Príbeh migrácie z Magento 1 na WooCommerce

Ak ste prevádzkovali maloobchod okolo roku 2010, je pravdepodobné, že ste v tom čase mali skúsenosť ako mnohí iní. Web ponúkol novú príležitosť na rozšírenie vášho fyzického obchodu a Magento bolo pre túto prácu tým najlepším riešením. Takže ste našli svoju platformu, vytvorili svoju stratégiu, požiadali ste jedného zo svojich dôveryhodných zamestnancov, aby zažiaril ako produktový fotograf, a zapli kancelársky počítač, aby ste sa mohli pustiť do práce.

Keď ste začali budovať svoju stránku, čoskoro ste si uvedomili, že vytvoriť dokonalý obchod znamená sedieť v kancelárii a snažiť sa naučiť nový softvér namiesto predaja. Najať si miestneho vývojára nebolo lacné, no nakoniec stránka obsahovala všetko, čo ste si mysleli, že chcete, a začali ste ju propagovať všade. Predaje sa zvyšovali, ale nikdy nenaplnili vaše očakávania.

Počas niekoľkých nasledujúcich rokov ste si prostredníctvom spätnej väzby od zákazníkov a vlastného testovania uvedomili, že váš pomalý predaj nebol o zásobách alebo o uspokojovaní potrieb spotrebiteľov. Stránka sa spomalila na indexové prehľadávanie, váš webový vývojár sa stal ťažšie dostupným a produktové stránky sa neobjavovali vo vyhľadávačoch. Bolo treba niečo zmeniť. Prestavba vašej webovej stránky je však nákladná a časovo náročná a vy ste nechceli robiť ďalší projekt. Kým si musel.

Koniec Magenta 1

Koncom roka 2018 sa Oznámila to organizácia Magento že podpora pre Magento V1 (pravdepodobne verzia, ktorú používate) skončí 30. júna 2020. Takže po nájdení správnej osoby, ktorá vykoná prácu na inovácii, optimalizácii a prebudovaní vášho obchodu, aby ste podporili predaj hľadáme, softvér, na ktorom beží váš obchod, teraz nebude modernizovaný, optimalizovaný ani aktualizovaný. Čo by ste teda mali robiť ďalej? Carpe Diem! Pozrite sa na skvelú príležitosť na inováciu – a vytvorte stránku svojich snov, ktorá je väčšia, silnejšia a rýchlejšia ako predtým.

Case in Point: Cesta vpred pre malý podnik v Houstone

Koncom minulého roka Cigary svetovej triedy Stogies v Houstone si uvedomili, že po piatich rokoch vo svojom internetovom obchode nevideli taký predajný prínos, v aký dúfali. Ešte horšie je, že najímanie talentov potrebných na opravu rýchlosti stránky a problémov s vyhľadávacími nástrojmi bolo cenovo nedostupné. Keďže tím v Stogies chcel znížiť svoje náklady na údržbu, ako aj spravovať budúce aktualizácie, obsah a zmeny rozloženia interne, WooCommerce bol najsilnejšou možnosťou migrácie z M1. Vybudovanie platformy Hostinger Managed WooCommerce okamžite znížilo budúce náklady na aktualizáciu softvéru. Vstavané automatické testovanie zásuvných modulov / aktualizácií a upgrady znamenali, že Stogies sa mohol zamerať na merchandising a optimalizáciu nákupnej cesty pre kupujúcich. Veľkým problémom bola aj rýchlosť. Keď prišli do Hostinger, stránky na ich webe často zaujali . V dôsledku toho boli predaje online nízke, ale v obchodoch skvelé. Ďalšou prioritou teda bolo zníženie rýchlosti načítania – pretože vedeli, že zrýchlením stránky bude čoskoro nasledovať väčšia návštevnosť a zvýšený predaj.

Čítať:  Ako implementovať schému vo WordPress

Obsah a kreativita sú kráľom

Po nájdení správnej platformy v Managed WooCommerce vedeli, že je dôležité posunúť vizuálne aspekty starej webovej stránky a zároveň zachovať úhľadnosť stránky. Posádka v Stogies bola napokon hrdá na to, ako ich webová stránka vyzerala, ale nie na to, ako fungovala. Po otestovaní 50+ tém sme im odporučili použiť Astru, najvýkonnejšiu tému pre ich stránky. Odtiaľ sme Astru spárovali s doplnkom Beaver Builder, aby sme v budúcnosti mohli ľahko upravovať rozloženia a predajné stránky.

Poskytovanie bezproblémovej zákazníckej skúsenosti

Je dôležité, že keď sa predchádzajúci zákazník vráti na webovú stránku, rozpoznal krajinu. Webová stránka by mala fungovať rovnako (alebo lepšie) ako predtým. Vyhodnotili sme každý kúsok zákazníckej skúsenosti zo starej webovej stránky Stogies a dokázali sme duplikovať väčšinu funkcií s bežne dostupnými doplnkami, ktoré sú súčasťou platformy Hostinger WooCommerce.

Presúvanie zákazníckych účtov a objednávok

Posledným krokom pred testovaním celej stránky bolo uistiť sa, že zákaznícke účty, predchádzajúce objednávky, údaje o produktoch a obsah boli prenesené na novú webovú stránku. Magento a WooCommerce sú veľmi odlišné v spôsobe, akým ukladajú informácie. Pomocou ľahko použiteľného doplnku na import pre WordPress sa nám podarilo úspešne znovu vytvoriť všetky zákaznícke účty, objednávky a ďalšie údaje v rámci ich novej stránky WooCommerce.

Okamih pravdy

Po takmer piatich rokoch vysporiadania sa s frustráciou z pomalého webu s nedostatočnou výkonnosťou nastal čas nahodiť zátku na fľašu bubliniek, znova spustiť webovú stránku a zistiť, či bola práca na prestavbe vo WooCommerce úspešná alebo nie.

Čítať:  Ako zvýšiť predaj pomocou jedinečných darčekových kariet vo WooCommerce

Výsledky boli ohromujúce

Do mesiaca po spustení, návštevnosť sa zvýšila o 20 % až 50 % za deň (za predchádzajúci rok). Čas strávený potenciálnymi zákazníkmi na stránke zvýšená o minútya priemerná rýchlosť načítania stránky klesol z 5,11 na 2,14 sekundy. Návštevnosť z vyhľadávačov zvýšil o 181 %a noví návštevníci boli nárast o 67 %. Čo je najdôležitejšie, medzimesačne.

Prečo WooCommerce a nie Shopify?

Keď sme sa vydali na cestu pomôcť Stogies premeniť ich zatuchnutý obchod na online elektráreň, dôkladne sme sa pozreli na to, čo by bolo potrebné na jeho vybudovanie na Shopify. Aj keď je možné vybudovať krásny obchod so službou Shopify, narazili sme na problémy aj s malými úpravami. Zistili sme, že možnosti prispôsobenia boli buď bezplatné a obmedzené, alebo drahé a podrobné. Zistili sme tiež, že niektoré funkcie alebo prispôsobenia potrebné pre našu zostavu by si vyžadovali neustálu podporu vývojára tretej strany – niečo, čo sme sa rozhodli odstrániť pre tím Stogies.

Každú funkciu stránky sme porovnali s jej náprotivkom v službe Shopify a tu je plne načítaný odhad nákladov:

Neobchodovateľné 0 USD 371 dolárov
Vlastné základné funkcie 266 dolárov 119 dolárov
Vlastné funkcie 704 dolárov 2 499 dolárov
Témy 147 dolárov 150 dolárov +vlastný vývoj
Náklady na hosťovanie / plán 948 dolárov 3 588 dolárov +vlastný vývoj
Celkové ročné náklady 2 065 dolárov 6 727 dolárov

V skratke, a nevyžaduje toľko vlastného vývoja.

Čítať:  Ako vytvoriť vlastný modul v Magento 2: Príručka vhodná pre začiatočníkov

Sme tu, aby sme vám pomohli napredovať

Aj keď sú výsledky Stogie mimoriadne, nie sú jedinečné. Modernizácia, aktualizácia a migrácia vášho obchodu na rýchlu platformu WooCommerce skončia roky frustrácie s vaším internetovým obchodom.

StoreBuilder od Hostinger, postavený na platforme, ktorej dôverujú odborníci, vám umožňuje využívať všetky výhody nášho spravovaného WordPressu a WooCommerce bez zložitosti. Nemáte skúsenosti s kódovaním? Žiaden problém. Nie je dôvod začínať od nuly alebo sa cítiť zavalený prázdnou obrazovkou. Stačí odpovedať na niekoľko otázok a za pár minút budete mať svoj vlastný internetový obchod s intuitívnou domovskou stránkou s jednoduchou navigáciou, ktorá je optimalizovaná na premenu vašich návštevníkov na zákazníkov. Skontrolovať to!

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE