Príklady zákazníkov, tipy a nápady na vloženie formulára

Neustále na nás robí dojem, ako naši zákazníci implementujú nástroj Embeddable Audit Tool na svojich webových stránkach. Až tak, že sme chceli predviesť niekoľko kreatívnych príkladov od zákazníkov, ktorí využívajú niekoľko rôznych metód dizajnu, rozloženia a výzvy na akciu.

Pridajte formulár na domovskú stránku nad záhyb

Odporúčame vložiť nástroj auditu nad záhyb na domovskej stránke, aby ste maximalizovali vystavenie a konverziu potenciálnych zákazníkov. SEO agentúra so sídlom v Arizone, Cloud LGS je toho skvelým príkladom:

Použite kontrastné farby

hongkonská digitálna agentúra, Digitálne maslo implementovali Audit Tool na svoju domovskú stránku v 2-stĺpcovom rozložení s nápadným obráteným čiernym pozadím:

Použite obrázok na pozadí

Obrázky na pozadí môžu pomôcť zvýrazniť kľúčové oblasti stránky. digitálna agentúra so sídlom v New Yorku, Park Slope Softworks použite pútavý obrázok na pozadí na zvýraznenie nástroja auditu:

Čítať:  Za pridanie dátumu do titulkov neexistuje žiadny SEO bonus

Vysvetlite, čo správa obsahuje

digitálna agentúra so sídlom v Houstone, Marketing Blue Atlas vložený nástroj auditu vedľa úplného popisu toho, čo správa obsahuje. Aj keď je to veľa textu, vizuálne to ukazuje, aká komplexná je audítorská správa. Pod formulárom sú zahrnuté aj snímky obrazovky vzorového prehľadu:

Ďalší skvelý príklad od agentúry SEO so sídlom v Kansase, Tieton Media:

Ukážte používateľovi, čo získa

poradenská firma so sídlom v New Yorku, Hopeworksdesign použite ich bielu správu o audite ako hlavný vizuál na motiváciu používateľov vyplniť formulár:

Použite taktiku na ukotvenie ceny

Kalifornská digitálna agentúra, Bedrock Markets použite “cenové ukotvenie” taktika na zvýšenie vnímanej hodnoty bezplatného auditu. Ich 795 USD Mega Audit funguje ako cenová kotva, ktorá zvyšuje hodnotu iných možností, najmä bezplatnej možnosti! Použitie cenovej tabuľky tiež pomáha porovnávať funkcie a propaguje agentúru založenú na predplatnom služba:

Pridajte tlačidlo hlavnej ponuky, ktoré odkazuje na vstupnú stránku auditu lokality

Vytvorenie samostatnej vstupnej stránky „Site Audit“ je užitočné, ak plánujete zvýšiť návštevnosť z iných kanálov, ako sú e-mail, sociálne médiá alebo PPC. kanadská digitálna agentúra, WebMarketers má tlačidlo „Free Site Audit“ v pravom hornom rohu hlavnej ponuky, ktoré odkazuje na ich prispôsobenú vstupnú stránku auditu SEO:

Čítať:  Ako zabezpečiť skvelý zážitok po nákupe a zvýšiť tak udržanie zákazníkov

digitálna agentúra so sídlom v Atlante, Marketing LYFE implementovali aj samostatnú vstupnú stránku zameranú na výzvu na akciu:

Ďalší príklad z malajzijskej digitálnej agentúry Locus-T so samostatnou vstupnou stránkou SEO analýzy:

Nakoniec, tento príklad vstupnej stránky pochádza od poľskej digitálnej agentúry Pro-Pozycje:

Použite obrázky, fotografie alebo ilustrácie

SEO agentúra so sídlom v Londýne, Pearl Lemon používa ilustrovaný znak, aby upriamil pozornosť používateľov na formulár:

Pridajte formulár na svoju stránku SEO služby

texaská digitálna agentúra, Agentúra Thrive vložili nástroj Audit Tool na svoju hlavnú stránku SEO Services:

Pridajte tlačidlo hlavnej ponuky, ktoré spustí modálne prekrytie

kanadská digitálna agentúra, INDdigitálna skupina použite podobné tlačidlo hlavnej ponuky vpravo hore, ale namiesto odkazu na vstupnú stránku tlačidlo spustí modálne prekrytie obsahujúce formulár na vloženie:

Pridajte modálne prekrytie, keď používateľ opúšťa stránku

Kalifornská digitálna agentúra, Zoek spustiť značkové modálne prekrytie, ktoré používateľom poskytuje súbor PDF s auditom značky Zoek ako skvelé „odnesenie“ po návšteve stránky:

Dúfame, že vás tieto príklady inšpirovali k zamysleniu nad tým, ako by nástroj Embeddable Audit Tool mohol fungovať na webovej lokalite vašej agentúry. Ak ste tento nástroj implementovali a chceli by ste byť súčasťou tejto prezentácie, kontaktujte nás!

Čítať:  Ako pomocou psychológie premeniť divákov na zákazníkov

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE