Prečo si vybrať Magento Enterprise Edition pre svoj eCommerce Store.

Magento je vo svojej podstate open source a voľne dostupné riešenie eCommerce. V spojení s optimalizovaným hostingom Magento obsahuje Community Edition všetky základy, ktoré noví online predajcovia potrebujú na uvedenie obchodu do prevádzky. Avšak výber nasadenia obchodu Magento Enterprise Edition má niekoľko zreteľných výhod.

podpora

Magento komunita je úžasná. Je to obrovský zdroj pre online predajcov, ale model komunity má obmedzenia. Používatelia sú obmedzení na vyhľadávanie vo fórach a iných zdrojoch, aby našli informácie, ktoré môžu byť kľúčové pre úspech ich podnikania.

Niektoré z týchto zdrojov sú vynikajúce, ale niektoré majú zmiešanú kvalitu. Ak má podnik veľmi špecifické potreby, nemusí byť schopný nájsť to, čo chce. Časovo citlivú podporu môže byť tiež ťažké získať od komunity. Sú to veľkorysí, ale zaneprázdnení ľudia a nemajú povinnosť pomáhať. Zakúpenie licencie Magento Enterprise zaručuje odbornú a okamžitú pomoc pri akýchkoľvek problémoch.

Vlastnosti

Existuje množstvo pokročilých funkcií, ktoré sú dostupné iba v Magento Enterprise Edition.

Pokročilá segmentácia zákazníkov a zacielenie

Ide o výkonnú funkciu, ktorá umožňuje zacielenie na konkrétne skupiny zákazníkov podľa komplexných segmentačných kritérií. Môže to mať významný prínos pre zvýšenie príjmov.

Ukladanie celej stránky do vyrovnávacej pamäte

Nikde nie je a rýchla stránka dôležitejšie ako v elektronickom obchode. Štúdie ukazujú, že každá sekunda času načítania znižuje konverzie a znižuje šancu na návrat vlastných zdrojov a sprostredkovaní. Ukladanie celej stránky do vyrovnávacej pamäte, čo znamená, že každá stránka Magento je poskytovaná z vopred vytvoreného obchodu a nie dynamicky zostavovaná, môže výrazne skrátiť časy načítania stránky a zvýšiť spokojnosť zákazníkov. Magento Community Edition je rýchla, ale úplné ukladanie stránok do vyrovnávacej pamäte dostupné na Enterprise Edition môže výrazne zvýšiť mieru konverzie a tým aj výnosy, najmä ak je Magento hosťované na už optimalizovanej platforme.

Čítať:  Prečo sa môj PS4 stále odpája od WiFi?

Súkromné ​​predaje, odmenové body a kredity v obchode

Každý z týchto spôsobov je skvelým spôsobom, ako zvýšiť lojalitu a angažovanosť zákazníkov, a sú dostupné iba v Enterprise Edition.

Solr Search

Vyhľadávanie je jadrom elektronického obchodu. Funkcia vyhľadávania Solr Magento Enterprise Edition implementuje pokročilú technológiu vyhľadávania, ktorá zahŕňa automatické návrhy, kontrolu pravopisu a fazetové vyhľadávanie. Vďaka tomu je oveľa pravdepodobnejšie, že vaši zákazníci čo najrýchlejšie nájdu presne to, čo hľadajú, bez toho, aby museli prechádzať zoznamy produktov.

Či už si vyberiete edíciu Enterprise alebo Community, získate najvýkonnejšiu a najpopulárnejšiu platformu elektronického obchodu, ktorá je dnes k dispozícii. Ak to však so zvýšením príjmov myslíte vážne, Magento Enterprise Edition vám poskytne všetku podporu a funkcie, ktoré potrebujete, aby ste svoj obchod dostali do stratosféry.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE