Priama recenzia: Je to legitímne a stojí za to vyskúšať?

Forthright je web s prieskummi, kde môžete dostať zaplatené za zdieľanie svojich názorov na všetky typy tém, od občerstvenia po konšpiračné teórie.

Toto je jedna z niekoľkých stránok, ktoré ponúkajú platené prieskumy. Medzi konkurentmi Forthright patria SurveyJunkie a Swagbucks. Jednou pozoruhodnou funkciou, ktorá Forthright odlišuje, je to, že vám stačí zarobiť 0,01$, aby ste dostali zaplatené, zatiaľ čo väčšina podobných webov vyžaduje, aby ste zarobili 5–15$.

To je významná výhoda, ale ako si Forthright stojí proti konkurencii v iných ohľadoch? Je to dobré miesto, kde si zarobiť peniaze, alebo by ste mali skúsiť iný web?

Poslali sme nášho profesionálneho testera, aby to prešetril.

01. Oplatí sa používať Forthright?

Priamy (tiež nazývaný Forthright Surveys) je jedným z najlepšie vyplácajúcich webov s odmenami, ktoré sme testovali, a má v prospech aj ďalšie body, ako sú rýchle výplaty a, ako už bolo spomenuté, veľmi nízky minimálny prah pre odkúpenie.

Forthright ako taký rozhodne stojí za vyskúšanie, pokiaľ radi vyplňujete prieskumy.

To znamená, že aj relatívne dobre platené prieskumné weby, ako je Forthright, v absolútnych hodnotách v porovnaní s tradičnejšími prácami príliš neplatia. Ak potrebujete vyšší príjem, než môže Forthright ponúknuť, pozrite sa na náš zoznam nápadov na postranný náhlenie a zistite, či vás nejaký osloví.

Tu sú niektoré z odmien, ktoré sme získali z prieskumov na Forthright.

Koľko môžete reálne zarobiť?

Forthright sme testovali asi 3½ hodiny.

Tu je to, čo sme zarobili:

Hodinová sadzba* Priemerný čas na uplatnenie odmien (0,01 USD) Čas dostať zaplatené Miera dokončenia ankety
2,94 $ Asi 0,5 hodiny Okamžitá platba 32%

Na rozdiel od niektorých webov Forthright nerobí žiadne konkrétne tvrdenia o tom, koľko presne môžete zarobiť za hodinu, deň alebo mesiac na ich webe.

Poskytujú informácie o potenciálnych zárobkoch zo svojich partnerských prieskumov (ktoré sú jedným z dvoch typov prieskumov, ktoré ponúkajú), ale niektoré z týchto informácií sú protichodné. Keď sme použili Forthright, stránka nám povedala, že môžeme zarobiť 5 $ denne z partnerských prieskumov; ich blog však hovorí, že si môžete zarobiť až 10 dolárov za deň. 1

Predpokladaný denný zárobok 5 USD z partnerských prieskumov na Forthright.Stránka Forthright uviedla, že by sme mohli zarobiť 5$ za deň z ich partnerských prieskumov, ale ich blog uvádza vyššie číslo 10$.

Bohužiaľ sme zistili, že oba tieto odhady boli trochu prehnané:

Čo hovorí Forthright Čo sme našli
S partnerskými prieskumami spoločnosti Forthright môžete zarobiť 5–10 USD denne. Z partnerských prieskumov spoločnosti Forthright sme zarobili asi 1,47 $ za hodinu; pri tomto tempe by zarábaní 5–10 USD trvalo asi 3½–7 hodín, čo je veľa času na investovanie každý deň.

Aj keď tvrdenia Forthrightu neobstáli pri skúmaní, stále sme zistili, že ich sadzby sú v porovnaní s tým, čo ponúka väčšina ostatných prieskumných webov, slušné.

Ďalší pre a proti na zváženie

Klady

 • Je to úplne zadarmo

 • K dispozícii je bonusový program (s bonusmi vyplácanými okamžite a automaticky)

 • Flexibilné možnosti spätného odkúpenia (vrátane kryptomien)

 • Žiadna minimálna čiastka na odkúpenie

 • Okamžité platby

Nevýhody

 • Prieskumy sú jedinou dostupnou úlohou

 • Žiadne odmeny za prieskumy, ktoré vás diskvalifikujú

 • Žiadne odmeny za zodpovedanie profilových otázok prieskumu

 • Žiadny bonus za registráciu

 • Žiadne bonusy za odporúčanie priateľov

 • Žiadna aplikácia

02. Ako fungujú odmeny na Forthright?

Priame odmeny sa počítajú v dolároch (nie v bodoch, ako na niektorých prieskumných weboch). Vďaka tomu je možné ľahko a ľahko zistiť, koľko peňazí ste nazhromaždili.

Koľko potrebujete zarobiť, aby ste dostali výplatu?

Forthright hovorí, že neexistuje žiadna minimálna čiastka, ktorú potrebujete, aby ste mohli vyplatiť svoje odmeny na ich webe. 2

Ako dlho trvá dostať zaplatené?

Forthright hovorí, že svoje odmeny môžete získať okamžite, čo zodpovedalo našim skúsenostiam. Odmenu sme dostali e-mailom ihneď potom, čo sme dokončili proces uplatnenia.

Je nejaký limit, koľko si môžete zarobiť?

Neexistuje žiadny pevný limit, koľko môžete s Forthright zarobiť. Úplne záleží na tom, koľko prieskumov urobíte.

Dôjdu vám niekedy prieskumy na Forthright?

Na webe Forthright sú dva typy prieskumov. Jeden typ – vlastné prieskumy Forthright – má obmedzenú dostupnosť.

Druhý typ, súbor partnerských prieskumov, ktorý sme už spomínali, je podľa Forthright „takmer neobmedzený“. To zodpovedalo našim skúsenostiam. Pri kontrole webu sme vždy našli množstvo partnerských prieskumov, ktoré sme mohli vykonať.

Je Forthright legitímna?

Áno, Forthright je legitímna (a nie podvod). S uplatnením našich odmien sme nemali žiadne problémy a poslali nám našu darčekovú kartu, ako sme sľúbili.

Forthright je skutočná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2014 a bola predtým známa ako innoPoll. Sídli v New Yorku a prevádzkuje ho spoločnosť Bovitz, Inc. Môžete sa pozrieť Stránka Trustpilot spoločnosti Forthright na prečítanie ďalších užívateľských recenzií tohto webu, hoci k februáru 2024 existuje relatívne málo hodnotení.

03. Spôsoby, ako zarobiť peniaze na Forthright

V skutočnosti existuje len jeden spôsob, ako zarobiť peniaze na Forthright – vykonávaním prieskumov. To znamená, že existuje aj bonusový program, ktorý vám pomôže zvýšiť vaše príjmy.

Než začnete zarábať peniaze, musíte sa zaregistrovať. Postup, ako to dosiahnuť, je popísaný nižšie.

Prihlasovanie

Ak sa chcete zaregistrovať do Forthright, musíte najskôr zadať e-mailovú adresu a potom odpovedať na nasledujúce profilovacie otázky:

 • žijete v USA?
 • V akom roku ste sa narodil?
 • Akého ste pohlavie?
 • Aké je vaše PSČ?

Potom vyhľadajte vo svojej doručenej pošte e-mail obsahujúci odkaz, pomocou ktorého môžete potvrdiť svoju e-mailovú adresu.

Forthright taktiež odporúča overiť svoje telefónne číslo. Hovoria, že to im umožní platiť vám rýchlejšie. Kým neoveríte svoje telefónne číslo, nemôžete tiež pristupovať k partnerským prieskumom (čo sú opäť jeden z dvoch typov prieskumov, ktoré Forthright ponúka).

Vzhľadom na to, že partnerské prieskumy sú najľahšie k nájdeniu na Forthright, bude pre vás ťažké zarobiť na webe veľa peňazí, pokiaľ k nim nebudete mať prístup. Pokiaľ chcete web pravidelne používať, je najlepšie overiť svoje telefónne číslo.

Naša skúsenosť

Nášmu testerovi trvalo len pár minút, kým sa zaregistroval k účtu Forthright. Overenie telefónneho čísla jej však trvalo niekoľko pokusov, pretože mala problémy so sprevádzkovaním overenia kódu.

Potom na stránke klikla na „Môj účet“ a vytvorila heslo. Prišlo nám divné, že nás Forthright pri nastavovaní účtu nepožiadal o heslo (umožňujú vám prihlásiť sa pomocou e-mailového odkazu, pokiaľ ste si ho ešte nevytvorili). Ak chcete vytvoriť heslo, prejdite na „Môj účet“ a potom na „Predvoľby“.

Vytvorenie hesla pre prieskumný web Forthright.Heslo sme vytvorili po tom, čo sme sa zaregistrovali do Forthright.

Potom, čo sme sa zaregistrovali na Forthright, skontrolovali sme náš zostatok, aby sme sa uistili, že sme nedostali žiadne bonusové odmeny. Nemali sme, čo sa očakávalo, ale stále je to mierne sklamanie (pre kontext, mnoho konkurentov Forthrightu ponúka skromné ​​bonusy za registráciu).

Vykonávanie prieskumov

Rovnako ako mnoho podobných webov má Forthright „Otázky na profil prieskumu“, ktoré sa zameriavajú na kľúčové demografické informácie (napr. sa môžu pýtať na vaše pohlavie, vek a povolanie).

Zatiaľ čo mnoho webov vás za vyplnenie týchto typov otázok odmeňuje, Forthright nie. Hovorí sa, že zodpovedanie profilových otázok im umožňuje priradiť vám najvhodnejšie prieskumy. To môže znamenať, že sa s väčšou pravdepodobnosťou kvalifikujete (a dostanete zaplatené) pre ďalšie prieskumy, ale neexistuje spôsob, ako potvrdiť, či je to pravda.

Ak sa rozhodnete, že chcete odpovedať na otázky profilu Forthright's Survey, môžete ich nájsť tak, že prejdete na „Môj účet“ a potom na „Profil“.

Priame prieskumy, ktoré platia

Našťastie vám ostatné prieskumy na Forthright skutočne platia (ak sa na ne aspoň kvalifikujete). Okrem profilových otázok prieskumu existujú na webe Forthright dva ďalšie typy prieskumov: 3

 1. Priame prieskumy: Toto sú prieskumy od samotného Forthright. Web hovorí, že sú „jednoduché a nie je ťažké ich dodržať“. Zistili sme, že sú lukratívne, ale nepolapiteľné, pretože sme počas 3½ hodiny testovania videli (a dokončili) iba dva z týchto prieskumov.
 2. Partnerské prieskumy: Opäť sa jedná o prieskumy tretích strán. Web Forthright hovorí, že partnerské prieskumy môžu byť podrobnejšie ako ich vlastné prieskumy. Zistili sme, že sú menej lukratívne ako Forthright, ale boli oveľa voľnejšie dostupné.

Jednou z výrazných nevýhod Forthright je nedostatok odmien za neúspešné pokusy o dokončenie partnerských prieskumov. Mnoho webov vám dá malú cenu útechy (obvykle asi 0,5-2 centy) za pokus o prieskum, ktorý vás diskvalifikuje. Forthright vám za väčšinu svojich prieskumov žiadne také odmeny neposkytuje.

Získavate však odmeny – vo forme vernostných bonusov – za neúspešné pokusy o dokončenie vlastných prieskumov Forthright. Viac podrobností o systéme vernostných bonusov prinesieme v ďalšej časti.

Dostupné priame prieskumy.Nevideli sme mnoho Forthright prieskumov, ale tie, ktoré sme dokončili, boli slušné príjmy.

Naša skúsenosť

Náš tester dokončil všetky otázky profilu prieskumu. Tie zahŕňali 44 otázok, ktoré boli potrebné na dokončenie jej úplného profilu, a potom 8 otázok na dokončenie jej „Automobilového profilu“. Prvému to trvalo asi 12 minút a druhému len asi minútu; ani jeden nepriniesol žiadnu odmenu.

Prieskumy profilu na webe prieskumu ForthrightDokončili sme tieto profily na Forthright, ale nezískali sme za to žiadne body.

Náš tester taktiež dokončil 19 ďalších prieskumov, vrátane dvoch vlastných a 17 partnerských prieskumov spoločnosti Forthright. Z nich:

 • 6 boli úspešní a dali nám odmeny.
 • 13 bolo neúspešných a nedalo nám žiadnu odmenu.

Najlepší prieskum: 14,29 $ za hodinu

Najlepší prieskum, ktorý sme dokončili, bol ten, ktorý nám zaplatil 5 USD za 21 minút práce – čo zodpovedá hodinovej sadzbe 14,29 USD.

Najhoršia skúsenosť s prieskumom: 0 USD za hodinu

Najhoršia skúsenosť s prieskumom, ktorú sme mali, bola s prieskumom, ktorý sa zasekol na prázdnej obrazovke po tom, čo sme na ňom strávili 7 minút. Keď sme sa pokúsili vrátiť k prieskumu, dostali sme chybovú správu.

Diskvalifikácia z jedného z prieskumov ForthrightAsi dve tretiny prieskumov Forthright, o ktoré sme sa pokúsili, nám nepriniesli žiadnu odmenu.

Kvalifikácia na vernostný bonus

Niektoré webové stránky majú veľmi komplikované bonusové programy a vyžadujú, aby ste bonusové body získali buď ručne, alebo trpezlivo čakali dni – alebo dokonca týždne – na získanie bonusu. Forthright má na druhej strane veľmi jednoduchý bonusový program, ktorý je, pokiaľ si uvedomujeme, automatický a okamžitý.

Bonusový program sa však vzťahuje iba na vlastné prieskumy spoločnosti Forthright a nie na prieskumy jej partnerov.

Za každý prieskum Forthright, ktorý absolvujete, či už sa kvalifikujete alebo nie, získate „vernostný kredit“. Pokiaľ získate tri vernostné kredity, získate vernostný bonus vo výške 2 $. Inými slovami, stačí sa pokúsiť o tri prieskumy Forthright, aby ste získali bonus 2$, čo je celkom štedré.

Problém je v tom, že ako sme už spomínali, Forthright prieskumy nie sú dostupné príliš často. Za 3,5 hodiny používania webu (s testovaním rozloženým do niekoľkých týždňov) sme našli iba dva prieskumy Forthright, ktoré treba vykonať.

Naša skúsenosť

Nevyplnili sme dostatok Forthright prieskumov, aby sme získali vernostný bonus, takže sme túto funkciu nemohli otestovať.

Postup vernostného bonusu na webe Forthright odmien.Dokončili sme iba dva prieskumy Forthright. Potrebovali sme troch, aby sme získali bonus za vernosť.

04. Ako uplatniť svoje body a dostať zaplatené

Uplatnenie odmien Forthright je jednoduché. Ako sme už spomínali, Forthright hovorí, že neexistuje žiadna minimálna hranica pre vyplatenie (tj môžete vyplatiť potom, čo zarobíte iba 0,01 $). To je veľké plus; niektoré stránky sa vyznačujú prekvapivo vysokými prahovými hodnotami na uplatnenie, čo značne sťažuje zhromažďovanie vašich príjmov.

Forthright tiež hovorí, že svoje odmeny obdržíte okamžite potom, čo ich uplatníte, a my sme si objednali Tango Card ihneď, ako sme sľúbili.

Tu sú rôzne spôsoby, ako získať svoje odmeny na Forthright:

PayPal

Svoje odmeny Forthright je možné uplatniť prostredníctvom PayPal. To však nemusí byť vždy najlepší spôsob, ako vybrať peniaze, pretože niektoré online správy tvrdia, že za výbery cez PayPal nižšie ako 10 USD je účtovaný poplatok 0,25 USD.

Túto metódu vykúpenia sme sami nevyskúšali, takže to nemôžeme definitívne potvrdiť.

Uplatnenie odmien PayPal na webe prieskumu Forthright.Pokiaľ chcete uplatniť svoje odmeny touto metódou, budete musieť prepojiť svoj účet PayPal spojený s vašou e-mailovou adresou Forthright.

Karta Tango

Jedná sa o typ karty, ktorú môžete použiť na získanie darčekových kariet od desiatok predajcov. Stručne povedané, je to ako darčeková karta, ktorú môžete použiť na nákup iných darčekových kariet.

Pomocou tejto metódy sme vyplatili naše odmeny za priame platby. Spoločnosť Forthright nám okamžite zaslala e-mailom našu kartu Tango.

Tu sú niektorí z predajcov, ktorých sme videli na zozname darčekových kariet, ktoré sme mohli zakúpiť s našou kartou Tango:

 • Walmart
 • Amazonka
 • eBay
 • Uber
 • Instacart
 • Starbucks
 • IKEA
 • Airbnb
 • Sephora

Náš tester sa rozhodol získať kartu DoorDash. Trochu prekvapivo mala karta, ktorú sme dostali, hodnotu 10,39 USD, čo je presná čiastka, ktorú sme vykúpili. Na mnohých iných weboch sme boli schopní preplatiť iba darčekové karty v nominálnych hodnotách 5$ alebo 10$ (a niekedy len 1$).

Uplatnenie odmien pomocou karty Tango zakúpenej za priame zárobky.Náš tester použil svoje odmeny Forthright na získanie karty Tango Card, ktorú potom použila na získanie darčekovej karty DoorDash.

Je tiež možné použiť kartu Tango na darovanie na charitu. Možnosti, ktoré sme videli, zahŕňali:

 • Americký červený kríž
 • American Cancer Society
 • Fond čistej vody
 • Nádej pre Ukrajinu
 • Nadácia národného parku
 • Špeciálne olympiády

Darčeková karta Amazon

Svoje odmeny Forthright môžete tiež uplatniť ako darčekovú kartu Amazon. Na rozdiel od iných darčekových kariet, ktoré môžete získať od Forthright, to môžete urobiť priamo bez toho, aby ste najprv získali kartu Tango.

Túto metódu odkúpenia sme netestovali, takže nemôžeme s istotou povedať, či existuje minimálna čiastka pre odkúpenie a ak áno, aká je. Ako už bolo spomenuté, na niektorých weboch môžete získať darčekové karty iba v nominálnych hodnotách 5$ alebo 10$, ale na Forthright naše skúsenosti s vyplácaním karty Tango Card o tom trochu pochybujú.

Charitatívne dary

Forthright má tiež možnosť darovať svoje body na charitu priamo (bez predchádzajúceho získania karty Tango).

Neskúšali sme túto metódu vyplatenia, takže sme nemohli určiť, či s tým boli spojené nejaké poplatky, ani skontrolovať tvrdenia spoločnosti Forthright, že nemajú žiadnu minimálnu hranicu pre vyplatenie (tj aby sme skontrolovali, či môžete vyplatiť prostredníctvom charitatívneho daru s akýmkoľvek zostatkom 0,01 $ alebo viac).

Je pozoruhodné, že pre túto metódu vykúpenia bola jedinou charitatívnou možnosťou, ktorú sme videli dostupnou, Habitat for Humanity (charitatívna organizácia pre dostupné bývanie). Ak by ste chceli viac spôsobov darovania, možno by bolo lepšie uplatniť svoje odmeny ako kartu Tango.

bitcoin

Web Forthright hovorí, že svoje odmeny Forthright môžete uplatniť ako bitcoiny prostredníctvom účtu Coinbase. (Coinbase je digitálna menová peňaženka, ktorá vám umožňuje nakupovať a predávať kryptomeny.)

Napriek tomuto tvrdeniu sme v skutočnosti nezaznamenali bitcoin medzi možnosťami spätného odkúpenia na Forthright. 4

Zobrazenie možností odkúpenia na webe prieskumu Forthright Keď sme vyplácali peniaze, bitcoiny v opciách na odkúpenie chýbali.

Pretože sme sa nepokúsili vykúpiť žiadny bitcoin, nemohli sme potvrdiť, či je aktuálne k dispozícii ako možnosť odkúpenia, zistiť, či sa naň vzťahujú nejaké poplatky, ani skontrolovať minimálnu hranicu pre odkúpenie.

Čítať:  10 najlepších robotov LinkedIn pre jednoduchú automatizáciu v roku 2024

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE