Prečo potrebujete hosting pre WordPress?

Ste pripravení urobiť skok a spustiť svoju novú webovú stránku, no stále počúvate, že si najprv musíte vybrať hostingovú službu. Prečo teda potrebujete hosting pre WordPress? Úplne jednoducho, pretože vaša stránka bez nej nemôže fungovať.

To, kto si vyberiete hostiteľa svojej stránky, je rovnako dôležité ako dôvod, prečo potrebujete hostiteľa. Tento príspevok vysvetľuje rôzne typy webhostingu a prečo potrebujete hostiteľa s WordPress.

Prečo potrebujete hosting pre WordPress?

WordPress je softvér. Spúšťa dodatočný softvér na prenos obsahu, obrázkov a produktov do prehliadača.

WordPress ukladá váš obsah do databázy. Aplikačný server dopytuje databázu a naformátuje váš obsah a potom ho odošle do prehliadača návštevníka. Osoba potom môže čítať váš obsah a pracovať s ním zo svojho mobilného zariadenia alebo stolného počítača.

To je polotechnický spôsob, ako povedať, že potrebujete službu, ktorá uchováva softvér a váš obsah, aby ste ho dostali online. Potrebujete spoločnosť, ktorá pripojí váš WordPress k internetu. Služba počúva hovory pre doménu vášho webu odkiaľkoľvek na svete a doručí webovú stránku do prehliadača návštevníka.

Riešením, ako uskutočniť všetky tieto kroky, je hostiteľ WordPress. Existuje mnoho foriem hostingu. Prichádzajú v rôznych cenových hladinách a ponúkajú rôzne úrovne služieb a kompetencií.

Čítať:  Ako zostaviť dokonalý blogový príspevok (krok za krokom)

So všetkými časťami spomenutými vyššie si môžete predstaviť viacero bodov potenciálneho zlyhania a stovky spôsobov, ako sa veci môžu pokaziť. Zaistenie, aby váš web správne fungoval pre vašich zákazníkov, je dôvod, prečo potrebujete spravovaný hosting WordPress.

Výhody spravovaného hostingu WordPress

“Akákoľvek dostatočne pokročilá technológia je na nerozoznanie od mágie.”

Arthur C. Clarke, britský spisovateľ sci-fi.

Môžete sa spoľahnúť na mágiu alebo spolupracovať so spravovanou hostingovou spoločnosťou WordPress. Spravovaná hostingová spoločnosť za vás urobí internetovú mágiu.

S plne spravovaným hostingom WordPress od Hostinger máte výhodu:

  • Rýchlosť. Vaša stránka sa návštevníkom zaručene rýchlo načíta.
  • Škálovateľnosť. Funkcie svojej stránky môžete zostaviť tak, ako len chcete. Môžete tiež mať toľko návštevníkov, koľko chcete. Ani jedno nespomalí váš web.
  • Bezpečnosť. Nemusíte sa obávať, že by hackeri alebo niekto ukradol súkromné ​​informácie vášho zákazníka.
  • Podpora. Nielenže spustíme vašu stránku, ale potom vás opustíme. Sme tu, aby sme vám pomohli vždy, keď to potrebujete.

S ďalšími službami zdieľaného hostingu získate to, za čo platíte. Môžete sa stretnúť s pomalým výkonom stránok, čo je škodlivé pre úspech vášho webu. Možno sa budete musieť vysporiadať s nedostatočným výkonom systému, čo vedie k chybám pripojenia.

Technici podpory nemusia byť odborníkmi na WordPress a nedokážu vám pomôcť, keď sa vyskytnú problémy. Nakoniec sa sami seba spýtate, kedy je čas opustiť zdieľaný hosting a prejsť na spravovaný WordPress.

Čítať:  Prečo by agentúry nemali nechať rozhodnutia o hostingu na zákazníkov

Je lepšie začať na správnom mieste od začiatku a ušetríte si starosti.

Funkcie Hostinger plne spravovaného hostingu WordPress

S plne spravovaným hostingom WordPress sa môžete spoľahnúť na rôzne funkcie, ktoré pri zdieľaných hostingových službách nezískate. Tieto funkcie robia internetovú mágiu bez toho, aby ste o tom museli viac premýšľať.

V dôsledku toho sa môžete sústrediť na budovanie svojho podnikania namiesto toho, aby ste sa trápili tým, prečo váš web nefunguje.

Hostinger Fully Managed WordPress Hosting obsahuje nasledujúce funkcie.

Škálovateľnosť

Čo ak máte špeciálnu zľavu alebo ponúkate niečo na Cyber ​​Monday alebo Black Friday? Budete mať krátke obdobie s vyššou návštevnosťou, väčším počtom objednávok, a teda aj potrebou väčšieho výkonu servera.

Hostinger WordPress hosting vám poskytuje bezproblémovú, škálovateľnú konfiguráciu servera. Rozširuje a uberá podľa návštevnosti vašej stránky a obchádza kapacitné limity. Inými slovami, vaša stránka nepadne kvôli zvýšenej návštevnosti.

Bezpečnosť

Bezpečnostné služby Hostinger sú nevyhnutné pre bezpečnosť vašej firmy a informácií vašich zákazníkov. Poskytujú vám nepretržité monitorovanie škodlivého softvéru, automatické SSL, optimalizáciu PHP a automatické aktualizácie doplnkov.

Okamžité zálohy navyše zabezpečia vašu prácu a zabránia strate alebo poškodeniu údajov. Inými slovami, Hostinger chráni vás a vašich zákazníkov pred hackermi.

Rýchlosť

Google zohľadňuje rýchlosť, akou návštevníci prijímajú váš obsah, pri určovaní, či je vaša stránka hodnotená ako dobrá používateľská skúsenosť. Core Web Vitals sú teraz hodnotiacimi faktormi pre výsledky vyhľadávacích nástrojov.

Čítať:  Ako pridať automatické odkazy na Amazon do WordPress, aby ste zarobili viac peňazí

Vďaka viacvrstvovej službe ukladania do vyrovnávacej pamäte postavenej na najnovšej verzii PHP a ukladanie do vyrovnávacej pamäte servera s Varnish, Hostinger účinne odpovedá na vašu potrebu rýchlosti. Integruje sa so sieťou na doručovanie obsahu vo svojich vlastných dátových centrách a s prémiovou kompresiou obrazu. Hostinger optimalizuje vaše stránky na rýchle doručenie.

Je to skvelý spôsob, ako povedať, že návštevníci nebudú musieť čakať na načítanie vašej stránky. A Google vás odmeňuje za rýchly web.

podpora

Hostinger poskytuje nástroje, ktoré pomáhajú s optimalizovaným zavádzaním a konfiguráciou serverov. Poskytujú vám oddelené pracovné a produkčné servery. Tieto servery vám umožňujú testovať nové funkcie alebo nové rozloženie na prípravnom serveri.

Tento server znamená, že skúšobná verzia je mimo dohľadu verejnosti a neprerušuje činnosť existujúcej stránky. Pracovný server môžete použiť s prípravou alebo klonovaním vašej lokality jedným kliknutím. Svoj nový nástroj alebo dizajn môžete otestovať pomocou všetkých údajov zo svojej aktívnej stránky.

S hostingom Hostinger máte prístup k tímu odborníkov na WordPress, ktorí majú skúsenosti s prácou s tisíckami stránok. Zjednodušene povedané; nie si sám. Vždy sme tu, aby sme vám pomohli.

Vyberte si Plne spravovaný hosting od Hostinger

Vaša webová stránka prispieva k zisku vašej firmy, takže registrácia na spravovaný hosting WordPress je rozumné rozhodnutie. Optimalizuje viditeľnosť vašej stránky na internete. Je chránený pred hackermi a poškodenými údajmi. A keď sa niečo pokazí, máte na dosah ruky tím odborníkov.

Čítať:  Pridávanie polí do rezervovateľných produktov vo WooCommerce

Ak sa chcete dozvedieť viac o plne riadenom hostingu Hostinger alebo o hosťovaní vašich stránok u nás, kontaktujte nás ešte dnes. Alebo si pozrite naše plne spravované plány hostenia WordPress.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE