Prémiové témy WordPress pre webové stránky miestnych firiem

témy wordpress pre miestne podniky

Takže vytvárate novú webovú stránku pre vašu miestnu firmu, skvelé! Dobrou správou je, že to nikdy nebolo jednoduchšie. Svetovo najpopulárnejší redakčný systém, WordPress, umožňuje v dnešnej dobe tak jednoducho vytvoriť skutočne nádhernú a plne funkčnú webstránku za veľmi málo peňazí. Napísali sme tu podrobný návod na vytvorenie vašej webovej stránky.

Pretože je WordPress taký populárny, je k dispozícii aj 1 000 úžasných tém, ktoré si môžete kúpiť z poličky za veľmi málo peňazí, takže si ani nemusíte najať WordPress vývojár v týchto dňoch získať niečo, čo vyzerá a funguje skvele. Nasleduje to, čo si myslíme, že patrí medzi najlepšie témy WordPress pre webové stránky miestnych firiem. Všetky sú veľmi cenovo dostupné, vyzerajú úžasne a ponúkajú všetky funkcie, ktoré budete potrebovať pre svoj firemný web.

Téma Inštalatér

téma inštalatér wordpress

Téma WordPress pre konštrukciu a opravu, Inštalatér je v súčasnosti najrýchlejšie predávanou témou pre inštalatérov, elektrikárov a iné opravárenské spoločnosti.

Tento dobre zdokumentovaný motív s jednoduchou inštaláciou je hračkou. Tu sú niektoré zo skvelých funkcií, ktoré sú pre kupujúcich pripravené:

 • Výkonný Visual Composer alebo nástroj na tvorbu stránok drag and drop (so živým náhľadom), ktorý vám umožní jednoducho vytvárať a upravovať stránku
 • Široká škála možností prispôsobenia, vďaka ktorým si vytvoríte stránku tak, ako chcete (tj zmeniť hlavičky, farby, logá atď.)
 • Elegantný, moderný dizajn
 • Špičková podpora, ktorá rýchlo vyrieši vaše obavy
 • Veľa možností pre štýly: existujú 4 typy hlavičiek a 4 možnosti domovskej stránky
 • Kompatibilné s WooCommerce, WPML a kontaktným formulárom 7

Nemusíte mať žiadne predchádzajúce znalosti kódu, aby ste mohli používať túto tému, má možnosť inštalácie ukážky jedným kliknutím. Na druhej strane, tí, ktorí chcú urobiť nejaké úpravy kódu, budú radi, že sa s témou pracuje veľmi jednoducho, keďže kód je dobre zdokumentovaný.

Návštevníci by sa mohli na stránke dobre baviť, pretože nielenže poskytuje všetky základné informácie, ktoré potrebujú, ale môže sa pochváliť aj čistým a moderným dizajnom so správnym vyvážením obrázkov a textu.

Jednou zo silných stránok inštalatéra – a jednou z vecí, ktoré kupujúci milujú – je podpora, ktorá prichádza s témou. „Rýchle odpovede na niektoré moje hlúpe otázky a skvelá pomoc s niekoľkými zložitými problémami,“ povedal jeden zákazník. „Úžasný motív, jednoduché použitie, jednoducho, aby to vyzeralo skvele, a podpora je úplne hviezdna,“ povedal ďalší.

Inštalatér je tiež poháňaný systémom Bootstrap, ktorý mu umožňuje krásne prispôsobiť obrazovky všetkým hlavným zariadeniam. Je tiež priateľský k SEO a kompatibilný s Yoastom. Tí, ktorí uvažujú o získaní tejto témy, si môžu pred nákupom najskôr vyskúšať.

Téma Dentalia

téma dentalia

Dentalia je elegantná a moderná téma WordPress vytvorená pre zubných lekárov a odborníkov v oblasti medicíny / zdravotníctva, ktorí hľadajú platformu na lepšiu propagáciu svojich podnikov.

Tu sú niektoré z kľúčových funkcií témy:

 • Demo import jedným kliknutím, ktorý môžete vykonať pomocou niekoľkých kliknutí
 • Visual Page Builder vhodný pre začiatočníkov
 • Výkonný doplnok Revolution Slider
 • Posuvník pred a po
 • Veľa widgetov na výber
 • Pripravený na preklad
 • Má viac ako 50 jedinečných zubných ikon a viac ako 20 typov vlastných widgetov
 • Integrácia kontaktného formulára 7
 • Posudkový widget
 • Možnosť viacerých hlavičiek a dva typy rozložení blogu
 • Viac ako 600 písiem Google

Dentalia je 100% responzívna, takže vaša stránka bude vyzerať vynikajúco vo všetkých hlavných mobilných zariadeniach – od telefónov cez tablety až po notebooky a stolné počítače – prispôsobí sa obrazovke každého zariadenia.

Čo sa týka dizajnu, tento vyzerá profesionálne. Zákazníci budú môcť vidieť to podstatné bez neporiadku.

Okrem rozsiahlej dokumentácie majú kupujúci tiež istotu, že bude k dispozícii efektívny tím podpory, ktorý bude ľahko dostupný, ak narazíte na problémy.

Mnoho spokojných zákazníkov ohlasuje túto značku pozitívne. „Skvelá téma s úžasnými funkciami, ale aj fantastickou podporou a rýchlou odpoveďou na všetky moje otázky. Dôrazne odporúčame, “povedal jeden používateľ.

„Toto je jednoducho najlepšia šablóna, s ktorou som kedy pracoval. Páčilo sa mi to a neviem sa dočkať, čo ešte tento tím vymyslí. Intuitívne, jednoduché a nabité funkciami,“ píše sa v ďalšej recenzii. „Tím veľmi rýchlo odpovedal na moje otázky a bol ochotný pomôcť mi prispôsobiť túto stránku pre inú oblasť praxe. Úžasný.”

Čítať:  Ako nastaviť sledovanie jedla vo WordPress pre vašich používateľov

Téma Builder

staviteľ

Staviteľ je 100% responzívna téma WordPress vytvorená pre stavebné a iné stavebné firmy, ktoré chcú vytvoriť stránku, ktorá umožní ich podnikaniu rásť.

Niektoré z hlavných funkcií zahŕňajú:

 • Free Revolution Slider a Visual Composer
 • Inštalácia jedným kliknutím
 • WPML a preklad pripravené
 • Kontaktný formulár 7 kompatibilný
 • Bezplatné súbory PSD
 • Google Fonts

Okrem stavebníctva je táto téma vynikajúca aj pre elektrikárov, domácich majstrov, inžinierov, dodávateľov, inštalatérov atď.

Budete môcť vytvoriť profesionálne vyzerajúci web bez toho, aby ste sa museli učiť zložitý kód. Táto téma má inštaláciu jedným kliknutím (stačí niekoľko kliknutí) a ukážkový obsah.

Staviteľ prichádza aj s výkonným nástrojom na tvorbu stránok presunutím myšou Visual Composer a Slider Revolution. Tieto dve hlavné funkcie vám umožnia prispôsobiť sa podľa vašich predstáv – získate prístup k atraktívnym snímkam a modernému, čistému rozloženiu, ktoré si zákazníci zamilujú.

Jedinečnú a funkčnú webovú stránku si jednoducho vytvoríte niekoľkými kliknutiami. K dispozícii sú bezplatné súbory PSD, vynikajúce pre tých, ktorí plánujú prispôsobiť pomocou Photoshopu. K dispozícii sú tiež neobmedzené bočné panely, viac ako 600 písiem Google a pokročilá typografia.

Je tiež pripravený na SEO, takže váš biznis bude môcť osloviť viac ľudí.

Táto téma sa prispôsobuje rôznym obrazovkám – je 100 % responzívna a pripravená na sietnicu, takže vaša stránka bude vyzerať vynikajúco na všetkých hlavných zariadeniach, ako sú tablety, smartfóny a notebooky.

Toto je tiež dobre zdokumentované a obsahuje video sprievodcov, vďaka ktorým bude nastavenie vášho webu hračkou. Zákaznícka podpora bude vždy k dispozícii, aby odpovedala na vaše otázky.

Inštalatérska téma

inštalatérska téma

Ak hľadáte tému WordPress pre inštalatérov a iné služby na opravu domácností, pozrite sa Inštalatérstvoresponzívny, ľahko použiteľný dizajn, ktorý vám pomôže vytvoriť skvelú stránku len niekoľkými kliknutiami.

Táto téma bola vytvorená aj pre SEO, takže máte istotu, že vaša firma bude môcť osloviť viac ľudí vďaka vašej lepšej online prezentácii. Na prácu s touto témou tiež nepotrebujete poznať kód, pretože má veľa skvelých možností prispôsobenia, ktoré sú vhodné pre začiatočníkov.

Tu sú niektoré z ďalších funkcií, ktoré sú k dispozícii pre kupujúcich:

 • Visual Composer, ktorý umožňuje používateľom jednoducho prispôsobiť stránku.
 • Vlastné krátke kódy
 • Kontaktný formulár 7 Podpora doplnku
 • Importér ukážkového obsahu, ktorý vám umožní mať presne rovnakú stránku ako demo
 • Pripravený na WooCommerce a má plnú integráciu dizajnu
 • Widget pripravený
 • Obsahuje vlastnú stránku 404
 • Má neobmedzené rozloženie portfólia

Inštalatérstvo, ktoré sa môže pochváliť moderným dizajnom, je skvelou témou pre tých, ktorí chcú osloviť viac zákazníkov. Má tiež responzívne rozloženie, takže máte istotu, že vaša stránka bude vyzerať skvele vo všetkých hlavných mobilných zariadeniach, tzn. tablety, notebooky a smartfóny. Je tiež postavený spoločnosťou Zurb Foundation 5, obľúbenou voľbou medzi dizajnérmi a vývojármi.

Ak narazíte na problémy pri vytváraní alebo aktualizácii vašej lokality, táto téma má podporu dostupnú aj na fórach a v Skype.

Inštalatérstvo je vynikajúci pre podniky, ako sú inštalatérske služby, opravy domov, budovy, stavby, prestavby a renovácie. Môžete si vybrať z troch typov rozložení domovskej stránky, pričom všetky majú čisté a prehľadné formáty, s ktorými môžu používatelia jednoducho pracovať.

Téma lekárskej kliniky

lekárskej klinike

Lekárska klinika je téma WordPress pre zdravie/lekárov vytvorená pre zdravotníckych pracovníkov, kliniky, nemocnice a iné zdravotnícke/lekárske inštitúcie a profesionálov.

Medzi hlavné funkcie patrí:

 • Drag and drop Content Composer
 • Posuvník revolúcie a posúvač vrstiev
 • Na výber desiatky krátkych kódov
 • Animácie
 • Google Fonts
 • Nástroj na správu farieb
 • Obchod WooCommerce

Správcovský panel vám umožní byť kreatívny s vašou stránkou. Táto téma je vysoko prispôsobiteľná a má vlastné pozadie stránok, neobmedzené farby ponuky a stovky písiem Google. Na výber sú aj desiatky krátkych kódov.

Možnosť blogu je tiež prispôsobiteľná. Vďaka tomu môžete uverejňovať svoje aktualizácie a písať články, ktoré možno ľahko zdieľať na sociálnych sieťach.

Téma je optimalizovaná pre SEO a podporuje najlepšie SEO pluginy, takže budete môcť osloviť viac ľudí. Máte tiež istotu, že vaša stránka bude vyzerať vynikajúco na všetkých zariadeniach, pretože táto téma je 100% responzívna a pripravená na sietnicu.

Pre firmy, ktoré si chcú založiť obchod – napríklad predávať lieky alebo vybavenie – má táto téma aj čistý a ľahko použiteľný obchod pripravený na WooCommerce. Je pripravený na preklad, takže budete môcť osloviť viac ľudí.

Tím zákazníckej podpory je tiež vždy k dispozícii, aby vám pomohol s riešením problémov, údržbou lokality a inými problémami.

Téma Dentario

zubáč

Zubní a zdravotnícki pracovníci, ktorí hľadajú stránku, ktorá by najlepšie reprezentovala ich podnikanie, by si mali pozrieť tému WordPress Dentario– moderná, čistá šablóna, ktorá pomôže vyniknúť vašej stránke.

Čítať:  Nové plány OpenVPN pre dedikované servery Magento a WordPress

Aby ste mali predstavu o tom, čo je v obchode, tu sú niektoré z hlavných funkcií:

 • Výkonný posúvač Revolution
 • Ľahko použiteľný Visual Composer
 • Ľahko importovateľné ukážkové rozloženia
 • Drag & Drop Page Builder
 • Optimalizované pre SEO, takže budete môcť osloviť viac ľudí
 • Video posuvníky
 • Široká škála krátkych kódov
 • WooCommerce pripravený

Táto vysoko prispôsobiteľná téma obsahuje aj množstvo ikon Fontello, z ktorých si môžete vybrať, takže sa zabavíte pri zdobení svojej stránky a pri jej vytváraní podľa seba. Ďalšie veci, ktoré si môžete ľahko prispôsobiť, sú farby a množstvo písiem Google.

K dispozícii sú dve možnosti posúvača: Swiper Slider, najlepšie pre galérie; a Revolution Slider.

Dizajnovo pôsobí táto téma profesionálne bez toho, aby bola nudná. Je čistý a bude mať všetko, čo zákazník potrebuje, bez toho, aby bol preplnený.

Táto téma nie je len pre zubárov. Je tiež vynikajúci pre iných zdravotníckych pracovníkov a podniky, ako sú nemocnice a lekárne / lekárnici.

Tí, ktorí by chceli používať Dentario ako online lekáreň, môžu využiť funkciu Obchod. Pretože je táto téma kompatibilná s WooCommerce, budete môcť svoj internetový obchod nastaviť okamžite.

Dentario je 100% responzívny – prispôsobuje sa a vyzerá vynikajúco na všetkých hlavných zariadeniach, ako sú smartfóny, tablety, notebooky a stolné počítače. Je tiež 100% pripravený na sietnicu. Má tiež komplexnú dokumentáciu o tom, ako nainštalovať a nastaviť tému, ako aj efektívny tím podpory, ktorý je vždy pripravený pomôcť vám, ak narazíte na nejaký problém.

Masívna dynamická téma

masívna dynamika

Masívna dynamika je živý tvorca webových stránok, ktorý sa môže pochváliť výkonnými funkciami, ktoré vám umožnia prevziať plnú kontrolu nad vašimi webovými stránkami.

Keďže ide o jediný živý textový editor na dnešnom trhu, umožňuje vám prispôsobiť sa podľa vašich predstáv – od pridávania/odstraňovania krátkych kódov až po zmenu rozloženia. Je 100% responzívny a pripravený na sietnicu, takže váš web bude vyzerať bezchybne na všetkých zariadeniach.

Najlepšie na tom je, že pre začiatočníkov to nebude ťažké. Len pár kliknutiami si budete môcť vytvoriť unikátnu webovú stránku. Existuje viac ako 70 krátkych kódov, ktoré môžete jednoducho pretiahnuť.

Hlavičky si môžete prispôsobiť – na výber je 15 rôznych štýlov a môžete tiež zmeniť podrobnosti, ako je veľkosť, poloha a správanie pri posúvaní.

Niektoré z výkonných doplnkov zahrnutých v tejto téme sú:

 • Vizuálny skladateľ
 • Posuvník revolúcie
 • WooCommerce
 • Master Slider
 • Prejsť na ceny
 • Kontaktný formulár 7
 • Mail Chimp

K dispozícii sú desiatky krásnych ukážok, z ktorých všetky môžete importovať len niekoľkými kliknutiami. Tento je tiež dobre zdokumentovaný a obsahuje videonávody, ktoré naučia nových používateľov, ako nainštalovať a maximalizovať tému.

„Kvalita ukážkových súborov je špičková a kódovanie je spoľahlivé. Okrem toho je zákaznícka podpora skvelá! Odporúčaná kúpa!” povedal jeden užívateľ.

Ďalší nadšený o dizajne: „Možnosť vidieť zmeny vášho dizajnu naživo v prednej časti pri práci. Kvalitný výber šablón, z ktorých si môžete vybrať, ktoré sa skutočne dodávajú so snímkami, ako je vidieť v ukážkach.“

Mnohí zákazníci vyjadrili svoje uznanie nielen prispôsobiteľnosti témy, ale aj vynikajúcemu tímu podpory, ktorý zaisťuje, že problémy, otázky a iné obavy budú vyriešené do 24 hodín alebo skôr.

Inštalatér Stavebníctvo

klampiarske stavby

Vynikajúci pre firmy, ako sú inštalatérstvo, stavebníctvo, stavebníctvo, pokrývačstvo, čistenie, renovácia a dodávatelia, Inštalatér od Chimp Studio je elegantný a moderný motív, ktorý si zákazníci určite zamilujú.

Niektoré z funkcií v obchode pre kupujúcich sú nasledovné:

 • Drag & Drop Page Builder, ktorý vám pomôže jednoducho vytvárať jedinečné rozloženia
 • Doplnok Revolution Slider
 • Preklad/WPML pripravený
 • Vlastný panel správcu
 • Šesť návrhov portfólia a rezervačný formulár
 • Neobmedzené farby a bočné panely umožňujúce širšie prispôsobenie
 • Obsahuje viac ako 650 písiem Google, z ktorých si môžete vybrať
 • Jednoduchý import ukážky jedným kliknutím, ktorý vám umožní, aby vaša stránka vyzerala presne ako ukážka

Táto téma je tiež 100% responzívna a prispôsobuje sa všetkým typom zariadení, ako sú smartfóny, tablety a notebooky. Sliders majú skvelý mobilný dizajn, takže máte istotu, že vaši zákazníci k nim budú mať prístup odkiaľkoľvek.

Vytvorenie webovej stránky sa môže zdať skľučujúce, ale nemusíte sa obávať kódu pre túto. Nástroj na tvorbu stránok Drag and Drop má pokročilý vizuálny editor, ktorý vám umožní vytvoriť štýlovú a profesionálne vyzerajúcu stránku. Existuje však aj veľa možností skráteného kódu, takže budete mať dostatok priestoru na preskúmanie.

Inštalatér je tiež priateľský k SEO, vďaka čomu dokážete osloviť viac zákazníkov. Dizajn a rozloženie témy sú čisté a moderné a sú užívateľsky prívetivé.

Ak niekedy narazíte na problémy s témou, môžete svoje obavy jednoducho postúpiť efektívnemu tímu zákazníckej podpory v Chimp Studio, čo vám uľahčí aktualizáciu, riešenie problémov a údržbu vašej lokality. Má tiež rozšírený súbor pomocníka a dokumentáciu, ktoré vám pomôžu pri každom kroku.

Čítať:  Kybernetická bezpečnosť a sociálne médiá – ako zostať v bezpečí

Téma Dentalux

Dentalux je 100% responzívna téma WordPress vytvorená špeciálne pre zubárov a iné zdravotnícke firmy.

Firmy súvisiace s medicínou, ako sú kliniky, nemocnice a lekárne, môžu využiť čistý firemný dizajn tejto témy s nasledujúcimi kľúčovými funkciami:

 • Posuvník Revolution And Swiper
 • Vizuálny skladateľ a
 • Veľa vlastných krátkych kódov a miniaplikácií, z ktorých si môžete vybrať
 • Základná mriežka
 • Skladateľ PO
 • 100% responzívny a pripravený na sietnicu
 • Funkcia kalendára stretnutí
 • Inštalácia ukážky jedným kliknutím
 • Webové písma Google

Na vytvorenie profesionálne vyzerajúcej webovej stránky nepotrebujete mať žiadne predchádzajúce skúsenosti s kódovaním. Okrem jednoduchej inštalácie a aktualizácií, Dentalux ponúka ukážkovú inštaláciu na jedno kliknutie pre tých, ktorí chcú, aby webová lokalita vyzerala presne ako demo, čo znamená, že si budete môcť vytvoriť stránku len niekoľkými kliknutiami.

Dizajn má ten správny pomer textu a fotografií. Skvelé farby, obrázky a ikony vytvárajú vkusné rozloženie, v ktorom sa zákazníci môžu ľahko orientovať. Na jedinej stránke môžu vaši zákazníci jednoducho získať prístup k službám a ponukám vašej spoločnosti, referenciám zákazníkov a profilom členov tímu.

Môžu si tiež jednoducho dohodnúť stretnutie pomocou funkcie Kalendár stretnutí. Keďže téma je 100% responzívna a prispôsobuje sa všetkým typom zariadení, môžu na túto stránku ľahko pristupovať odkiaľkoľvek a dohodnúť si schôdzky pomocou telefónu, tabletu alebo notebooku.

Niektoré z funkcií rozloženia zahŕňajú rôzne štýly atraktívnych hlavičiek, rozloženie strán v rámčekoch/širokých stranách a efekty vznášania. Niektoré z dostupných vlastných miniaplikácií sú Twitter, Instagram, Obľúbené príspevky, Flickr a Nedávne príspevky.

Ak narazíte na problémy, spoľahlivý tím podpory vám bude vždy pripravený pomôcť – čo je funkcia, ktorú mnohí zákazníci naďalej ospevujú. K dispozícii je aj veľmi užitočná online dokumentácia.

Lekárska téma OneLife

jeden život

Lekárska a zdravotná téma WordPress, OneLife Medical bol vyrobený pre kliniky kozmetickej/plastickej chirurgie a iné medicínske podniky.

Úžasné rozloženie je čisté a moderné a ľahko sa v ňom orientuje. Je tiež 100% responzívny a pripravený na sietnicu, takže vaša stránka bude vyzerať bezchybne na všetkých hlavných zariadeniach (smartfón, laptop, tablet, desktop).

„Esteticky krásna téma vyniká svojou originalitou, jednou z mojich obľúbených tém. Presne prispôsobené činnosti estetickej chirurgie a všetkému, čo s jej doménami súvisí. Preto OneLife Medical podpora si zaslúži mať všetky hviezdy,“ uviedol jeden zákazník v recenzii.

Návštevníci stránky budú pohostení ostrými fotografiami vo vysokom rozlíšení a elegantnou grafikou – budete mať na výber zo štyroch možností domovskej stránky: Predvolená domovská stránka, Moderná domovská stránka, Domovská stránka obchodu a Galéria pred/po.

Ďalšie dôležité funkcie zahrnuté v balení sú:

 • Revolúcia a posúvače vrstiev
 • Výkonný Visual Composer
 • Vopred definované dvojfarebné skiny
 • Funkcia Drag and Drop
 • Menovací formulár
 • Pripravené pre WooCommerce a kompatibilné s WPML

Môžete tiež jednoducho vytvoriť zoznam lekárov a personálu s poverovacími a ďalšími dôležitými informáciami. Doplnok WooCommerce vám tiež umožní založiť obchod len niekoľkými kliknutiami.

Prispôsobenie je jednoduché – existuje veľa možností farebných schém, štyri typy formátov blogu, štyri typy mriežok, deväť štýlov hlavičiek a desiatky vlastných krátkych kódov

Pre zákazníkov, ktorí si chcú rezervovať návštevu online, je k dispozícii možnosť schôdzkového formulára. Pre kliniky, ktoré majú viacero pobočiek, je k dispozícii aj vyhľadávač predajní s mapou.

Táto téma sa neobmedzuje len na kozmetické kliniky a plastických chirurgov. Farmaceutiká, nemocnice a iné zdravotnícke spoločnosti by tiež profitovali zo širokej škály funkcií.

Medical Health je dobre zdokumentovaný a má komplexnú vedomostnú základňu, video tutoriál a podporu komentárov/fóra, takže máte istotu, že všetky vaše obavy sú vyriešené.

Reštaurácia Kaviareň WordPress Téma

chutné

Hľadáte platformu na propagáciu vašej firmy s potravinami/nápojmi? Reštaurácia Kaviareň môže byť pre vás téma WordPress. Ak chcete bezplatnú tému, skúste našu tému Reštaurátor a tiež sme tu pokryli viac tém pre pohostinstvo.

Táto téma je tiež vynikajúca pre bary, pekárne a iné podniky súvisiace s jedlom a nápojmi a má funkcie, ktoré vám umožnia vytvoriť krásnu webovú stránku pomocou nasledujúcich výkonných funkcií:

* Posuvník revolúcie
* Mega Menu
* MailChimp
* Portfólio kocky
* Kompatibilné s WPML a pripravené na preklad
* Icon Font Manager – má viac ako 1200 prémiových ikon
* Rozloženie Ninja Forms
* FoodPress
* Staviteľ drag and drop

Nenechajte sa zastrašiť sofistikovaným vzhľadom – budete môcť prísť s vlastnou stránkou len niekoľkými kliknutiami bez toho, aby ste sa museli učiť kód. Možné sú aj jednoduché ukážky na jedno kliknutie.

K dispozícii je Live Customizer, ktorý vám umožní vykonávať všetky úpravy a formátovanie na prednej strane. Váš nákup bude obsahovať aj menu a rezervačný doplnok Foodpress.

Táto téma predvedie ponuku aj prezentáciu pomocou veľkých obrázkov a množstva trendových písiem. Môžete si vybrať z viac ako 20 rozložení pre pätu a hlavičku a orámovanú/celú šírku.

Okrem toho, že je 100% responzívna (bude vyzerať vynikajúco na všetkých zariadeniach), je táto téma tiež blesková – váš web bude mať vysokú rýchlosť. Je tiež šetrný k SEO, takže môžete osloviť viac návštevníkov stránky.

Čítať:  615 titulkov do auta pre Instagram, ktoré oživia vašu angažovanosť v roku 2024

Téma obsahuje HD video tutoriály, ktoré vám pomôžu začať a poskytnú vám to podstatné. K dispozícii je tiež kontextový pomocník na informačnom paneli, ktorý poskytuje informácie o funkciách, ktoré si práve prezeráte. Ak narazíte na problémy, môžete jednoducho kontaktovať Help Desk témy a získať odpoveď do 8 hodín alebo menej.

Téma WordPress Builders

stavitelia

The Builders je téma WordPress vytvorená pre stavebné a opravárenské služby, dodávateľov a architektonické spoločnosti.

Okrem toho, že táto téma je 100% responzívna a pripravená na sietnicu, obsahuje aj nástroje, ktoré potrebujete na jednoduché vytvorenie stránky, na ktorej je navigácia hračkou.

Tu sú niektoré z hlavných funkcií, ktoré sú pre kupujúcich pripravené:

 • Posuvník revolúcie
 • Vizuálny skladateľ
 • WPML pripravený
 • WooCommerce
 • PSD súbory Photoshopu
 • MailChimp
 • Kontaktný formulár 7
 • Možnosť pozadia videa
 • 800+ ikon písma IcoMoon

Nepoznáte kód? The Builders má možnosť inštalácie ukážky, ktorá vám umožňuje importovať ukážku doslova niekoľkými kliknutiami. Má tiež nástroj na tvorbu stránok drag and drop, vďaka ktorému vytvoríte profesionálne vyzerajúci web za pár minút.

Ak však chcete robiť veci sami, môžete použiť vlastný štýl CSS témy. Prispôsobenie je jednoduché, pretože si môžete vybrať z neobmedzených farieb a verzií hlavičky, ako aj Google Fonts a viac ako 800 ikon IcoMoon. K dispozícii je tiež flexibilný mriežkový systém 1200, ktorý má 12 stĺpikov.

Na návštevníkov vašej stránky zapôsobí nielen čisté a atraktívne rozloženie, ale budú si môcť vychutnať aj jednoduchú navigáciu. Všetko, čo potrebujú, je na stránke, od blogu až po služby; z profilov zamestnancov do galérie.

Ak narazíte na problémy alebo máte otázky, môžete jednoducho kontaktovať ich tím zákazníckej podpory, ktorý vám rýchlo odpovie. K dispozícii je aj podrobná dokumentácia, ktorá novým používateľom pomôže pri práci s témou.

Reštaurácia

reštaurácia

Založenie reštaurácie je náročné – okrem starostlivosti o jedlo sa majitelia musia uistiť, že je zabezpečená aj ich online prítomnosť. To je dôvod, prečo existuje potreba rýchlej a efektívnej webovej stránky, aby sa tam dostalo meno vašej reštaurácie.

Reštaurácia je vysoko prispôsobiteľná téma WordPress, ktorá vám umožní propagovať vaše jedlo a osloviť viac ľudí.

Niektoré z hlavných funkcií sú nasledovné:

 • Tri vlastné šablóny blogu – Blog/Novinky, Posuvné menu, Galéria
 • Súbor PSD, ktorý môžete upravovať
 • 33 fontov na výber
 • Neobmedzené farby
 • Doplnok elektronického obchodu Cart66
 • Kontaktný formulár 7

Táto téma vám umožňuje vytvoriť posuvný jedálny lístok, ktorý obsahuje všetky informácie o vašich položkách (tj názov, cenu, fotografiu a popis), nie nepodobný tej, ktorú máte vo svojej skutočnej reštaurácii. Fotografie je možné aj priblížiť, takže vaši zákazníci sa budú môcť skutočne sústrediť na výber jedla.

Existuje veľa miniaplikácií (vrátane najnovšieho tweetu, Máp Google a najnovšieho príspevku), ako aj krátkych kódov (stĺpce, tlačidlá). Toto bolo tiež zakódované s ohľadom na SEO, takže vaša firma bude môcť osloviť viac ľudí.

Ak narazíte na problémy, reštaurácia má fórum podpory, kde môžete uverejňovať svoje otázky a iné obavy. Budete tiež môcť vyhľadávať predchádzajúce témy, o ktorých sa hovorilo.

Reštaurácia je responzívna, takže máte istotu, že vaši zákazníci budú mať prístup k skvelej stránke na všetkých zariadeniach, ako sú telefóny, notebooky a tablety.

Grand Restaurant

veľká reštaurácia

Chcete oživiť svoju reštauráciu/kaviareň? Začnite vytvorením atraktívnej webovej stránky.

Grand Restaurant je téma WordPress vytvorená pre kaviarne, reštaurácie a iné podobné podniky. Už jeden pohľad na ich ukážku ukazuje, prečo je to jedna z najlepších tém jedla: je čistá, moderná a štýlová.

Táto téma umožňuje komukoľvek vytvoriť webovú stránku – to znamená, že znalosť kódu nie je potrebná. Profesionálne vyzerajúcu stránku môžete jednoducho vytvoriť pomocou intuitívneho nástroja na tvorbu živého obsahu, ktorý má živý náhľad, takže výsledky môžete vidieť hneď.

Tu sú niektoré z kľúčových funkcií, ktoré majú kupujúci k dispozícii:

 • Posuvník revolúcie
 • Yoast SEO
 • WMPL pripravený
 • MailChimp
 • WooCommerce
 • Kontaktný formulár 7

Tí, ktorí majú doručovaciu službu, môžu využiť doplnok WooCommerce témy, kde si zákazníci môžu objednať jedlo a vybrať si medzi online a offline platobnými možnosťami.

„Vrelo odporúčam túto tému každému, kto potrebuje flexibilitu, pokiaľ ide o nastavenie jedálneho lístka v reštauráciách,“ uviedla jedna recenzia a zdôraznila, že kvalita kódu je výnimočná.

Téma má viac ako 300 možností, ktoré môžete použiť na prispôsobenie svojej webovej stránky. Prichádzajú aj so živou ukážkou. Môžete tiež importovať ukážkový obsah jediným kliknutím.

„Šablóna je úžasná! Bohaté na funkcie a možnosti. Ešte dôležitejšie je, že vývojár poskytuje vynikajúcu zákaznícku podporu, keď sa vyskytnú problémy. Určite odporúčam,“ zúril jeden zákazník.

Tím podpory bude 24 hodín denne, 7 dní v týždni, aby vyriešil vaše problémy (majú systém predaja vstupeniek) a komplexná dokumentácia zaistí, že viete, kde začať a ako sa pohybovať po celej webovej lokalite.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE