Previesť na obrázky WebP na WordPress

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako zlepšiť čas načítania stránky, je poskytovať menšie obrázky pomocou formátu obrázka, ktorý lepšie zvláda kompresiu obrázkov. Jedným z novších formátov obrázkov na riešenie optimalizácie stránok je WebP. The WebP obrázok formát zvyčajne vytvorí obrázok, ktorý je o 30 % menší ako verzia JPG.

Existuje množstvo doplnkov, ktoré sa postarajú o konverziu obrázkov WebP pre vašu stránku.

JetPack

Jetpack je plugin so službou, ktorá zvládne WebP konverzia obrázkov priebežne pre všetky obrázky na vašom webe pre používateľov na vašom webe pomocou prehliadačov, ktoré podporujú formát obrázkov WebP.

EWWW Image Optimizer

EWWW Image Optimizer je plugin, ktorý má veľké množstvo funkcií a optimalizuje všetky obrázky stránok na WebP pomocou hromadného optimalizátora. Ak používate Povolenie vyrovnávacej pamäte plugin pre celostránkovú vyrovnávaciu pamäť, môžete použiť funkciu servera WebP, ktorú obsahuje.

Predstavte si

The Predstavte si plugin obsahuje službu, ktorá sa zaoberá konverziou obrázkov WebP. Imagify obsahuje možnosť ponechať si pôvodné obrázky pred optimalizáciou, ako aj ponechať samostatnú verziu obrázka WebP optimalizovanú pre obrázky.

ShortPixel

The ShortPixel plugin zahŕňa službu, ktorá bude optimalizovať obrázky stránok a konverziu obrázkov WebP. ShortPixel má tiež konverziu obrazu za chodu pomocou ich CDN. ShortPixel tiež zahŕňa integráciu v Autooptimalizovať plugin pre ShortPixel CDN podpora konverzie obrazu za chodu pre obrazové formáty WebP a AVIF.

Čítať:  Divi vs Elementor: Najlepší tvorca stránok WordPress ...

WebP Express

Posledný plugin, ktorý sa bude týkať, je Webp Express. Doplnok WebP Express vám umožní hromadne konvertovať obrázky stránok do formátu obrázkov WebP a potom ich podávať na webe bez veľkého nastavovania.

Ak vám záleží na rýchlej stránke pre používateľov vašich stránok, potom budete môcť slúžiť a WebP obrázok verzia zlepší čas načítania vašej stránky.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE