Prečo sa mi videá na TikTok nepáčia

Chcete vedieť, prečo sa mi nedajú páčiť videá na TikTok?

Primárna angažovanosť na TikTok sa uskutočňuje prostredníctvom označovania príspevkov na stránke Pre vás. Zatiaľ čo karta zobrazuje nový a prispôsobený obsah, takže môžete preskúmať nové TikTokery a ich videá, účel sa zmarí, ak sa vám už nebudú páčiť a uložíte si ich na neskoršie zobrazenie.

To, že sa vám páči TikToks, je veľká časť, pretože vám umožňuje nielen oceniť, ale aj podporovať vaše obľúbené TikTokery. Používatelia sa však niekoľkokrát sťažovali, že sa im príspevky na platforme nedajú páčiť. Rovnaký dotaz „Prečo sa mi nepáčia videá na TikTok“ je to, čo vás možno priviedlo na našu stránku.

Aj keď to môže byť nepochybne problém siete z vašej strany, nemôžeme vylúčiť možnosť, že narazíte na chybu alebo akciu zablokovanú na platforme. Ale netrápte sa, pretože sme vám pomohli. Nižšie sme podrobne popísali všetko o tom, prečo sa vám nedajú páčiť videá na TikTok a ako situáciu riešiť.

Tak načo to meškanie? Poďme rovno do toho!

Prečo sa mi videá na TikTok nepáčia

Chápeme, že môže byť dosť nepríjemné, keď nedokážete oceniť svojich obľúbených tvorcov obsahu na TikTok tým, že sa im páčia ich videá. Prečo sa vám však nedajú páčiť videá na TikTok?

no, za týmto problémom môžu byť rôzne dôvody a dôvod sa môže líšiť v závislosti od vašich konkrétnych okolností. Medzi veľmi bežné patrí slabé internetové pripojenie, chyba v aplikácii alebo problém s vaším účtom TikTok.

Okrem toho, ak ste novým používateľom na TikTok, ktorému sa práve začali páčiť videá, môže sa vám od TikToku zobraziť takáto chyba:

Chyba nastane, keď sa zdá, že TikTok verí, že ste robot. Toto je najpopulárnejší dôvod, prečo sa vám nedajú páčiť videá na TikTok. Algoritmus TikTok funguje tak, aby zistil a zakázal akúkoľvek podozrivú aktivitu, vrátane označenia páči sa mi príliš veľa videí v krátkom čase.

Čítať:  Ako sťahovať súkromné ​​videá z Instagramu v roku 2024 (zadarmo a jednoducho)

Dôvodom tejto chyby je, že mnohí používatelia v súčasnosti začali vytvárať viaceré účty TikTok na účely automatizácie. Aby sa tomu zabránilo, TikTok zahrnul chybu Ťukáte príliš rýchlo, ktorá zistí akýkoľvek spam alebo aktivitu robota a ukáže vám chybu pri zákaze tejto akcie. Preto sa vám nebudú dať páčiť videá na TikTok.

Ako dlho chyba trvá

Chyba „Ťukáte príliš rýchlo, dajte si prestávku“ sa objaví, keď rýchlo dvakrát klepnete a posúvate sa po informačnom kanáli bez toho, aby ste sa skutočne pozreli na obsah. TikTok má tendenciu zobrazovať túto chybu predovšetkým novším účtom, pretože sa domnieva, že by mohlo ísť o spamové účty vytvorené na automatizáciu.

Ak ste teda dostali chybu na TikTok, možno budete musieť počkať niekoľko minút, hodín alebo dokonca dní, kým sa vám znova začnú páčiť videá.

Zákaz sa zvyčajne ruší rýchlejšie pre staršie účty, pretože im TikTok dôveruje lepšie ako novovytvorené. Bez ohľadu na to, ako starý alebo nový je váš účet TikTok, chyba sa odstráni o niekoľko dní, pretože ide o dočasný zákaz činnosti.

Ako opraviť, prečo sa mi videá na TikTok nepáčia

Teraz, keď ste dostali odpoveď na otázku, prečo sa mi videá na TikTok nepáčia, možno premýšľate nad tým, ako problém vyriešiť. Táto časť príručky sa bude týkať práve toho. Takže pokračujte v čítaní a dozviete sa!

1. Wait It Out.

Ak sa vám zobrazila chyba, ako napríklad „Ťukáte príliš rýchlo, dajte si prestávku“, jediné, čo môžete urobiť, je počkať. Zákaz lajkov je dočasný, takže o pár minút, hodín alebo dní bude zrušený. Majte na pamäti, že ak vám TikTok zobrazí chybu viackrát, bude trvať dlhšie, kým sa zákaz zruší.

2. Vymažte vyrovnávaciu pamäť.

Ak sa vám nepáčia videá na TikTok, ale zatiaľ ste nedostali chybové hlásenie, problém môže spočívať niekde inde, ako je napríklad plná vyrovnávacia pamäť aplikácie. Vo vyrovnávacej pamäti sú uložené údaje vo vašom telefóne, ktoré skrátia čas načítania aplikácie. Keď sa naplní, môže to spôsobiť prekážky vo fungovaní aplikácie a zabrániť vám v tom, aby sa vám páčili videá na TikTok.

Preto je pre plynulé fungovanie aplikácie potrebné raz za čas vymazať vyrovnávaciu pamäť. Tento proces je trochu odlišný pre zariadenia so systémom iOS a Android a my vám povieme kroky pre oba.

V prípade zariadenia so systémom iOS je tento proces trochu nepriamy. Postup:

 1. Otvor nastavenie aplikáciu z vášho zariadenia.
 2. Ďalej klepnite na generál.
 3. Vyberte Úložisko iPhone.
 4. Hľadať TIK tak a klepnite naň.
 5. Nakoniec si vyberte Zložiť aplikáciu aby ste sa zbavili všetkej uloženej vyrovnávacej pamäte.
Čítať:  Stratégia hashtag na Instagrame na zvýšenie vašej angažovanosti

Ak ste používateľom systému Android, postupujte podľa týchto krokov:

 1. Spustiť nastavenie z vášho telefónu.
 2. Prejdite nadol a vyberte Aplikácie.
 3. Nájdite a klepnite na TIK tak a vyberte si Skladovanie.
 4. Nakoniec klepnite na Vymazať vyrovnávaciu pamäť v pravom dolnom rohu obrazovky.

Po vymazaní vyrovnávacej pamäte prejdite do aplikácie TikTok a pokúste sa označiť videá, ktoré sa im páčia. Ak stále nemôžete, prejdite na ďalšiu metódu z tejto príručky.

3. Preinštalujte aplikáciu.

Ak sa vám nedajú páčiť videá na TikTok, ďalším bežným dôvodom je chyba v aplikácii. Niekedy môže dočasná chyba spôsobiť prekážky vo fungovaní aplikácie. Preto najlepšie urobíte, ak aplikáciu odstránite a potom ju znova nainštalujete z App Store alebo Play Store.

Keďže preinštalovanie TikTok odstráni všetky údaje aplikácie, vyrovnávaciu pamäť a nastavenia, môže vám pomôcť vyriešiť problém, ktorému čelíte.

Postup:

 1. Stlačte a podržte Aplikácia TikTok z domovskej obrazovky.
 2. Z niekoľkých možností, ktoré sa objavia, klepnite na Odstrániť aplikáciu.
 3. Potom vyberte Odstrániť aplikáciu.
 4. Ak ho chcete znova nainštalovať, prejdite na stránku Obchod s aplikaciami.
 5. Choďte na Vyhľadávanie kartu zo spodnej lišty a zadajte TIK tak.
 6. Nakoniec klepnite na Ikona preinštalovať vedľa TIK tak stiahnuť do svojho zariadenia.

4. Vytvorte si nový účet.

Ako už bolo spomenuté, zrušenie zákazu lajkov TikTok trvá niekoľko hodín až dní. Ak teda nemôžete čakať tak dlho, kým sa vám znova začnú páčiť videá, ďalšou možnosťou, ktorú máte, je vytvoriť si nový účet TikTok. Týmto spôsobom budete môcť znova lajkovať obsah. Majte však na pamäti, že to nesmiete preháňať a prehnane lajkovať, pretože vám môže zakázať aj činnosť vášho nového účtu.

Ak chcete vytvoriť nový účet TikTok, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. Spustite Aplikácia TikTok na svojom telefóne.
 2. Ďalej prejdite na kartu Profil klepnutím na ja z pravého dolného rohu.
 3. Potom vyberte ikona troch vodorovných bodiek na otvorenie nastavenie.
 4. Posuňte zobrazenie nadol a vyberte Prepnúť účet pod Prihlásiť sa oddiele.
 5. Klepnite na Pridať nový účet a podľa pokynov na obrazovke vytvorte nový účet TikTok.

5. Skontrolujte svoje internetové pripojenie.

Jednou z najdôležitejších vecí, ktoré by ste si mali skontrolovať, keď vás zaujíma, prečo sa mi videá na TikTok nedajú páčiť, je vaše internetové pripojenie. Keď je vaše internetové pripojenie pomalé, ani TikTok, ani žiadna iná aplikácia vám nedovolí načítať obsah alebo sa mu páčiť.

Napriek tomu, že sa vám môžu páčiť videá vo vašom informačnom kanáli, TikTok ich nebude môcť spracovať z dôvodu slabého internetového pripojenia. Preto je potrebné mať dobré sieťové pripojenie. Ak z vašej siete Wi-Fi neprijímate správne signály, možno budete chcieť zapnúť mobilné dáta alebo naopak.

Čítať:  YouTube Shorts vs TikTok: Čo je najlepšie + ZADARMO nástroje na posúdenie strategického vplyvu

Tu je to, čo musíte urobiť:

 1. Zamierte k nastavenie.
 2. Klepnite na Wi-Fi a vypnite prepínač pre Wi-Fi.
 3. Vráťte sa do nastavenie a vyberte Bunkový.
 4. Teraz zapnite prepínač pre Mobilné dáta.

6. Obnovte nastavenia siete.

Ak je vaše internetové pripojenie silné, ale obsah na TikTok sa vám stále nepáči, je čas obnoviť nastavenia siete. Obnovením nastavení siete sa zbavíte všetkých uložených sieťových pripojení na vašom zariadení. Potom budete musieť znova zadať svoje poverenia Wi-Fi, aby ste sa k nemu mohli pripojiť. Keď to urobíte, budete môcť znova začať lajkovať videá na TikTok.

Postup:

 1. Spustiť nastavenie a prejdite na generál.
 2. Potom prejdite nadol a vyberte si Preniesť alebo resetovať iPhone.
 3. Potom klepnite na Resetovať a vyberte Obnoviť nastavenia siete.
 4. Ak chcete pokračovať v procese, zadajte prístupový kód telefónu.

7. Aktualizujte aplikáciu TikTok.

Niekedy môže zastaraná aplikácia spôsobiť problémy so softvérom a spôsobiť poruchu aplikácie. Ak sa vám teda stále nedajú páčiť videá na TikTok, skontrolujte, či nemáte na svojom zariadení čakajúce aktualizácie. Ak je nejaký dostupný, možno budete chcieť aktualizovať na najnovšiu verziu TikTok, aby sa vám videá páčili znova.

Ak to chcete urobiť, postupujte takto:

 1. Choďte na Obchod s aplikaciami a klepnite na svoje Ikona profilu z pravého horného rohu.
 2. Prejdite nadol a skontrolujte TIK tak pod Nadchádzajúce automatické aktualizácie.
 3. Klepnite na Aktualizovať vedľa TIK tak aktualizovať na najnovšiu dostupnú verziu.

8. Nahláste sa podpore TikTok.

Ak všetky vyššie uvedené metódy nevyriešia váš problém, nahláste to na Centrum pomoci TikTok môže pomôcť. Jednoducho opíšte problém, ktorému čelíte, a nahláste ho. TikTok prejde váš problém a poskytne vám spôsoby, ako ho vyriešiť.

Jedna vec, ktorú treba mať na pamäti, je, že TikTok trvá dlho, kým odpovie kvôli veľkému počtu správ, ktoré každý deň dostávajú. Takže, ak sa vám TikTok o deň alebo dva neozve, nenechajte sa znechutiť. Čoskoro dostanete odpoveď.

Ako zabrániť chybe, že sa vám videá na TikTok nepáčia.

Ak ste zažili, že sa vám na TikTok videá nepáčia, možno si uvedomujete, aké frustrujúce to môže byť. Aby sa to v budúcnosti neopakovalo, postupujte podľa nižšie uvedených spôsobov.

1. Nepáči sa vám príliš veľa videí naraz.

Niekedy sa príliš vyžívame v činnosti, že si neuvedomujeme, že ju robíme. To môže byť prípad, keď prechádzate informačným kanálom TikTok. Videá sa vám môžu nakoniec páčiť bez toho, aby ste si to uvedomovali. To je dôvod, prečo sa vám môže stať, že vás zasiahne chyba „ťukáte príliš rýchlo, dajte si pauzu“.

Aby sa chyba neopakovala, snažte sa, aby sa vám nepáčilo príliš veľa videí naraz. Označte, že sa vám páči iba obsah, ktorý sa vám skutočne páči, a použite možnosť Uložiť na uloženie obsahu, ktorý si chcete pozrieť neskôr.

Čítať:  Prečo TikTok hovorí „sieť nestabilná“ a ako to môžete opraviť

2. Nespamujte ako bot.

Ako už bolo spomenuté, TikTok zakazuje určité akcie, ak ich náhodou robíte nadmerne v krátkom intervale, ako napríklad označovanie páči sa mi alebo komentovanie príliš veľa videí naraz.

Ak to urobíte, TikTok bude považovať túto akciu za aktivitu spambotov a dočasne zakáže vaše akcie. Ak sa chcete vyhnúť chybe, označte, že sa vám páči a komentujte videá, ktoré sa vám skutočne páčia, a ostatné preskočte.

3. Pred lajkom si pozrite celé video.

Niektorí ľudia majú vo zvyku lajkovať videá bez toho, aby si pozreli celé video a prešli na ďalšie. Aj keď sa to môže zdať neškodné, TikTok považuje akciu za spam, a preto môže vaše akcie dočasne zakázať.

Algoritmus TikTok vás môže považovať za robota za to, že ste si nepozreli celé video, kým sa mu znova a znova nepáči.

Skúste si teda pred stlačením tlačidla Páči sa mi pozrieť celé video. Ak si video nemôžete pozrieť, prejdite okolo neho bez toho, aby sa vám páčilo.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Prečo sa nemôžem dostať späť do svojho účtu TikTok?

Ak sa vám zdá, že sa nemôžete prihlásiť do svojho účtu TikTok, môže to byť spôsobené tým, že ste zabudli svoje prihlasovacie údaje. V takom prípade skúste klepnúť na Zabudnúť heslo a podľa pokynov vytvorte nové heslo. Ak si však pamätáte svoje prihlasovacie údaje, ale stále sa nemôžete prihlásiť, je možné, že TikTok zakázal váš účet. Môže sa to stať, ak porušíte zmluvné podmienky TikTok.

2. Ako môžem kontaktovať TikTok so žiadosťou o pomoc?

V prípade akýchkoľvek otázok môžete kontaktovať TikTok, ale neočakávajte, že odpoveď príde čoskoro. Môžete ich kontaktovať prostredníctvom [email protected]. Navyše, zamierte Centrum pomoci TikTok získať ďalšiu pomoc.

Zbalenie: Prečo sa mi videá na TikTok nepáčia

Aby som to zhrnul, odpoveď na otázku, prečo nemôžem páčiť videá na TikTok, nie je taká jednoduchá, ako sa môže zdať. Príčina môže siahať od slabého internetového pripojenia až po problémy s vašou aplikáciou.

Okrem toho to môže byť aj dôsledok chyby „Ťukáte príliš rýchlo, dajte si prestávku.“ Bez ohľadu na dôvod sme poskytli rôzne spôsoby, ako problém vyriešiť.

Toto končí náš sprievodca o tom, prečo sa mi videá na TikTok nepáčia. Ak máte nejaké nejasnosti alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať v sekcii komentárov nižšie. Budeme sa snažiť čo najlepšie vám pomôcť.

Súvisiace témy:

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE