Problém s bezplatným hostingom WordPress

bezplatný wordpress hosting

Možno vlastníte malú firmu alebo ste v blogovaní nováčik a premýšľali ste o založení svojho prvého online blogu. Znie to vzrušujúco hovoriť o svojich službách, blogovať o veciach, ktoré vás zaujímajú, a inzerovať svoje produkty na predaj do sveta.

Môžete byť tiež v pokušení začať svoj prvý blog s bezplatným hostiteľom, ako je WordPress.com. Koniec koncov, je to len test a naozaj sa nechcete zaviazať platenému hostiteľovi, dáva to zmysel? Nie, naozaj nie, a o chvíľu uvidíte prečo.

Existuje bezplatný hosting WordPress?

Je bežnou praxou, že webhostingová spoločnosť ponúka bezplatné služby na propagáciu svojho podnikania. Bezplatné služby priťahujú množstvo ľudí a poskytujú hostiteľským spoločnostiam spôsob, ako predávať svoje služby čo najväčšiemu počtu ľudí.

Bezplatné hostingové stránky WordPress môžu ponúkať bezplatné riešenie na začatie podnikania alebo osobného webu, ale prichádza s viac ako niekoľkými kompromismi, ktoré by pravdepodobne mohli vykoľajiť vaše prvé kroky k spravovaniu webu WordPress…

4 veľmi dobré dôvody, prečo nepoužívať bezplatný hosting WordPress

Nemôžete získať názov domény alebo e-mailovú adresu bez značky

Myslíte si, že „www.myawesomewebsite.com“ znie ako skvelý názov pre vašu stránku?

Čítať:  393 vybraných názvov obchodov so spodnou bielizňou

Ak si vyberiete bezplatný hosting, máte smolu. Ak sa napríklad rozhodnete, že váš web bude hostiť WordPress.com, bezplatní ľudia, ktorí navštívia váš web, budú presmerovaní na „awesomewebsite.wordpress.com“, čo vyzerá a znie ako sústo. Táto dlhá webová adresa nepropaguje profesionálny imidž ani vás nenúti vyzerať vážne o vašej firme.

Taktiež nezískate ďalšiu výhodu v podobe značkovej e-mailovej adresy s bezplatnou hosťovanou stránkou. Ak chcete prezentovať profesionálny obraz, aký skutočne chcete, aby bol váš e-mail [email protected]

Vzťahujú sa na vás ich podmienky TOS

Podmienky služby – každá spoločnosť ich má v tej či onej forme. Bezplatné hostingové stránky však majú podmienky TOS, ktoré zahŕňajú vytiahnutie zástrčky z vašej webovej stránky s alebo bez akéhokoľvek dôvodu. Podľa Zmluvné podmienky WordPress.com napríklad vaša lokalita môže byť kedykoľvek ukončená „s upozornením alebo bez upozornenia, s okamžitou platnosťou“.

Aj keď je to z vašej strany jednoduchá chyba, môžete bez varovania prísť o všetko, čo ste vybudovali.

Prichádzate o všetky skvelé funkcie

Mať web WordPress znamená používať všetky bezplatné alebo platené doplnky, ktoré vám môžu pomôcť vylepšiť váš web. Môžete získať doplnok, ktorý vám pomôže zlepšiť optimalizáciu pre vyhľadávače, vytvoriť členskú stránku, ponúknuť odber bulletinu alebo zvýšiť rýchlosť vašej webovej stránky.

Ešte lepšie, nie je zahrnuté žiadne kódovanie; stačí pridať doplnok na svoju stránku a využívať výhody. Žiaľ, bezplatní weboví hostitelia blokujú používanie doplnkov tretích strán z dôvodu bezpečnosti a údržby, čo znamená, že nemôžete využívať všetky skutočne skvelé funkcie, ktoré by skutočne mohli spôsobiť alebo zlomiť vašu webovú stránku.

Čítať:  6 doplnkov pre bulletin pre WordPress

Nemôžete si prispôsobiť tému svojej webovej stránky

Keď založíte nový blog alebo webovú stránku s bezplatným hostiteľom, môžete si vybrať tému schválenú WordPress, ktorá vyhovuje vášmu štýlu.

Čo ak sa vám páči téma, ale chcete zmeniť umiestnenie niekoľkých prvkov, ako je názov alebo ikony sociálnych médií? S bezplatným hostiteľom nemôžete zmeniť rozloženie svojej stránky, pretože WordPress.com a iní bezplatní hostitelia vám neumožňujú prispôsobiť základný kód alebo štruktúru témy.

Nechápte ma zle, k dispozícii je množstvo krásnych motívov, ktoré si jednoducho nemôžete prispôsobiť.

Zadarmo nie je vždy lepšie

S bezplatným hostiteľom WordPress ste ohrození niekoľkými dôležitými spôsobmi.

Vlastným hostením svojej vlastnej stránky môžete robiť čokoľvek, od pridávania doplnkov a vlastných tém až po toľko e-mailových adries, koľko chcete. Získate značkovú doménu, môžete publikovať ľubovoľný obsah a získate neobmedzený úložný priestor pre svoju stránku.

Môžete tiež zachytiť e-mailové adresy pomocou výkonných miniaplikácií JavaScript a vytvoriť si vlastnú členskú stránku pre svoje produkty. Hoci bezplatný hostiteľ funguje pre tých, ktorí chcú testovať vody, budete sa chcieť zbaviť obmedzení, ak to so spustením vlastnej stránky myslíte vážne.

Vyriešte všetky tieto problémy s hostingom WordPress za < $ 5/mesiac

Ak uvažujete o bezplatnom hostiteľovi, moje silné odporúčanie je ísť s jedným z lacných zdieľaných hostingových plánov WordPress.

Môžete získať skutočne kvalitný hosting za menej ako 5 USD/mesiac. Vzhľadom na obmedzenia bezplatného hostiteľa si myslím, že by ste boli blázon, keby ste neminuli tých pár dolárov mesačne, aby ste mali oveľa väčšiu kontrolu a mali stránku, ktorá môže rásť s vami, keď sa vaša stránka stáva populárnejšou.

Čítať:  Ako migrovať svoje stránky WordPress úplne sami

Za oveľa menej, než je váš týždenný rozpočet na kávu, si môžete vytvoriť stránku, ktorá vám poskytne flexibilitu na experimentovanie a testovanie stratégií a nástrojov na rozšírenie vašej stránky spôsobom, ktorý na bezplatnom hostiteľovi nemôžete urobiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE