 5 000 dolárov za týždeň.
  • Maximálne 15 000 dolárov mesačne.

Ak ste k svojmu PayPal pripojili bankový účet, obmedzenie je rovných 25 000 USD za transakciu.

Keď prekročíte tieto limity, zobrazí sa nižšie uvedená správa.

„Prenášate viac, ako vám umožňuje váš týždenný limit. Skúste menšie množstvo.“

A ak prekročíte tieto limity transakcií, možno nebudete môcť posielať peniaze cez PayPal. Skontrolujte teda, či ste tieto limity prekročili a či to nespôsobuje chybu. Ak ste prekročili limit transakcie, obávame sa nemôžete s tým robiť nič okrem čakania na budúci týždeň alebo ďalší deň kým sa limit neobnoví.

Čítať:  Múdrosť verzus údaje: Prečo sa musíme starať

5. Vaše debetné/kreditné karty nie sú oprávnené na okamžité prevody

Niekedy, debetné a kreditné karty, ktoré používate, nie sú oprávnené na okamžité prevody. Keď karta nie je oprávnená na okamžité prevody, PayPal nemôže vybrať sumu na okamžité odoslanie peňazí a vy budete čeliť chybe.

Môžeš overte si to u kartovej spoločnosti či je karta, ktorú používate, vhodná na okamžité prevody alebo nie. Jednoducho kontaktujte kartovú spoločnosť alebo vydavateľa a povedzte im, že ju chcete použiť na PayPal, a možno vám budú môcť poskytnúť inú kartu na použitie.

Prípadne môžete pripojte inú kartu oprávnenú na okamžité prevody pokračovať v transakcii. V každom prípade je to oveľa lepšie preveďte sumu do svojej peňaženky PayPal a potom v prípade potreby vykonajte transakciu pomocou fondu peňaženky PayPal. Týmto spôsobom sa nemusíte obávať, že sa pri zbrklosti vyskytnú chyby posielať peniaze niekomu súrne alebo v prípade núdze.

6. Nemáte prepojené bankové účty

Ak áno, nebudete môcť posielať peniaze nemáte k svojmu účtu pripojený zdroj financovania. Jednoducho vložte prostriedky na svoj účet PayPal pomocou bankového účtu pomocou okamžitej alebo štandardnej metódy.

The najvyššie overenie, ktoré môžete urobiť, je overiť svoj účet a pripojiť ho k bankovému účtu. Ak ste urobili oboje, budete mať plný prístup k prostriedkom na svojom bankovom účte od PayPal a najvyššiemu limitu transakcií.

takže, pripojte svoj bankový účet k službe PayPal, aby ste mohli jednoducho posielať peniaze cez PayPal.

Ak sa stretnete s problémami pri prepájaní bankového účtu, vyskúšajte túto príručku.

7. PayPal účet príjemcu má problémy

V niektorých prípadoch nemusí byť príjemca oprávnený na získanie finančných prostriedkov. Buď je ich účet obmedzený, alebo finančné zákony krajiny zabrániť im prijímať peniaze na ich PayPal účet.

Napríklad, v Nepále nemôžete prepojiť bankový účet s účtom PayPal a môže posielať peniaze iba pomocou určitých karietktorý tiež nenechajte priame vklady. V tomto prípade je chybové hlásenie, ktoré dostanete, zobrazené na obrázku nižšie.

Čítať:  20 nástrojov marketingovej agentúry na rozšírenie vášho podnikania

8. Kontaktujte podporu Paypal

Ak ste použili vyššie uvedené riešenie a stále nemôžete vyriešiť problém „Prečo nemôžem posielať peniaze cez PayPal?“, najlepším riešením bude kontaktovať zákaznícku podporu PayPal. Môžete to urobiť jednoduchým postupom podľa nižšie uvedených krokov.

Krok 1: Otvorte PayPal a Prihláste sa do svojho účtu.

Krok 2: Kliknite na ikonu profilu na vrchole. Záleží aj na tom, akú verziu PayPalu používate. Stačí nájsť ikonu profilu a kliknúť na ňu.

Krok 3: Kliknite na Centrum správ, ktorý otvorí chatovacie okno, kde môžete chatovať s PayPal botom.

Krok 4: Pošlite robotovi správu „Porozprávajte sa so zástupcom“ a podrobne uveďte svoje otázky v poli správy poslať na podporu PayPal. Po určitom čase dostanete odpoveď od zástupcu.

Často kladené otázky (FAQ)

Niektoré často kladené otázky súvisiace s témou Prečo nemôžem posielať peniaze cez PayPal sú prevzaté z internetu.

Aká je minimálna suma na prevod z PayPal na bankový účet?

Minimálna suma, ktorú môžete previesť z PayPal na svoj bankový účet, je 0,01 USDčo je pre každého jednotlivca veľmi nízke.

1. Ako zvýšim svoj limit PayPal?

Najlepší spôsob, ako zvýšiť limit PayPal, je úplne overte svoj účet pomocou originálnych dokumentov a pripojte bankový účet ako zdroj financovania. Odomkne najvyšší limit a v službe PayPal môžete urobiť až 25 000 USD za transakciu.

2. Hlási sa PayPal úradu IRS?

Rovnako ako každá iná služba online platieb, aj PayPal musí prísne dodržiavať Internal Revenue Code (IRC) Section 6050W a hlásiť akúkoľvek sumu prijatú po predaj tovarov a služieb akýmkoľvek účtom. ale ak vykonávate iba osobné transakcie zo služby PayPal, spoločnosť PayPal to neoznámi úradu IRS.

Záver

Preto odpoveď na vašu otázku o Prečo nemôžem posielať peniaze cez PayPal? sa poskytuje podrobne. Všetky možné príčiny a riešenia pre každú príčinu sú podrobne popísané. Môžete pokračovať a vyskúšať všetky riešenia a väčšinou nájdete presnú príčinu problému a budete ho môcť rýchlo vyriešiť bez toho, aby ste kontaktovali podporu PayPal.

Ak však nemôžete vyriešiť problém, poskytli sme aj najjednoduchší spôsob, ako kontaktovať podporu PayPal. Dúfame, že sme odpovedali na vašu otázku a poskytli vám cenné informácie.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE