Prečo TikTok odstránil môj účet? Ako to získať späť

Ak bol váš účet Tiktok odstránený, pýtate sa sami seba: „Prečo Tiktok odstránil môj účet? Potom už nehľadajte, pretože sme vám pomohli!

Aplikácia Tiktok vás môže zaujímať natoľko, že si nemôžete dovoliť prísť o svoj účet kvôli zábave, ktorú v aplikácii máte. Preto bola veľká panika, keď veľa používateľov Tiktok na celom svete začalo strácať svoje účty, pretože Tiktok vymazal niekoľko účtov.

Mnoho používateľov Tiktok urobilo niekoľko správ týkajúcich sa vymazania ich účtov Tiktok spoločnosťou Tiktok a je to veľmi znepokojujúce. Takíto používatelia sa teraz snažia nájsť spôsoby a metódy, ako získať späť svoje vymazané účty, pretože chcú vedieť, čo skutočne spôsobilo vymazanie účtu.

Teraz vám poskytneme všetky možné dôvody, prečo bol váš účet Tiktok odstránený, a všetky najlepšie spôsoby, ako získať späť svoj účet. Vašu otázku určite nenecháme nezodpovedanú!

Prečo Tiktok odstránil môj účet?

Už sa nemusíte báť, pretože vám poskytneme všetky potrebné dôvody, prečo bol váš účet Tiktok úplne odstránený. Ak je to váš problém, potom je tento článok pre vás určite najlepší. Nižšie sú uvedené dôvody, prečo bol váš účet Tiktok odstránený.

Čítať:  Ako vytvoriť efektívnu stratégiu hashtag na Instagrame

1. Porušenie zmluvných podmienok spoločnosti Tiktok

Jedným z hlavných dôvodov, prečo bude váš účet spoločnosťou Titkok odstránený, je prípad, keď porušíte zmluvné podmienky spoločnosti Titkok. Tiktok nepovoľuje uverejňovanie obsahu chráneného autorskými právami, nenávistné prejavy a spam. Preto vždy, keď sa o to používateľ pokúsi, zistí, že chce a účet môže byť z tohto dôvodu vymazaný.

Preto je vysoko možné, že je to preto, že ste porušili podmienky služby Tiktok, a preto bol váš účet odstránený. Možno ste boli upozornení alebo dočasne zakázaní, ale naďalej ste porušovali ich pravidlá, a preto si vás už nemôžu nechať vo svojej aplikácii, a preto je váš účet natrvalo odstránený.

2. Vekové obmedzenia

Ako vášnivý používateľ Tiktoku je nevyhnutné vedieť, že prvou a hlavnou zásadou Tiktoku je obmedzenie, ktoré kladú na vekové rozpätie ľudí, ktorí sa môžu stať používateľmi aplikácie. Ak máte menej ako trinásť rokov, nemôžete používať aplikáciu Titkok a nemáte na to ani povolenie.

Aj keď je to obmedzenie, existujú milióny účtov Tiktok, ktorých vlastníci sú mladší ako 13 rokov. Preto ak je váš účet jeden a Titok si to uvedomí, váš účet bude vymazaný čo najskôr.

Existuje takmer 7,5 milióna účtov prepojených s deťmi mladšími ako 13 rokov, ktoré používajú aplikáciu Tiktok v prvých mesiacoch roku 2021, a Tiktok sleduje veľa z nich. Preto ak máte menej ako 13 rokov, váš účet mohol byť z tohto dôvodu odstránený.

3. Tiktok vymazanie účtov po porušení 5,7 miliónov dolárov

Ďalším hlavným dôvodom, ktorý by ste mali zvážiť, je to, že v dôsledku prípadov, ktoré boli podané proti spoločnosti Tiktok v súvislosti so zneužívaním detí v aplikácii, FTC (Federal Trade Commission) udelila spoločnosti Tiktok pokutu 5,7 milióna dolárov za porušenie zákonov o ochrane súkromia detí.

Čítať:  Nemôžete zdieľať príbeh Instagramu niekoho iného? Dôvod a riešenie

Spoločnosť Tiktok po urovnaní pokuty od Federálnej obchodnej komisie zmenila svoje podmienky v súvislosti so zákonom o ochrane súkromia detí online alebo COPPA a používatelia, ktorí spadajú pod minimálny požadovaný vek, musia získať súhlas od svojich rodičov, aby mohli vytvoriť účet na Tiktoku.

V tomto prípade, ak máte účet na TikTok a nespĺňate požiadavku, váš účet bude Tiktok sledovaný a odstránený. Preto ak máte menej ako 13 rokov a Tiktok odstránil váš účet, je to z tohto dôvodu. Odporúčame vám, aby ste si skontrolovali svoj dátum narodenia na Tiktoku a zmenili ho, ak máte viac ako 13 rokov, ale dátum narodenia na Tiktoku je nižší ako 13 rokov. Toto zabráni vymazaniu vášho účtu z tohto dôvodu.

4. Uverejňovanie citlivého obsahu

V skutočnosti Tiktok nepovoľuje uverejňovanie citlivého obsahu, ako sú pornografické videá, urážlivý obsah a materiály súvisiace s trestnou činnosťou. Ak teda Tiktok zistí, že ste uverejnili takýto obsah, váš účet bude natrvalo odstránený aj bez varovania.

Preto sa môže stať, že ste spadali do tejto kategórie a váš účet už nemôže fungovať v aplikácii Tiktok. Odporúčame vám čo najviac upustiť od uverejňovania takéhoto explicitného a urážlivého obsahu v aplikácii Tiktok.

Ako získať späť svoj odstránený účet Tiktok

Keďže váš účet bol odstránený a teraz poznáte dôvody, prečo bol váš účet natrvalo odstránený z Tiktok, možno budete chcieť vedieť, ako obnoviť alebo získať späť svoj účet Tiktok, aby ste mohli fungovať ako predtým, a my vám s tým poradíme !

Čítať:  Najlepšie nálepky Viber odrážajú váš výraz

V skutočnosti je veľmi ťažké získať späť svoj odstránený účet Tiktok a máte veľmi malú šancu, že to urobíte, ale máme niekoľko pokynov, ako vyskúšať svoju šancu získať späť svoj odstránený účet Tiktok. Ak chcete získať späť svoj účet na Tiktoku, zvážte pokyny uvedené nižšie.

Overte si svoj skutočný dátum narodenia na TikTok

Ak je váš problém alebo dôvod, prečo bol váš účet Tiktok odstránený, že máte menej ako 13 rokov, máte šancu získať svoj účet, ak máte v skutočnosti 13 rokov alebo viac. Preto, ak chcete získať svoj účet späť, môžete si overiť svoj skutočný vek pomocou kópie svojho občianskeho preukazu a môžete svoj účet získať späť.

Kontaktujte centrum podpory Tiktok

V skutočnosti, ak bol váš účet Tiktok odstránený, pretože ste porušili podmienky služby Tiktok alebo ste zneužili platformu, potom nie je možné získať váš účet, pretože bol natrvalo odstránený z Tiktok. Ale môžete kontaktovať Centrum podpory TikTok aby ste ich informovali o svojom vymazanom účte.

Ako odstránim svoj účet TikTok?

Možno budete chcieť odstrániť svoj účet Tiktok z osobných dôvodov a my vám ukážeme, že to môžete urobiť. Odstránenie vlastného účtu Tiktok od vás v skutočnosti nevyžaduje veľa. Môžete to urobiť jednoducho a skutočne rýchlo prostredníctvom nastavenia aplikácie a máte hotovo.

Poznámka: Ak svoj účet natrvalo odstránite, nebudete ho môcť obnoviť ani obnoviť. Ak však stále chcete odstrániť svoj účet na Tiktoku, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

Čítať:  Ako zablokovať alebo odblokovať niekoho na Discord

Ako odstrániť účet TikTok v systéme Android

 1. Spustite aplikáciu Tiktok na svojom zariadení so systémom iOS.
 2. Prihláste sa do svojho účtu Tiktok, ak ešte nie ste prihlásený.
 3. Prejdite do svojho profilu Tiktok klepnutím na svoj profilový obrázok.
 4. Klepnite na tri vodorovné bodky umiestnené v pravom hornom rohu vášho profilu.
 5. Vyhľadajte položku „Spravovať môj účet“.
 6. Kliknite na „Odstrániť účet“ v spodnej časti obrazovky.
 7. Podľa pokynov na obrazovke potvrďte svoju voľbu na odstránenie.

Ako odstrániť účet TikTok na iPhone

 1. Spustite aplikáciu Tiktok na svojom zariadení so systémom iOS.
 2. Prihláste sa do svojho účtu Tiktok, ak ešte nie ste prihlásený.
 3. Prejdite do svojho profilu Tiktok klepnutím na svoj profilový obrázok.
 4. Klepnite na tri vodorovné čiary umiestnené v pravom hornom rohu vášho profilu.
 5. Vyberte položku Nastavenie a Súkromie.
 6. V časti Účet klepnite na „Účet“.
 7. Vyberte možnosť „Deaktivovať alebo odstrániť účet“.
 8. Teraz vyberte možnosť „Natrvalo odstrániť účet“.
 9. Podľa pokynov na obrazovke potvrďte svoju voľbu na odstránenie.

Záver

Ak Titkok natrvalo odstránil váš účet Tiktok a zaujíma vás, prečo a ako bol váš účet odstránený, poskytli sme vám všetky potrebné dôvody a možné veci, ktoré viedli k vymazaniu vášho účtu Tiktok.

Ak chcete vy osobne odstrániť svoj vlastný účet Tiktok, zabezpečili sme vám to a ukázali sme vám všetky dva spôsoby, ako môžete svoj účet na Tiktoku úspešne odstrániť. Neváhajte siahnuť po tomto článku, keď sa ocitnete v tomto čísle a budete ho chcieť obmedziť, alebo budete chcieť vymazať svoj vlastný TikTok účet.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE