Prečo nemôžem zatvoriť svoj účet Venmo

Pýtate sa sami seba Prečo nemôžem zrušiť svoj účet Venmo?

Venmo sa stalo pomerne populárnou platformou, pokiaľ ide o služby digitálnej peňaženky. Softvér sa jednoducho inštaluje do vášho smartfónu a umožňuje vám rozdeliť účty, žiadať a prevádzať peniaze, a to všetko bez toho, aby ste museli riešiť hotovosť.

Bohužiaľ, nie je žiadnym tajomstvom, že Venmo nie je pre každého. Niektorí ľudia nemusia mať rovnakú skúsenosť a radšej by uprednostnili iné služby, ako napríklad Google Wallet alebo PayPal. Nemôžete však nechať svoj účet Venmo neaktívny, pretože sú s ním spojené vaše bankové informácie.

Ľudia nakoniec spúšťajú aplikácie Venmo, len aby zistili, že táto možnosť nie je k dispozícii. To ich nechá premýšľať, prečo nemôžem zatvoriť svoj účet Venmo? Ak chcete zistiť odpoveď na túto otázku a zistiť, ako môžete odstrániť svoj účet Venmo, prečítajte si túto príručku. Pokryli sme všetko, čo hľadáte, a ešte viac.

Takže bez ďalších okolkov začnime!

Prečo nemôžem zatvoriť svoj účet Venmo

Ak sa pýtate „Prečo nemôžem zatvoriť svoj účet Venmo“, je dôležité vedieť, že platforma vás neobmedzuje rozlúčiť sa s ich službami. Existujú však určité prísne požiadavky, ktoré je potrebné splniť, aby ste mohli pokračovať a svoj účet raz a navždy odstrániť. Poďme sa na ne rýchlo pozrieť:

1. Používate aplikáciu Venmo.

Pre väčšinu ľudí je používanie účtu Venmo v mobilnej aplikácii pohodlné, pretože môžete vykonávať a prijímať platby na cestách. Akokoľvek ľahko sa však služba dostane do aplikácie, jednoducho sa nedá použiť na odstránenie vášho účtu navždy.

Čítať:  Užitočný kurz Amazon FBA v roku 2024?

Pri používaní aplikácie Venmo nie je možné zatvoriť svoj účet. Ak to chcete urobiť, budete musieť pristupovať k Venmo zo stolného počítača.

2. Váš účet má stále prostriedky.

Ak sa vám stále nezobrazuje možnosť odstránenia účtu, pravdepodobne to bude spôsobené tým, že na účte máte stále voľné prostriedky. Venmo vám neumožňuje zatvoriť účet, ak s ním máte nedokončené obchody. Preto pred odstránením účtu budete musieť previesť všetky prostriedky.

Z bezpečnostných dôvodov sa tiež pokúste použiť osobný počítač, pretože váš účet bude obsahovať dôležité finančné informácie, ktoré by sa nikdy nemali zdieľať s treťou osobou.

Dôvody, prečo by ste mohli chcieť zatvoriť svoj účet Venmo

Môže existovať niekoľko dôvodov, prečo by ste mohli chcieť navždy zatvoriť svoj účet Venmo. Možno ste si ju vytvorili a v skutočnosti ste na platforme mali skvelý zážitok, ale už to nepotrebujete. V takom prípade si nemusíte ponechať svoj účet a zostať neaktívny. Šikovnou voľbou by bolo jednoduché vymazanie a prechod na iné spôsoby ukladania a prevodu peňazí.

Ďalším dôvodom môže byť, že ste si otvorili účet, pretože ste si mysleli, že ho možno budete potrebovať, ale nikdy ste ho nepoužili. Potom je pre vás v tejto situácii najlepšou možnosťou jednoducho navždy zatvoriť svoj účet.

Možno ste tiež našli lepšiu alternatívu k Venmo s lepšími funkciami a jednoduchým používaním. Potom nemá zmysel udržiavať váš účet Venmo aktívny, pretože sa k nemu s najväčšou pravdepodobnosťou už nikdy nevrátite. Preto sa odstránenie účtu javí ako lepšia možnosť na riešenie tejto záležitosti.

Veci, ktoré potrebujete vedieť pred zrušením účtu Venmo

Predtým, ako sa vrhnete priamo na zatvorenie účtu Venmo, tu je niekoľko dôležitých vecí, ktoré by ste mali mať na pamäti:

1. Potom už nemôžete obnoviť svoj profil.

Keď zatvárate svoj účet Venmo, robíte to navždy. Odstránený účet nebude v budúcnosti v žiadnom prípade obnovený. Takže urobte konečné rozhodnutie vo svetle týchto informácií a urobte to až vtedy, keď si budete istí, že účet je zbytočný.

Čítať:  Najlepšie porovnanie platformy digitálneho publikovania za rok 2024

Aj keď sa účet neobnoví, ak budete neskôr v živote potrebovať účet Venmo, môžete si jednoducho vytvoriť nový profil.

2. Preveďte svoje prostriedky.

Venmo vám nedovolí mať s nimi nedokončené veci. Pred odstránením účtu sa musí váš účet vyprázdniť. Dokončenie procesu bude trvať niekoľko pracovných dní.

Dostupné prostriedky môžete buď previesť na svoj miestny bankový účet, alebo sa vrátiť ich pôvodnému odosielateľovi. Možnosť odstránenia sa nezobrazí, kým nebudú vaše transakcie dokončené.

3. Uložte si históriu transakcií.

Vaša história transakcií je mimoriadne dôležitá, pretože v budúcnosti možno budete musieť dodržiavať federálne nariadenia. Preto, aj keď odstránite svoj účet Venmo, musíte si uložiť celú časovú os transakcie, pretože nikdy neviete, čomu budete musieť neskôr čeliť.

Ako natrvalo odstrániť svoj účet Venmo

Teraz, keď ste si dobre vedomí všetkých základov súvisiacich s navždy zatvorením účtu Venmo, ste pripravení pokračovať v odstránení účtu. Nižšie vás podrobne prevedieme každým krokom, ako to urobiť správne.

Tak nasledujte!

1. Prihláste sa do svojho účtu Venmo.

Ako už bolo spomenuté, možnosť odstrániť svoj účet Venmo nie je v mobilnej aplikácii Venmo k dispozícii. Preto sa budete musieť prihlásiť do svojho účtu z prehliadača počítača. Tu je to, čo musíte urobiť:

 1. Zapnite počítač a spustite preferovaný prehliadač.
 2. Potom navštívte Oficiálna stránka Venmo.
 3. Klikni na Prihlásiť sa tlačidlo v pravom rohu webovej stránky.
 4. Tam zadajte prihlasovacie údaje svojho účtu a potom kliknite na Prihlásiť sa tlačidlo.
 5. V prípade, že ste pre svoj účet povolili dvojfaktorové overenie, klepnite na Odoslať kód.
 6. Potom počkajte, kým vám Venmo pošle prihlasovací kód prostredníctvom vášho telefónneho čísla alebo e-mailu. Keď ho dostanete, zadajte ho a kliknite naň Odoslať kód získať prístup k svojmu účtu. Ak ho nedostanete, kliknite na Znova odoslať kód.
 7. Ak si nepamätáte heslo k svojmu účtu, musíte kliknúť na Zabudol si heslo odkaz na prihlasovacej stránke.
 8. Venmo vás požiada o zadanie vašej e-mailovej adresy alebo telefónneho čísla, ktoré je priradené k vášmu účtu.
 9. Potom kliknite na Predložiť.
 10. Venmo vám potom pošle odkaz na obnovenie hesla prostredníctvom e-mailu alebo textovej správy. Jednoducho otvorte tento odkaz a vytvorte nové heslo pre svoj účet.
 11. Kliknite na Uložiť heslo keď skončíte a zadajte svoje nové údaje na prihlasovacej stránke, aby ste získali prístup k svojmu účtu Venmo.
Čítať:  Cool Cash App Card Designs nápady: 65+ jedinečných nápadov

2. Preveďte všetky zostávajúce prostriedky.

Keďže nemôžete pokračovať v odstraňovaní svojho účtu, kým nie sú dokončené všetky transakcie, je potrebné vykonať tento krok. Máte možnosť presunúť svoje prostriedky na váš bankový účet. Ak nie, vždy ho môžete vrátiť pôvodnému odosielateľovi. Upozorňujeme, že tento krok môžete vykonať aj z mobilnej aplikácie Venmo.

Ak chcete presunúť peniaze zo svojho účtu, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. Najprv spustite Aplikácia Venmo na svojom telefóne.
 2. Ďalej sa prihláste do svojho účtu, ak ešte nie.
 3. Potom klepnite na menu s tromi vodorovnými pruhmi.
 4. Klepnite na Previesť zostatok vedľa vášho aktuálneho zostatku.
 5. Zadajte sumu, ktorú chcete previesť.
 6. Ďalej si vyberte, kam chcete peniaze previesť, teda na vašu banku alebo debetnú kartu.
 7. Ak máte nastavených viacero účtov alebo kariet, klepnite na Preniesť na.
 8. Odtiaľ môžete dokonca pridať ďalšiu bankovú alebo debetnú kartu klepnutím na Pridajte bankovú alebo debetnú kartu možnosť.
 9. Po dokončení sa vráťte a pokračujte v prevode peňazí klepnutím na zelenú Prestup tlačidlo.
 10. Môžete vykonať toľko prevodov, koľko chcete, kým nezostanete s nulovými prostriedkami.

3. Odstráňte svoj účet Venmo.

Teraz, keď ste urobili potrebné opatrenia, je konečne čas navždy zatvoriť váš účet Venmo. Postup:

 1. Ak chcete svoj účet odstrániť, musíte sa najprv prihlásiť do Venmo pomocou prehliadača vo vašom počítači.
 2. Keď tam budete, prejdite na nastavenie z kariet dostupných na ľavej strane okna.
 3. Tým sa dostanete do nastavení profilu. V dolnej časti stránky kliknite na Zatvorte môj účet Venmo možnosť.
 4. Zobrazí sa kontextová správa so žiadosťou o stiahnutie vášho posledného výpisu. Pokračujte a kliknite na Ďalšie.
 5. Potom kliknite na Stiahnite si CSV tlačidlo vedľa Dokončené transakcie na ďalšej obrazovke.
 6. Prejdite si informácie a potom kliknite na Ďalšie.
 7. Nakoniec potvrďte vymazanie svojho účtu kliknutím na Zatvoriť účet.

Aj keď je váš účet odstránený, Venmo vám pošle posledný e-mail obsahujúci posledné transakcie. Odporúča sa tento e-mail nikdy nevymazávať, pretože nikdy neviete, kedy ho budete potrebovať.

Čítať:  Prečo je môj web WordPress taký pomalý?

Odstrániť účet Venmo pre zosnulú osobu

Ak ste boli zodpovední za osobné veci zosnulej osoby po jej smrti, je najlepšie vymazať jej účet Venmo, pretože je spojený s financiami. Našťastie máte rôzne možnosti, pokiaľ ide o vymazanie účtu Venmo zosnulého. Sú nasledovné:

1. Prihláste sa do svojho účtu.

Ak poznáte prihlasovacie údaje ich účtu Venmo, môžete jednoducho podľa vyššie uvedených krokov zatvoriť ich účet natrvalo. Ak však heslo nemáte, môžete obnoviť heslo k ich účtu, čo je tiež spôsob, ktorý sme vysvetlili vyššie. Okrem toho, ak máte prístup k ich telefónu, ktorý má aplikáciu Venmo, môžete odtiaľ obnoviť heslo a potom sa prihlásiť do svojho účtu z počítača a odstrániť ho.

2. Kontaktujte podporu spoločnosti Venmo.

Ak vyššie uvedené možnosti nepomohli, vašou poslednou možnosťou je kontaktovať tím podpory Venmo a požiadať ich o pomoc. Môžete im zavolať na číslo 855-812-4430 a vysvetliť im celú situáciu. Tiež sa uistite, že máte pripravené nejaké dôležité dokumenty na zaslanie na dôkaz, ako napríklad občiansky preukaz alebo úmrtný list zosnulej osoby.

Často kladené otázky (FAQ):

Ako odstránim svoj účet Venmo z telefónu?

Bohužiaľ, neexistuje žiadny možný spôsob, ako odstrániť svoj účet Venmo zo smartfónu. Venmo ešte neuvoľnil takúto možnosť, je však veľmi málo šancí, že ju sprístupnia v dohľadnej dobe. To vám ponecháva iba jednu možnosť, a to odstrániť váš účet Venmo z počítača.

Ako odstrániť informácie o platbe alebo bankovom účte na Venmo?

Ak to chcete urobiť, spustite aplikáciu Venmo a prihláste sa do svojho účtu. Potom klepnite na ponuku troch vodorovných pruhov a otvorte Nastavenia. Odtiaľ prejdite na Spôsoby platby. Nakoniec vyberte bankový účet alebo spôsob platby, ktorý chcete odstrániť, a klepnite na Odstrániť banku.

Zbalenie: Prečo nemôžem zatvoriť svoj účet Venmo

Tým sa dostávame na koniec nášho sprievodcu. Teraz poznáte odpoveď na vašu otázku, prečo nemôžem zatvoriť svoj účet Venmo. Tiež sme podrobne popísali, kedy je možné zrušiť váš účet Venmo a ako to urobiť. Ak máte ďalšie otázky, prejdite do sekcie komentárov nižšie. S radosťou vám poskytneme ďalšiu pomoc.

Súvisiace témy:

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE